Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva Plzeňského, Karlovarského, Středočeského a Jihočeského kraje a Prahy

Písek (28. 9. 2021)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 13:35) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Adam NovákAdam Novák 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 18.41 11.00
2 Jan ČervinkaJan Červinka 08 PrahaPraha 7 SB 19.40 8.00
3 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 Středočeský krajStředočeský kraj 5 20.16 6.00
4 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 20.30 4.00
5 Robin JanovskýRobin Janovský 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 20.76 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 13:35) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 19.12 9.00
2 Vojtěch KratinaVojtěch Kratina 08 PrahaPraha 6 19.59 7.00
3 Jakub LenochJakub Lenoch 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 20.43
4 Jakub FikkerJakub Fikker 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 20.71
5 Tony VotavaTony Votava 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 21.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 13:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ReischigFilip Reischig 09 PrahaPraha 5 20.10
2 Filip MaříkFilip Mařík 08 Středočeský krajStředočeský kraj 3 20.22 5.00
3 David VojířDavid Vojíř 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 20.51 3.00
4 97 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 20.55
5 Jiří TrnkaJiří Trnka 10 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 21.79 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 28.9.2021 - 13:35) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZajacDominik Zajac 08 Středočeský krajStředočeský kraj 7 20.49
2 Theodor VášaTheodor Váša 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 20.85
3 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 21.37
4 David HouzimDavid Houzim 10 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 22.12
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Adam NovákAdam Novák 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 18.41 11.00
2 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 19.12 9.00
3 Jan ČervinkaJan Červinka 08 PrahaPraha 7 SB 19.40 8.00
4 Vojtěch KratinaVojtěch Kratina 08 PrahaPraha 6 19.59 7.00
5 Filip ReischigFilip Reischig 09 PrahaPraha 5 20.10
6 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 Středočeský krajStředočeský kraj 5 20.16 6.00
7 Filip MaříkFilip Mařík 08 Středočeský krajStředočeský kraj 3 20.22 5.00
8 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 20.30 4.00
9 Jakub LenochJakub Lenoch 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 20.43
10 Dominik ZajacDominik Zajac 08 Středočeský krajStředočeský kraj 7 20.49
11 David VojířDavid Vojíř 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 20.51 3.00
12 97 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 20.55
13 Jakub FikkerJakub Fikker 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 20.71
14 Robin JanovskýRobin Janovský 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 20.76 2.00
15 Theodor VášaTheodor Váša 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 20.85
16 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 21.37
17 Jiří TrnkaJiří Trnka 10 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 21.79 1.00
18 Tony VotavaTony Votava 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 21.82
19 David HouzimDavid Houzim 10 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 22.12

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 13:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 PrahaPraha 7 SB 19.21 11.00
2 Lea BradováLea Bradová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 5 19.91 9.00
3 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 20.23 6.00
4 Vanda SitkováVanda Sitková 10 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 SB 20.82 4.00
5 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 SB 20.84 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 13:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 PrahaPraha 6 19.94 8.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 20.29
3 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 SB 20.81 5.00
4 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 20.96
5 Karolína JobováKarolína Jobová 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 21.29 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 13:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Středočeský krajStředočeský kraj 3 20.05 7.00
2 Natálie VackováNatálie Vacková 09 PrahaPraha 5 20.37
3 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 20.88 2.00
4 Dorothea PincováDorothea Pincová 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 21.33
5 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 21.47
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 28.9.2021 - 13:50) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 Středočeský krajStředočeský kraj 6 20.77
2 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 21.00
3 41 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová 08 PrahaPraha 4 21.22
4 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 21.58
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 PrahaPraha 7 SB 19.21 11.00
2 Lea BradováLea Bradová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 5 19.91 9.00
3 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 PrahaPraha 6 19.94 8.00
4 94 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Středočeský krajStředočeský kraj 3 20.05 7.00
5 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 20.23 6.00
6 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 20.29
7 Natálie VackováNatálie Vacková 09 PrahaPraha 5 20.37
8 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 Středočeský krajStředočeský kraj 6 20.77
9 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 SB 20.81 5.00
10 Vanda SitkováVanda Sitková 10 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 SB 20.82 4.00
11 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 SB 20.84 3.00
12 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 20.88 2.00
13 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 20.96
14 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 21.00
15 41 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová 08 PrahaPraha 4 21.22
16 Karolína JobováKarolína Jobová 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 21.29 1.00
17 Dorothea PincováDorothea Pincová 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 21.33
18 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 21.47
19 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 21.58