Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody TJ Klášterec nad Ohří, z.s.

Klášterec nad Ohří (14. 9. 2021)

skok z místa - Atletická minipřípravka-hoši (Skupina)

Skupina A (út, 14.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr PauknerPetr Paukner
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 2 PB 1.20
2 Vincenc ZáblackýVincenc Záblacký
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 5 PB 1.15
3 Martin ŘízekMartin Řízek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 4 PB 1.10
4 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 1 PB 0.95
5 Antonín PoldaAntonín Polda
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 3 0.90
Celkem 5 závodníků
Skupina B (út, 14.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš ŘepíkTomáš Řepík
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
15 PB 1.15
2= Vojtěch MarcinkaVojtěch Marcinka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
15 PB 1.10
2= Vojtěch KinclVojtěch Kincl
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
15 PB 1.10
Celkem 3 závodníků
Skupina C (út, 14.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin ŘepíkMartin Řepík
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 PB 1.65
2 Jonáš DubskýJonáš Dubský
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 PB 1.60
3 Bohumil WimmerBohumil Wimmer
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 PB 1.10
4= František JandlFrantišek Jandl
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 1.05
4= Matyas KrausMatyas Kraus
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 1.05
6 Lukáš TučímLukáš Tučím
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 1.00
Celkem 6 závodníků
Skupina D (út, 14.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan KrátkýMilan Krátký
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 PB 1.20
2 František MiltnerFrantišek Miltner
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 1.15
3 Viktor KubovýViktor Kubový
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 1.10
Celkem 3 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina A (út, 14.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tobiáš KováčTobiáš Kováč
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 4 PB 1.95
2 Adam PaarAdam Paar
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 6 PB 1.94
3 Jaroslav DubskýJaroslav Dubský
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 2 PB 1.80
4= Matyáš PicekMatyáš Picek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 7 PB 1.62
4= Filip RůžekFilip Růžek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 8 PB 1.62
6 Jiří ŠorJiří Šor
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 15 PB 1.61
7 David TrnkaDavid Trnka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 10 PB 1.32
8 David BlahutaDavid Blahuta
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 12 PB 1.09
9= Filip BlahutaFilip Blahuta
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 14 PB 1.05
9= Adam BlahutaAdam Blahuta
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 13 PB 1.05
11= Jan DanišJan Daniš
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 1 1.00
11= Jan KvětJan Květ
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 5 1.00
11= Marek ŽampachMarek Žampach
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 11 1.00
11= Jan SivákJan Sivák
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 9 1.00
11= Jan HobžaJan Hobža
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 3 1.00
Celkem 15 závodníků
Skupina B (út, 14.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš PauknerLukáš Paukner
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 5 PB 1.70
2= Adam Kryštof JedličkaAdam Kryštof Jedlička
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 3 PB 1.55
2= Jonáš VysluchaJonáš Vyslucha
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 7 PB 1.55
4 Kryštof KrejčíKryštof Krejčí
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 4 PB 1.45
5 František DragomirFrantišek Dragomir
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 1 PB 1.35
6= Martin ŠkrabalMartin Škrabal
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 6 1.00
6= Kryštof DvořákKryštof Dvořák
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 2 1.00
Celkem 7 závodníků

skok z místa - Atletická minipřípravka-dívky (Skupina)

Skupina A (út, 14.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nelly ŽihlováNelly Žihlová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 2 PB 1.05
2 Ellen KoblitzEllen Koblitz
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 PB 0.90
3 Leontýna KaslováLeontýna Kaslová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 PB 0.75
4 Leontýna TrepešováLeontýna Trepešová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 1 0.70
Celkem 4 závodníků
Skupina B (út, 14.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magdaléna SvobodováMagdaléna Svobodová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
15 3 PB 1.10
2 Ema HargašováEma Hargašová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
15 1 PB 1.05
3 Lily HervyLily Hervy
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
15 2 PB 0.80
4= Zuzana VidevováZuzana Videvová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
15 5 0.75
4= Jana ŠtěpánkováJana Štěpánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
15 4 0.75
Celkem 5 závodníků
Skupina C (út, 14.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Beáta JánskáBeáta Jánská
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 4 PB 1.35
2 Libuše EsslerováLibuše Esslerová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 2 PB 1.30
3 Laura MiličkováLaura Miličková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 5 PB 1.25
4 Anabela HasićAnabela Hasić
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 3 PB 1.20
5 Adéla ŠebkováAdéla Šebková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 6 PB 1.15
6 Julie DragomirováJulie Dragomirová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 1 1.00
Celkem 6 závodníků
Skupina D (út, 14.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Františka VaňkováFrantiška Vaňková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 7 PB 1.60
2 Madlen KraftováMadlen Kraftová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 3 PB 1.55
3 Kateřina KupkováKateřina Kupková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 4 PB 1.50
4 Eliška BernáškováEliška Bernášková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 1 PB 1.45
5 Eliška PaulováEliška Paulová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 5 PB 1.30
6 Kristýna HavlováKristýna Havlová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 2 1.25
7 Kateřina SzatmáriKateřina Szatmári
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 6 1.00
Celkem 7 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina A (út, 14.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1= Laura SuchopárováLaura Suchopárová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 11 PB 1.70
1= Micheala ŘízkováMicheala Řízková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 8 PB 1.70
3 Eliška VysluchováEliška Vysluchová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 12 PB 1.60
4= Rozárka SeidlováRozárka Seidlová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 9 PB 1.45
4= Agáta KožnarováAgáta Kožnarová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 3 PB 1.45
6 Marilou HervyMarilou Hervy
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 1 PB 1.35
7 Tea SmutnáTea Smutná
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 10 PB 1.30
8= Magdaléna NepráškováMagdaléna Neprášková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 5 1.25
8= Aneta NesládkováAneta Nesládková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 6 1.25
8= Sára JandlováSára Jandlová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 2 1.25
11= Leona RoubalíkováLeona Roubalíková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 7 1.20
11= Sofie MilbachováSofie Milbachová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 4 1.20
Celkem 12 závodníků
Skupina B (út, 14.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karla SměšnáKarla Směšná
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 10 PB 1.85
2 Lucie KothánkováLucie Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 7 PB 1.78
3 Klára VydrováKlára Vydrová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 12 PB 1.75
4 Šárka DuškováŠárka Dušková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 1 PB 1.74
5 Michaela MizerováMichaela Mizerová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 13 PB 1.72
6 Nikol HeřmanováNikol Heřmanová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 4 PB 1.71
7 Barbora HencováBarbora Hencová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 3 PB 1.60
8 Anna HadrávkováAnna Hadrávková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 2 PB 1.40
9 Klára JánskáKlára Jánská
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 14 PB 1.28
10 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 8 PB 1.25
11= Nicol KadlečíkováNicol Kadlečíková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 5 1.20
11= Nikol KohoutováNikol Kohoutová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 6 1.20
11= Kristýna RotterováKristýna Rotterová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 9 1.20
14 Valentýna SpáčilováValentýna Spáčilová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 11 1.15
Celkem 14 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-hoši (Skupina)

Skupina A (út, 14.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr PauknerPetr Paukner
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 2 03.25
2 Martin ŘízekMartin Řízek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 4 02.25
3 Vincenc ZáblackýVincenc Záblacký
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 5 01.90
4 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 1 01.80
Celkem 4 závodníků
Skupina B (út, 14.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš ŘepíkTomáš Řepík
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
15 3 PB 04.55
2 Vojtěch MarcinkaVojtěch Marcinka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
15 2 PB 03.25
3 Vojtěch KinclVojtěch Kincl
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
15 1 PB 02.25
Celkem 3 závodníků
Skupina C (út, 14.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyas KrausMatyas Kraus
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 3 PB 04.70
2 Jonáš DubskýJonáš Dubský
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 1 PB 04.60
3 Martin ŘepíkMartin Řepík
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 4 PB 04.40
4 Bohumil WimmerBohumil Wimmer
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 6 03.50
Celkem 4 závodníků
Skupina D (út, 14.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan KrátkýMilan Krátký
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 1 PB 04.90
Celkem 1 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina A (út, 14.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav DubskýJaroslav Dubský
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 2 PB 07.80
2 Tobiáš KováčTobiáš Kováč
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 4 PB 07.60
3 Matyáš PicekMatyáš Picek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 7 PB 07.30
4 Adam PaarAdam Paar
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 6 PB 06.90
5 Filip RůžekFilip Růžek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 8 PB 06.80
6 David TrnkaDavid Trnka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 10 PB 05.80
7 Filip BlahutaFilip Blahuta
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 14 PB 04.40
8 Jiří ŠorJiří Šor
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 15 PB 04.20
9 Adam BlahutaAdam Blahuta
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 13 PB 04.00
10 David BlahutaDavid Blahuta
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 12 PB 03.70
Celkem 10 závodníků
Skupina B (út, 14.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš VysluchaJonáš Vyslucha
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 7 PB 05.95
2 Lukáš PauknerLukáš Paukner
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 5 PB 05.10
3 František DragomirFrantišek Dragomir
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 1 PB 04.85
4 Adam Kryštof JedličkaAdam Kryštof Jedlička
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 3 PB 04.60
5 Kryštof KrejčíKryštof Krejčí
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 4 PB 02.65
6 Martin ŠkrabalMartin Škrabal
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 6 02.50
7 Kryštof DvořákKryštof Dvořák
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 2 02.40
Celkem 7 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-dívky (Skupina)

Skupina A (út, 14.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nelly ŽihlováNelly Žihlová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 2 02.05
2= Leontýna KaslováLeontýna Kaslová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 3 01.70
2= Ellen KoblitzEllen Koblitz
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 4 01.70
4 Leontýna TrepešováLeontýna Trepešová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 1 01.00
Celkem 4 závodníků
Skupina B (út, 14.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magdaléna SvobodováMagdaléna Svobodová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
15 3 PB 02.80
2 Ema HargašováEma Hargašová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
15 1 PB 02.00
3 Lily HervyLily Hervy
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
15 2 PB 01.20
Celkem 3 závodníků
Skupina C (út, 14.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1= Beáta JánskáBeáta Jánská
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 4 PB 03.70
1= Adéla ŠebkováAdéla Šebková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 6 PB 03.70
3 Libuše EsslerováLibuše Esslerová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 2 PB 03.50
4 Laura MiličkováLaura Miličková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 5 PB 03.40
5 Anabela HasićAnabela Hasić
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 3 PB 03.10
Celkem 5 závodníků
Skupina D (út, 14.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Františka VaňkováFrantiška Vaňková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 7 PB 05.30
2= Eliška PaulováEliška Paulová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 5 PB 04.10
2= Madlen KraftováMadlen Kraftová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 3 PB 04.10
4 Kateřina KupkováKateřina Kupková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 4 PB 03.90
5 Eliška BernáškováEliška Bernášková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 1 PB 03.00
Celkem 5 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina A (út, 14.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Laura SuchopárováLaura Suchopárová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 11 PB 06.50
2 Micheala ŘízkováMicheala Řízková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 8 PB 05.60
3= Marilou HervyMarilou Hervy
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 1 PB 05.30
3= Agáta KožnarováAgáta Kožnarová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 3 PB 05.30
5 Eliška VysluchováEliška Vysluchová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 12 PB 04.90
6 Rozárka SeidlováRozárka Seidlová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 9 PB 04.75
7 Tea SmutnáTea Smutná
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 10 PB 03.00
Celkem 7 závodníků
Skupina B (út, 14.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karla SměšnáKarla Směšná
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 10 PB 09.60
2 Lucie KothánkováLucie Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 7 PB 08.30
3 Michaela MizerováMichaela Mizerová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 PB 07.90
4 Klára VydrováKlára Vydrová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 12 PB 07.20
5 Nikol HeřmanováNikol Heřmanová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 4 PB 06.60
6 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 8 PB 05.80
7 Anna HadrávkováAnna Hadrávková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 2 PB 05.40
8 Šárka DuškováŠárka Dušková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 1 PB 05.30
9 Barbora HencováBarbora Hencová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 3 PB 05.20
10 Klára JánskáKlára Jánská
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 PB 04.60
Celkem 10 závodníků