Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD juniorů a dorostu

Praha - Děkanka (2. 9. 2021)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 11.13 11.00
2 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.24 9.00
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.41 8.00
4 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.52 4.00
5 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.58 3.00
MS Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.46
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.42 7.00
2 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.44 6.00
3 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.59 2.00
4 20 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.60 1.00
5 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.13
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 17:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 11.84
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 11.89
3 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 12.03
4 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.15
5 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.45
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 2.9.2021 - 17:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 11.71
2 7 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.14
3 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 12.43
4 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.64
5 Dominik HrubýDominik Hrubý 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 13.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 2.9.2021 - 17:50) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 11.51 5.00
2 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 11.96
3 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 12.12
4 David KarolDavid Karol 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 12.16
MS Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 PB 12.13
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 11.13 11.00
2 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.24 9.00
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.41 8.00
4 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.42 7.00
5 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.44 6.00
6 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.46
7 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 11.51 5.00
8 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.52 4.00
9 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.58 3.00
10 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.59 2.00
11 20 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.60 1.00
12 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 11.71
13 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 11.84
14 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 11.89
15 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 11.96
16 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 12.03
17 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 12.12
18 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.13
18 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 PB 12.13
20 7 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.14
21 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.15
22 David KarolDavid Karol 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 12.16
23 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 12.43
24 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.45
25 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.64
26 Dominik HrubýDominik Hrubý 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 13.00

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 17:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 11.17 11.00
2 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 11.20 9.00
3 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.53 7.00
4 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.70 5.00
5 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.71 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 17:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 11.51 8.00
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.70 4.00
3 David KlusoňDavid Klusoň 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.77 1.00
4 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.80
5 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.83
6 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.87
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 17:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.55 6.00
2 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.76 2.00
3 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 11.80
4 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 11.83
5 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.85
6 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.15
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 2.9.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 11.86
2 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 12.02
3 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 12.10
4 Jan VeličkaJan Velička 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 12.51
MS Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 11.98
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 2.9.2021 - 17:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 12.30
2 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 12.41
3 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.78
4 Jan ŠtěpánJan Štěpán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 13.32
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 2.9.2021 - 17:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 12.15
2 Matouš LudvíkMatouš Ludvík 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.51
3 11 Jan JordanidisJan Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 13.90
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 2.9.2021 - 17:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.08
2 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.19
3 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.34
4 Šimon LudvíkŠimon Ludvík 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.77
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (čt, 2.9.2021 - 17:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.80
2 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.16
3 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.21
4 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.42
5 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.80
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 11.17 11.00
2 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 11.20 9.00
3 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 11.51 8.00
4 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.53 7.00
5 5 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.55 6.00
6 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.70 5.00
6 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.70 4.00
8 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.71 3.00
9 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.76 2.00
10 David KlusoňDavid Klusoň 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.77 1.00
11 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.80
11 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 11.80
11 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.80
14 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.83
14 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 11.83
16 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.85
17 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 11.86
18 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.87
19 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 11.98
20 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 12.02
21 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.08
22 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 12.10
23 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.15
23 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 12.15
25 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.16
26 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.19
27 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.21
28 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 12.30
29 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.34
30 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 12.41
31 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.42
32 Jan VeličkaJan Velička 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 12.51
32 Matouš LudvíkMatouš Ludvík 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.51
34 Šimon LudvíkŠimon Ludvík 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.77
35 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.78
36 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.80
37 Jan ŠtěpánJan Štěpán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 13.32
38 11 Jan JordanidisJan Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 13.90

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 17:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.52 11.00
2 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.66 9.00
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.85 8.00
4 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.14 5.00
MS Nella PapouškováNella Papoušková 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 13.26
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 17:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 12.98 7.00
2 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 13.18 5.00
3 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 13.28 4.00
4 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.47 3.00
5 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.71 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 17:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.42 2.00
2 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 13.45 1.00
3 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 SB 13.60
4 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.76
5 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 14.08
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 2.9.2021 - 17:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 13.03 6.00
2 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 13.60
3 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.62
4 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.68
5 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 14.00
6 Magdalena OtáhalováMagdalena Otáhalová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 17.21
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 2.9.2021 - 17:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 13.18 4.00
2 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 13.46
3 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.67
4 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 15.24
5 Annika ŠumanováAnnika Šumanová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 15.56
Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.52 11.00
2 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.66 9.00
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.85 8.00
4 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 12.98 7.00
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 13.03 6.00
6 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.14 5.00
7 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 13.18 5.00
7 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 13.18 4.00
9 Nella PapouškováNella Papoušková 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 13.26
10 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 13.28 4.00
11 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.42 2.00
12 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 13.45 1.00
13 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 13.46
14 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.47 3.00
15 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 SB 13.60
15 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 13.60
17 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.62
18 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.67
19 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.68
20 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.71 2.00
21 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.76
22 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 14.00
23 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 14.08
24 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 15.24
25 Annika ŠumanováAnnika Šumanová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 15.56
26 Magdalena OtáhalováMagdalena Otáhalová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 17.21
Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNF

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 16:50) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 12.22 11.00
2 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 12.34 9.00
3 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 12.83 7.00
4 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.84 6.00
5 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.88 5.00
6 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 13.13 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 16:50) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 13.03 4.00
2 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 13.19 1.00
3 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 13.21
4 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 13.25
5 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.30
6 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.45
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 16:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 12.77 8.00
2 18 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 13.09 3.00
3 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.46
4 Nicol MelounováNicol Melounová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.57
5 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 13.62
6 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.92
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 2.9.2021 - 16:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 13.50
2 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.72
3 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 13.84
4 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.92
5 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 14.07
6 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.08
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 2.9.2021 - 16:50) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.88
2 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 13.99
3 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 14.10
4 Monika FlorováMonika Florová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.24
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 2.9.2021 - 16:50) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.93
2 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.08
3 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 14.38
4 Andrea ŠlechtickáAndrea Šlechtická 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 15.13
MS Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.67
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 2.9.2021 - 16:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.58
2 Johanka ČastvajováJohanka Častvajová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 14.41
3 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 14.82
4 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 15.26
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (čt, 2.9.2021 - 16:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.37
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.53
3 Magdalena CoufalováMagdalena Coufalová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.56
MS Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.44
MS Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.69
MS Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.97
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (čt, 2.9.2021 - 16:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 12.82 7.00
2 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 13.27
3 Ada MatoušůAda Matoušů 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 14.74
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 2.9.2021 - 16:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 13.46
2 19 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 13.74
3 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.40
4 Sabina DerkováSabina Derková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.82
5 Eliška PatákováEliška Patáková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 15.40
6 Kateřina KrálováKateřina Králová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 15.81
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (čt, 2.9.2021 - 16:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.39
2 Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 13.44
3 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 13.60
4 Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 13.91
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (čt, 2.9.2021 - 16:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 13.31
2 Adéla BrabcováAdéla Brabcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 15.40
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 12.22 11.00
2 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 12.34 9.00
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 12.77 8.00
4 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 12.82 7.00
5 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 12.83 7.00
6 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.84 6.00
7 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.88 5.00
8 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 13.03 4.00
9 18 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 13.09 3.00
10 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 13.13 2.00
11 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 13.19 1.00
12 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 13.21
13 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 13.25
14 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 13.27
15 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.30
16 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 13.31
17 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.37
18 12 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.39
19 Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 13.44
20 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.45
21 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.46
21 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 13.46
23 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 13.50
24 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.53
25 Magdalena CoufalováMagdalena Coufalová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.56
26 Nicol MelounováNicol Melounová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.57
27 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.58
28 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 13.60
29 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 13.62
30 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.72
31 19 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 13.74
32 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 13.84
33 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.88
34 Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 13.91
35 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.92
35 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.92
37 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.93
38 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 13.99
39 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 14.07
40 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.08
40 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.08
42 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 14.10
43 Monika FlorováMonika Florová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.24
44 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 14.38
45 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.40
46 Johanka ČastvajováJohanka Častvajová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 14.41
47 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.44
48 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.67
49 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.69
50 Ada MatoušůAda Matoušů 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 14.74
51 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 14.82
51 Sabina DerkováSabina Derková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.82
53 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.97
54 Andrea ŠlechtickáAndrea Šlechtická 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 15.13
55 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 15.26
56 Eliška PatákováEliška Patáková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 15.40
56 Adéla BrabcováAdéla Brabcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 15.40
58 Kateřina KrálováKateřina Králová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 15.81

400 m - Junioři

(čt, 2.9.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 51.72 11.00
2 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 51.77 9.00
3 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 52.39 8.00
4 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 52.74 7.00
5 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 52.99 6.00
6 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 55.50 5.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 51.67 11.00
2 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 51.82 9.00
3 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 52.24 8.00
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 53.43 5.00
5 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 54.04 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 53.38 6.00
2 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 53.86 4.00
3 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 54.04 3.00
4 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 54.80 1.00
5 Martin KopenecMartin Kopenec 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 55.29
6 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 58.29
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 53.25 7.00
2 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 58.24
3 Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 60.02
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 2.9.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 54.49 1.00
2 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 58.55
3 Matouš LudvíkMatouš Ludvík 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 58.98
MS Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 55.10
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 2.9.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Theodor FajmonTheodor Fajmon 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 52.40 7.00
2 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 55.00
3 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 58.00
4 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 58.76
MS Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 56.03
MS Jan ŠkardaJan Škarda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 59.38
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 51.67 11.00
2 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 51.82 9.00
3 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 52.24 8.00
4 4 Theodor FajmonTheodor Fajmon 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 52.40 7.00
5 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 53.25 7.00
6 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 53.38 6.00
7 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 53.43 5.00
8 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 53.86 4.00
9 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 54.04 2.00
9 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 54.04 3.00
11 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 54.49 1.00
12 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 54.80 1.00
13 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 55.00
14 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 55.10
15 Martin KopenecMartin Kopenec 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 55.29
16 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 56.03
17 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 58.00
18 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 58.24
19 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 58.29
20 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 58.55
21 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 58.76
22 Matouš LudvíkMatouš Ludvík 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 58.98
23 Jan ŠkardaJan Škarda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 59.38
24 Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 60.02

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 63.49 9.00
2 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 65.41 6.00
3 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 66.80 4.00
4 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 73.39 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 61.07 11.00
2 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 64.40 8.00
3 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 65.34 7.00
4 Lucie LoskotováLucie Loskotová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 65.67 5.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 61.07 11.00
2 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 63.49 9.00
3 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 64.40 8.00
4 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 65.34 7.00
5 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 65.41 6.00
6 Lucie LoskotováLucie Loskotová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 65.67 5.00
7 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 66.80 4.00
8 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 73.39 3.00

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 60.91 11.00
2 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 61.80 9.00
3 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 62.55 8.00
4 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 63.60 7.00
5 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 65.27 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 64.16 6.00
2 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 65.13 5.00
3 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 65.25 4.00
4 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 66.16 2.00
5 Nicol MelounováNicol Melounová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 68.53 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 67.68
2 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 68.63
3 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 69.60
4 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 70.68
5 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 71.01
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 2.9.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 59.83 11.00
2 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 63.56 6.00
3 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 68.50
4 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 71.64
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 59.83 11.00
2 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 60.91 11.00
3 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 61.80 9.00
4 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 62.55 8.00
5 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 63.56 6.00
6 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 63.60 7.00
7 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 64.16 6.00
8 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 65.13 5.00
9 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 65.25 4.00
10 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 65.27 3.00
11 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 66.16 2.00
12 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 67.68
13 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 68.50
14 Nicol MelounováNicol Melounová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 68.53 1.00
15 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 68.63
16 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 69.60
17 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 70.68
18 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 71.01
19 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 71.64

1500 m - Junioři

(čt, 2.9.2021 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Mikuláš NovotnýMikuláš Novotný 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 4:19.08 11.00
2 18 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 4:19.57 9.00
3 13 Matyáš BrejlaMatyáš Brejla 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 4:27.78 8.00
4 15 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:28.69 7.00
5 17 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 4:34.69 6.00
MS 16 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 4:36.87
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenci

(čt, 2.9.2021 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 PB 4:22.92 11.00
2 4 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:24.41 9.00
3 3 Vojtěch ŽeleznýVojtěch Železný 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 4:27.84 8.00
4 17 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 PB 4:32.58 7.00
5 5 Daniel KroftaDaniel Krofta 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:33.82 6.00
6 10 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 4:34.08 5.00
7 9 Marek DolejšMarek Dolejš 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 4:35.31 4.00
8 7 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 4:38.47 3.00
9 16 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13 PB 4:39.75 2.00
10 6 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 4:39.83 1.00
11 3 Tomáš OravaTomáš Orava 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12 4:40.86
12 18 Jiří SyrovátkoJiří Syrovátko 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 15 4:55.84
13 13 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 PB 5:12.84
14 8 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 5:20.00
15 14 Lukáš OdvárkoLukáš Odvárko 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11 PB 5:21.59
16 19 Václav TocháčekVáclav Tocháček 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 16 PB 5:33.67
Celkem 16 závodníků

1500 m - Juniorky

(čt, 2.9.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:54.59 11.00
2 6 Barbora HartmanováBarbora Hartmanová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 5:01.69 9.00
3 7 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 5:02.60 8.00
4 3 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 5:11.89 7.00
5 5 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 5:18.34 6.00
6 2 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 5:22.75 5.00
7 4 Šárka FlachsováŠárka Flachsová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 5:36.34 4.00
8 8 Nela VasilevováNela Vasilevová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 6:09.03 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenky

(čt, 2.9.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 5:02.34 11.00
2 14 Eliška HostkováEliška Hostková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 5:08.62 9.00
3 20 Stella KuttnerStella Kuttner 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 5:12.00 8.00
4 9 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 5:17.77 7.00
5 13 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 5:44.81 6.00
6 11 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 5:54.44 5.00
7 10 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 5:58.15 4.00
8 15 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 6:18.79 3.00
Celkem 8 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 40.51 11.00
2 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 41.48 7.00
3 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 41.74 6.00
4 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 42.72 5.00
5 13 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 43.32 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 43.50 3.00
2 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 44.09 2.00
3 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 44.19 1.00
4 Kryštof BaschKryštof Basch 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 45.16
Petr MouchaPetr Moucha 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 47.77
2 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 49.67
3 11 Jan JordanidisJan Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 52.44
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 2.9.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 40.76 9.00
2 5 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 41.10 8.00
3 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 44.19
4 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 44.41
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 40.51 11.00
2 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 40.76 9.00
3 5 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 41.10 8.00
4 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 41.48 7.00
5 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 41.74 6.00
6 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 42.72 5.00
7 13 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 43.32 4.00
8 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 43.50 3.00
9 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 44.09 2.00
10 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 44.19 1.00
10 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 44.19
12 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 44.41
13 Kryštof BaschKryštof Basch 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 45.16
14 Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 47.77
15 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 49.67
16 11 Jan JordanidisJan Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 52.44
Petr MouchaPetr Moucha 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNF

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 46.55 11.00
2 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 47.99 6.00
3 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 48.26 5.00
4 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.60 4.00
5 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 79.67
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 47.52 7.00
2 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 50.02 3.00
3 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 51.27 2.00
4 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 51.52 1.00
5 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.54
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 46.90 9.00
2 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 47.32 8.00
3 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 52.98
4 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 54.60
5 Ella JelínkováElla Jelínková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 62.01
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 46.55 11.00
2 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 46.90 9.00
3 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 47.32 8.00
4 19 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 47.52 7.00
5 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 47.99 6.00
6 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 48.26 5.00
7 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.60 4.00
8 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 50.02 3.00
9 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 51.27 2.00
10 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 51.52 1.00
11 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.54
12 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 52.98
13 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 54.60
14 Ella JelínkováElla Jelínková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 62.01
15 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 79.67

400 m překážek (0.91) - Junioři

(čt, 2.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 57.04 11.00
2 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 62.43 9.00
3 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 62.52 8.00
4 Eduard MosesEduard Moses 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 68.80 7.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.76) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 65.40 11.00
2 Pavlína PážíkováPavlína Pážíková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 70.19 8.00
3 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 70.20 7.00
4 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 73.43 6.00
5 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 76.83 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 70.04 9.00
2 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 75.14 5.00
3 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 76.01 4.00
4 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 79.17 2.00
5 Lucie DreslerováLucie Dreslerová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 81.98 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 65.40 11.00
2 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 70.04 9.00
3 Pavlína PážíkováPavlína Pážíková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 70.19 8.00
4 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 70.20 7.00
5 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 73.43 6.00
6 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 75.14 5.00
7 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 76.01 4.00
8 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 76.83 3.00
9 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 79.17 2.00
10 Lucie DreslerováLucie Dreslerová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 81.98 1.00

4 x 400 m - Junioři

(čt, 2.9.2021 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kořínek, Matolín, Filip, Serafin Kořínek, Matolín, Filip, Serafin TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:31.73 11.00
2 Jaroš, Češka, Dallal, Žák Jaroš, Češka, Dallal, Žák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:38.44 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 19:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sýkora, Růžička, Marinov, Fajmon Sýkora, Růžička, Marinov, Fajmon SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 3:41.00 11.00
2 11 Hrdlička, Kolínský, Štibor, Kindl Hrdlička, Kolínský, Štibor, Kindl SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:41.18 9.00
3 Sušický, Bolehovský, Klusoň, Grulich Sušický, Bolehovský, Klusoň, Grulich PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:52.20 7.00
4 9 Dolejš, Odvárko, Železný, Orava Dolejš, Odvárko, Železný, Orava Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 4:08.50 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 19:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Spálenka, Beseda, Malaniuk, Poděbradský Spálenka, Beseda, Malaniuk, Poděbradský SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 3:49.16 8.00
2 Velička, Ort, Haman, Labuť Velička, Ort, Haman, Labuť PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 3:58.36 6.00
3 Jordanidis, Mogg, Basch, Jordanidis Jordanidis, Mogg, Basch, Jordanidis SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 4:13.99 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sýkora, Růžička, Marinov, Fajmon Sýkora, Růžička, Marinov, Fajmon SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 3:41.00 11.00
2 11 Hrdlička, Kolínský, Štibor, Kindl Hrdlička, Kolínský, Štibor, Kindl SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:41.18 9.00
3 Spálenka, Beseda, Malaniuk, Poděbradský Spálenka, Beseda, Malaniuk, Poděbradský SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 3:49.16 8.00
4 Sušický, Bolehovský, Klusoň, Grulich Sušický, Bolehovský, Klusoň, Grulich PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:52.20 7.00
5 Velička, Ort, Haman, Labuť Velička, Ort, Haman, Labuť PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 3:58.36 6.00
6 9 Dolejš, Odvárko, Železný, Orava Dolejš, Odvárko, Železný, Orava Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 4:08.50 5.00
7 Jordanidis, Mogg, Basch, Jordanidis Jordanidis, Mogg, Basch, Jordanidis SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 4:13.99 4.00

4 x 400 m - Juniorky

(čt, 2.9.2021 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stodolová, Pážíková, Loskotová, Šmeralová Stodolová, Pážíková, Loskotová, Šmeralová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 NM 11.00
Celkem 1 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky

(čt, 2.9.2021 - 19:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lasíková, Elefantová, Elfmarková, Illichová Lasíková, Elefantová, Elfmarková, Illichová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 4:14.11 11.00
2 15 Konířová, Hrašová, Jindrová, Skálová Konířová, Hrašová, Jindrová, Skálová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 4:41.26 9.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Junioři

(čt, 2.9.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,20 2,40 2,60 2,80 3,00 3,20 3,40 3,60 3,80 4,00 4,20 4,40 4,50 4,60 4,70 Body
1 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 11 PB 4.55 - - - - - - - - o - xo xo o x 11.00
2 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 4.00 - - - - - - - - - o xx- x 9.00
3 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1 PB 3.60 - - - - - - o o xxx 8.00
4= Filip ŠmidaFilip Šmida
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 8 PB 3.40 - - - - o o o xxx 5.50
4= Igor RázgaIgor Rázga
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 SB 3.40 - - - - - o o 5.50
4= Jakub ValoJakub Valo
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 10 3.40 - - - - - o o xxx 5.50
4= Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 2 PB 3.40 - - - - - - o xxx 5.50
8 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 PB 3.20 - - o o o o xxx 3.00
9 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 3.00 - - - - o xxx 2.00
10= František BuchaFrantišek Bucha
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 4 SB 3.00 - - o o xo xxx 0.50
10= Adam HalbichAdam Halbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 PB 3.00 - - o o xo xxx 0.50
Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 5 NM - xxx
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(čt, 2.9.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,20 2,40 2,60 2,80 3,00 3,20 3,40 3,60 3,80 4,00 4,20 4,40 4,50 4,60 4,70 Body
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 10 PB 4.20 - - - - - o - o xo o xo xx 11.00
2 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 7 PB 3.80 - - - - - - o xo o xxx 9.00
3 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 9 3.80 - - - - - - xo xo o xxx 8.00
4 Miroslav PavljukMiroslav Pavljuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 8 3.40 - - - - xo o xxo xxx 7.00
5 7 Ondřej KindlOndřej Kindl
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 PB 3.20 xo - o o o xxo xxx 6.00
6 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 2 PB 3.00 o - o o o xx 5.00
7 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 3 SB 2.60 - - o xxx 4.00
8 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4 PB 2.60 o o xo xxx 3.00
9 Antonín PlachýAntonín Plachý
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 2.20 o - 2.00
10 Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1 SB 2.20 xo - x- 1.00
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(čt, 2.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 4 3.10 - - - - - - - - - o - xxx 11.00
2 Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 3 SB 3.00 - - - o xo o xxo - xo xxx 9.00
3 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 2 2.70 - - o - o xo xxx 8.00
4 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 1 SB 2.20 xo o - 7.00
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(čt, 2.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 7 2.80 - - - - - xo o - xxx 11.00
2 Anna MarkgráfováAnna Markgráfová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 PB 2.70 - o xo o o o xxx 9.00
3 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5 2.70 - - - xo o xxo xxx 8.00
4 Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3 PB 2.50 - - o xo xxx 7.00
5 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 2.50 - - - xxo xxx 6.00
6 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2 PB 2.40 o o o - xxx 5.00
7 Anna DostálováAnna Dostálová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 1 2.00 o xxx 4.00
MS Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 8 3.10 - - - - - - o - xxo xo - xxx
Celkem 8 závodníků

trojskok - Junioři

(čt, 2.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 4 13.35 13.20 13.35 - 13.35 - - - 11.00
2 Jakub ValoJakub Valo
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3 12.29 12.14 12.09 12.23 12.23 11.63 12.29 12.29 9.00
3 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 2 12.06 x x 11.76 11.76 12.06 x x 8.00
Eduard MosesEduard Moses
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 1 NM x x x - x x x
Celkem 4 závodníků

trojskok - Dorostenci

(čt, 2.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 5 PB 12.59 12.11 11.89 12.47 12.47 12.59 11.92 11.41 11.00
2 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 6 SB 12.35 12.20 12.35 - 12.35 x 12.05 12.35 9.00
3 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 3 PB 11.84 x x x - x x 11.84 8.00
4 David KlusoňDavid Klusoň
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 2 PB 11.48 x x x - x 11.48 11.17 7.00
5 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4 PB 11.39 11.38 x x 11.38 11.35 11.39 x 6.00
Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1 NM x x x - x x x
Celkem 6 závodníků

trojskok - Juniorky

(čt, 2.9.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 12.02 12.02 11.73 - 12.02 - - - 11.00
2 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 11.22 x x 11.22 11.22 - - - 9.00
3 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 2 PB 10.57 10.53 10.53 x 10.53 10.38 10.57 10.40 8.00
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1 PB 10.45 10.45 x - 10.45 - - - 7.00
5 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 SB 10.24 09.83 09.97 09.82 9.97 10.24 10.03 09.44 6.00
6 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 5 09.89 09.55 09.71 09.64 9.71 09.85 09.89 x 5.00
7 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4 PB 09.44 09.44 x x 9.44 x x x 4.00
Celkem 7 závodníků

trojskok - Dorostenky

(čt, 2.9.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 PB 10.91 - 11.00
2 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 PB 10.53 - 9.00
3 Sabina DerkováSabina Derková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 PB 10.50 - 8.00
4 Natálie NovákováNatálie Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10.35 - 7.00
5 Magdalena SucháMagdalena Suchá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 PB 10.25 - 6.00
6 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 09.79 - 5.00
7 Kateřina PolanskáKateřina Polanská
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 09.66 - 4.00
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(čt, 2.9.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1 PB 33.92 11.00
2 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 14 SB 32.21 9.00
3 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 SB 27.43 8.00
4 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 8 PB 25.72 7.00
5 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 13 25.41 6.00
6 Kateřina KodadováKateřina Kodadová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 12 24.08 5.00
7 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 2 PB 23.95 4.00
8 Alena MichálkováAlena Michálková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 SB 23.73 3.00
9 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10 PB 22.76 2.00
10 Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 7 PB 20.92 1.00
11 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 6 PB 19.51
12 Karoline Ann NessmithKaroline Ann Nessmith
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 9 SB 19.24
13 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 11 19.20
14 Anežka JelínkováAnežka Jelínková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 3 PB 18.11
Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 15 NM
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(čt, 2.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 PB 31.92 11.00
2 Klára KlonováKlára Klonová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 31.75 9.00
3 Denisa SmrčkováDenisa Smrčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 29.69 8.00
4 Eliška VeverováEliška Veverová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 PB 27.64 7.00
5 Nicol ČadováNicol Čadová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 PB 27.27 6.00
6 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 PB 26.79 5.00
7 Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 25.38 4.00
8 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 PB 24.42 3.00
9 Eva KasováEva Kasová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 PB 22.85 2.00
10 13 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 PB 21.98 1.00
11 Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 21.93
12 Nela DvořákováNela Dvořáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 PB 21.22
13 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 20.22
14 Julie KracíkováJulie Kracíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 PB 19.57
15 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 PB 19.51
16 Anna DostálováAnna Dostálová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 19.41
17 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 PB 18.94
18 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 PB 18.76
19 Lucie PlochováLucie Plochová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 18.45
20 Dominika FrkousováDominika Frkousová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 PB 17.74
21 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 PB 17.60
22 Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 PB 15.18
23 Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 PB 14.09
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 NM
MS Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 34.22
MS Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 31.49
MS Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 27.78
MS Linda GrecmanováLinda Grecmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 PB 20.12
Celkem 28 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(čt, 2.9.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 21 42.89 11.00
2 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 19 41.63 9.00
3 Štěpán KovačičŠtěpán Kovačič
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 17 36.85 8.00
4 Antonín PlachýAntonín Plachý
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13 PB 36.83 7.00
5 Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 16 PB 36.51 6.00
6 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 12 PB 35.13 5.00
7 Štefan HošekŠtefan Hošek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 10 SB 32.54 4.00
8 Vendelín KuklaVendelín Kukla
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 9 PB 31.86 3.00
9 Daniel BoreckýDaniel Borecký
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 8 PB 30.75 2.00
10 Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 15 30.66 1.00
11 Filip MatějkaFilip Matějka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 14 29.95
12 8 Adam ČernochAdam Černoch
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 11 29.50
13 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 SB 27.75
14 13 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 PB 27.06
15 Lukáš VeselýLukáš Veselý
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 18 24.80
16 Tomáš VondraTomáš Vondra
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
04 7 21.83
17 Šimon LudvíkŠimon Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 PB 21.70
18 Simon ŠtiborSimon Štibor
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 PB 21.69
19 Ondřej BesedaOndřej Beseda
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 2 PB 19.12
Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 NM
MS Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 20 41.51
Celkem 21 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(čt, 2.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 26 47.58 - 11.00
2 David FilipDavid Filip
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 22 PB 39.95 - 9.00
3 Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 23 38.26 - 8.00
4 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 25 37.55 - 7.00
5 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 7 PB 36.75 - 6.00
6 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3 PB 33.62 - 5.00
7 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 19 PB 33.41 - 4.00
8 Petr ChalupaPetr Chalupa
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 5 PB 33.38 - 3.00
9 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 6 PB 32.46 - 2.00
10 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 20 32.25 - 1.00
11 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 12 PB 30.55 -
12 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 17 30.06 -
13 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 PB 29.94 -
14 Filip ŠmidaFilip Šmida
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 18 29.78 -
15 20 Jakub NovotnýJakub Novotný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10 PB 29.42 -
16 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 9 SB 29.09 -
17 David JislDavid Jisl
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 16 27.25 -
18 Igor RázgaIgor Rázga
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 13 27.12 -
19 František BuchaFrantišek Bucha
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 21 26.39 -
20 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 11 PB 25.73 -
21 Jan FafejtaJan Fafejta
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 15 25.33 -
22 Josef DrahotaJosef Drahota
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 2 PB 22.77 -
23 Vít FröhlichVít Fröhlich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4 PB 20.25 -
Celkem 23 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(čt, 2.9.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 13 PB 40.80 11.00
2 Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 20 40.17 9.00
3 Kristýna PaterováKristýna Paterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 15 PB 36.55 8.00
4 Eliška VeverováEliška Veverová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 12 PB 33.88 7.00
5 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 17 32.94 6.00
6 Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 14 32.53 5.00
7 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 18 32.39 4.00
8 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 9 PB 28.87 3.00
9 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 16 27.67 2.00
10 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 PB 27.00 1.00
11 Anna DostálováAnna Dostálová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 4 PB 25.97
12 Denisa SmrčkováDenisa Smrčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10 SB 24.15
13 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 PB 23.76
14 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 8 PB 23.23
15 Dominika FrkousováDominika Frkousová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 5 SB 22.31
16 Nicol ČadováNicol Čadová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 SB 21.93
17 Ema BurešováEma Burešová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1 SB 13.93
Klára KosteleckáKlára Kostelecká
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 7 NM
MS Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 19 33.35
Celkem 19 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(čt, 2.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 7 40.83 11.00
2 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 5 36.99 9.00
3 Kateřina KodadováKateřina Kodadová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 6 34.91 8.00
4 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4 29.29 7.00
5 Alena MichálkováAlena Michálková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 28.78 6.00
6 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 PB 23.53 5.00
7 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 2 PB 19.46 4.00
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(čt, 2.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip MatějkaFilip Matějka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 41.38 11.00
2 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 34.90 9.00
3 Štefan HošekŠtefan Hošek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 32.74 8.00
4 Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 PB 29.92 7.00
5 Antonín PlachýAntonín Plachý
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 PB 29.16 6.00
6 8 Adam ČernochAdam Černoch
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 PB 27.83 5.00
7 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 PB 25.89 4.00
8 Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 PB 25.27 3.00
9 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 25.02 2.00
10 Štěpán KovačičŠtěpán Kovačič
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 PB 22.05 1.00
11 Daniel BoreckýDaniel Borecký
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 PB 18.53
12 Tomáš VondraTomáš Vondra
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
04 SB 17.25
13 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 PB 14.50
14 19 Václav TocháčekVáclav Tocháček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 PB 14.11
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(čt, 2.9.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David FilipDavid Filip
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 8 PB 48.36 11.00
2 Šimon SkoumalŠimon Skoumal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 7 46.27 9.00
3 Jan FafejtaJan Fafejta
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 6 38.75 8.00
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 PB 38.15 7.00
5 Igor RázgaIgor Rázga
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 PB 36.29 6.00
6 Petr ChalupaPetr Chalupa
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 2 PB 33.14 5.00
Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1 NM
Celkem 7 závodníků