Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3.kolo KPD Středočeského kraje ml.žactva

Čáslav (17. 9. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 17.9.2021 - 15:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.29
2 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 08.76
3 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.18
MS Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 10.46
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 17.9.2021 - 15:25) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.35
2 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.05
3 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 2 09.24
4 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 10.07
5 Matěj VolfMatěj Volf 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 10.08
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 17.9.2021 - 15:25) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.67
2 211 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.06
3 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 09.12
4 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 09.18
5 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 09.82
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 17.9.2021 - 15:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.54
2 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.80
3 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 09.18
4 Jakub CoubalJakub Coubal 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 09.37
5 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.44
6 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 17.9.2021 - 15:25) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 PB 08.67
2 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.93
3 Štěpán ZlatuškaŠtěpán Zlatuška 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 09.18
4 9 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 09.57
5 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.60
6 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.62
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.29
2 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.35
3 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.54
4 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.67
4 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 PB 08.67
6 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 08.76
7 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.80
8 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.93
9 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.05
10 211 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.06
11 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 09.12
12 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.18
12 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 09.18
12 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 09.18
12 Štěpán ZlatuškaŠtěpán Zlatuška 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 09.18
16 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 2 09.24
17 Jakub CoubalJakub Coubal 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 09.37
18 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.44
19 9 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 09.57
20 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.60
21 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.62
22 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.63
23 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 09.82
24 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 10.07
25 Matěj VolfMatěj Volf 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 10.08
26 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 10.46

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 17.9.2021 - 16:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A SB 08.29 11.00
2 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 08.52 9.00
3 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A SB 08.53 8.00
4 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B SB 08.60 7.00
5 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.72 6.00
6 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.41 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 17.9.2021 - 16:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B SB 08.73 4.00
2 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A SB 09.01 3.00
3 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 09.05 2.00
4 211 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.12 1.00
5 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.16
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 17.9.2021 - 15:35) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.54
2 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.86
3 Vendula VrzákováVendula Vrzáková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 09.49
4 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.62
5 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 10.15
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 17.9.2021 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.67
2 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 PB 09.50
3 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 09.53
4 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.56
5 Klára TondlováKlára Tondlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.69
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 17.9.2021 - 15:35) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.47
2 288 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.86
3 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 08.98
4 Karolína AghováKarolína Aghová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 10.39
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (pá, 17.9.2021 - 15:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.67
2 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.24
3 Rozálie ParoubkováRozálie Paroubková 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.69
4 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 09.71
5 14 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.58
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (pá, 17.9.2021 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.99
2 Johana KulíkováJohana Kulíková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 09.50
3 Marie FrisováMarie Frisová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.51
4 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 09.52
5 Julie DuškováJulie Dušková 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.82
6 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 10.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (pá, 17.9.2021 - 15:35) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 3 09.11
2 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.43
3 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 09.56
4 Sabina ŠejstalováSabina Šejstalová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 PB 09.57
5 Barbora FrancováBarbora Francová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 10.01
6 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 PB 10.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (pá, 17.9.2021 - 15:35) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 08.70
2 3 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.22
3 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 09.41
4 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.50
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (pá, 17.9.2021 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.27
2 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 09.47
3 Valerie PolákováValerie Poláková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.85
4 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.91
5 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.03
6 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. BSKP Olympia Kutná Hora z.s. B 13.06
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.47
2 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.54
3 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.67
3 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.67
5 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 08.70
6 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.86
6 288 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.86
8 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 08.98
9 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.99
10 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 3 09.11
11 3 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.22
12 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.24
13 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.27
14 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 09.41
15 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.43
16 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 09.47
17 Vendula VrzákováVendula Vrzáková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 09.49
18 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 PB 09.50
18 Johana KulíkováJohana Kulíková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 09.50
18 Barbora MartinováBarbora Martinová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.50
21 Marie FrisováMarie Frisová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.51
22 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 09.52
23 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 09.53
24 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.56
24 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 09.56
26 Sabina ŠejstalováSabina Šejstalová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 PB 09.57
27 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.62
28 Klára TondlováKlára Tondlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.69
28 Rozálie ParoubkováRozálie Paroubková 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.69
30 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 09.71
31 Julie DuškováJulie Dušková 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.82
32 Valerie PolákováValerie Poláková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.85
33 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.91
34 Barbora FrancováBarbora Francová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 10.01
35 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 PB 10.02
36 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.03
37 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 10.15
38 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 10.27
39 Karolína AghováKarolína Aghová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 10.39
40 14 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.58
41 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. BSKP Olympia Kutná Hora z.s. B 13.06

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 17.9.2021 - 16:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov SB 08.39 11.00
2 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. SB 08.63 9.00
3 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.64 8.00
4 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 08.68 7.00
5 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 08.70 6.00
6 288 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. SB 08.74 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 17.9.2021 - 16:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. SB 08.99 4.00
2 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B SB 09.08 3.00
3 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. SB 09.18 2.00
4 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.93 1.00
Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B DNS
3 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků