Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále B KPD Středočeského kraje ml.a st.žactva

Čáslav (24. 9. 2021)

60 m - Žáci

(pá, 24.9.2021 - 15:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. SB 07.90 11.00
2 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.07 9.00
3 Michal NocarMichal Nocar 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. PB 08.25 8.00
4 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.39 7.00
5 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.45 6.00
6 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.84 5.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 24.9.2021 - 16:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.02
2 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 09.08 9.00
3 Petr FrimlPetr Friml 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.16 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 24.9.2021 - 16:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 09.47
2 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 09.53 7.00
3 Dominik RejnekDominik Rejnek 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.90 5.00
MS Vojtěch SchrötterVojtěch Schrötter 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 09.98
5 Dominik JakoubekDominik Jakoubek 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 10.11 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 24.9.2021 - 16:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.54
2 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.63 11.00
MS Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.84
4 Vincent VojnarVincent Vojnar 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.67 6.00
MS 298 Vilém BruthansVilém Bruthans 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10.02
6 Daniel BoháčDaniel Boháč 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 10.05 4.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.54
2 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.63 11.00
3 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.84
4 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.02
5 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 09.08 9.00
6 Petr FrimlPetr Friml 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.16 8.00
7 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 09.47
8 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 09.53 7.00
9 Vincent VojnarVincent Vojnar 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.67 6.00
10 Dominik RejnekDominik Rejnek 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.90 5.00
11 Vojtěch SchrötterVojtěch Schrötter 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 09.98
12 298 Vilém BruthansVilém Bruthans 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10.02
13 Daniel BoháčDaniel Boháč 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 10.05 4.00
14 Dominik JakoubekDominik Jakoubek 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 10.11 3.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.9.2021 - 16:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.46 11.00
MS Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.52
3 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 08.65 7.50
MS Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.71
5 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.78 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 24.9.2021 - 16:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 08.60 9.00
2 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 PB 08.70 6.00
MS Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 08.70
MS Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.73
MS Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 08.77
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 24.9.2021 - 16:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 08.65 7.50
2 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 09.25 4.00
3 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 09.28 3.00
4 Kulhavy Lea NicolKulhavy Lea Nicol 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.53 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.46 11.00
2 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.52
3 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 08.60 9.00
4 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 08.65 7.50
4 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 08.65 7.50
6 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 PB 08.70 6.00
6 Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 08.70
8 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.71
9 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.73
10 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 08.77
11 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.78 5.00
12 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 09.25 4.00
13 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 09.28 3.00
14 Kulhavy Lea NicolKulhavy Lea Nicol 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.53 2.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.9.2021 - 16:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 08.65 11.00
2 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.71 9.00
3 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.35 6.50
4 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.86
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 24.9.2021 - 16:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KostrhunováEliška Kostrhunová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 08.97 8.00
2 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.35 6.50
3 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 PB 09.42 5.00
4 218 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.67 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 24.9.2021 - 16:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 PB 09.66 3.50
2 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 09.72 1.00
3 Darina BíláDarina Bílá 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 09.75
4 Nela NáprstkováNela Náprstková 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.77
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 24.9.2021 - 16:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.09
2 Anna KučerováAnna Kučerová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.66 3.50
3 Sandra MichlováSandra Michlová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 09.90
4 Ema BláhováEma Bláhová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 10.11
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 08.65 11.00
2 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.71 9.00
3 Eliška KostrhunováEliška Kostrhunová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 08.97 8.00
4 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.09
5 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.35 6.50
5 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.35 6.50
7 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 PB 09.42 5.00
8 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 PB 09.66 3.50
8 Anna KučerováAnna Kučerová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.66 3.50
10 218 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.67 2.00
11 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 09.72 1.00
12 Darina BíláDarina Bílá 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 09.75
13 Nela NáprstkováNela Náprstková 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.77
14 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.86
15 Sandra MichlováSandra Michlová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 09.90
16 Ema BláhováEma Bláhová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 10.11

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 24.9.2021 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 17.06
MS Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 18.05
MS Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 18.84
4 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 19.48 11.00
5 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 19.67 9.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 24.9.2021 - 17:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 19.36
MS 202 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 19.57
MS Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 19.93
4 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 21.59 7.00
5 245 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.75 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 24.9.2021 - 17:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal NocarMichal Nocar 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 20.26 8.00
MS Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 20.58
MS Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 20.80
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 17.06
2 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 18.05
3 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 18.84
4 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 19.36
5 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 19.48 11.00
6 202 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 19.57
7 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 19.67 9.00
8 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 19.93
9 Michal NocarMichal Nocar 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 20.26 8.00
10 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 20.58
11 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 20.80
12 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 21.59 7.00
13 245 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.75 6.00

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 24.9.2021 - 18:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 20.83 11.00
2 Filip HernandezFilip Hernandez 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 21.93 9.00
MS Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.88
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 24.9.2021 - 18:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 220 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 22.73
2 Petr FrimlPetr Friml 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 22.97 7.00
3 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 PB 23.24 6.00
MS Vojtěch SchrötterVojtěch Schrötter 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 24.98
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 24.9.2021 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jonáš MotlJonáš Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.78
MS Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.59
MS Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.30
4 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 22.40 8.00
5 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 23.25 5.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš MotlJonáš Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.78
2 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 20.83 11.00
3 Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.59
4 Filip HernandezFilip Hernandez 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 21.93 9.00
5 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.30
6 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 22.40 8.00
7 220 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 22.73
8 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.88
9 Petr FrimlPetr Friml 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 22.97 7.00
10 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 PB 23.24 6.00
11 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 23.25 5.00
12 Vojtěch SchrötterVojtěch Schrötter 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 24.98

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 19.62
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 20.07 11.00
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 20.51 9.00
4 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 20.89 8.00
5 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 21.34 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 24.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 20.98 7.00
MS Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 21.41
3 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 21.52 5.00
MS Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 21.60
5 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.94 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 24.9.2021 - 17:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 21.77
2 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 22.03 3.00
3 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 22.05 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 19.62
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 20.07 11.00
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 20.51 9.00
4 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 20.89 8.00
5 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 20.98 7.00
6 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 21.34 6.00
7 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 21.41
8 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 21.52 5.00
9 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 21.60
10 Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 21.77
11 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.94 4.00
12 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 22.03 3.00
13 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 22.05 2.00

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.9.2021 - 18:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 20.27 11.00
2 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 PB 21.29 9.00
3 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 22.04 7.00
4 Ema DobiášováEma Dobiášová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 22.07 6.00
5 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 22.81 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 24.9.2021 - 18:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 PB 22.08 5.00
MS Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 22.70
3 236 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 22.74 2.00
4 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 PB 22.95
5 Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.38
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 24.9.2021 - 18:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 PB 22.40 4.00
2 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 23.09
3 Denisa ČervinkováDenisa Červinková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 23.80
4 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 25.07
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 24.9.2021 - 18:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 23.47
2 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 24.03
3 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 24.21
MS 271 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 24.52
MS Viktorie NovákováViktorie Nováková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 24.77
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 24.9.2021 - 18:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 21.72 8.00
2 Eliška KostrhunováEliška Kostrhunová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.58 3.00
3 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 23.01
4 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 24.13
5 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.38
6 240 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 24.87
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 20.27 11.00
2 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 PB 21.29 9.00
3 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 21.72 8.00
4 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 22.04 7.00
5 Ema DobiášováEma Dobiášová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 22.07 6.00
6 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 PB 22.08 5.00
7 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 PB 22.40 4.00
8 Eliška KostrhunováEliška Kostrhunová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.58 3.00
9 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 22.70
10 236 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 22.74 2.00
11 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 22.81 1.00
12 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 PB 22.95
13 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 23.01
14 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 23.09
15 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 23.47
16 Denisa ČervinkováDenisa Červinková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 23.80
17 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 24.03
18 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 24.13
19 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 24.21
20 Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.38
20 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.38
22 271 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 24.52
23 Viktorie NovákováViktorie Nováková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 24.77
24 240 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 24.87
25 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 25.07

800 m - Žáci

(pá, 24.9.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 202 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. PB 2:14.06
MS 257 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 2:14.70
MS 255 Robert KótkaRobert Kótka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:26.10
4 247 Vítek DobiášVítek Dobiáš 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2:35.78 11.00
5 245 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:39.16 9.00
6 248 František BeranFrantišek Beran 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný PB 2:47.39 8.00
7 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2:48.60 7.00
8 228 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. PB 3:02.76 6.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci

(pá, 24.9.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 221 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:35.99 11.00
2 296 David KolářDavid Kolář 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s PB 2:39.95 9.00
3 268 Tomáš TlustýTomáš Tlustý 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:40.81 8.00
4 295 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice PB 2:41.64 7.00
MS 220 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:44.36
6 Tadeáš KoutTadeáš Kout 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2:44.40 6.00
MS 298 Vilém BruthansVilém Bruthans 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:44.96
8 117 Jonáš ČernýJonáš Černý 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. PB 2:45.02 5.00
MS 120 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:50.35
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 24.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 227 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2:35.08
2 246 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:47.77 11.00
MS 224 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3:03.58
4 215 Markéta SemerádováMarkéta Semerádová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3:12.87 9.00
5 249 Nikola LevencováNikola Levencová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... SB 3:21.67 8.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(pá, 24.9.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 271 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:45.72
2 8 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:47.45 11.00
3 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2:49.98 9.00
4 9 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2:50.12 8.00
5 236 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 2:52.86 7.00
6 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2:53.12 6.00
7 240 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:53.57 5.00
8 218 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. SB 3:00.39 4.00
MS 211 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. PB 3:06.36
Celkem 9 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 24.9.2021 - 15:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel OndřichKarel Ondřich 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.07 11.00
2 Oliver MosesOliver Moses 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 12.66 9.00
3 117 Jonáš ČernýJonáš Černý 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 13.55 8.00
4 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 14.30 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 24.9.2021 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.60
MS Jonáš MotlJonáš Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.51
MS Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.62
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.60
2 Karel OndřichKarel Ondřich 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.07 11.00
3 Jonáš MotlJonáš Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.51
4 Alex MotlAlex Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.62
5 Oliver MosesOliver Moses 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 12.66 9.00
6 117 Jonáš ČernýJonáš Černý 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 13.55 8.00
7 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 14.30 7.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.9.2021 - 15:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 09.78 11.00
2 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 10.55 9.00
3 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 PB 11.19 8.00
MS Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 11.44
MS Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.57
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 24.9.2021 - 15:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 11.51 7.00
2 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.90 6.00
3 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 12.27 5.00
MS Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 12.40
5 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.91 3.00
6 Barbora HruškováBarbora Hrušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.97 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 24.9.2021 - 15:30) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Klára KočováKlára Kočová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 11.77
2 Anna KučerováAnna Kučerová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 12.60 4.00
3 Sandra MichlováSandra Michlová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 13.94 1.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 09.78 11.00
2 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 10.55 9.00
3 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 PB 11.19 8.00
4 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 11.44
5 9 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 11.51 7.00
6 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.57
7 Klára KočováKlára Kočová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 11.77
8 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.90 6.00
9 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 12.27 5.00
10 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 12.40
11 Anna KučerováAnna Kučerová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 12.60 4.00
12 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.91 3.00
13 Barbora HruškováBarbora Hrušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.97 2.00
14 Sandra MichlováSandra Michlová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 13.94 1.00

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 24.9.2021 - 15:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 13.90
2 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 14.40 11.00
MS Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 15.30
4 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 15.60 9.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 24.9.2021 - 15:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 257 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 16.00
MS Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 18.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 13.90
2 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 14.40 11.00
3 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 15.30
4 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 15.60 9.00
5 257 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 16.00
6 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 18.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.9.2021 - 15:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 15.72 11.00
2 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 16.70 9.00
3 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 18.13 7.00
4 246 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 18.19 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 24.9.2021 - 15:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 17.38
2 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 17.50 8.00
3 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 19.54 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 15.72 11.00
2 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 16.70 9.00
3 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 17.38
4 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 17.50 8.00
5 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 18.13 7.00
6 246 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 18.19 6.00
7 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 19.54 5.00

4 x 200 m - Mix mladší žactvo

(pá, 24.9.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mráz, Marhoul, Bradová, Lacková Mráz, Marhoul, Bradová, Lacková T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1:50.18 11.00
2 Mládek, Pistoriusová, Trochtová, Hernandez Mládek, Pistoriusová, Trochtová, Hernandez TJ Spartak Vlašim 0TJ Spartak Vlašim 0 2:01.62 9.00
3 Dvořák, Podhradská, Šlapáková, Kolář Dvořák, Podhradská, Šlapáková, Kolář SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2:07.28 8.00
4 295 Střecha, Čančík, Strnadová, Dobiášová Střecha, Čančík, Strnadová, Dobiášová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:07.29 7.00
5 Eibichová, Černý, Havránková, Bláhová Eibichová, Černý, Havránková, Bláhová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:12.94 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Mix starší žactvo

(pá, 24.9.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kovář, Kótka, Dolanová, Lacková Kovář, Kótka, Dolanová, Lacková T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1:48.76 11.00
2 Antoš, Kus, Hanko, Hajná Antoš, Kus, Hanko, Hajná T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1:54.21 9.00
3 Hertl, Hoffmann, Štěrbová, Zambojová Hertl, Hoffmann, Štěrbová, Zambojová TJ NeratoviceTJ Neratovice 1:55.57 8.00
4 Dudáček, Fišková, Urban, Korbelová Dudáček, Fišková, Urban, Korbelová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1:59.17 7.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žáci

(pá, 24.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,51 1,54 1,57 1,60 1,65 1,68 1,71 Body
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.68 - - - - - o - - o o o xo xo xxx 11.00
2 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.57 - - o o - o xxo xo o o xxx 9.00
MS Filip AntošFilip Antoš
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.51 - - o o o o xo o xxx
3 Vojtěch MaxaVojtěch Maxa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
06 PB 1.51 o - o o o o xo o xxx 8.00
MS Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 PB 1.43 - xo o o o xxx
6 David PospíšilDavid Pospíšil
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 1.43 - xo o o xo xxx 7.00
7= 247 Vítek DobiášVítek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 1.40 - o o o xxx 5.50
7= Ondřej UrbanOndřej Urban
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 1.40 - o o o xxx 5.50
9 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1.35 - - o xxx 4.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 24.9.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,41 1,44 1,47 Body
1= Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 1.33 o o o o xxx 10.00
1= 296 David KolářDavid Kolář
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 PB 1.33 o o o o xxx 10.00
3 Antonín MaxaAntonín Maxa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 1.33 o xxo o o xxx 8.00
4 Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 1.30 o o o xxx 7.00
5= Adam AdlerAdam Adler
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 1.25 o o xxx 5.50
5= Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 PB 1.25 o o xxx 5.50
7 Tomáš KurtejTomáš Kurtej
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 1.25 o xo xxx 4.00
8 Šimon PavlíkŠimon Pavlík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 PB 1.25 o xxo xxx 3.00
9= Dominik JakoubekDominik Jakoubek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 1.20 o xxx 1.50
9= Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
08 1.20 o xxx 1.50
Daniel BoháčDaniel Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 NM xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 24.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 Body
1 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 PB 1.53 - - o o xo - xo o o o o 11.00
2 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.47 - - - o o o o xo xo xxx 9.00
MS Nikol ŠpinkováNikol Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 SB 1.41 o o o o o xo o xxx
4 246 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 PB 1.35 o - o o o xxx 8.00
5 Kristýna PajkováKristýna Pajková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 PB 1.35 o o o xo xo xxx 7.00
6 Sára HajnáSára Hajná
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 PB 1.35 - - o xxo xo xxx 6.00
7 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 SB 1.35 - o o o xxo xxx 5.00
8 Viktorie ČeskáViktorie Česká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 PB 1.30 o o o o xxx 4.00
9 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 1.30 o o o xo xxx 3.00
MS Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1.25 - - xo xxx
11 Kulhavy Lea NicolKulhavy Lea Nicol
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 1.20 o o xxx 2.00
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 24.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,42 Body
1 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 PB 1.42 - - - o - o o o o o xxx 11.00
2 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 PB 1.34 o o o o o o xo xxx 9.00
3 Adéla BajzováAdéla Bajzová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 PB 1.34 - o o o o xo xxo xxx 8.00
4 Eliška ŘíčkováEliška Říčková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 1.31 o o o xo o o xxx 7.00
5 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 PB 1.28 o o o o xo xxx 6.00
MS Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 PB 1.25 o o o o xxx
7 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 1.20 - o xo xxx 5.00
8 Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 1.20 o xo xxo xxx 4.00
Elen ŠlapákováElen Šlapáková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 24.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 22 6.05 -1.0 m/s -
MS Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 20 5.22 -1.5 m/s -
3 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 21 4.99 -0.9 m/s - 11.00
4 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 7 PB 4.94 -1.9 m/s - 9.00
MS Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 18 PB 4.88 -1.4 m/s -
6 Michal NocarMichal Nocar
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 16 PB 4.86 +0.0 m/s - 8.00
MS Filip AntošFilip Antoš
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 9 PB 4.80 -0.4 m/s -
8 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 19 4.65 -1.7 m/s - 7.00
MS Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 17 4.60 -1.6 m/s -
10 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 2 PB 4.57 -0.4 m/s - 6.00
11 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 14 4.55 +0.0 m/s - 5.00
12 Marek TesařMarek Tesař
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 12 4.49 +0.1 m/s - 4.00
MS 202 Adam KoukalAdam Koukal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 15 4.44 -0.5 m/s -
14 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 6 4.38 -0.4 m/s - 3.00
MS 255 Robert KótkaRobert Kótka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 11 4.27 +0.1 m/s -
MS Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 1 PB 4.20 -0.4 m/s -
17 Ondřej UrbanOndřej Urban
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 4 PB 4.18 +0.0 m/s - 2.00
Šimon SojkaŠimon Sojka
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 8 NM -
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 24.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Alex MotlAlex Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 PB 4.48 -0.1 m/s -
MS Jonáš MotlJonáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 PB 4.47 +0.0 m/s -
MS Filip MotlFilip Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 PB 4.32 -0.2 m/s -
4 Karel OndřichKarel Ondřich
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 PB 4.30 +0.0 m/s - 11.00
MS Adam ŠpinkaAdam Špinka
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 PB 4.28 -0.5 m/s -
MS Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 PB 4.19 -0.1 m/s -
7 Václav MarhoulVáclav Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 4.17 -0.5 m/s - 9.00
MS Radek DobiášRadek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 3.77 +0.0 m/s -
9 295 Antonín StřechaAntonín Střecha
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 PB 3.75 +0.4 m/s - 8.00
10 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 PB 3.66 +0.1 m/s - 7.00
11 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
08 3.58 -0.3 m/s - 6.00
12 Šimon PavlíkŠimon Pavlík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 PB 3.42 -0.5 m/s - 5.00
13 Tadeáš KoutTadeáš Kout
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 PB 3.38 +0.1 m/s - 4.00
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 24.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana DavisováZuzana Davisová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 4.67 +0.0 m/s - 11.00
MS Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 PB 4.58 +0.4 m/s -
3 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 4.48 -0.1 m/s - 9.00
MS Anežka MarcováAnežka Marcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 PB 4.38 -0.6 m/s -
MS Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4.38 +0.5 m/s -
4 Nikola KorbelováNikola Korbelová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 4.38 +0.5 m/s - 8.00
7 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 PB 4.23 -0.4 m/s - 7.00
MS Karolína MachováKarolína Machová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 4.20 +0.1 m/s -
9 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 4.14 +0.5 m/s - 6.00
10 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 SB 4.13 -0.4 m/s - 5.00
MS Eliška UngerováEliška Ungerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3.86 +0.0 m/s -
11 215 Markéta SemerádováMarkéta Semerádová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 PB 3.86 -0.4 m/s - 4.00
13= Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.78 +0.0 m/s - 2.50
13= 249 Nikola LevencováNikola Levencová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 PB 3.78 +0.1 m/s - 2.50
MS Nikol ŠpinkováNikol Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 PB 3.71 -0.4 m/s -
MS Mariana TinkováMariana Tinková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 3.51 +0.0 m/s -
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 24.9.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 4.43 +0.1 m/s 11.00
2 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 4.38 +0.2 m/s 9.00
MS Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 PB 4.34 +0.0 m/s
MS Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 4.27 -0.3 m/s
5 8 Ema VyšínskáEma Vyšínská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 4.03 -0.4 m/s 8.00
MS Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 4.02 +0.1 m/s
MS Eliška KoukalováEliška Koukalová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 PB 3.98 +0.0 m/s
8 Ema KulhaváEma Kulhavá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 PB 3.83 -0.5 m/s 7.00
9 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 PB 3.83 +0.0 m/s 6.00
10 Sofie GregorováSofie Gregorová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 PB 3.83 -0.3 m/s 5.00
11 Monika LamerováMonika Lamerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 PB 3.77 +0.1 m/s 4.00
MS Sofie PaškováSofie Pašková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 PB 3.74 -0.2 m/s
13 Marie HniličkováMarie Hniličková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 3.70 +0.1 m/s 3.00
14 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 PB 3.68 -0.1 m/s 2.00
15 Barbora HruškováBarbora Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 PB 3.61 -0.5 m/s 1.00
MS Viktorie NovákováViktorie Nováková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 PB 3.60 +0.0 m/s
17 Denisa ČervinkováDenisa Červinková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3.53 -0.5 m/s
MS Simona ForejtováSimona Forejtová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 3.49 +0.1 m/s
19 Eliška ŘíčkováEliška Říčková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 PB 3.46 -0.1 m/s
20 Ema BláhováEma Bláhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 3.28 +0.0 m/s
MS 211 Mariana VanclováMariana Vanclová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 3.03 -0.3 m/s
Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 NM
Anna SmrkovskáAnna Smrkovská
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 NM
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 24.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 12.23 - 11.00
2 Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 PB 10.28 - 9.00
3 Nela NovotnáNela Novotná
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 PB 10.18 - 8.00
4 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 PB 09.18 - 7.00
5 Adéla BajzováAdéla Bajzová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 PB 08.76 - 6.00
6 Ema DobiášováEma Dobiášová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 PB 08.10 - 5.00
7 Darina BíláDarina Bílá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 PB 07.17 - 4.00
8 296 Anna HercikováAnna Herciková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 PB 06.69 - 3.00
9 Adéla VokřálováAdéla Vokřálová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 PB 06.52 - 2.00
Julie TrnečkováJulie Trnečková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 NM -
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 24.9.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 PB 10.58 11.00
2 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 PB 09.21 9.00
3 Damian HudecDamian Hudec
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 PB 07.46 8.00
4 Jaroslav PaďoukJaroslav Paďouk
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 07.42 7.00
5 Adam AdlerAdam Adler
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 PB 07.41 6.00
6 Václav MrázVáclav Mráz
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 PB 07.40 5.00
7 Miloš JirovskýMiloš Jirovský
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 07.30 4.00
8 Vincent VojnarVincent Vojnar
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 PB 06.48 3.00
9 Aron ExnerAron Exner
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 PB 05.97 2.00
10 Eduard ŠebekEduard Šebek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 PB 05.35 1.00
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 24.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 10.02
MS Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 09.92
3 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 PB 09.08 11.00
4 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 PB 08.21 9.00
5 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 PB 07.58 8.00
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 24.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 12.60
2 Marek TesařMarek Tesař
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 09.61 11.00
3 Kryštof KamišKryštof Kamiš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 09.49 9.00
MS Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 08.52
MS 255 Robert KótkaRobert Kótka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 PB 07.93
6 Teodor DanišTeodor Daniš
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 07.84 8.00
7 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 07.07 7.00
Celkem 7 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(pá, 24.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Karolína MachováKarolína Machová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 34.02
MS Eliška UngerováEliška Ungerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 30.69
3 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 30.18 11.00
MS Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 29.12
5 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 SB 27.45 9.00
6 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 PB 23.08 8.00
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 24.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 PB 49.55
MS Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 PB 30.56
MS Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 PB 26.70
4 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 26.25 11.00
5 247 Vítek DobiášVítek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 18.10 9.00
6 248 František BeranFrantišek Beran
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 PB 18.05 8.00
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(pá, 24.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 PB 39.32 11.00
MS Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 SB 33.55
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 28.02 9.00
4 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 PB 27.99 8.00
MS Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 27.91
6 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 PB 25.85 7.00
7 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 PB 24.98 6.00
8 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 24.96 5.00
9 Kristýna PajkováKristýna Pajková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 PB 24.17 4.00
10 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 22.99 3.00
11 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 22.63 2.00
12 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 PB 20.94 1.00
13 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 PB 16.54
MS Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 PB 15.99
Eliška UngerováEliška Ungerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 NM
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 24.9.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 PB 52.36
MS Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 47.33
MS Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 PB 41.92
4 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 40.00 11.00
5 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 PB 34.07 9.00
MS 257 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 PB 30.37
MS Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 PB 30.31
8 David PospíšilDavid Pospíšil
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 PB 30.03 8.00
9 Kryštof KamišKryštof Kamiš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 24.72 7.00
Celkem 9 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 24.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 PB 58.75 11.00
2 Filip HernandezFilip Hernandez
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 PB 51.98 9.00
3 Damian HudecDamian Hudec
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 PB 48.52 8.00
4 Jaroslav PaďoukJaroslav Paďouk
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 45.35 7.00
5 Dominik RejnekDominik Rejnek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 PB 41.72 6.00
6 Tomáš KurtejTomáš Kurtej
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 PB 41.23 5.00
7 Aron ExnerAron Exner
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 PB 37.72 4.00
8 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
08 PB 37.02 3.00
9 Oliver MosesOliver Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 PB 36.52 2.00
MS Antonín KysilkaAntonín Kysilka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 35.61
MS 120 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 34.38
12 Jan DušekJan Dušek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 PB 30.01 1.00
13 Eduard ŠebekEduard Šebek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 PB 29.15
14 Miloš JirovskýMiloš Jirovský
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 PB 28.38
Celkem 14 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 24.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 45.10 11.00
2 Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 PB 43.05 9.00
3 Nela NovotnáNela Novotná
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 PB 41.47 8.00
MS Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 40.72
5 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 40.61 7.00
MS Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 PB 36.36
7 Elen ŠlapákováElen Šlapáková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 PB 33.45 6.00
8 Nela NáprstkováNela Náprstková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 PB 30.55 5.00
MS Sofie PaškováSofie Pašková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 PB 30.00
10 Julie TrnečkováJulie Trnečková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 27.72 4.00
11 Adéla VokřálováAdéla Vokřálová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 PB 22.09 3.00
Celkem 11 závodníků