Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále B KPD Středočeského kraje ml.a st.žactva

Čáslav (24. 9. 2021)

skok vysoký - Žáci

(pá, 24.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,51 1,54 1,57 1,60 1,65 1,68 1,71 Body
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.68 - - - - - o - - o o o xo xo xxx 11.00
2 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.57 - - o o - o xxo xo o o xxx 9.00
MS Filip AntošFilip Antoš
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.51 - - o o o o xo o xxx
3 Vojtěch MaxaVojtěch Maxa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
06 PB 1.51 o - o o o o xo o xxx 8.00
MS Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 PB 1.43 - xo o o o xxx
6 David PospíšilDavid Pospíšil
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 1.43 - xo o o xo xxx 7.00
7= 247 Vítek DobiášVítek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 1.40 - o o o xxx 5.50
7= Ondřej UrbanOndřej Urban
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 1.40 - o o o xxx 5.50
9 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1.35 - - o xxx 4.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 24.9.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,41 1,44 1,47 Body
1= Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 1.33 o o o o xxx 10.00
1= 296 David KolářDavid Kolář
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 PB 1.33 o o o o xxx 10.00
3 Antonín MaxaAntonín Maxa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 1.33 o xxo o o xxx 8.00
4 Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 1.30 o o o xxx 7.00
5= Adam AdlerAdam Adler
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 1.25 o o xxx 5.50
5= Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 PB 1.25 o o xxx 5.50
7 Tomáš KurtejTomáš Kurtej
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 1.25 o xo xxx 4.00
8 Šimon PavlíkŠimon Pavlík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 PB 1.25 o xxo xxx 3.00
9= Dominik JakoubekDominik Jakoubek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 1.20 o xxx 1.50
9= Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
08 1.20 o xxx 1.50
Daniel BoháčDaniel Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 NM xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 24.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 Body
1 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 PB 1.53 - - o o xo - xo o o o o 11.00
2 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.47 - - - o o o o xo xo xxx 9.00
MS Nikol ŠpinkováNikol Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 SB 1.41 o o o o o xo o xxx
4 246 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 PB 1.35 o - o o o xxx 8.00
5 Kristýna PajkováKristýna Pajková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 PB 1.35 o o o xo xo xxx 7.00
6 Sára HajnáSára Hajná
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 PB 1.35 - - o xxo xo xxx 6.00
7 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 SB 1.35 - o o o xxo xxx 5.00
8 Viktorie ČeskáViktorie Česká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 PB 1.30 o o o o xxx 4.00
9 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 1.30 o o o xo xxx 3.00
MS Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1.25 - - xo xxx
11 Kulhavy Lea NicolKulhavy Lea Nicol
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 1.20 o o xxx 2.00
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 24.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,42 Body
1 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 PB 1.42 - - - o - o o o o o xxx 11.00
2 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 PB 1.34 o o o o o o xo xxx 9.00
3 Adéla BajzováAdéla Bajzová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 PB 1.34 - o o o o xo xxo xxx 8.00
4 Eliška ŘíčkováEliška Říčková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 1.31 o o o xo o o xxx 7.00
5 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 PB 1.28 o o o o xo xxx 6.00
MS Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 PB 1.25 o o o o xxx
7 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 1.20 - o xo xxx 5.00
8 Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 1.20 o xo xxo xxx 4.00
Elen ŠlapákováElen Šlapáková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 NM xxx
Celkem 9 závodníků