Semifinále "C" MPD mladšího žactva
Praha - Juliska (9. 9. 2021)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SpilkaJan Spilka | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | PB 08.95 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš ZenáhlíkTomáš Zenáhlík | 09 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 09.08 | 7.00 | |||||||||||||
3 | David NetopilDavid Netopil | 08 | SC Radotín Praha A | 4 | 09.16 | 6.00 | |||||||||||||
4 | 245 | Matyáš ZounarMatyáš Zounar | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | PB 09.18 | 5.00 | ||||||||||||
5 | 268 | Robin KalousRobin Kalous | 10 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 3 | 09.31 | 4.00 | ||||||||||||
6 | Eduard BašeEduard Baše | 09 | AK VEGA z.s. | 2 | 09.58 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | PB 08.59 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 250 | Erik VítečekErik Víteček | 09 | SC Radotín Praha A | 4 | PB 09.63 | |||||||||||||
3 | Adam NaxeraAdam Naxera | 10 | TJ Dukla Praha | 5 | PB 09.72 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KamicVojtěch Kamic | 10 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 7 | 10.08 | ||||||||||||||
5 | Tomáš PaczekTomáš Paczek | 09 | SC Radotín Praha B | 6 | 10.16 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch ŠiffelVojtěch Šiffel | 08 | ASK Slavia Praha | 3 | 10.52 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vítek PokutaVítek Pokuta | 09 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | PB 08.98 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Jan KovářJan Kovář | 09 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 09.32 | 3.00 | |||||||||||||
3 | 219 | Artěmij NovikovArtěmij Novikov | 10 | SC Radotín Praha A | 6 | 09.55 | 2.00 | ||||||||||||
4 | Robert ReimerRobert Reimer | 08 | SC Radotín Praha B | 7 | PB 09.60 | ||||||||||||||
5 | Jan KubíčekJan Kubíček | 09 | AK VEGA z.s. | 5 | 10.79 | ||||||||||||||
Robert VlčekRobert Vlček | 09 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura ZmrzláLaura Zmrzlá | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 08.20 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Andrea ProkopováAndrea Prokopová | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 08.27 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 169 | Linda BotkováLinda Botková | 10 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | PB 08.59 | 8.00 | ||||||||||||
4 | Stella PapouškováStella Papoušková | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | PB 09.01 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 121 | Ema JámborováEma Jámborová | 10 | SC Radotín Praha A | 8 | 09.48 | 3.00 | ||||||||||||
Karolína LukováKarolína Luková | 08 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mariana KunclováMariana Kunclová | 10 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | PB 09.19 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Ema DuškováEma Dušková | 08 | AK VEGA z.s. | 5 | SB 09.33 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Dominika MalinováDominika Malinová | 09 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | PB 09.44 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Klára ŠimonováKlára Šimonová | 09 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 09.73 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Dorota SchubertováDorota Schubertová | 09 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.74 | ||||||||||||||
6 | Karolína CopkováKarolína Copková | 08 | AK VEGA z.s. | 6 | 09.83 | ||||||||||||||
7 | Kristýna PlíhalováKristýna Plíhalová | 09 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.92 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna MiterováAnna Miterová | 09 | SC Radotín Praha A | 4 | PB 09.80 | ||||||||||||||
MS | Denisa OndráčkováDenisa Ondráčková | 10 | SC Radotín Praha B | 7 | PB 10.06 | ||||||||||||||
3 | Laura RosováLaura Rosová | 09 | TJ Dukla Praha | 6 | 10.16 | ||||||||||||||
4 | Ella RoučkováElla Roučková | 10 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 2 | 10.19 | ||||||||||||||
5 | Anna ScheithauerováAnna Scheithauerová | 08 | TJ Dukla Praha | 3 | 10.42 | ||||||||||||||
6 | Adéla FraňkováAdéla Fraňková | 08 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 10.73 | ||||||||||||||
173 | Veronika NovákováVeronika Nováková | 08 | SC Radotín Praha B | 8 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Andrea SlabáAndrea Slabá | 09 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 09.87 | ||||||||||||||
2 | Markéta DusováMarkéta Dusová | 10 | SC Radotín Praha B | 4 | PB 10.02 | ||||||||||||||
3 | 124 | Nela KlemováNela Klemová | 10 | SC Radotín Praha A | 5 | PB 10.34 | |||||||||||||
4 | Sára KunickáSára Kunická | 08 | SC Radotín Praha B | 3 | PB 10.46 | ||||||||||||||
MS | 172 | Tereza LahodováTereza Lahodová | 10 | SC Radotín Praha B | 6 | 10.69 | |||||||||||||
MS | Mia JermoljevováMia Jermoljevová | 09 | SC Radotín Praha B | 7 | PB 11.22 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Kristína PištělákováKristína Pištěláková | 09 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 09.53 | ||||||||||||||
2 | Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová | 08 | TJ Dukla Praha | 8 | 09.57 | 2.00 | |||||||||||||
MS | Natálie SlezákováNatálie Slezáková | 09 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 09.88 | ||||||||||||||
4 | Kateřina PrchalováKateřina Prchalová | 09 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 10.05 | ||||||||||||||
5 | Karolína MašátováKarolína Mašátová | 10 | AK VEGA z.s. | 3 | 10.49 | ||||||||||||||
6 | Natálie KubíčkováNatálie Kubíčková | 09 | SC Radotín Praha B | 6 | 10.61 | ||||||||||||||
7 | Barbora VachtlováBarbora Vachtlová | 10 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 2 | 11.12 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | PB 20.69 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Vítek PokutaVítek Pokuta | 09 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | PB 21.98 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Stanislav DvořákStanislav Dvořák | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 22.92 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Adam NaxeraAdam Naxera | 10 | TJ Dukla Praha | 3 | 23.66 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Eduard BašeEduard Baše | 09 | AK VEGA z.s. | 7 | 23.67 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín DobešAntonín Dobeš | 08 | TJ Dukla Praha | 5 | PB 23.09 | 6.00 | |||||||||||||
2 | David NetopilDavid Netopil | 08 | SC Radotín Praha A | 4 | PB 23.50 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Michal ČepelákMichal Čepelák | 08 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 24.66 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Jan HolmanJan Holman | 10 | SC Radotín Praha A | 7 | PB 25.15 | ||||||||||||||
5 | Lukáš HrubýLukáš Hrubý | 10 | SC Radotín Praha B | 3 | 25.33 | ||||||||||||||
6 | Lukáš NavrátilLukáš Navrátil | 10 | SC Radotín Praha A | 2 | 26.17 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj SlatinskýMatěj Slatinský | 08 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 8 | PB 21.94 | 9.00 | |||||||||||||
MS | Viktor JanoušekViktor Janoušek | 08 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 22.80 | ||||||||||||||
3 | 259 | Filip KolářFilip Kolář | 09 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 23.78 | 2.00 | ||||||||||||
4 | Vojtěch KamicVojtěch Kamic | 10 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 7 | 25.24 | ||||||||||||||
5 | Jakub StibitzJakub Stibitz | 09 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 26.28 | ||||||||||||||
MS | Ondřej KulhánekOndřej Kulhánek | 09 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | PB 26.89 | ||||||||||||||
7 | Jan KubíčekJan Kubíček | 09 | AK VEGA z.s. | 6 | 27.50 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura ZmrzláLaura Zmrzlá | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | PB 20.02 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Andrea ProkopováAndrea Prokopová | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 20.14 | 9.00 | |||||||||||||
MS | Natálie VackováNatálie Vacková | 09 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | PB 20.72 | ||||||||||||||
4 | Anna DvořákováAnna Dvořáková | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 21.22 | 8.00 | |||||||||||||
5 | Eliška ŠormováEliška Šormová | 08 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | PB 21.32 | 7.00 | |||||||||||||
6 | Eliška TučkováEliška Tučková | 10 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 2 | 22.78 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Gabriela TomanováGabriela Tomanová | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 23.32 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda SvobodováLinda Svobodová | 09 | TJ Dukla Praha | 5 | PB 22.60 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Ema DuškováEma Dušková | 08 | AK VEGA z.s. | 8 | PB 22.97 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Dominika MalinováDominika Malinová | 09 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | PB 23.45 | ||||||||||||||
4 | Kristýna KrištofováKristýna Krištofová | 08 | SC Radotín Praha A | 6 | 24.77 | ||||||||||||||
MS | Julie RůžičkováJulie Růžičková | 09 | SC Radotín Praha A | 7 | 24.85 | ||||||||||||||
MS | Natálie KubíčkováNatálie Kubíčková | 09 | SC Radotín Praha B | 2 | 25.91 | ||||||||||||||
Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová | 08 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ChalupováAnna Chalupová | 09 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | PB 23.13 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Anna MiterováAnna Miterová | 09 | SC Radotín Praha A | 4 | PB 24.18 | ||||||||||||||
MS | Kateřina PrchalováKateřina Prchalová | 09 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 24.40 | ||||||||||||||
4 | Kristýna PlíhalováKristýna Plíhalová | 09 | ASK Slavia Praha | 8 | 24.62 | ||||||||||||||
5 | Markéta DusováMarkéta Dusová | 10 | SC Radotín Praha B | 3 | PB 24.77 | ||||||||||||||
6 | Martina SlívováMartina Slívová | 09 | ASK Slavia Praha | 7 | 25.54 | ||||||||||||||
7 | Nela PiksováNela Piksová | 08 | AK VEGA z.s. | 6 | 25.95 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (čt, 9.9.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára ŠenkyřováBára Šenkyřová | 08 | TJ Dukla Praha | 2 | 23.18 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Nikola JakešováNikola Jakešová | 09 | TJ Dukla Praha | 6 | 23.30 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Markéta SchánělováMarkéta Schánělová | 10 | SC Radotín Praha A | 5 | 24.04 | ||||||||||||||
4 | Andrea PleštilováAndrea Pleštilová | 09 | AK VEGA z.s. | 3 | PB 24.67 | ||||||||||||||
5 | Denisa OndráčkováDenisa Ondráčková | 10 | SC Radotín Praha B | 4 | 25.51 | ||||||||||||||
6 | Mia JermoljevováMia Jermoljevová | 09 | SC Radotín Praha B | 7 | 27.95 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ml. žáci
(čt, 9.9.2021 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 226 | Albert DolejšAlbert Dolejš | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | PB 2:34.87 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 229 | Patrik SedláčekPatrik Sedláček | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | PB 2:36.50 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 219 | Artěmij NovikovArtěmij Novikov | 10 | SC Radotín Praha A | 2 | 2:36.82 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 272 | Vojtěch MrštnýVojtěch Mrštný | 08 | SC Radotín Praha A | 15 | PB 2:38.08 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 228 | Michal MandíkMichal Mandík | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | PB 2:38.45 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 213 | Matěj HolečekMatěj Holeček | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 2:41.77 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 247 | Adam BukovskýAdam Bukovský | 09 | TJ Dukla Praha | 8 | 2:50.47 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 245 | Matyáš ZounarMatyáš Zounar | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 2:51.99 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 250 | Erik VítečekErik Víteček | 09 | SC Radotín Praha A | 9 | 2:52.62 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 259 | Filip KolářFilip Kolář | 09 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 10 | SB 2:56.64 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 265 | Štefan HanekŠtefan Hanek | 10 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 13 | 2:57.38 | |||||||||||||
12 | 264 | Vilém ČudaVilém Čuda | 09 | AK VEGA z.s. | 12 | 2:57.57 | |||||||||||||
13 | 244 | Noel ProbstNoel Probst | 09 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 2:59.83 | |||||||||||||
14 | 273 | Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič | 10 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 16 | 3:03.67 | |||||||||||||
15 | 268 | Robin KalousRobin Kalous | 10 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 14 | 3:08.55 | |||||||||||||
263 | Lukáš HyťhaLukáš Hyťha | 09 | ASK Slavia Praha | 11 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
800 m - Ml. žákyně
(čt, 9.9.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 120 | Anna TocháčkováAnna Tocháčková | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | SB 2:32.87 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 169 | Linda BotkováLinda Botková | 10 | PSK Olymp Praha, z.s. | 10 | PB 2:40.01 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 121 | Ema JámborováEma Jámborová | 10 | SC Radotín Praha A | 2 | PB 2:44.13 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 123 | Ema AdamkováEma Adamková | 09 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | SB 2:47.87 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 171 | Kristýna KubátováKristýna Kubátová | 09 | SC Radotín Praha A | 12 | PB 2:48.02 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 122 | Eliška KubováEliška Kubová | 08 | TJ Dukla Praha | 3 | 2:59.93 | 5.00 | ||||||||||||
MS | 125 | Natálie BenediktováNatálie Benediktová | 08 | SC Radotín Praha A | 6 | PB 3:00.50 | |||||||||||||
8 | 124 | Nela KlemováNela Klemová | 10 | SC Radotín Praha A | 5 | 3:02.97 | 4.00 | ||||||||||||
9 | 174 | Rozálie SaidlováRozálie Saidlová | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 15 | 3:05.80 | 3.00 | ||||||||||||
10 | 175 | Dominika ŠafferováDominika Šafferová | 08 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 16 | 3:07.21 | 2.00 | ||||||||||||
11 | 166 | Ester KedroňováEster Kedroňová | 09 | SC Radotín Praha B | 8 | 3:07.35 | 1.00 | ||||||||||||
12 | 139 | Viktorie HradeckáViktorie Hradecká | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 3:08.16 | |||||||||||||
13 | 167 | Ema ŠvrčulováEma Švrčulová | 09 | TJ Dukla Praha | 9 | PB 3:12.64 | |||||||||||||
14 | 170 | Tereza JeřábkováTereza Jeřábková | 10 | AK VEGA z.s. | 11 | 3:15.51 | |||||||||||||
15 | 172 | Tereza LahodováTereza Lahodová | 10 | SC Radotín Praha B | 13 | 3:49.26 | |||||||||||||
173 | Veronika NovákováVeronika Nováková | 08 | SC Radotín Praha B | 14 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sean KlégrSean Klégr | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 10.52 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Robert ČernýRobert Černý | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | PB 10.90 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jakub VondrášekJakub Vondrášek | 10 | SC Radotín Praha A | 6 | PB 11.36 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 247 | Adam BukovskýAdam Bukovský | 09 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 11.89 | 6.00 | ||||||||||||
5 | Martin HrbekMartin Hrbek | 09 | AK VEGA z.s. | 7 | SB 12.43 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch VacataVojtěch Vacata | 09 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | PB 11.57 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Dominik VítečekDominik Víteček | 09 | SC Radotín Praha A | 7 | PB 12.14 | 5.00 | |||||||||||||
3 | 229 | Patrik SedláčekPatrik Sedláček | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | PB 12.71 | 3.00 | ||||||||||||
4 | Stanislav DvořákStanislav Dvořák | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 12.88 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Matyáš ForgáčMatyáš Forgáč | 08 | ASK Slavia Praha | 6 | 12.98 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠebestaJakub Šebesta | 09 | TJ Dukla Praha | 5 | PB 13.41 | ||||||||||||||
2 | Michal ČepelákMichal Čepelák | 08 | ASK Slavia Praha | 6 | SB 13.48 | ||||||||||||||
3 | Lukáš NavrátilLukáš Navrátil | 10 | SC Radotín Praha A | 4 | 13.72 | ||||||||||||||
4 | Natanael FukaNatanael Fuka | 09 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 7 | 13.97 | ||||||||||||||
Kvido KadeřávekKvido Kadeřávek | 09 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 120 | Anna TocháčkováAnna Tocháčková | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 10.03 | 11.00 | ||||||||||||
2 | Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová | 09 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | PB 10.56 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Šárka HlouškováŠárka Hloušková | 09 | ASK Slavia Praha | 7 | PB 11.17 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Justýna BučkováJustýna Bučková | 09 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 11.26 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Veronika GrabowskáVeronika Grabowská | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 11.28 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ŠormováEliška Šormová | 08 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 11.34 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Nikol HývnarováNikol Hývnarová | 09 | SC Radotín Praha A | 5 | PB 11.37 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Žofie TulachováŽofie Tulachová | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | PB 12.19 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Eliška VolnáEliška Volná | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | PB 12.24 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Dita HegerováDita Hegerová | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 12.85 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie JáklováSofie Jáklová | 08 | AK VEGA z.s. | 5 | PB 12.18 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Karolína LukováKarolína Luková | 08 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | PB 12.25 | ||||||||||||||
3 | Viola MotejzíkováViola Motejzíková | 08 | SC Radotín Praha A | 4 | 12.45 | ||||||||||||||
4 | Dana GoláňováDana Goláňová | 08 | TJ Dukla Praha | 7 | 14.17 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (čt, 9.9.2021 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára ŠenkyřováBára Šenkyřová | 08 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 12.49 | ||||||||||||||
2 | Lea HomolkováLea Homolková | 10 | AK VEGA z.s. | 5 | 13.98 | ||||||||||||||
3 | Zuzana TepláZuzana Teplá | 09 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 14.16 | ||||||||||||||
4 | 166 | Ester KedroňováEster Kedroňová | 09 | SC Radotín Praha B | 7 | 14.74 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (čt, 9.9.2021 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena RandáčkováMagdalena Randáčková | 08 | AK VEGA z.s. | 7 | PB 12.40 | ||||||||||||||
2 | Eliška BlažkováEliška Blažková | 10 | SC Radotín Praha A | 6 | 12.78 | ||||||||||||||
3 | Erika HrdouškováErika Hrdoušková | 10 | SC Radotín Praha B | 3 | 13.11 | ||||||||||||||
MS | Alice BuchtováAlice Buchtová | 10 | SC Radotín Praha B | 5 | PB 14.29 | ||||||||||||||
5 | Simona HájkováSimona Hájková | 10 | SC Radotín Praha B | 4 | 15.23 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Mix (Běh)
Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Černý, Matoušů, Zmrzlá, Prokopová Černý, Matoušů, Zmrzlá, Prokopová | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 32.75 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vacata, Kolář, Táčnerová, Šormová Vacata, Kolář, Táčnerová, Šormová | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 8 | 35.47 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Copková, Jáklová, Baše, Hrbek Copková, Jáklová, Baše, Hrbek | AK VEGA z.s. | 4 | 37.59 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | 122 | Kubová, Goláňová, Šebesta, Bukovský Kubová, Goláňová, Šebesta, Bukovský | TJ Dukla Praha | 7 | 37.66 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Hloušková, Schubertová, Zenáhlík, Forgáč Hloušková, Schubertová, Zenáhlík, Forgáč | ASK Slavia Praha | 6 | 37.66 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | 219 | Novikov, Vondrášek, Blažková, Hývnarová Novikov, Vondrášek, Blažková, Hývnarová | SC Radotín Praha A | 2 | 38.46 | ||||||||||||||
268 | Kalous, Tučková, Šafferová, Hanek Kalous, Tučková, Šafferová, Hanek | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 3 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ - 24.7. TP |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gasiúnas Demčenko, Spilka, Tocháčková, Dvořáková Gasiúnas Demčenko, Spilka, Tocháčková, Dvořáková | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 34.64 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Šenkyřová, Ibrahimová, Dobeš, Bareš Šenkyřová, Ibrahimová, Dobeš, Bareš | TJ Dukla Praha | 7 | 37.35 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Wollnerová, Dušková, Ammer, Čuda Wollnerová, Dušková, Ammer, Čuda | AK VEGA z.s. | 8 | 38.73 | |||||||||||||||
4 | Netopil, Tsouassa, Motejzíková, Schánělová Netopil, Tsouassa, Motejzíková, Schánělová | SC Radotín Praha A | 6 | 38.85 | |||||||||||||||
5 | Šimotová, Slívová, Čepelák, Šiffel Šimotová, Slívová, Čepelák, Šiffel | ASK Slavia Praha | 2 | 40.50 | |||||||||||||||
6 | Reimer, Scheib, Hrdoušková, Schrötterová Reimer, Scheib, Hrdoušková, Schrötterová | SC Radotín Praha B | 3 | 40.58 | |||||||||||||||
169 | Botková, Tomanová, Cowan, Klégr Botková, Tomanová, Cowan, Klégr | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ - 24.7. TP |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blažková, Adamková, Slatinský, Pokuta Blažková, Adamková, Slatinský, Pokuta | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 35.67 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Bučková, Lněničková, Zounar, Prokop Bučková, Lněničková, Zounar, Prokop | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 36.61 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Čepelák, Švrčulová, Svobodová, Naxera Čepelák, Švrčulová, Svobodová, Naxera | TJ Dukla Praha | 6 | 37.72 | |||||||||||||||
4 | Miterová, Jámborová, Víteček, Víteček Miterová, Jámborová, Víteček, Víteček | SC Radotín Praha A | 2 | 38.51 | |||||||||||||||
5 | Luková, Pištěláková, Kovář, Janoušek Luková, Pištěláková, Kovář, Janoušek | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 38.55 | |||||||||||||||
6 | Hrubý, Paczek, Hájková, Ondráčková Hrubý, Paczek, Hájková, Ondráčková | SC Radotín Praha B | 3 | 41.27 | |||||||||||||||
273 | Šunkevič, Roučková, Červená, Kamic Šunkevič, Roučková, Červená, Kamic | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 8 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ - 24.7. TP |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (čt, 9.9.2021 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 228 | Mandík, Holeček, Papoušková, Pohanková Mandík, Holeček, Papoušková, Pohanková | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 36.21 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Malinová, Chalupová, Probst, Hošpes Malinová, Chalupová, Probst, Hošpes | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 38.41 | |||||||||||||||
3 | Dvorník, Navrátil, Benediktová, Růžičková Dvorník, Navrátil, Benediktová, Růžičková | SC Radotín Praha A | 4 | 40.77 | |||||||||||||||
4 | Kunclová, Dvořák, Hradecká, Vlček Kunclová, Dvořák, Hradecká, Vlček | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 41.56 | |||||||||||||||
5 | Němeček, Kubíček, Homolková, Kubíčková Němeček, Kubíček, Homolková, Kubíčková | AK VEGA z.s. | 7 | 41.94 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(čt, 9.9.2021 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,10 1,15 1,20 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš ForgáčMatyáš Forgáč
ASK Slavia Praha |
08 | PB 1.27 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip ProkopFilip Prokop
PSK Olymp Praha, z.s. |
09 | 1.24 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan SpilkaJan Spilka
Atletika Jižní Město z.s. |
09 | 1.20 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej AmmerOndřej Ammer
AK VEGA z.s. |
09 | PB 1.20 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Ondřej DvorníkOndřej Dvorník
SC Radotín Praha A |
08 | 1.15 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Robert VlčekRobert Vlček
PSK Olymp Praha, z.s. |
09 | PB 1.15 | 5.50 | |||||||||||||||
Jakub ŠebestaJakub Šebesta
TJ Dukla Praha |
09 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(čt, 9.9.2021 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,05 1,10 1,15 1,20 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristína PištělákováKristína Pištěláková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
09 | 4 | PB 1.30 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Anna ČervenáAnna Červená
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
08 | 18 | PB 1.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s. |
09 | 16 | 1.27 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Dana GoláňováDana Goláňová
TJ Dukla Praha |
08 | 11 | PB 1.27 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Nikol HývnarováNikol Hývnarová
SC Radotín Praha A |
09 | 13 | 1.24 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Justýna BučkováJustýna Bučková
PSK Olymp Praha, z.s. |
09 | 14 | 1.24 | 5.00 | ||||||||||||||
7= |
Hana PekárkováHana Pekárková
SC Radotín Praha A |
09 | 8 | PB 1.24 | 3.50 | ||||||||||||||
7= |
Linda SvobodováLinda Svobodová
TJ Dukla Praha |
09 | 15 | 1.24 | 3.50 | ||||||||||||||
9 |
Julie HorníkováJulie Horníková
Atletika Jižní Město z.s. |
08 | 17 | 1.20 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | 122 |
Eliška KubováEliška Kubová
TJ Dukla Praha |
08 | 12 | 1.15 | 1.00 | |||||||||||||
11= |
Veronika GrabowskáVeronika Grabowská
Atletika Jižní Město z.s. |
10 | 7 | PB 1.15 | |||||||||||||||
11= |
Karolína CopkováKarolína Copková
AK VEGA z.s. |
08 | 9 | 1.15 | |||||||||||||||
13 |
Gabriela TomanováGabriela Tomanová
PSK Olymp Praha, z.s. |
08 | 10 | 1.15 | |||||||||||||||
14 | 139 |
Viktorie HradeckáViktorie Hradecká
PSK Olymp Praha, z.s. |
08 | 2 | PB 1.15 | ||||||||||||||
15= | 170 |
Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
AK VEGA z.s. |
10 | 3 | PB 1.10 | ||||||||||||||
15= |
Klára ŠimonováKlára Šimonová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
09 | 6 | PB 1.10 | |||||||||||||||
Andrea SlabáAndrea Slabá
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
09 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Lea HomolkováLea Homolková
AK VEGA z.s. |
10 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(čt, 9.9.2021 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sean KlégrSean Klégr
PSK Olymp Praha, z.s. |
08 | 14 | PB 4.82 | - | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Robert ČernýRobert Černý
Atletika Jižní Město z.s. |
08 | 16 | 4.53 | - | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Jakub VondrášekJakub Vondrášek
SC Radotín Praha A |
10 | 15 | 4.32 | - | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Vojtěch VacataVojtěch Vacata
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
09 | 10 | PB 4.19 | - | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Jonáš BarešJonáš Bareš
TJ Dukla Praha |
10 | 1 | PB 4.15 | - | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Tomáš ZenáhlíkTomáš Zenáhlík
ASK Slavia Praha |
09 | 12 | 4.12 | - | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Dominik VítečekDominik Víteček
SC Radotín Praha A |
09 | 9 | PB 4.03 | - | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Martin HrbekMartin Hrbek
AK VEGA z.s. |
09 | 8 | PB 3.98 | - | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Tobiáš ČepelákTobiáš Čepelák
TJ Dukla Praha |
09 | 7 | PB 3.81 | - | 2.00 | |||||||||||||
10 | 213 |
Matěj HolečekMatěj Holeček
Atletika Jižní Město z.s. |
08 | 13 | 3.75 | - | 1.00 | ||||||||||||
11 |
Filip ProkopFilip Prokop
PSK Olymp Praha, z.s. |
09 | 11 | 3.63 | - | ||||||||||||||
12 |
Robert ReimerRobert Reimer
SC Radotín Praha B |
08 | 3 | SB 3.55 | - | ||||||||||||||
13 | 265 |
Štefan HanekŠtefan Hanek
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
10 | 2 | PB 3.52 | - | |||||||||||||
14 | 273 |
Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
10 | 4 | PB 3.49 | - | |||||||||||||
15 |
Jan KovářJan Kovář
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
09 | 5 | PB 3.42 | - | ||||||||||||||
Kvido KadeřávekKvido Kadeřávek
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
09 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(čt, 9.9.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná
Atletika Jižní Město z.s. |
09 | 25 | PB 4.45 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Eliška BlažkováEliška Blažková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
09 | 22 | PB 4.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Lada PohankováLada Pohanková
Atletika Jižní Město z.s. |
08 | 21 | PB 4.26 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Eliška VolnáEliška Volná
PSK Olymp Praha, z.s. |
08 | 23 | PB 4.22 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Sofie KrušinováSofie Krušinová
Atletika Jižní Město z.s. |
08 | 18 | PB 4.04 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Mariana KunclováMariana Kunclová
PSK Olymp Praha, z.s. |
10 | 19 | PB 4.00 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Sofie JáklováSofie Jáklová
AK VEGA z.s. |
08 | 20 | PB 3.92 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Linda WollnerováLinda Wollnerová
AK VEGA z.s. |
09 | 17 | PB 3.71 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Natálie BrzobohatáNatálie Brzobohatá
TJ Dukla Praha |
09 | 10 | PB 3.63 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Eliška BlažkováEliška Blažková
SC Radotín Praha A |
10 | 15 | 3.57 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Dorota SchubertováDorota Schubertová
ASK Slavia Praha |
09 | 12 | PB 3.52 | |||||||||||||||
12 |
Viola MotejzíkováViola Motejzíková
SC Radotín Praha A |
08 | 14 | 3.48 | |||||||||||||||
13 | 125 |
Natálie BenediktováNatálie Benediktová
SC Radotín Praha A |
08 | 11 | SB 3.47 | ||||||||||||||
14 | 167 |
Ema ŠvrčulováEma Švrčulová
TJ Dukla Praha |
09 | 7 | PB 3.47 | ||||||||||||||
15 |
Karolína MašátováKarolína Mašátová
AK VEGA z.s. |
10 | 3 | PB 3.45 | |||||||||||||||
16 |
Anna ČervenáAnna Červená
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
08 | 1 | PB 3.37 | |||||||||||||||
17 |
Alice BuchtováAlice Buchtová
SC Radotín Praha B |
10 | 9 | PB 3.35 | |||||||||||||||
18 |
Erika HrdouškováErika Hrdoušková
SC Radotín Praha B |
10 | 2 | PB 3.34 | |||||||||||||||
19 |
Ella RoučkováElla Roučková
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
10 | 4 | PB 3.32 | |||||||||||||||
Adéla FraňkováAdéla Fraňková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
08 | 13 | NM | ||||||||||||||||
Ella SchrötterováElla Schrötterová
SC Radotín Praha B |
10 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
09 | 24 | NM | ||||||||||||||||
Zuzana TepláZuzana Teplá
TJ Dukla Praha |
09 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Adéla HavlínováAdéla Havlínová
PSK Olymp Praha, z.s. |
09 | 16 | NM | ||||||||||||||||
Barbora VachtlováBarbora Vachtlová
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
10 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(čt, 9.9.2021 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s. |
08 | 25 | 11.83 | - | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s. |
08 | 24 | 10.06 | - | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
Atletika Jižní Město z.s. |
10 | 23 | 09.73 | - | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková
PSK Olymp Praha, z.s. |
08 | 20 | PB 08.10 | - | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Eliška TučkováEliška Tučková
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
10 | 21 | 07.83 | - | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Natálie BrzobohatáNatálie Brzobohatá
TJ Dukla Praha |
09 | 11 | PB 07.82 | - | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Žofie TulachováŽofie Tulachová
PSK Olymp Praha, z.s. |
08 | 7 | PB 07.66 | - | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Adéla KubíčkováAdéla Kubíčková
AK VEGA z.s. |
08 | 18 | PB 07.37 | - | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Viola VolešováViola Volešová
SC Radotín Praha B |
09 | 13 | PB 07.15 | - | 2.00 | |||||||||||||
10 | 175 |
Dominika ŠafferováDominika Šafferová
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
08 | 22 | 07.02 | - | 1.00 | ||||||||||||
11 |
Magdalena RandáčkováMagdalena Randáčková
AK VEGA z.s. |
08 | 3 | PB 06.92 | - | ||||||||||||||
12 |
Magda MaříkováMagda Maříková
PSK Olymp Praha, z.s. |
09 | 2 | PB 06.51 | - | ||||||||||||||
13 |
Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová
TJ Dukla Praha |
08 | 17 | 06.47 | - | ||||||||||||||
14 |
Eliška BlažkováEliška Blažková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
09 | 14 | PB 06.44 | - | ||||||||||||||
15 |
Sára KunickáSára Kunická
SC Radotín Praha B |
08 | 12 | PB 06.40 | - | ||||||||||||||
16 |
Michaela VčelišováMichaela Včelišová
TJ Dukla Praha |
09 | 16 | 06.11 | - | ||||||||||||||
17 |
Kristýna KrištofováKristýna Krištofová
SC Radotín Praha A |
08 | 15 | 05.83 | - | ||||||||||||||
18 |
Eva DuroňováEva Duroňová
SC Radotín Praha B |
10 | 8 | PB 05.58 | - | ||||||||||||||
19 |
Natálie SlezákováNatálie Slezáková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
09 | 5 | PB 05.43 | - | ||||||||||||||
MS |
Simona HájkováSimona Hájková
SC Radotín Praha B |
10 | 1 | PB 05.24 | - | ||||||||||||||
21 |
Nela PiksováNela Piksová
AK VEGA z.s. |
08 | 9 | PB 04.75 | - | ||||||||||||||
22 |
Julie RůžičkováJulie Růžičková
SC Radotín Praha A |
09 | 4 | PB 04.63 | - | ||||||||||||||
23 |
Apolena ŠimotováApolena Šimotová
ASK Slavia Praha |
09 | 6 | PB 04.54 | - | ||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(čt, 9.9.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matthew CowanMatthew Cowan
PSK Olymp Praha, z.s. |
09 | 15 | PB 10.43 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Daniel Gasiúnas DemčenkoDaniel Gasiúnas Demčenko
Atletika Jižní Město z.s. |
09 | 16 | PB 10.23 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Petr DušekPetr Dušek
Atletika Jižní Město z.s. |
09 | 14 | PB 09.14 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Viktor JanoušekViktor Janoušek
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
08 | 3 | PB 07.38 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Matouš PopelářMatouš Popelář
ASK Slavia Praha |
09 | 12 | PB 07.03 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Oliver VaňhaOliver Vaňha
TJ Dukla Praha |
09 | 6 | PB 06.94 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Matyáš HošpesMatyáš Hošpes
PSK Olymp Praha, z.s. |
08 | 2 | PB 06.89 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Jan NěmečekJan Němeček
AK VEGA z.s. |
08 | 4 | PB 06.46 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Ondřej DvorníkOndřej Dvorník
SC Radotín Praha A |
08 | 13 | 06.40 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Robert ReimerRobert Reimer
SC Radotín Praha B |
08 | 9 | PB 06.15 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Natanael FukaNatanael Fuka
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
09 | 8 | PB 05.55 | |||||||||||||||
12 |
Matěj SlatinskýMatěj Slatinský
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
08 | 5 | PB 05.47 | |||||||||||||||
13 |
Ondřej KulhánekOndřej Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
09 | 7 | PB 04.76 | |||||||||||||||
14 |
Tobiáš ČepelákTobiáš Čepelák
TJ Dukla Praha |
09 | 10 | 03.72 | |||||||||||||||
Antonín DobešAntonín Dobeš
TJ Dukla Praha |
08 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Hynek ČervenkaHynek Červenka
PSK Olymp Praha, z.s. |
09 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(čt, 9.9.2021 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel Gasiúnas DemčenkoDaniel Gasiúnas Demčenko
Atletika Jižní Město z.s. |
09 | 18 | PB 62.03 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Petr DušekPetr Dušek
Atletika Jižní Město z.s. |
09 | 19 | 55.88 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 228 |
Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní Město z.s. |
10 | 17 | 49.82 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 264 |
Vilém ČudaVilém Čuda
AK VEGA z.s. |
09 | 3 | PB 41.61 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 272 |
Vojtěch MrštnýVojtěch Mrštný
SC Radotín Praha A |
08 | 5 | PB 41.29 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Matthew CowanMatthew Cowan
PSK Olymp Praha, z.s. |
09 | 2 | PB 36.78 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Oliver VaňhaOliver Vaňha
TJ Dukla Praha |
09 | 14 | PB 36.58 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Matyáš HošpesMatyáš Hošpes
PSK Olymp Praha, z.s. |
08 | 4 | PB 36.32 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Jan HolmanJan Holman
SC Radotín Praha A |
10 | 16 | PB 34.92 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | 244 |
Noel ProbstNoel Probst
PSK Olymp Praha, z.s. |
09 | 13 | PB 34.03 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Vojtěch ŠiffelVojtěch Šiffel
ASK Slavia Praha |
08 | 9 | PB 32.32 | |||||||||||||||
12 |
Matouš PopelářMatouš Popelář
ASK Slavia Praha |
09 | 11 | PB 30.31 | |||||||||||||||
13 |
Ondřej AmmerOndřej Ammer
AK VEGA z.s. |
09 | 12 | 27.62 | |||||||||||||||
14 |
Lukáš HrubýLukáš Hrubý
SC Radotín Praha B |
10 | 10 | 26.19 | |||||||||||||||
15 |
Jan NěmečekJan Němeček
AK VEGA z.s. |
08 | 6 | SB 23.00 | |||||||||||||||
16 |
Jakub StibitzJakub Stibitz
TJ Dukla Praha |
09 | 7 | PB 17.92 | |||||||||||||||
Jonáš BarešJonáš Bareš
TJ Dukla Praha |
10 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
263 |
Lukáš HyťhaLukáš Hyťha
ASK Slavia Praha |
09 | 15 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(čt, 9.9.2021 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s. |
08 | 22 | 49.15 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
Atletika Jižní Město z.s. |
10 | 21 | 48.11 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s. |
09 | 20 | 42.54 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Šárka HlouškováŠárka Hloušková
ASK Slavia Praha |
09 | 16 | PB 38.39 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | 123 |
Ema AdamkováEma Adamková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
09 | 17 | PB 37.19 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Linda WollnerováLinda Wollnerová
AK VEGA z.s. |
09 | 14 | PB 36.52 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková
PSK Olymp Praha, z.s. |
08 | 19 | 34.02 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Apolena ŠimotováApolena Šimotová
ASK Slavia Praha |
09 | 18 | 33.85 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Andrea PleštilováAndrea Pleštilová
AK VEGA z.s. |
09 | 15 | 31.28 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Martina SlívováMartina Slívová
ASK Slavia Praha |
09 | 13 | 30.84 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Magda MaříkováMagda Maříková
PSK Olymp Praha, z.s. |
09 | 8 | PB 30.50 | |||||||||||||||
12 |
Eva DuroňováEva Duroňová
SC Radotín Praha B |
10 | 10 | PB 27.84 | |||||||||||||||
13 | 171 |
Kristýna KubátováKristýna Kubátová
SC Radotín Praha A |
09 | 12 | 27.17 | ||||||||||||||
14 |
Adéla KubíčkováAdéla Kubíčková
AK VEGA z.s. |
08 | 5 | PB 25.66 | |||||||||||||||
15 |
Markéta SchánělováMarkéta Schánělová
SC Radotín Praha A |
10 | 2 | PB 25.16 | |||||||||||||||
16 |
Valerie VychodilováValerie Vychodilová
TJ Dukla Praha |
09 | 7 | PB 24.52 | |||||||||||||||
17 |
Anna ScheithauerováAnna Scheithauerová
TJ Dukla Praha |
08 | 4 | PB 24.08 | |||||||||||||||
18 |
Hana PekárkováHana Pekárková
SC Radotín Praha A |
09 | 6 | PB 23.21 | |||||||||||||||
19 |
Viola VolešováViola Volešová
SC Radotín Praha B |
09 | 9 | 20.99 | |||||||||||||||
20 | 174 |
Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
PSK Olymp Praha, z.s. |
08 | 1 | SB 19.30 | ||||||||||||||
21 |
Sophie PorubováSophie Porubová
TJ Dukla Praha |
09 | 3 | PB 17.43 | |||||||||||||||
Ella SchrötterováElla Schrötterová
SC Radotín Praha B |
10 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |