Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále "D" MPD mladšího žactva

Praha - Přátelství (9. 9. 2021)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 17:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 208 Jáchym GlamošJáchym Glamoš 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.18 11.00
2 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.31 9.00
3 Antonín KotekAntonín Kotek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 08.61 7.00
4 276 Antonín LupačAntonín Lupač 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 7 08.85 6.00
5 259 Kryštof SchniderKryštof Schnider 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 08.95 4.00
6 Lukáš JanstaLukáš Jansta 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 09.31 1.00
MS Jakub LukášJakub Lukáš 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 09.34
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 17:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rafael KrbecRafael Krbec 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 08.47 8.00
2 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.35
3 Tadeáš HejhalTadeáš Hejhal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.69
4 Přemysl MrózekPřemysl Mrózek 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 10.77
Vítek BöttgerVítek Böttger 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS
Alan HospodkaAlan Hospodka 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 17:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard TužilRichard Tužil 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 08.93 5.00
2 289 Filip SotonaFilip Sotona 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 7 08.99 3.00
3 Adam OsovskiAdam Osovski 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.08 2.00
4 141 Jonáš AntušekJonáš Antušek 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 09.58
5 Ernest AkhmetshinErnest Akhmetshin 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.96
6 298 Adam ZylberaitAdam Zylberait 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 10.82
MS Benjamin AddoBenjamin Addo 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 10.94
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 208 Jáchym GlamošJáchym Glamoš 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.18 11.00
2 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.31 9.00
3 Rafael KrbecRafael Krbec 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 08.47 8.00
4 Antonín KotekAntonín Kotek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 08.61 7.00
5 276 Antonín LupačAntonín Lupač 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 7 08.85 6.00
6 Richard TužilRichard Tužil 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 08.93 5.00
7 259 Kryštof SchniderKryštof Schnider 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 08.95 4.00
8 289 Filip SotonaFilip Sotona 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 7 08.99 3.00
9 Adam OsovskiAdam Osovski 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.08 2.00
10 Lukáš JanstaLukáš Jansta 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 09.31 1.00
11 Jakub LukášJakub Lukáš 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 09.34
12 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.35
13 141 Jonáš AntušekJonáš Antušek 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 09.58
14 Ernest AkhmetshinErnest Akhmetshin 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.96
15 Tadeáš HejhalTadeáš Hejhal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.69
16 Přemysl MrózekPřemysl Mrózek 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 10.77
17 298 Adam ZylberaitAdam Zylberait 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 10.82
18 Benjamin AddoBenjamin Addo 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 10.94
Vítek BöttgerVítek Böttger 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS
Alan HospodkaAlan Hospodka 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 07.96 11.00
2 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.50 9.00
3 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 08.71 8.00
4 261 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 08.94 6.00
5 Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 7 08.98 5.00
6 Marianna BalážMarianna Baláž 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 09.15
7 Sára ZavřelováSára Zavřelová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 09.29
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela ŠachováDaniela Šachová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 1 08.86 7.00
2 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 10 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 7 09.11 2.00
3 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.12 1.00
4 Laura PaštikováLaura Paštiková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 09.20
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.30
6 Agáta HronováAgáta Hronová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.32
7 Amélie BalaAmélie Bala 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 09.39
MS 47 Sára MarkovováSára Markovová 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 8 09.60
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Marie KlimováMarie Klimová 08 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 1 08.84
2 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 09.01 4.00
3 Kateřina KortánkováKateřina Kortánková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 09.04 3.00
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 09.39
5 Lenka ŠindelářováLenka Šindelářová 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 09.54
6 Nela ČermákováNela Čermáková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 09.72
7 Běla RachováBěla Rachová 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 8 10.65
Karolína VojtěchovskáKarolína Vojtěchovská 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Laura MarkováLaura Marková 08 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 09.66
2 248 Karolína VeseláKarolína Veselá 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.79
3 Kateřina BělováKateřina Bělová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 10.11
4 254 Kateřina MacůrkováKateřina Macůrková 08 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 2 10.34
MS Alžběta VodičkováAlžběta Vodičková 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 10.37
MS Karolína BenešováKarolína Benešová 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.45
MS Šárka AdamováŠárka Adamová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10.53
8 30 Stella JedličkováStella Jedličková 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 10.75
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 07.96 11.00
2 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.50 9.00
3 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 08.71 8.00
4 Marie KlimováMarie Klimová 08 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 1 08.84
5 Daniela ŠachováDaniela Šachová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 1 08.86 7.00
6 261 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 08.94 6.00
7 Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 7 08.98 5.00
8 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 09.01 4.00
9 Kateřina KortánkováKateřina Kortánková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 09.04 3.00
10 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 10 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 7 09.11 2.00
11 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.12 1.00
12 Marianna BalážMarianna Baláž 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 09.15
13 Laura PaštikováLaura Paštiková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 09.20
14 Sára ZavřelováSára Zavřelová 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 09.29
15 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.30
16 Agáta HronováAgáta Hronová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.32
17 Amélie BalaAmélie Bala 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 09.39
17 Tereza ProcházkováTereza Procházková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 09.39
19 Lenka ŠindelářováLenka Šindelářová 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 09.54
20 47 Sára MarkovováSára Markovová 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 8 09.60
21 Laura MarkováLaura Marková 08 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 09.66
22 Nela ČermákováNela Čermáková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 09.72
23 248 Karolína VeseláKarolína Veselá 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.79
24 Kateřina BělováKateřina Bělová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 10.11
25 254 Kateřina MacůrkováKateřina Macůrková 08 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 2 10.34
26 Alžběta VodičkováAlžběta Vodičková 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 10.37
27 Karolína BenešováKarolína Benešová 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.45
28 Šárka AdamováŠárka Adamová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10.53
29 Běla RachováBěla Rachová 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 8 10.65
30 30 Stella JedličkováStella Jedličková 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 10.75
Karolína VojtěchovskáKarolína Vojtěchovská 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 7 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 17:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 19.50 11.00
2 Vojtěch KratinaVojtěch Kratina 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 19.62 9.00
3 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 19.94 8.00
4 Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 20.36 7.00
5 Nikola KneževićNikola Knežević 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 22.05 5.00
Martin ŠulcMartin Šulc 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 20.78
2 Diviš VlčekDiviš Vlček 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 22.66 1.00
3 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 22.67
4 Alex ČontofalskýAlex Čontofalský 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 23.17
5 David JandaDavid Janda 08 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 5 23.73
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 17:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HavelkaJosef Havelka 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 20.88 6.00
2 Otakar VichOtakar Vich 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 22.49 2.00
3 Daniel TichýDaniel Tichý 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 23.49
MS Jakub LukášJakub Lukáš 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.95
Vítek BöttgerVítek Böttger 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 9.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HrdličkaAdam Hrdlička 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 2 22.31 4.00
2 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 22.32 3.00
3 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 23.21
4 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 24.27
MS Benjamin AddoBenjamin Addo 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 30.55
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 19.50 11.00
2 Vojtěch KratinaVojtěch Kratina 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 19.62 9.00
3 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 19.94 8.00
4 Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 20.36 7.00
5 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 20.78
6 Josef HavelkaJosef Havelka 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 20.88 6.00
7 Nikola KneževićNikola Knežević 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 22.05 5.00
8 Adam HrdličkaAdam Hrdlička 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 2 22.31 4.00
9 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 22.32 3.00
10 Otakar VichOtakar Vich 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 22.49 2.00
11 Diviš VlčekDiviš Vlček 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 22.66 1.00
12 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 22.67
13 Alex ČontofalskýAlex Čontofalský 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 23.17
14 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 23.21
15 Daniel TichýDaniel Tichý 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 23.49
16 David JandaDavid Janda 08 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 5 23.73
17 Jakub LukášJakub Lukáš 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.95
18 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 24.27
19 Benjamin AddoBenjamin Addo 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 30.55
Martin ŠulcMartin Šulc 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 DNS
Vítek BöttgerVítek Böttger 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 17:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 19.27 11.00
2 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 20.73 9.00
3 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 21.72 7.00
4 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 22.16 5.00
5 Natálie KroupováNatálie Kroupová 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 23.04
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 17:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 22.78 3.00
2 Nela JanečkováNela Janečková 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 22.95 1.00
3 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 23.67
4 Anežka BurianovaAnežka Burianova 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 1 24.73
5 Kateřina ŠpánkováKateřina Špánková 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 6 25.01
6 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 25.19
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 17:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PípalováLucie Pípalová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 23.18
2 Anna JanůrkováAnna Janůrková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 23.32
3 Magdalena TrčkováMagdalena Trčková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 25.01
MS Karolína BenešováKarolína Benešová 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 26.32
5 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 4 26.82
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 9.9.2021 - 17:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie VarhaníkováViktorie Varhaníková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 1 22.00 6.00
2 Daniela ŠachováDaniela Šachová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2 22.82 2.00
3 Karolína JeždíkováKarolína Ježdíková 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 23.50
4 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 25.27
5 Klára ŠulcováKlára Šulcová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 26.39
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 9.9.2021 - 17:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 21.20 8.00
2 Klára ŠmehilováKlára Šmehilová 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 22.25 4.00
3 Katrin FloriánováKatrin Floriánová 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 23.97
4 Róza UhlířováRóza Uhlířová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 25.10
5 Pavlína RodováPavlína Rodová 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 25.88
MS Alžběta VodičkováAlžběta Vodičková 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 26.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 19.27 11.00
2 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 20.73 9.00
3 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 21.20 8.00
4 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 21.72 7.00
5 Viktorie VarhaníkováViktorie Varhaníková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 1 22.00 6.00
6 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 22.16 5.00
7 Klára ŠmehilováKlára Šmehilová 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 22.25 4.00
8 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 22.78 3.00
9 Daniela ŠachováDaniela Šachová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2 22.82 2.00
10 Nela JanečkováNela Janečková 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 22.95 1.00
11 Natálie KroupováNatálie Kroupová 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 23.04
12 Lucie PípalováLucie Pípalová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 23.18
13 Anna JanůrkováAnna Janůrková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 23.32
14 Karolína JeždíkováKarolína Ježdíková 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 23.50
15 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 23.67
16 Katrin FloriánováKatrin Floriánová 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 23.97
17 Anežka BurianovaAnežka Burianova 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 1 24.73
18 Kateřina ŠpánkováKateřina Špánková 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 6 25.01
18 Magdalena TrčkováMagdalena Trčková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 25.01
20 Róza UhlířováRóza Uhlířová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 25.10
21 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 25.19
22 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 25.27
23 Pavlína RodováPavlína Rodová 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 25.88
24 Karolína BenešováKarolína Benešová 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 26.32
25 Klára ŠulcováKlára Šulcová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 26.39
26 Alžběta VodičkováAlžběta Vodičková 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 26.43
27 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 4 26.82

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 259 Kryštof SchniderKryštof Schnider 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 2:37.86 11.00
2 244 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 2:38.25 9.00
3 208 Jáchym GlamošJáchym Glamoš 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 2:39.59 8.00
4 271 Damián VíchDamián Vích 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 2:40.03 7.00
5 276 Antonín LupačAntonín Lupač 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 2:43.21 6.00
6 289 Filip SotonaFilip Sotona 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 2:47.14 5.00
7 207 Štěpán KramaříkŠtěpán Kramařík 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 10 2:47.15 4.00
8 269 Daniel FilípekDaniel Filípek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 9 2:48.02 3.00
9 236 Lukáš MatějkaLukáš Matějka 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 2:51.42
10 242 Pavel RadaPavel Rada 10 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 11 3:07.10
249 Petr HradecPetr Hradec 10 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 8 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 239 Tomáš DostálTomáš Dostál 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2 2:50.44 2.00
2 141 Jonáš AntušekJonáš Antušek 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 7 2:51.24 1.00
3 297 Ondřej ZemekOndřej Zemek 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 2:55.35
4 244 Lukáš LískaLukáš Líska 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 1 2:57.84
5 155 Matěj SkořepaMatěj Skořepa 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 10 3:04.69
6 298 Adam ZylberaitAdam Zylberait 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 3:09.70
7 136 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 3:16.39
8 242 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 5 3:16.65
9 240 Jáchym ŠvarcJáchym Švarc 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 3:23.58
433 Jan PetrákJan Petrák 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 9 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 259 Kryštof SchniderKryštof Schnider 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 2:37.86 11.00
2 244 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 2:38.25 9.00
3 208 Jáchym GlamošJáchym Glamoš 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 2:39.59 8.00
4 271 Damián VíchDamián Vích 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 2:40.03 7.00
5 276 Antonín LupačAntonín Lupač 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 2:43.21 6.00
6 289 Filip SotonaFilip Sotona 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 2:47.14 5.00
7 207 Štěpán KramaříkŠtěpán Kramařík 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 10 2:47.15 4.00
8 269 Daniel FilípekDaniel Filípek 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 9 2:48.02 3.00
9 239 Tomáš DostálTomáš Dostál 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2 2:50.44 2.00
10 141 Jonáš AntušekJonáš Antušek 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 7 2:51.24 1.00
11 236 Lukáš MatějkaLukáš Matějka 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 2:51.42
12 297 Ondřej ZemekOndřej Zemek 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 2:55.35
13 244 Lukáš LískaLukáš Líska 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 1 2:57.84
14 155 Matěj SkořepaMatěj Skořepa 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 10 3:04.69
15 242 Pavel RadaPavel Rada 10 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 11 3:07.10
16 298 Adam ZylberaitAdam Zylberait 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 3:09.70
17 136 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 3:16.39
18 242 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 5 3:16.65
19 240 Jáchym ŠvarcJáchym Švarc 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 3:23.58
249 Petr HradecPetr Hradec 10 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 8 DNS
433 Jan PetrákJan Petrák 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 9 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 278 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 2:47.44 11.00
2 294 Markéta LapišováMarkéta Lapišová 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 1 2:51.76 9.00
3 23 Viktorie SulejmaniViktorie Sulejmani 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 2:52.36 8.00
4 28 Dora RemišováDora Remišová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 2:52.76 7.00
5 261 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 2:54.16 6.00
6 26 Monika JaníkováMonika Janíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 3:00.97 4.00
7 29 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 7 3:02.16 3.00
8 47 Sára MarkovováSára Markovová 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 10 3:05.23 1.00
9 30 Stella JedličkováStella Jedličková 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 3:14.92
10 38 Marie DrbohlavováMarie Drbohlavová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 9 3:16.49
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 285 Natálie KokrdováNatálie Kokrdová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 2:58.31 5.00
2 239 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 3:02.34 2.00
3 47 Lucie GeletiováLucie Geletiová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 3:06.14
4 255 Ester BöhmováEster Böhmová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 3:10.98
5 87 Nela ŠvábováNela Švábová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 3:14.35
6 52 Michaela ŠlajsnováMichaela Šlajsnová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 3:15.55
7 291 Julie HanzalováJulie Hanzalová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 3:15.63
8 248 Karolína VeseláKarolína Veselá 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 3:20.67
9 254 Kateřina MacůrkováKateřina Macůrková 08 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 9 3:22.34
10 294 Karolína ValentováKarolína Valentová 08 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 10 3:33.37
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 278 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 2:47.44 11.00
2 294 Markéta LapišováMarkéta Lapišová 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 1 2:51.76 9.00
3 23 Viktorie SulejmaniViktorie Sulejmani 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 2:52.36 8.00
4 28 Dora RemišováDora Remišová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 2:52.76 7.00
5 261 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 2:54.16 6.00
6 285 Natálie KokrdováNatálie Kokrdová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 2:58.31 5.00
7 26 Monika JaníkováMonika Janíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 3:00.97 4.00
8 29 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 7 3:02.16 3.00
9 239 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 3:02.34 2.00
10 47 Sára MarkovováSára Markovová 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 10 3:05.23 1.00
11 47 Lucie GeletiováLucie Geletiová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 3:06.14
12 255 Ester BöhmováEster Böhmová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 3:10.98
13 87 Nela ŠvábováNela Švábová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 3:14.35
14 30 Stella JedličkováStella Jedličková 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 3:14.92
15 52 Michaela ŠlajsnováMichaela Šlajsnová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 3:15.55
16 291 Julie HanzalováJulie Hanzalová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 3:15.63
17 38 Marie DrbohlavováMarie Drbohlavová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 9 3:16.49
18 248 Karolína VeseláKarolína Veselá 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 3:20.67
19 254 Kateřina MacůrkováKateřina Macůrková 08 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 9 3:22.34
20 294 Karolína ValentováKarolína Valentová 08 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 10 3:33.37

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 09.93 8.50
1= Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 09.93 8.50
3 Viktor BöhmViktor Böhm 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.29 7.00
4 Karel SýkorovskýKarel Sýkorovský 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 10.86 5.00
5 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 7 10.88 4.00
6 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 11.88 2.00
MS Daniel KulišťákDaniel Kulišťák 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 8 11.99
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 16:30) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 7 09.88 11.00
2 David MalířDavid Malíř 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 10.58 6.00
3 Ondřej KarásekOndřej Karásek 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 11.41 3.00
MS Filip FusekFilip Fusek 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 12.10
5 Lukáš KulhánekLukáš Kulhánek 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 12.17
6 Alex ČontofalskýAlex Čontofalský 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 12.87
7 Čeněk JůzlČeněk Jůzl 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 8 12.98
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 16:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SolarDaniel Solar 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 11.90 1.00
MS Jakub LukášJakub Lukáš 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.94
3 240 Jáchym ŠvarcJáchym Švarc 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 13.86
4 Matěj ČihákMatěj Čihák 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 14.60
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 7 09.88 11.00
2 Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 09.93 8.50
2 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 09.93 8.50
4 Viktor BöhmViktor Böhm 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.29 7.00
5 David MalířDavid Malíř 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 10.58 6.00
6 Karel SýkorovskýKarel Sýkorovský 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 10.86 5.00
7 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 7 10.88 4.00
8 Ondřej KarásekOndřej Karásek 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 11.41 3.00
9 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 11.88 2.00
10 Daniel SolarDaniel Solar 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 11.90 1.00
11 Jakub LukášJakub Lukáš 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.94
12 Daniel KulišťákDaniel Kulišťák 09 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 8 11.99
13 Filip FusekFilip Fusek 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 5 12.10
14 Lukáš KulhánekLukáš Kulhánek 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 12.17
15 Alex ČontofalskýAlex Čontofalský 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 12.87
16 Čeněk JůzlČeněk Jůzl 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 8 12.98
17 240 Jáchym ŠvarcJáchym Švarc 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 13.86
18 Matěj ČihákMatěj Čihák 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 14.60

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 16:15) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 10.54 11.00
2 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 10.56 9.00
3 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 10.58 8.00
4 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 11.24 7.00
5 Viktorie VarhaníkováViktorie Varhaníková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 11.25 6.00
6 Katarína ŠprlákováKatarína Šprláková 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 11.70 5.00
7 Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 8 11.97 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 16:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MálkováVeronika Málková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 11.83 4.00
2 Alexandra RydvalováAlexandra Rydvalová 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 12.10 2.00
3 278 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 12.19 1.00
4 Lenka MachotkováLenka Machotková 08 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 12.22
5 Anna FafílkováAnna Fafílková 08 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 12.25
6 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 12.27
Marie ŠafkováMarie Šafková 08 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 16:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie SirotkováJulie Sirotková 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 12.64
2 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 8 13.58
3 Lenka ŠindelářováLenka Šindelářová 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 13.59
MS Nela ČermákováNela Čermáková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 13.64
5 Laura TitzeLaura Titze 10 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 14.22
6 Martina UrbanováMartina Urbanová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 14.33
MS Šárka AdamováŠárka Adamová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.55
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 9.9.2021 - 16:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 255 Ester BöhmováEster Böhmová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 12.78
2 Rozálie KopřivováRozálie Kopřivová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 13.77
MS 38 Marie DrbohlavováMarie Drbohlavová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 13.94
4 Lucie ValešováLucie Valešová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 8 14.47
5 Julie VodováJulie Vodová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 7 14.50
6 Karolína VojtěchovskáKarolína Vojtěchovská 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 5 16.27
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 10.54 11.00
2 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 10.56 9.00
3 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 10.58 8.00
4 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 11.24 7.00
5 Viktorie VarhaníkováViktorie Varhaníková 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 11.25 6.00
6 Katarína ŠprlákováKatarína Šprláková 08 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 11.70 5.00
7 Veronika MálkováVeronika Málková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 11.83 4.00
8 Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 8 11.97 3.00
9 Alexandra RydvalováAlexandra Rydvalová 08 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 12.10 2.00
10 278 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 12.19 1.00
11 Lenka MachotkováLenka Machotková 08 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 12.22
12 Anna FafílkováAnna Fafílková 08 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 12.25
13 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 12.27
14 Julie SirotkováJulie Sirotková 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 12.64
15 255 Ester BöhmováEster Böhmová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 12.78
16 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 8 13.58
17 Lenka ŠindelářováLenka Šindelářová 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 13.59
18 Nela ČermákováNela Čermáková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 13.64
19 Rozálie KopřivováRozálie Kopřivová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 13.77
20 38 Marie DrbohlavováMarie Drbohlavová 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 13.94
21 Laura TitzeLaura Titze 10 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 14.22
22 Martina UrbanováMartina Urbanová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 14.33
23 Lucie ValešováLucie Valešová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 8 14.47
24 Julie VodováJulie Vodová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 7 14.50
25 Šárka AdamováŠárka Adamová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.55
26 Karolína VojtěchovskáKarolína Vojtěchovská 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 5 16.27
Marie ŠafkováMarie Šafková 08 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 7 DNS

4 x 60 m - Mix (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Škrabánková, Šebeok, Šlajsna, Turtenwaldová Škrabánková, Šebeok, Šlajsna, Turtenwaldová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 31.78 11.00
2 Pípalová, Kortánková, Havelka, Schnider Pípalová, Kortánková, Havelka, Schnider ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 34.64 3.00
3 Floriánová, Dobášová, Karásek, Böhm Floriánová, Dobášová, Karásek, Böhm TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 34.79 2.00
4 Čámská, Ďurkechová, Kotek, Nejepínský Čámská, Ďurkechová, Kotek, Nejepínský ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 35.00 1.00
5 Hušák, Jansta, Šindelářová, Janečková Hušák, Jansta, Šindelářová, Janečková ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 35.50
6 Kačerová, Čihák, Jůzl, Křivánková Kačerová, Čihák, Jůzl, Křivánková A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 36.18
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Červinka, Varhaníková, Urešová, Kratina Červinka, Varhaníková, Urešová, Kratina A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 32.44 9.00
2 Solar, Janele, Kroupová, Daněčková Solar, Janele, Kroupová, Daněčková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 35.20
3 Hasová, Vlček, Sirotková, Skořepa Hasová, Vlček, Sirotková, Skořepa SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 3 36.66
4 Vodová, Špánková, Štěpán, Hrdlička Vodová, Špánková, Štěpán, Hrdlička TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 6 37.47
5 239 Dostál, Zemek, Klimová, Dvořáková Dostál, Zemek, Klimová, Dvořáková A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 38.48
6 Svobodová, Rodová, Vojtěch, Žebro Svobodová, Rodová, Vojtěch, Žebro SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 39.54
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Košíčková, Voplatek, Paštiková, Novotný Košíčková, Voplatek, Paštiková, Novotný A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 33.34 7.00
2 Zach, Peremský, Bílá, Sulejmani Zach, Peremský, Bílá, Sulejmani Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 35.10
3 Zavřelová, Červená, Vich, Filípek Zavřelová, Červená, Vich, Filípek ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 36.10
4 Valešová, Burianova, Janda, Líska Valešová, Burianova, Janda, Líska TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 4 39.22
5 Urbanová, Barada, Kimla, Maldonado Urbanová, Barada, Kimla, Maldonado TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 39.81
6 Janůrková, Málková, Tužil, Matějka Janůrková, Málková, Tužil, Matějka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 43.37
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.9.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlčková, Knežević, Mrázková, Sýkorovský Vlčková, Knežević, Mrázková, Sýkorovský A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 34.05 4.00
2 Hegenbartová, Rydlo, Kuncová, Ajib Hegenbartová, Rydlo, Kuncová, Ajib ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 35.21
3 Tučková, Remišová, Kulhánek, Čontofalský Tučková, Remišová, Kulhánek, Čontofalský ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 36.47
4 255 Böhmová, Šulc, Mihalovič, Jedličková Böhmová, Šulc, Mihalovič, Jedličková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 38.05
5 Šafková, Mrózek, Kramařík, Čermáková Šafková, Mrózek, Kramařík, Čermáková A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 38.09
6 Půtová, Kopřivová, Osovski, Zylberait Půtová, Kopřivová, Osovski, Zylberait TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 38.97
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 9.9.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šprláková, Kratochvílová, Malíř, Filounek Šprláková, Kratochvílová, Malíř, Filounek Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 32.97 8.00
2 Příhodová, Hošek, Glamoš, Kovářová Příhodová, Hošek, Glamoš, Kovářová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 33.77 6.00
3 Peške, Lupač, Šmehilová, Markovová Peške, Lupač, Šmehilová, Markovová A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 4 33.82 5.00
MS Klimeš, Uhlířová, Hošková, Akhmetshin Klimeš, Uhlířová, Hošková, Akhmetshin TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 33.88
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Škrabánková, Šebeok, Šlajsna, Turtenwaldová Škrabánková, Šebeok, Šlajsna, Turtenwaldová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 31.78 11.00
2 Červinka, Varhaníková, Urešová, Kratina Červinka, Varhaníková, Urešová, Kratina A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 32.44 9.00
3 Šprláková, Kratochvílová, Malíř, Filounek Šprláková, Kratochvílová, Malíř, Filounek Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 32.97 8.00
4 Košíčková, Voplatek, Paštiková, Novotný Košíčková, Voplatek, Paštiková, Novotný A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 33.34 7.00
5 Příhodová, Hošek, Glamoš, Kovářová Příhodová, Hošek, Glamoš, Kovářová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 33.77 6.00
6 Peške, Lupač, Šmehilová, Markovová Peške, Lupač, Šmehilová, Markovová A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 4 33.82 5.00
7 Klimeš, Uhlířová, Hošková, Akhmetshin Klimeš, Uhlířová, Hošková, Akhmetshin TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 33.88
8 Vlčková, Knežević, Mrázková, Sýkorovský Vlčková, Knežević, Mrázková, Sýkorovský A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 2 34.05 4.00
9 Pípalová, Kortánková, Havelka, Schnider Pípalová, Kortánková, Havelka, Schnider ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 34.64 3.00
10 Floriánová, Dobášová, Karásek, Böhm Floriánová, Dobášová, Karásek, Böhm TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 34.79 2.00
11 Čámská, Ďurkechová, Kotek, Nejepínský Čámská, Ďurkechová, Kotek, Nejepínský ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 35.00 1.00
12 Zach, Peremský, Bílá, Sulejmani Zach, Peremský, Bílá, Sulejmani Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 35.10
13 Solar, Janele, Kroupová, Daněčková Solar, Janele, Kroupová, Daněčková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 35.20
14 Hegenbartová, Rydlo, Kuncová, Ajib Hegenbartová, Rydlo, Kuncová, Ajib ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 35.21
15 Hušák, Jansta, Šindelářová, Janečková Hušák, Jansta, Šindelářová, Janečková ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 35.50
16 Zavřelová, Červená, Vich, Filípek Zavřelová, Červená, Vich, Filípek ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 36.10
17 Kačerová, Čihák, Jůzl, Křivánková Kačerová, Čihák, Jůzl, Křivánková A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 36.18
18 Tučková, Remišová, Kulhánek, Čontofalský Tučková, Remišová, Kulhánek, Čontofalský ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 36.47
19 Hasová, Vlček, Sirotková, Skořepa Hasová, Vlček, Sirotková, Skořepa SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 3 36.66
20 Vodová, Špánková, Štěpán, Hrdlička Vodová, Špánková, Štěpán, Hrdlička TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 6 37.47
21 255 Böhmová, Šulc, Mihalovič, Jedličková Böhmová, Šulc, Mihalovič, Jedličková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 38.05
22 Šafková, Mrózek, Kramařík, Čermáková Šafková, Mrózek, Kramařík, Čermáková A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 38.09
23 239 Dostál, Zemek, Klimová, Dvořáková Dostál, Zemek, Klimová, Dvořáková A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 38.48
24 Půtová, Kopřivová, Osovski, Zylberait Půtová, Kopřivová, Osovski, Zylberait TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 38.97
25 Valešová, Burianova, Janda, Líska Valešová, Burianova, Janda, Líska TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 4 39.22
26 Svobodová, Rodová, Vojtěch, Žebro Svobodová, Rodová, Vojtěch, Žebro SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 39.54
27 Urbanová, Barada, Kimla, Maldonado Urbanová, Barada, Kimla, Maldonado TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 39.81
28 Janůrková, Málková, Tužil, Matějka Janůrková, Málková, Tužil, Matějka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 43.37

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Viktor BöhmViktor Böhm
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 PB 1.55 11.00
2 Radim HušákRadim Hušák
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 1.52 9.00
3 David MalířDavid Malíř
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 PB 1.40 8.00
4 Daniel HošekDaniel Hošek
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 PB 1.37 7.00
5 Antonín KotekAntonín Kotek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 PB 1.37 6.00
6 Petr VoplatekPetr Voplatek
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 PB 1.34 5.00
7 Martin ŠulcMartin Šulc
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 PB 1.28 4.00
8 Čeněk JůzlČeněk Jůzl
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 PB 1.25 3.00
9= Daniel SolarDaniel Solar
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 1.20 1.50
9= Matyáš ŠtěpánMatyáš Štěpán
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 PB 1.20 1.50
11 271 Damián VíchDamián Vích
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 PB 1.15
12 Ernest AkhmetshinErnest Akhmetshin
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 PB 1.10
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 9.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Lucie PípalováLucie Pípalová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 6 PB 1.35 o o o xo o o o xo o xxx 11.00
2 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 20 1.32 - - o o o o o o xxx 9.00
3 Nelly ČadováNelly Čadová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
09 2 PB 1.29 - - o o o o o xxx 8.00
4 Katarína ŠprlákováKatarína Šprláková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 19 1.29 o o o o o xo o xxx 7.00
5 Dominika KošíčkováDominika Košíčková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 3 PB 1.29 - - o xxo o o o xxx 6.00
6 Anna FrýdkováAnna Frýdková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 14 PB 1.26 - o o o o o xxx 5.00
7 Martina UrbanováMartina Urbanová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 16 PB 1.26 o o o xo xo o xxx 4.00
8= Sára ZavřelováSára Zavřelová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 17 1.23 o o o o o xxx 2.50
8= Viktorie BíláViktorie Bílá
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 1 PB 1.23 - o o o o xxx 2.50
10 Klára ŠulcováKlára Šulcová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 8 PB 1.23 o o xo xxo o xxx 1.00
11 47 Lucie GeletiováLucie Geletiová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 15 PB 1.23 o o o o xo xxx
12 Nela KačerováNela Kačerová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 12 PB 1.23 - o xxo o xo xxx
MS Marie ŠafkováMarie Šafková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
08 10 PB 1.20 - o xo xo xxx
14 29 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 5 PB 1.15 - o o xxx
15= Elizabeth MaldonadoElizabeth Maldonado
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 9 1.10 o o xxx
15= Lucie TučkováLucie Tučková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 13 1.10 o o xxx
17= Anna FafílkováAnna Fafílková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
08 11 1.05 o - xxx
17= Lenka MachotkováLenka Machotková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
08 4 SB 1.05 o - xxx
Gabriela PůtováGabriela Půtová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 7 NM xxx
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim HušákRadim Hušák
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 20 5.31 - 11.00
2 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 19 4.81 - 9.00
3 Mojmír NovotnýMojmír Novotný
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 18 4.56 - 8.00
4 Josef HavelkaJosef Havelka
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 1 4.55 - 7.00
5 Ondřej KarásekOndřej Karásek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 14 4.37 - 6.00
6 Petr VoplatekPetr Voplatek
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 17 4.24 - 5.00
7 Daniel KulišťákDaniel Kulišťák
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
09 16 4.18 - 4.00
8 Adam HrdličkaAdam Hrdlička
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 2 4.05 - 3.00
9 Richard TužilRichard Tužil
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 5 3.98 - 2.00
10 Štěpán KimlaŠtěpán Kimla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 15 3.96 - 1.00
11 Tomáš JaneleTomáš Janele
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 8 3.95 -
12 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 3 3.91 -
13 Matyáš ŠtěpánMatyáš Štěpán
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 10 3.85 -
14 Jakub PeremskýJakub Peremský
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 4 3.70 -
15 Lukáš KulhánekLukáš Kulhánek
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 12 3.68 -
16 269 Daniel FilípekDaniel Filípek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 13 3.60 -
17 Martin ZachMartin Zach
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 9 3.52 -
18 Matěj ČihákMatěj Čihák
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 11 3.26 -
19 Adam KubásekAdam Kubásek
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 7 3.23 -
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 9.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára UrešováSára Urešová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 27 4.43 - 11.00
2 Klára KuncováKlára Kuncová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 26 4.39 - 9.00
3 Dominika KošíčkováDominika Košíčková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 20 4.38 - 8.00
4 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 22 4.36 - 7.00
5 Karolína JeždíkováKarolína Ježdíková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
09 18 4.32 - 6.00
6 Veronika MálkováVeronika Málková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 23 4.25 - 5.00
7 Klára ČámskáKlára Čámská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 25 4.22 - 4.00
8 Julie SirotkováJulie Sirotková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 24 4.09 - 3.00
MS Julie HarazimovaJulie Harazimova
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
10 6 3.79 -
MS 294 Markéta LapišováMarkéta Lapišová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
09 19 3.74 -
11 Lucie MachcinikováLucie Machciniková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 17 3.72 - 2.00
12 Michaela ČervenáMichaela Červená
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 14 3.71 - 1.00
13 Mariana HoškováMariana Hošková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 13 3.66 -
14 Amélie BalaAmélie Bala
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 15 3.59 -
15 Katrin FloriánováKatrin Floriánová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 9 3.54 -
16= Nela KačerováNela Kačerová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 16 3.48 -
16= Tereza ProcházkováTereza Procházková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 21 3.48 -
16= Lucie ValešováLucie Valešová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
10 5 3.48 -
19= Laura MarkováLaura Marková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
08 2 3.42 -
19= Magdalena TrčkováMagdalena Trčková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 11 3.42 -
21 Róza UhlířováRóza Uhlířová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 10 3.26 -
22 Julie VodováJulie Vodová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
10 8 3.02 -
23 Laura TitzeLaura Titze
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
10 3 2.99 -
24 294 Karolína ValentováKarolína Valentová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
08 4 2.80 -
25 23 Viktorie SulejmaniViktorie Sulejmani
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 7 2.65 -
Natálie KroupováNatálie Kroupová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 1 NM -
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 9.9.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amélie KovačičováAmélie Kovačičová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
08 20 PB 09.14 09.14 9.14 11.00
2 Adéla KovářováAdéla Kovářová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 26 09.05 09.05 9.05 9.00
3 Klára KuncováKlára Kuncová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 24 PB 08.79 08.79 8.79 8.00
4 Marianna BalážMarianna Baláž
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 25 08.69 08.69 08.17 8.69 7.00
5 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 13 PB 08.69 06.24 07.58 08.69 8.69 6.00
6 Adéla LaškovskáAdéla Laškovská
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 23 PB 08.53 08.53 8.53 5.00
7 Mariana HoškováMariana Hošková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 22 PB 08.11 08.11 8.11 4.00
8 Marie KlimováMarie Klimová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
08 21 07.58 07.58 7.58 3.00
MS 239 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 15 PB 07.39 07.39 7.39
10 Nela JanečkováNela Janečková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
09 19 07.17 07.17 7.17 2.00
11 Viktorie StáláViktorie Stálá
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 16 PB 07.07 07.07 7.07 1.00
12 Rozálie KopřivováRozálie Kopřivová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 17 06.97 06.97 6.97
13 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 18 06.70 06.70 6.70
14 Klára ŠmehilováKlára Šmehilová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 7 PB 06.58 06.58 6.58
15 Laura PaštikováLaura Paštiková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 14 06.11 06.11 6.11
16 285 Natálie KokrdováNatálie Kokrdová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 3 PB 05.98 05.98 5.98
17 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
10 12 PB 05.89 05.89 5.89
18 Veronika RömerováVeronika Römerová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 11 PB 05.80 05.80 5.80
19 Rozálie LilkováRozálie Lilková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 5 PB 05.36 05.36 5.36
20 Kateřina KortánkováKateřina Kortánková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 4 PB 05.07 05.07 04.47 04.90 5.07
21 Eliška JohanovskáEliška Johanovská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 2 PB 05.07 04.56 05.07 04.72 5.07
22 Kateřina ŠpánkováKateřina Špánková
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 10 04.34 04.34 4.34
23 Pavlína RodováPavlína Rodová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
10 6 PB 03.84 03.84 3.84
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KratinaVojtěch Kratina
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 18 PB 09.31 - 11.00
2 Štěpán KimlaŠtěpán Kimla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 17 PB 08.25 - 9.00
3 Albert PeškeAlbert Peške
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 11 PB 08.03 - 8.00
4 Martin ZachMartin Zach
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 16 PB 07.67 - 7.00
5 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 12 PB 07.66 - 6.00
6 Daniel TichýDaniel Tichý
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 15 PB 07.24 - 5.00
7 244 Lukáš BaradaLukáš Barada
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 10 PB 06.82 - 4.00
8 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
08 8 PB 06.19 - 3.00
9 Adam KubásekAdam Kubásek
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 7 PB 06.06 - 2.00
10 Filip FusekFilip Fusek
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 9 05.81 - 1.00
11 136 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 6 PB 05.62 -
12 Jonáš KlimešJonáš Klimeš
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 3 PB 05.12 -
13 Tadeáš HejhalTadeáš Hejhal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 2 PB 04.46 -
Alan HospodkaAlan Hospodka
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 13 DNS -
Miroslav BystřickýMiroslav Bystřický
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
09 1 DNS -
433 Jan PetrákJan Petrák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 4 NM -
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav BystřickýMiroslav Bystřický
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
09 21 51.81 - 11.00
2 Rafael KrbecRafael Krbec
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 3 49.50 - 9.00
3 Jakub PeremskýJakub Peremský
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 24 47.14 - 8.00
4 Daniel HošekDaniel Hošek
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 25 46.69 - 7.00
5 Karel SýkorovskýKarel Sýkorovský
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 23 46.50 - 6.00
6 Daniel AjibDaniel Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 1 42.59 - 5.00
7 249 Petr HradecPetr Hradec
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
10 20 42.33 - 4.00
8 Diviš VlčekDiviš Vlček
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
08 6 40.32 - 3.00
9 242 Pavel RadaPavel Rada
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
10 22 39.82 - 2.00
10 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 19 39.50 - 1.00
11 Lukáš JanstaLukáš Jansta
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
09 2 36.86 -
12 Otakar VichOtakar Vich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 18 36.09 -
13 297 Ondřej ZemekOndřej Zemek
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 15 35.94 -
14 236 Lukáš MatějkaLukáš Matějka
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 17 35.22 -
15 239 Tomáš DostálTomáš Dostál
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 13 34.73 -
16 Nikola KneževićNikola Knežević
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
09 14 34.17 -
17 Jonáš KlimešJonáš Klimeš
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 10 34.10 -
18 207 Štěpán KramaříkŠtěpán Kramařík
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 12 32.10 -
19 Adam OsovskiAdam Osovski
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 16 30.82 -
20 242 Jan ŽebroJan Žebro
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
10 11 26.96 -
21 244 Lukáš LískaLukáš Líska
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 9 25.78 -
22 155 Matěj SkořepaMatěj Skořepa
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
08 5 25.60 -
23 David JandaDavid Janda
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
08 8 24.86 -
MS Přemysl MrózekPřemysl Mrózek
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 7 18.88 -
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 9.9.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie BíláViktorie Bílá
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 1 43.36 11.00
2 Nelly ČadováNelly Čadová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
09 26 40.67 9.00
3 Adéla KovářováAdéla Kovářová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 27 40.11 8.00
4 Alexandra RydvalováAlexandra Rydvalová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 25 38.64 7.00
5 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 4 36.78 6.00
6 Barbora VlčkováBarbora Vlčková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
10 20 36.43 5.00
7 Anna JanůrkováAnna Janůrková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 24 35.18 4.00
8 Lucie TučkováLucie Tučková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 23 34.90 3.00
9 Elizabeth MaldonadoElizabeth Maldonado
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 17 34.43 2.00
10 Lucie MachcinikováLucie Machciniková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 21 32.79 1.00
11 Agáta HronováAgáta Hronová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 22 32.25
12 Veronika RömerováVeronika Römerová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 2 31.19
13 Anežka BurianovaAnežka Burianova
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 19 29.16
14 Amélie KovačičováAmélie Kovačičová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
08 18 28.46
15 Adéla LaškovskáAdéla Laškovská
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 16 28.22
16 Anna FrýdkováAnna Frýdková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 15 27.43
17 Julie HarazimovaJulie Harazimova
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
10 10 27.25
18 291 Julie HanzalováJulie Hanzalová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 14 26.61
19 28 Dora RemišováDora Remišová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 11 24.38
20 Gabriela PůtováGabriela Půtová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 9 22.24
21 Viktorie StáláViktorie Stálá
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 3 22.22
22 26 Monika JaníkováMonika Janíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 13 21.89
23 Lucie BenešováLucie Benešová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 12 21.68
24 87 Nela ŠvábováNela Švábová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
10 6 20.65
25 Rozálie LilkováRozálie Lilková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 8 19.91
26 Kateřina BělováKateřina Bělová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 7 18.18
MS Běla RachováBěla Rachová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 5 15.76
Celkem 27 závodníků