Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále "D" MPD mladšího žactva

Praha - Přátelství (9. 9. 2021)

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 9.9.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amélie KovačičováAmélie Kovačičová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
08 20 PB 09.14 09.14 9.14 11.00
2 Adéla KovářováAdéla Kovářová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 26 09.05 09.05 9.05 9.00
3 Klára KuncováKlára Kuncová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 24 PB 08.79 08.79 8.79 8.00
4 Marianna BalážMarianna Baláž
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 25 08.69 08.69 08.17 8.69 7.00
5 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 13 PB 08.69 06.24 07.58 08.69 8.69 6.00
6 Adéla LaškovskáAdéla Laškovská
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
08 23 PB 08.53 08.53 8.53 5.00
7 Mariana HoškováMariana Hošková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 22 PB 08.11 08.11 8.11 4.00
8 Marie KlimováMarie Klimová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
08 21 07.58 07.58 7.58 3.00
MS 239 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 15 PB 07.39 07.39 7.39
10 Nela JanečkováNela Janečková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
09 19 07.17 07.17 7.17 2.00
11 Viktorie StáláViktorie Stálá
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 16 PB 07.07 07.07 7.07 1.00
12 Rozálie KopřivováRozálie Kopřivová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 17 06.97 06.97 6.97
13 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 18 06.70 06.70 6.70
14 Klára ŠmehilováKlára Šmehilová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 7 PB 06.58 06.58 6.58
15 Laura PaštikováLaura Paštiková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
08 14 06.11 06.11 6.11
16 285 Natálie KokrdováNatálie Kokrdová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 3 PB 05.98 05.98 5.98
17 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
10 12 PB 05.89 05.89 5.89
18 Veronika RömerováVeronika Römerová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 11 PB 05.80 05.80 5.80
19 Rozálie LilkováRozálie Lilková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 5 PB 05.36 05.36 5.36
20 Kateřina KortánkováKateřina Kortánková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 4 PB 05.07 05.07 04.47 04.90 5.07
21 Eliška JohanovskáEliška Johanovská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 2 PB 05.07 04.56 05.07 04.72 5.07
22 Kateřina ŠpánkováKateřina Špánková
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 10 04.34 04.34 4.34
23 Pavlína RodováPavlína Rodová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
10 6 PB 03.84 03.84 3.84
Celkem 23 závodníků