Finále C Přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň
Praha - Kotlářka (6. 9. 2021)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 6.9.2021) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KalinaOndřej Kalina | 07 | ŠAK Novoborská Praha | 07.77 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Filip HladůvkaFilip Hladůvka | 06 | AC Praha 1890 | 08.16 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch CoufalVojtěch Coufal | 07 | ASK Slavia Praha B | 08.21 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan JirákJan Jirák | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 08.24 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník | 06 | SK Aktis Praha z.s. | 08.28 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (po, 6.9.2021) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít LorencVít Lorenc | 06 | SK Jeseniova B | 08.71 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha B | 08.96 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Miroslav KlimešMiroslav Klimeš | 07 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 09.09 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš KolínskýLukáš Kolínský | 07 | SK Jeseniova B | 09.10 | |||||||||||||||
5 | Marek SolskýMarek Solský | 07 | SK Jeseniova B | 09.22 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (po, 6.9.2021) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SýkoraOndřej Sýkora | 07 | ASK Slavia Praha B | 08.26 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej HausdorfOndřej Hausdorf | 07 | ŠAK Novoborská Praha | 08.51 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 6.9.2021) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana WolfováZuzana Wolfová | 07 | AC Praha 1890 | 08.20 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta KrejdlováAneta Krejdlová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.94 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Justýna CesnekováJustýna Cesneková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 09.00 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 09.24 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Anna BrabačováAnna Brabačová | 07 | SK Jeseniova B | 09.32 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (po, 6.9.2021) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla DočekalováAdéla Dočekalová | 07 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 09.17 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Nicol BasileNicol Basile | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 09.28 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Klára JanouškováKlára Janoušková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 09.41 | |||||||||||||||
4 | Hana PříklenkováHana Příklenková | 07 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 09.45 | |||||||||||||||
5 | Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová | 07 | SK Jeseniova B | 09.72 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (po, 6.9.2021) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza PokornáTereza Pokorná | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.99 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Mia KorbelováMia Korbelová | 07 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 09.03 | 6.00 | ||||||||||||||
MS | Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 09.33 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (po, 6.9.2021) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VítkovskáAnna Vítkovská | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.20 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna ČervenkováKristýna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 09.35 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠímováKateřina Šímová | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 09.83 | |||||||||||||||
4 | Amelie OnderišinováAmelie Onderišinová | 07 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 10.04 | |||||||||||||||
5 | Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová | 07 | SK Jeseniova B | 10.12 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 6.9.2021) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KalinaOndřej Kalina | 07 | ŠAK Novoborská Praha | 18.21 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan JirákJan Jirák | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 19.71 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch CoufalVojtěch Coufal | 07 | ASK Slavia Praha B | 20.01 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | David KolářDavid Kolář | 07 | ŠAK Novoborská Praha | 20.61 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Jan ŠvadlenaJan Švadlena | 07 | SK Jeseniova B | 21.54 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha B | 21.55 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 6.9.2021) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HladůvkaFilip Hladůvka | 06 | AC Praha 1890 | 20.10 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Vít HrachVít Hrach | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 20.26 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 3 (po, 6.9.2021) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 19.53 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Robin VeselýRobin Veselý | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 20.38 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej BrožOndřej Brož | 07 | ASK Slavia Praha B | 21.20 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil | 06 | AC Praha 1890 | 21.83 | |||||||||||||||
5 | Andrej ČislákAndrej Čislák | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 22.91 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 6.9.2021) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika DudováDominika Dudová | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 21.79 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 22.61 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Nicol BasileNicol Basile | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 22.71 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna ČervenkováKristýna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 22.95 | 2.50 | ||||||||||||||
5 | Denisa SoučkováDenisa Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.36 | |||||||||||||||
6 | Karolína SoučkováKarolína Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.44 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 6.9.2021) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta KrejdlováAneta Krejdlová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 22.12 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie HrodkováLucie Hrodková | 06 | ŠAK Novoborská Praha | 22.40 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina VáchováKateřina Váchová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.25 | |||||||||||||||
4 | Eva ValentováEva Valentová | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.34 | |||||||||||||||
5 | Karolína JelínkováKarolína Jelínková | 07 | ŠAK Novoborská Praha | 24.12 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (po, 6.9.2021) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mia KorbelováMia Korbelová | 07 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 21.66 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ema JanečkováEma Janečková | 07 | ŠAK Novoborská Praha | 21.85 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Klára JanouškováKlára Janoušková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 22.95 | 2.50 | ||||||||||||||
4 | Sára LandováSára Landová | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 23.16 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Carolina KofroňováCarolina Kofroňová | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 23.72 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Žákyně
(po, 6.9.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Taťána RezkováTaťána Rezková | 06 | AC Praha 1890 | 5:34.51 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominika DudováDominika Dudová | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5:39.28 | 9.00 | ||||||||||||||
Michaela BarbierMichaela Barbier | 07 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci
(po, 6.9.2021) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger | 07 | AC Praha 1890 | 19.16 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej BrožOndřej Brož | 07 | ASK Slavia Praha B | 19.81 | 9.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně
(po, 6.9.2021) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ČervenkováAnna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 16.07 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína HeroldováKarolína Heroldová | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 22.05 | 9.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci
(po, 6.9.2021) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk VacekZdeněk Vacek | 07 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 32.25 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger | 07 | AC Praha 1890 | 34.88 | 9.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně
(po, 6.9.2021) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana WolfováZuzana Wolfová | 07 | AC Praha 1890 | 32.02 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta AdamkováMarkéta Adamková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 34.16 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Stella KollárStella Kollár | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 34.48 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Stella PoulováStella Poulová | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 35.51 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anna VítkovskáAnna Vítkovská | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 37.69 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Magdaléna BrejlováMagdaléna Brejlová | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 42.77 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Žáci
(po, 6.9.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Poděbradský, Veselý, Jirák, Hrach Poděbradský, Veselý, Jirák, Hrach | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 31.83 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Znojil, Forejt, Michetschläger, Hladůvka Znojil, Forejt, Michetschläger, Hladůvka | 07 | AC Praha 1890 | 33.20 | 9.00 | ||||||||||||||
Sýkora, Coufal, Brož, Ježek Sýkora, Coufal, Brož, Ježek | 07 | ASK Slavia Praha B | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle TP 24.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 6.9.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamková, Linková, Peterková, Cesneková Adamková, Linková, Peterková, Cesneková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 32.76 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dočekalová, Červenková, Červenková, Korbelová Dočekalová, Červenková, Červenková, Korbelová | 07 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 34.33 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Šebestová, Pokorná, Vítkovská, Krejdlová Šebestová, Pokorná, Vítkovská, Krejdlová | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 35.00 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Eremiášová, Kofroňová, Kollár, Miňovská Eremiášová, Kofroňová, Kollár, Miňovská | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 35.03 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (po, 6.9.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Poulová, Dudová, Basile, Lokajíčková Poulová, Dudová, Basile, Lokajíčková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 34.77 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Váchová, Valentová, Součková, Součková Váchová, Valentová, Součková, Součková | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 35.69 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(po, 6.9.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj ZikmundMatěj Zikmund
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 1.49 | 11.00 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(po, 6.9.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 1.41 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Sára LandováSára Landová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 1.38 | 9.00 | |||||||||||||||
3= |
Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová
SK Jeseniova B |
07 | 1.25 | 7.50 | |||||||||||||||
3= |
Barbora ŠebestováBarbora Šebestová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 1.25 | 7.50 | |||||||||||||||
Eva ValentováEva Valentová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Žáci
(po, 6.9.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj ZikmundMatěj Zikmund
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 5.40 +0.2 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. |
07 | 4.85 -0.2 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David KolářDavid Kolář
ŠAK Novoborská Praha |
07 | 4.77 +0.0 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Zdeněk VacekZdeněk Vacek
SK Kotlářka Praha, z.s. |
07 | 4.40 -0.5 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Miroslav KlimešMiroslav Klimeš
SK Kotlářka Praha, z.s. |
07 | 4.38 +0.0 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej SýkoraOndřej Sýkora
ASK Slavia Praha B |
07 | 4.33 +0.0 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš KolínskýLukáš Kolínský
SK Jeseniova B |
07 | 4.25 +0.4 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan ŠvadlenaJan Švadlena
SK Jeseniova B |
07 | 4.10 +0.0 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(po, 6.9.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna ČervenkováAnna Červenková
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
06 | 4.75 +0.0 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Justýna CesnekováJustýna Cesneková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 4.66 +0.0 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Laura LinkováLaura Linková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 4.59 +0.0 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 4.52 +0.0 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora ŠebestováBarbora Šebestová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 4.30 +0.0 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lucie HrodkováLucie Hrodková
ŠAK Novoborská Praha |
06 | 4.09 +0.0 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Nela PeterkováNela Peterková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 4.09 +0.0 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Amelie OnderišinováAmelie Onderišinová
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
07 | 3.94 +0.0 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Anna BrabačováAnna Brabačová
SK Jeseniova B |
07 | 3.94 +0.0 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Viktorie BalákováViktorie Baláková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 3.94 +0.0 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Hana PříklenkováHana Příklenková
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
07 | 3.71 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina ŠímováKateřina Šímová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 3.37 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Karolína SoučkováKarolína Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 3.29 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(po, 6.9.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie EremiášováLucie Eremiášová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 09.86 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Markéta AdamkováMarkéta Adamková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 09.41 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza PokornáTereza Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 08.41 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Karolína HeroldováKarolína Heroldová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 08.01 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ema JanečkováEma Janečková
ŠAK Novoborská Praha |
07 | 07.84 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Karolína JelínkováKarolína Jelínková
ŠAK Novoborská Praha |
07 | 06.79 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michaela HazdrováMichaela Hazdrová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 06.41 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Anežka BronskáAnežka Bronská
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 06.28 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Viktorie BalákováViktorie Baláková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 06.08 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Magdaléna BrejlováMagdaléna Brejlová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 05.55 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lucie SellnerováLucie Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 05.26 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(po, 6.9.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej HausdorfOndřej Hausdorf
ŠAK Novoborská Praha |
07 | 11.06 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip ForejtFilip Forejt
AC Praha 1890 |
07 | 10.40 | 9.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(po, 6.9.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Carolina KofroňováCarolina Kofroňová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 27.61 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Stella PoulováStella Poulová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 26.86 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Stella KollárStella Kollár
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 25.66 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Denisa SoučkováDenisa Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 24.81 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michaela HazdrováMichaela Hazdrová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 22.65 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Anežka BronskáAnežka Bronská
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 21.84 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Laura LinkováLaura Linková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 20.92 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lucie EremiášováLucie Eremiášová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
07 | 17.86 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kateřina VáchováKateřina Váchová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 17.77 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Nela PeterkováNela Peterková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 17.14 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lucie SellnerováLucie Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 15.42 | ||||||||||||||||
12 |
Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová
SK Jeseniova B |
07 | 10.46 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(po, 6.9.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil
AC Praha 1890 |
06 | 27.97 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip ForejtFilip Forejt
AC Praha 1890 |
07 | 26.50 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s. |
07 | 22.78 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Marek SolskýMarek Solský
SK Jeseniova B |
07 | 21.45 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s. |
07 | 18.83 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s. |
07 | 17.38 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |