4. kolo KPD mužů a žen LKAS
Rumburk (12. 9. 2021)100 m - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch FialaVojtěch Fiala | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 11.99 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Martin FedorMartin Fedor | 86 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 3 | 12.34 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Pavel KřelinaPavel Křelina | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 12.58 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Martin JandaMartin Janda | 07 | AC TJ Jičín | 6 | 13.83 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří HoličJiří Holič | 64 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13.48 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jan AntušJan Antuš | 60 | AC Slovan Liberec, z.s. | 15.89 | 5.00 | ||||||||||||||
MS | Tadeáš MacákTadeáš Macák | 07 | TJ SOKOL Nová Paka | 14.57 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch FialaVojtěch Fiala | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 11.99 | 11.00 | |||
2 | Martin FedorMartin Fedor | 86 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 3 | 12.34 | 9.00 | |||
3 | Pavel KřelinaPavel Křelina | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 12.58 | 8.00 | |||
4 | Jiří HoličJiří Holič | 64 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13.48 | 7.00 | ||||
5 | Martin JandaMartin Janda | 07 | AC TJ Jičín | 6 | 13.83 | 6.00 | |||
6 | Tadeáš MacákTadeáš Macák | 07 | TJ SOKOL Nová Paka | 14.57 | |||||
7 | Jan AntušJan Antuš | 60 | AC Slovan Liberec, z.s. | 15.89 | 5.00 |
100 m - Ženy
(ne, 12.9.2021 - 11:20) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blanka PlocarováBlanka Plocarová | 89 | AC Slovan Liberec, z.s. | 13.35 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Laura VápeníkováLaura Vápeníková | 05 | AC Rumburk, z.s. | 14.42 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza ŠefrováTereza Šefrová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 14.80 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Denisa VítováDenisa Vítová | 06 | AC TJ Jičín | 15.12 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Sára RejlkováSára Rejlková | 07 | AC TJ Jičín | 15.35 | 6.00 | ||||||||||||||
MS | Jana ProkopováJana Prokopová | 00 | AC Turnov, z. s. | 15.54 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži
(ne, 12.9.2021 - 13:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin JandaMartin Janda | 07 | AC TJ Jičín | 4 | 28.94 | 11.00 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (ne, 12.9.2021 - 13:30) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blanka PlocarováBlanka Plocarová | 89 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 28.18 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Eliška PřichystalováEliška Přichystalová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 30.51 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Sára RejlkováSára Rejlková | 07 | AC TJ Jičín | 1 | 31.88 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Adéla BěličováAdéla Běličová | 80 | AC Rumburk, z.s. | 2 | 32.37 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Natálie KubínováNatálie Kubínová | 07 | AC TJ Jičín | 3 | 33.14 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Jitka DittrichováJitka Dittrichová | 76 | AC Rumburk, z.s. | 6 | 36.71 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 12.9.2021 - 13:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Jana ProkopováJana Prokopová | 00 | AC Turnov, z. s. | 2 | 31.63 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blanka PlocarováBlanka Plocarová | 89 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 28.18 | 11.00 | |||
2 | Eliška PřichystalováEliška Přichystalová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 30.51 | 9.00 | |||
3 | Jana ProkopováJana Prokopová | 00 | AC Turnov, z. s. | 2 | 31.63 | ||||
4 | Sára RejlkováSára Rejlková | 07 | AC TJ Jičín | 1 | 31.88 | 8.00 | |||
5 | Adéla BěličováAdéla Běličová | 80 | AC Rumburk, z.s. | 2 | 32.37 | 7.00 | |||
6 | Natálie KubínováNatálie Kubínová | 07 | AC TJ Jičín | 3 | 33.14 | 6.00 | |||
7 | Jitka DittrichováJitka Dittrichová | 76 | AC Rumburk, z.s. | 6 | 36.71 | 5.00 |
400 m - Ženy
(ne, 12.9.2021 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie ŠulcováMarie Šulcová | 05 | AC Rumburk, z.s. | 4 | 66.08 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Klára MoudráKlára Moudrá | 00 | AC Rumburk, z.s. | 5 | 72.00 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Adéla PoštováAdéla Poštová | 07 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 81.15 | 8.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Muži
(ne, 12.9.2021 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ChrástLukáš Chrást | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2:12.14 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan TomešJan Tomeš | 91 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 2:12.45 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan NovotnýJan Novotný | 86 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 2:16.17 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michal FlíčekMichal Flíček | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2:16.44 | 7.00 | ||||||||||||||
MS | Pavel KulíkPavel Kulík | 05 | AC Česká Lípa | 2:18.10 | |||||||||||||||
6 | Tomáš TřešňákTomáš Třešňák | 79 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 2:27.14 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ženy
(ne, 12.9.2021 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KovářováLucie Kovářová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2:40.27 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza MasopustováTereza Masopustová | 80 | AC Rumburk, z.s. | 2:43.25 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jana PatzeltováJana Patzeltová | 78 | AC Rumburk, z.s. | 3:10.90 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jitka DittrichováJitka Dittrichová | 76 | AC Rumburk, z.s. | 3:46.53 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Miloslava ReinováMiloslava Reinová | 68 | AC Rumburk, z.s. | 4:01.11 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Muži
(ne, 12.9.2021 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Jan ČížekJan Čížek | 96 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 4:31.62 | ||||||||||||||
2 | Jan NovotnýJan Novotný | 86 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 4 | 4:47.21 | 11.00 | |||||||||||||
3 | Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek | 87 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 6 | 4:47.66 | 9.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš TřešňákTomáš Třešňák | 79 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 7 | 4:48.10 | 8.00 | |||||||||||||
5 | Michal FlíčekMichal Flíček | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 4:48.23 | 7.00 | |||||||||||||
6 | Roman JírůRoman Jírů | 89 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 5 | 5:55.82 | 6.00 | |||||||||||||
David ŠlapákDavid Šlapák | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Ženy
(ne, 12.9.2021 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MasopustováTereza Masopustová | 80 | AC Rumburk, z.s. | 2 | 5:40.60 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Pavla NedvídkováPavla Nedvídková | 82 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 6:18.28 | 9.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3000 m - Žáci
(ne, 12.9.2021 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Ondřej FúsekOndřej Fúsek | 07 | AC Rumburk, z.s. | 10:42.87 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
5000 m - Muži
(ne, 12.9.2021 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš TřešňákTomáš Třešňák | 79 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 18:26.75 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Radek KahánekRadek Kahánek | 90 | AC TJ Jičín | 18:45.92 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Milan NémethMilan Németh | 78 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 18:55.58 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek | 87 | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 19:37.78 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
5000 m - Ženy
(ne, 12.9.2021 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KotěšovcováZuzana Kotěšovcová | 83 | AC Rumburk, z.s. | 19:01.14 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza MasopustováTereza Masopustová | 80 | AC Rumburk, z.s. | 21:46.60 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jana PatzeltováJana Patzeltová | 78 | AC Rumburk, z.s. | 24:28.33 | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy
(ne, 12.9.2021 - 10:30) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška HýblováEliška Hýblová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 20.01 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Tereza ŠefrováTereza Šefrová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 20.92 | 9.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži
(ne, 12.9.2021 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek JakobiMarek Jakobi | 75 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 5 | 70.81 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Milan NémethMilan Németh | 78 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 4 | 72.90 | 9.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy
(ne, 12.9.2021 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Paulina BrzekPaulina Brzek | 99 | KS AZS AWF Wroclaw | 2 | 63.95 | ||||||||||||||
MS | Adéla ŠinerováAdéla Šinerová | 02 | AC Česká Lípa | 5 | 75.62 | ||||||||||||||
3 | Klára MoudráKlára Moudrá | 00 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 78.27 | 11.00 | |||||||||||||
4 | Eliška HýblováEliška Hýblová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 82.54 | 9.00 | ||||||||||||||
5 | Zuzana KovářováZuzana Kovářová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 85.18 | 8.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 100 m - Muži
(ne, 12.9.2021 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakobi, Hájek, Svoboda, Kovalev Jakobi, Hájek, Svoboda, Kovalev | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 50.52 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Fedor, Novotný, Jírů, Šťastný Fedor, Novotný, Jírů, Šťastný | AK Lomnice nad Popelkou, z.s. | 53.36 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Holič, Flíček, Matura, Heinl Holič, Flíček, Matura, Heinl | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 58.48 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Forman, Németh, Třešňák, Šimon Forman, Németh, Třešňák, Šimon | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 61.77 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Kotlář, Kužel, Zelinka, Kahánek Kotlář, Kužel, Zelinka, Kahánek | AC TJ Jičín | 68.10 | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 100 m - Ženy
(ne, 12.9.2021 - 13:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šulcová, Kozlerová, Nedvídková, Moudrá Šulcová, Kozlerová, Nedvídková, Moudrá | AC Rumburk, z.s. | 57.35 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Dittrichová, Pokorná, Březáková, Běličová Dittrichová, Pokorná, Březáková, Běličová | AC Rumburk, z.s. | 67.06 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Nedvídková, Patzeltová, Masopustová, Kotěšovcová Nedvídková, Patzeltová, Masopustová, Kotěšovcová | AC Rumburk, z.s. | 67.51 | 8.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Muži
(ne, 12.9.2021 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,20 1,30 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s. |
04 | 6 | 1.70 | - - - - - xo xo o xxo xx- | ||||||||||||||
2 |
Vojtěch ČernýVojtěch Černý
AC Slovan Liberec, z.s. |
76 | 7 | 1.65 | - - - - o o o o xxx | 11.00 | |||||||||||||
3 |
Petr HájekPetr Hájek
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
96 | 4 | 1.55 | - - - - o xo xxx | 9.00 | |||||||||||||
MS |
Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s. |
06 | 1.55 | - - - - o xxo xxx | |||||||||||||||
5 |
Roman JírůRoman Jírů
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
89 | 3 | 1.50 | - - - - xxo xxx | 8.00 | |||||||||||||
6 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
73 | 1 | 1.40 | o o o xxx | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(ne, 12.9.2021 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 5 | 1.45 | - o o o o xxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s. |
04 | 4 | 1.45 | - - xo o xxo xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Kateřina HavelkováKateřina Havelková
AC TJ Jičín |
06 | 2 | 1.40 | o o o xo xxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Lenka LandováLenka Landová
AC Slovan Liberec, z.s. |
73 | 3 | 1.35 | o o xo xxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Natálie KubínováNatálie Kubínová
AC TJ Jičín |
07 | 1 | 1.30 | o xxo xxx | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Muži
(ne, 12.9.2021 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,40 2,60 2,80 2,90 3,03 3,13 3,23 3,43 3,63 3,83 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
97 | 8 | 3.63 | - - - - xo - o xxo o xx- | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Pavel KřelinaPavel Křelina
AC Slovan Liberec, z.s. |
06 | 4 | 3.03 | - o xo xxo o xxx | 9.00 | |||||||||||||
MS |
Filip HorkýFilip Horký
AC Turnov, z. s. |
96 | 3 | 3.03 | o xo xxo xo xxo xxx | ||||||||||||||
4 |
Milan TrejbalMilan Trejbal
AC TJ Jičín |
66 | 5 | 2.80 | - - o - xxx | 8.00 | |||||||||||||
MS |
Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ Jičín |
92 | 1 | 2.80 | o o xo xxx | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(ne, 12.9.2021 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,70 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s. |
05 | 3 | 2.30 | - - - o o o o xxx | 11.00 | |||||||||||||
MS |
Adéla ŠinerováAdéla Šinerová
AC Česká Lípa |
02 | 2.30 | - - - xo xxo o xo xxx | |||||||||||||||
3 |
Marie ŠulcováMarie Šulcová
AC Rumburk, z.s. |
05 | 4 | 2.20 | - - - o o o xxx | 9.00 | |||||||||||||
4 |
Hana VodičkováHana Vodičková
AC TJ Jičín |
67 | 2 | 2.20 | - - - o - xo xxx | 8.00 | |||||||||||||
5 |
Adéla BěličováAdéla Běličová
AC Rumburk, z.s. |
80 | 2.20 | o - o xxo o xo xxx | 7.00 | ||||||||||||||
6 |
Pavla NedvídkováPavla Nedvídková
AC Rumburk, z.s. |
82 | 1 | 1.70 | xo - xxx | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky
(ne, 12.9.2021 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,60 2,80 2,90 3,03 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Barbora UhrováBarbora Uhrová
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 2.90 | o xo o xxx | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Muži
(ne, 12.9.2021 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
97 | 9 | 5.94 -0.2 m/s | 5.64 -0,10 | 5.94 -0,20 | - | 5.94 | 11.00 | ||||||||||
2 |
Martin FedorMartin Fedor
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
86 | 7 | 5.46 -0.1 m/s | 5.46 -0,10 | x | 5.40 -0,20 | 5.46 | 9.00 | ||||||||||
3 |
Petr HájekPetr Hájek
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
96 | 8 | 5.43 -0.7 m/s | 5.29 -0,30 | 5.14 -0,20 | 5.01 -0,50 | 5.29 | 5.43 -0,70 | 5.33 -1,20 | 5.40 -0,60 | 8.00 | |||||||
MS |
Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s. |
06 | 6 | 5.09 +0.4 m/s | x | 5.09 0,40 | 4.16 -0,40 | 5.09 | |||||||||||
MS |
Petr FicajPetr Ficaj
AC Rumburk, z.s. |
06 | 4 | 4.83 -0.6 m/s | 4.83 -0,60 | 4.80 -0,10 | 4.61 0,00 | 4.83 | |||||||||||
6 |
Martin ŠťastnýMartin Šťastný
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
86 | 3 | 4.75 -0.8 m/s | 4.61 -0,30 | 4.48 -0,10 | 4.59 -0,30 | 4.61 | 4.40 0,00 | 4.67 -0,70 | 4.75 -0,80 | 7.00 | |||||||
7 |
Jan NovotnýJan Novotný
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
86 | 5 | 4.74 -0.3 m/s | 4.54 -0,20 | 4.61 -0,10 | 4.74 -0,30 | 4.74 | 4.74 -0,40 | x | 4.58 -1,10 | 6.00 | |||||||
MS |
Tadeáš MacákTadeáš Macák
TJ SOKOL Nová Paka |
07 | 4.19 -0.2 m/s | x | 4.19 -0,20 | 4.11 -0,60 | 4.19 | ||||||||||||
9 |
Milan TrejbalMilan Trejbal
AC TJ Jičín |
66 | 2 | 3.87 +0.0 m/s | 3.87 0,00 | - | - | 3.87 | - | - | - | 5.00 | |||||||
10 |
Jan AntušJan Antuš
AC Slovan Liberec, z.s. |
60 | 1 | 3.75 -0.8 m/s | 3.50 -0,30 | 3.64 -0,10 | 3.69 0,20 | 3.69 | 3.61 -0,50 | 3.75 -0,80 | 3.48 -1,40 | 4.00 | |||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Ženy
(ne, 12.9.2021 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s. |
04 | 6 | 5.00 -0.2 m/s | 4.54 -0,80 | 4.87 -0,50 | 5.00 -0,20 | 5.00 | x | x | x | 11.00 | |||||||
2 |
Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 7 | 4.71 -0.7 m/s | x | x | x | - | 4.41 -1,20 | 4.47 -1,30 | 4.71 -0,70 | 9.00 | |||||||
3 |
Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 1 | 4.58 -0.1 m/s | 4.26 -0,10 | 4.36 -0,30 | 4.48 0,30 | 4.48 | 4.58 -0,10 | 4.44 -1,20 | x | 8.00 | |||||||
4 |
Denisa VítováDenisa Vítová
AC TJ Jičín |
06 | 5 | 4.08 -0.4 m/s | 4.08 -0,40 | 3.67 -0,70 | x | 4.08 | 3.67 -1,00 | 3.75 -0,90 | x | 7.00 | |||||||
5 |
Eliška PřichystalováEliška Přichystalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 2 | 4.00 -1.0 m/s | 3.75 -0,30 | 3.60 -0,60 | 3.81 -0,20 | 3.81 | x | 3.74 -1,20 | 4.00 -1,00 | 6.00 | |||||||
6 |
Laura VápeníkováLaura Vápeníková
AC Rumburk, z.s. |
05 | 3 | 3.76 -0.2 m/s | 3.76 -0,20 | 3.70 0,00 | - | 3.76 | - | - | - | 5.00 | |||||||
7 |
Adéla PoštováAdéla Poštová
AC Rumburk, z.s. |
07 | 4 | 3.36 -0.1 m/s | 3.19 -0,30 | 3.36 -0,10 | x | 3.36 | 3.26 -0,90 | 3.16 -1,10 | 3.30 -1,20 | 4.00 | |||||||
Celkem 7 závodníků |
trojskok - Muži
(ne, 12.9.2021 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin FedorMartin Fedor
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
86 | 3 | 11.58 -0.3 m/s | 11.07 -0,30 | 11.46 -0,30 | 11.58 -0,30 | 11.58 | x | x | - | 11.00 | |||||||
MS |
Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s. |
04 | 8 | 11.03 -0.2 m/s | 10.97 -0,90 | 11.03 -0,20 | 10.51 -0,30 | 11.03 | |||||||||||
3 |
Petr HájekPetr Hájek
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
96 | 7 | 10.78 -0.7 m/s | 10.49 -1,30 | 10.78 -0,70 | 10.34 -0,30 | 10.78 | 9.00 | ||||||||||
4 |
Martin ŠťastnýMartin Šťastný
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
86 | 5 | 10.58 -0.4 m/s | 10.19 -0,60 | 10.23 -1,10 | 10.41 -0,10 | 10.41 | 10.10 0,40 | 10.58 -0,40 | 10.35 -1,20 | 8.00 | |||||||
MS |
Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s. |
06 | 2 | 10.55 +0.0 m/s | 10.03 0,00 | 10.55 0,00 | x | 10.55 | |||||||||||
6 |
Jiří HoličJiří Holič
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
64 | 4 | 10.43 -1.5 m/s | 10.22 -0,60 | 10.05 -1,10 | 10.34 0,20 | 10.34 | x | 09.96 0,10 | 10.43 -1,50 | 7.00 | |||||||
7 |
Vojtěch ČernýVojtěch Černý
AC Slovan Liberec, z.s. |
76 | 1 | 10.33 +0.2 m/s | 10.14 -0,10 | x | 10.24 -0,30 | 10.24 | 10.33 0,20 | x | 10.05 -0,60 | 6.00 | |||||||
8 |
Roman JírůRoman Jírů
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
89 | 6 | 09.91 -0.1 m/s | x | 09.91 -0,10 | 09.75 -0,20 | 9.91 | 09.46 0,20 | 09.47 -0,30 | x | 5.00 | |||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(ne, 12.9.2021 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dana JandováDana Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
68 | 8 | 08.90 | 08.55 | 08.65 | x | 8.65 | 08.68 | 08.63 | 08.90 | 11.00 | |||||||
2 |
Milena MikešováMilena Mikešová
AC TJ Jičín |
73 | 7 | 08.25 | 07.28 | 08.25 | 08.05 | 8.25 | 07.66 | 07.85 | 07.14 | 9.00 | |||||||
MS |
Dana HarveyDana Harvey
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 1 | 08.18 | 06.94 | 07.25 | 07.82 | 7.82 | 07.63 | 08.18 | x | ||||||||
4 |
Andrea FúskováAndrea Fúsková
AC Rumburk, z.s. |
03 | 9 | 07.68 | 07.00 | 07.68 | 06.97 | 7.68 | - | - | 07.44 | 8.00 | |||||||
5 |
Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s. |
04 | 4 | 07.67 | 07.15 | 07.63 | 07.67 | 7.67 | 07.23 | 07.32 | 07.41 | 7.00 | |||||||
6 |
Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s. |
05 | 6 | 07.42 | 07.21 | 07.34 | 07.07 | 7.34 | 06.93 | 07.41 | 07.42 | 6.00 | |||||||
7 |
Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 5 | 07.27 | 05.96 | 06.66 | 06.39 | 6.66 | 07.27 | 06.25 | 06.66 | 5.00 | |||||||
8 |
Klára MoudráKlára Moudrá
AC Rumburk, z.s. |
00 | 06.50 | 06.33 | 06.50 | x | 6.50 | 05.35 | 05.70 | 06.09 | 4.00 | ||||||||
9 |
Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s. |
04 | 3 | 06.35 | 05.70 | 06.35 | 06.02 | 6.35 | x | - | - | 3.00 | |||||||
10 |
Eva MikulováEva Mikulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
59 | 2 | 05.30 | 05.30 | 04.77 | 05.20 | 5.30 | 2.00 | ||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(ne, 12.9.2021 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan SvobodaJan Svoboda
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
01 | 10 | 12.60 | 12.38 | 12.16 | 12.29 | 12.38 | 12.30 | 12.60 | x | 11.00 | |||||||
2 |
Vladimír DobiášVladimír Dobiáš
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
91 | 7 | 10.60 | 10.04 | 10.60 | 10.05 | 10.60 | 09.52 | 09.88 | 10.29 | 9.00 | |||||||
3 |
Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
67 | 8 | 10.55 | 10.45 | 10.06 | 10.20 | 10.45 | 09.80 | 09.35 | 10.55 | 8.00 | |||||||
4 |
Petr KopřivaPetr Kopřiva
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
70 | 9 | 09.86 | 09.03 | 09.24 | 09.16 | 9.24 | 09.17 | 09.86 | x | 7.00 | |||||||
5 |
Jiří KotlářJiří Kotlář
AC TJ Jičín |
74 | 6 | 09.38 | 09.07 | 09.23 | 08.88 | 9.23 | 09.01 | 09.38 | 08.93 | 6.00 | |||||||
6 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
AC TJ Jičín |
68 | 5 | 08.70 | 08.57 | 08.70 | 08.62 | 8.70 | x | 08.64 | 08.63 | 5.00 | |||||||
7 |
Jaroslav ŠimonJaroslav Šimon
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
94 | 2 | 08.54 | 08.10 | 08.54 | 08.14 | 8.54 | 08.37 | 08.14 | 08.34 | 4.00 | |||||||
8 |
Otto FormanOtto Forman
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
67 | 4 | 08.10 | 07.67 | 07.47 | 08.08 | 8.08 | x | 08.10 | 07.66 | 3.00 | |||||||
9 |
Jan AntušJan Antuš
AC Slovan Liberec, z.s. |
60 | 1 | 07.50 | 07.07 | 07.50 | 07.26 | 7.50 | 2.00 | ||||||||||
10 |
Josef KuželJosef Kužel
AC TJ Jičín |
49 | 3 | 06.34 | 06.34 | 06.27 | 06.24 | 6.34 | 1.00 | ||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(ne, 12.9.2021 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s. |
06 | 11 | 25.67 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s. |
05 | 12 | 25.31 | 9.00 | ||||||||||||||
MS |
Dana HarveyDana Harvey
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 7 | 25.07 | |||||||||||||||
4 |
Dana JandováDana Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
68 | 10 | 23.35 | 8.00 | ||||||||||||||
5 |
Milena MikešováMilena Mikešová
AC TJ Jičín |
73 | 6 | 21.95 | 7.00 | ||||||||||||||
6 |
Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s. |
04 | 8 | 20.29 | 6.00 | ||||||||||||||
7 |
Barbora BřeskáBarbora Břeská
AC TJ Jičín |
06 | 1 | 19.46 | 5.00 | ||||||||||||||
8 |
Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s. |
05 | 9 | 19.31 | 4.00 | ||||||||||||||
9 |
Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s. |
04 | 5 | 19.02 | 3.00 | ||||||||||||||
10 |
Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 4 | 15.90 | 2.00 | ||||||||||||||
11 |
Eva MikulováEva Mikulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
59 | 3 | 11.21 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(ne, 12.9.2021 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
73 | 13 | 34.27 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
67 | 12 | 33.24 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jan SvobodaJan Svoboda
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
01 | 11 | 30.35 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Marek JakobiMarek Jakobi
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
75 | 10 | 28.23 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Jiří KotlářJiří Kotlář
AC TJ Jičín |
74 | 9 | 25.74 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Vojtěch ČernýVojtěch Černý
AC Slovan Liberec, z.s. |
76 | 2 | 25.53 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Milan TrejbalMilan Trejbal
AC TJ Jičín |
66 | 7 | 25.50 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
AC TJ Jičín |
68 | 8 | 24.23 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Petr KopřivaPetr Kopřiva
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
70 | 4 | 23.73 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Jaroslav ŠimonJaroslav Šimon
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
94 | 5 | 23.06 | 1.00 | ||||||||||||||
MS |
Filip HorkýFilip Horký
AC Turnov, z. s. |
96 | 3 | 22.24 | |||||||||||||||
12 |
Josef KuželJosef Kužel
AC TJ Jičín |
49 | 6 | 20.36 | |||||||||||||||
MS |
Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ Jičín |
92 | 1 | 17.49 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(ne, 12.9.2021 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s. |
04 | 8 | 31.73 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Dana JandováDana Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
68 | 7 | 30.95 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s. |
04 | 6 | 29.20 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 9 | 25.94 | 7.00 | ||||||||||||||
MS |
Dana HarveyDana Harvey
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 1 | 25.93 | |||||||||||||||
MS |
Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s. |
06 | 24.77 | ||||||||||||||||
7 |
Romana VejvančickáRomana Vejvančická
AC Rumburk, z.s. |
72 | 5 | 19.31 | 6.00 | ||||||||||||||
8 |
Miloslava ReinováMiloslava Reinová
AC Rumburk, z.s. |
68 | 3 | 15.00 | 5.00 | ||||||||||||||
9 |
Jana BřezákováJana Březáková
AC Rumburk, z.s. |
78 | 4 | 13.92 | 4.00 | ||||||||||||||
10 |
Eva MikulováEva Mikulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
59 | 2 | 13.25 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(ne, 12.9.2021 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
73 | 8 | 39.50 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
67 | 6 | 34.75 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
AC TJ Jičín |
68 | 3 | 27.84 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Petr KopřivaPetr Kopřiva
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
70 | 4 | 25.79 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Josef KuželJosef Kužel
AC TJ Jičín |
49 | 7 | 25.52 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Otto FormanOtto Forman
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
67 | 17.69 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jaroslav ŠimonJaroslav Šimon
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
94 | 1 | 14.98 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(ne, 12.9.2021 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s. |
05 | 9 | 33.65 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Milena MikešováMilena Mikešová
AC TJ Jičín |
73 | 8 | 29.29 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 2 | 24.39 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Kateřina HavelkováKateřina Havelková
AC TJ Jičín |
06 | 1 | 23.83 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 4 | 20.81 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s. |
05 | 6 | 20.78 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Barbora BřeskáBarbora Břeská
AC TJ Jičín |
06 | 3 | 17.56 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Eliška PřichystalováEliška Přichystalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5 | 15.14 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(ne, 12.9.2021 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan SvobodaJan Svoboda
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
01 | 10 | 43.89 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
87 | 4 | 37.44 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
97 | 9 | 35.95 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Marek JakobiMarek Jakobi
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
75 | 1 | 33.44 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Milan NémethMilan Németh
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
78 | 2 | 33.09 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Jiří KotlářJiří Kotlář
AC TJ Jičín |
74 | 7 | 32.52 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Otto FormanOtto Forman
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
67 | 5 | 23.92 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Vladimír DobiášVladimír Dobiáš
AK Lomnice nad Popelkou, z.s. |
91 | 6 | 23.01 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Ženy
(ne, 12.9.2021 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla NedvídkováPavla Nedvídková | 82 | AC Rumburk, z.s. | 17:14.13 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Miloslava ReinováMiloslava Reinová | 68 | AC Rumburk, z.s. | 18:42.34 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jana BřezákováJana Březáková | 78 | AC Rumburk, z.s. | 21:54.48 | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |