Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody žactva

Praha - Jeseniova (1. 9. 2021)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 1.9.2021 - 17:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.32
2 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 3 19.68
3 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 19.99
4 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 20.05
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 1.9.2021 - 17:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 19.22
2 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 20.36
3 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.82
4 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.88
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 1.9.2021 - 17:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.80
2 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 21.94
3 Ondřej RychlýOndřej Rychlý 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.84
4 Adam PacourekAdam Pacourek 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.57
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 1.9.2021 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 617 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 20.29
2 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.31
3 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.62
4 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.60
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 1.9.2021 - 17:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 20.69
2 620 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.22
3 Jan ŠvadlenaJan Švadlena 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.18
4 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.67
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 19.22
2 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.32
3 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 3 19.68
4 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 19.99
5 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 20.05
6 617 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 20.29
7 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.31
8 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 20.36
9 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.62
10 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 20.69
11 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.82
12 620 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.22
13 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.60
14 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.80
15 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.88
16 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 21.94
17 Jan ŠvadlenaJan Švadlena 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.18
18 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.67
19 Ondřej RychlýOndřej Rychlý 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.84
20 Adam PacourekAdam Pacourek 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.57

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.9.2021 - 17:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 21.33
2 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.40
3 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.12
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 1.9.2021 - 17:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 21.23
2 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.57
3 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 22.49
4 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 22.62
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 1.9.2021 - 17:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.99
2 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 22.27
3 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 22.93
4 Berta BlatnáBerta Blatná 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.04
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 1.9.2021 - 17:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 23.67
2 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 23.88
3 Alžběta MikulíkováAlžběta Mikulíková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 24.26
4 Karolína HájkováKarolína Hájková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 24.49
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 1.9.2021 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 610 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.35
2 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 24.01
3 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.09
4 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 24.58
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 1.9.2021 - 17:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna UhrováAnna Uhrová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.73
2 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.60
3 Adéla SkálováAdéla Skálová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.22
4 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.47
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (st, 1.9.2021 - 17:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.50
2 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.36
3 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.60
4 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.98
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (st, 1.9.2021 - 17:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.48
2 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.66
3 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.12
4 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.00
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (st, 1.9.2021 - 17:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.02
2 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.45
3 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.97
4 Sabina ŘezníčkováSabina Řezníčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.25
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (st, 1.9.2021 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.11
2 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 22.25
3 Veronika PolenováVeronika Polenová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.18
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (st, 1.9.2021 - 17:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 648 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 06 AK BílinaAK Bílina 3 21.80
2 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.90
3 649 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 2 22.04
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 21.23
2 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 21.33
3 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.40
4 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.48
5 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.50
6 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.57
7 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.66
8 Anna UhrováAnna Uhrová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.73
9 648 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 06 AK BílinaAK Bílina 3 21.80
10 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.90
11 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.99
12 649 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 2 22.04
13 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.11
14 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.12
14 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.12
16 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 22.25
17 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 22.27
18 610 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.35
19 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.36
20 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 22.49
21 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.60
22 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 22.62
23 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 22.93
24 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.00
25 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.02
26 Berta BlatnáBerta Blatná 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.04
27 Adéla SkálováAdéla Skálová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.22
28 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.45
29 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.60
30 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 23.67
31 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 23.88
32 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.97
33 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 24.01
34 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.09
35 Veronika PolenováVeronika Polenová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.18
36 Sabina ŘezníčkováSabina Řezníčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.25
37 Alžběta MikulíkováAlžběta Mikulíková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 24.26
38 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.47
39 Karolína HájkováKarolína Hájková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 24.49
40 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 24.58
41 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.98

800 m - Žáci

(st, 1.9.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 620 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:20.23
2 619 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 1 2:21.38
3 617 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:27.99
4 643 Šimon LanczŠimon Lancz 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:31.76
5 688 Dominik DrdlaDominik Drdla 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:36.15
6 613 Tomáš KřesťanTomáš Křesťan 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:42.29
7 622 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 2:45.02
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně

(st, 1.9.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 633 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:42.82
2 625 Josefína BischofováJosefína Bischofová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:47.71
3 639 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:48.35
4 610 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:52.36
5 626 Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:54.22
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 1.9.2021 - 16:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 688 Dominik DrdlaDominik Drdla 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.22
2 Mikuláš KalenskýMikuláš Kalenský 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.56
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (st, 1.9.2021 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MyškaDavid Myška 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.56
2 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.18
3 David LejčekDavid Lejček 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.75
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MyškaDavid Myška 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.56
2 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.18
3 688 Dominik DrdlaDominik Drdla 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.22
4 Mikuláš KalenskýMikuláš Kalenský 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.56
5 David LejčekDavid Lejček 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.75

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.9.2021 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.11
2 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.67
3 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.95
4 Lída KomornáLída Komorná 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 15.03
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 1.9.2021 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.84
2 Karolína HájkováKarolína Hájková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 12.28
3 Johana KahudováJohana Kahudová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 17.16
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 1.9.2021 - 16:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.13
2 610 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.47
3 Anna BartošováAnna Bartošová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.69
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.11
2 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.67
3 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.84
4 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.95
5 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.13
6 Karolína HájkováKarolína Hájková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 12.28
7 610 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.47
8 Anna BartošováAnna Bartošová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.69
9 Lída KomornáLída Komorná 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 15.03
10 Johana KahudováJohana Kahudová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 17.16

100 m překážek (0.84) - Žáci

(st, 1.9.2021 - 16:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.84
2 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 17.09
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně

(st, 1.9.2021 - 16:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 16.16
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žáci

(st, 1.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,37 1,40
1 Adam PodlipnýAdam Podlipný
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 9 1.40
2 Jiří KuntošJiří Kuntoš
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 8 PB 1.40
3 Daniel NovákDaniel Novák
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3 PB 1.37
4 Robert VyhnisRobert Vyhnis
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 5 PB 1.37
5 David MyškaDavid Myška
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 6 PB 1.37
6 Lukáš JelenLukáš Jelen
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 1 PB 1.30
7 Ondřej RychlýOndřej Rychlý
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 4 PB 1.27
8 David LejčekDavid Lejček
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 2 PB 1.15
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žákyně (Skupina)

Skupina A (st, 1.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1 PB 4.67
2 Anna UhrováAnna Uhrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 11 PB 4.47
3 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 22 4.45
4 Denisa ŠídováDenisa Šídová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 21 4.34
5 Kateřina RandováKateřina Randová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 6 PB 4.14
6 Julie PejcharováJulie Pejcharová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 19 PB 4.09
7 633 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 2 PB 4.01
8 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 1 PB 4.01
9 Nikola NovotnáNikola Novotná
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 18 3.95
10 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 10 PB 3.79
11 Ema FrýbováEma Frýbová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 15 PB 3.78
12 Karolína ChadimováKarolína Chadimová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 20 3.78
13 Adéla SkálováAdéla Skálová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 8 PB 3.75
14 639 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 9 PB 3.74
15 Veronika PolenováVeronika Polenová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 4 PB 3.72
16 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 12 PB 3.65
17 Tereza PavlováTereza Pavlová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 17 3.59
18 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 5 PB 3.53
19 Klára VálováKlára Válová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 16 3.45
20 Sabina ŘezníčkováSabina Řezníčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 7 PB 3.45
21 Alžběta MikulíkováAlžběta Mikulíková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 14 PB 3.40
22 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 13 PB 3.33
23 Johana KahudováJohana Kahudová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3 PB 3.32
Celkem 23 závodníků
Skupina B (st, 1.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára PerlíkováSára Perlíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3 PB 4.49
2 Lída KomornáLída Komorná
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 11 4.34
3 Erika OsičkováErika Osičková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 10 PB 4.27
4 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 5 PB 4.17
5 Kristina HavelkováKristina Havelková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 7 PB 4.11
6 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 4 PB 4.00
7 Alice DuchoňováAlice Duchoňová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 8 3.93
8 Magdalena ŘezníčkováMagdalena Řezníčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 6 PB 3.52
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 1.9.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika HampelováVeronika Hampelová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 11 PB 10.20
2 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 5 PB 09.54
3 Eliška VávrováEliška Vávrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 7 PB 08.52
4 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 6 PB 08.37
5 Adéla FreslováAdéla Freslová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 2 PB 08.30
6 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 9 07.86
7 Anna BartošováAnna Bartošová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 1 PB 07.84
8 Berta BlatnáBerta Blatná
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 8 PB 07.83
9 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3 PB 07.19
10 Karolína HájkováKarolína Hájková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 10 07.12
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 1.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VráblíkLukáš Vráblík
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 7 10.26
2 David StrakaDavid Straka
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 5 PB 08.97
3 Lukáš KloudaLukáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 6 PB 08.62
4 613 Tomáš KřesťanTomáš Křesťan
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 2 PB 06.87
5 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 1 PB 06.63
6 Daniel PešekDaniel Pešek
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 4 PB 06.11
7 Adam PacourekAdam Pacourek
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 3 PB 05.97
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 1.9.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína MráčkováKarolína Mráčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 10 09.00
2 Tereza MíčkováTereza Míčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 9 08.46
3 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4 PB 07.72
4 Anežka HejdováAnežka Hejdová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 7 PB 07.67
5 Věra MelováVěra Melová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 2 PB 07.41
6 Kateřina RandováKateřina Randová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 8 06.96
7 Adéla UhrováAdéla Uhrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 5 PB 06.80
8 Aneta VojcováAneta Vojcová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 10 06.67
9 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 PB 06.00
10 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 1 PB 05.85
11 Karolína SvobodováKarolína Svobodová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3 PB 05.43
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 1.9.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1 PB 10.98
Celkem 1 závodníků