Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje staršího žactva

Dvůr Králové nad Labem (4. 9. 2021)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.9.2021 - 10:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 07.85
2 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.20
3 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 08.42
4 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 08.73
5 84 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.85
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.9.2021 - 10:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 07.96
2 Gabriel HusárGabriel Husár 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 08.48
3 75 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 09.08
4 371 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.40
5 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.58
6 359 Dominik PotměšilDominik Potměšil 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.79
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 07.85
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 07.96
3 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.20
4 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 08.42
5 Gabriel HusárGabriel Husár 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 08.48
6 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 08.73
7 75 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 09.08
8 371 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.40
9 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.58
10 359 Dominik PotměšilDominik Potměšil 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.79
11 84 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.85

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 4.9.2021 - 11:25) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 SB 07.77 11.00
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 SB 07.96 9.00
3 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.22 8.00
4 Gabriel HusárGabriel Husár 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 08.54 7.00
5 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.64 6.00
6 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 08.98 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.9.2021 - 11:25) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.16 4.00
2 371 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 SB 09.31 3.00
3 359 Dominik PotměšilDominik Potměšil 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 SB 09.60 2.00
4 84 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 09.85 1.00
Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.9.2021 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 08.29
2 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.53
3 Anežka ŠebkováAnežka Šebková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.04
4 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.22
5 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.39
6 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 09.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.9.2021 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 08.49
2 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 SB 08.88
3 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 08.89
4 119 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 PB 09.65
5 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.89
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.9.2021 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 08.58
2 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 08.73
3 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 08.83
4 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 09.40
5 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.89
6 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 10.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 4.9.2021 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.71
2 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.05
3 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.18
4 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.18
5 Viktorie MacháňováViktorie Macháňová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.29
6 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 4.9.2021 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 SB 08.63
2 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 SB 08.70
3 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 09.25
4 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.52
5 Karolína HamáčkováKarolína Hamáčková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.89
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 08.29
2 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 08.49
3 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.53
4 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 08.58
5 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 SB 08.63
6 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 SB 08.70
7 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.71
8 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 08.73
9 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 08.83
10 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 SB 08.88
11 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 08.89
12 Anežka ŠebkováAnežka Šebková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.04
13 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.05
14 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.18
14 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.18
16 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.22
17 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 09.25
18 Viktorie MacháňováViktorie Macháňová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.29
19 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.39
20 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 09.40
21 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.52
22 119 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 PB 09.65
23 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 09.72
24 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.79
25 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.89
25 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.89
25 Karolína HamáčkováKarolína Hamáčková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.89
28 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 10.75

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 4.9.2021 - 11:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.33 11.00
2 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 08.62 9.00
3 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.67 8.00
4 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 08.73 7.00
5 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.74 6.00
6 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.77 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.9.2021 - 11:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 SB 08.71 4.00
2 Saša NeuwirthováSaša Neuwirthová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 08.71 3.00
3 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 SB 08.73 2.00
4 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 SB 08.87 1.00
5 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 08.94
6 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.49
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 13:15) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 18.84 11.00
2 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 20.44 6.00
3 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 21.44 5.00
4 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 21.78 4.00
5 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 23.15 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 13:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 19.02 9.00
2 67 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 19.74 8.00
3 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 20.34 7.00
4 98 Matěj PomeznýMatěj Pomezný 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 25.82 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 18.84 11.00
2 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 19.02 9.00
3 67 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 19.74 8.00
4 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 20.34 7.00
5 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 20.44 6.00
6 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 21.44 5.00
7 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 21.78 4.00
8 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 23.15 3.00
9 98 Matěj PomeznýMatěj Pomezný 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 25.82 2.00

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 12:55) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 20.49 11.00
2 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 20.97 9.00
3 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 SB 21.15 5.00
4 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 21.22 4.00
5 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 21.36 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 12:55) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 PB 21.05 7.00
2 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 21.33 3.00
3 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 21.41 1.00
4 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 21.71
5 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 22.02
6 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 22.52
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 4.9.2021 - 12:55) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 23.11
2 Nela SvatoňováNela Svatoňová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 23.19
3 Tereza TužováTereza Tužová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 23.51
4 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 26.08
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 4.9.2021 - 12:55) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 21.04 8.00
2 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 21.48
3 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 22.93
4 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 25.41
5 Nikola ŠimkovaNikola Šimkova 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 26.58
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 4.9.2021 - 12:55) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 21.13 6.00
2 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 22.00
3 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 PB 22.35
4 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 22.69
5 52 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 23.08
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 20.49 11.00
2 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 20.97 9.00
3 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 21.04 8.00
4 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 PB 21.05 7.00
5 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 21.13 6.00
6 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 SB 21.15 5.00
7 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 21.22 4.00
8 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 21.33 3.00
9 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 21.36 2.00
10 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 21.41 1.00
11 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 21.48
12 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 21.71
13 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 22.00
14 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 22.02
15 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 PB 22.35
16 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 22.52
17 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 22.69
18 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 22.93
19 52 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 23.08
20 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 23.11
21 Nela SvatoňováNela Svatoňová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 23.19
22 Tereza TužováTereza Tužová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 23.51
23 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 25.41
24 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 26.08
25 Nikola ŠimkovaNikola Šimkova 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 26.58

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 42.17 9.00
2 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 42.52 8.00
3 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 45.18 6.00
4 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 46.65 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 41.13 11.00
2 Bager FilizBager Filiz 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 45.90 5.00
3 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 45.92 4.00
4 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 48.07
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 4.9.2021 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriel HusárGabriel Husár 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 44.76 7.00
2 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 46.73 2.00
3 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 47.61 1.00
4 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 51.53
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 41.13 11.00
2 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 42.17 9.00
3 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 42.52 8.00
4 Gabriel HusárGabriel Husár 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 44.76 7.00
5 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 45.18 6.00
6 Bager FilizBager Filiz 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 45.90 5.00
7 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 45.92 4.00
8 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 46.65 3.00
9 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 46.73 2.00
10 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 47.61 1.00
11 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 48.07
12 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 51.53

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 44.24 11.00
2 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 45.87 9.00
3 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 46.02 8.00
4 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 47.27 7.00
5 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 47.32 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 47.82 5.00
2 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 50.00 3.00
3 94 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 54.50
4 Nikola ŠimkovaNikola Šimkova 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 58.45
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 4.9.2021 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ŠebkováAnežka Šebková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 PB 48.71 4.00
2 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 50.21 2.00
3 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 50.40 1.00
4 Viktorie MacháňováViktorie Macháňová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 50.46
5 96 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 54.92
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 44.24 11.00
2 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 45.87 9.00
3 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 46.02 8.00
4 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 47.27 7.00
5 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 47.32 6.00
6 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 47.82 5.00
7 Anežka ŠebkováAnežka Šebková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 PB 48.71 4.00
8 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 50.00 3.00
9 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 50.21 2.00
10 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 50.40 1.00
11 Viktorie MacháňováViktorie Macháňová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 50.46
12 94 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 54.50
13 96 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 54.92
14 Nikola ŠimkovaNikola Šimkova 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 58.45

800 m - Žáci

(so, 4.9.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 2:12.47 11.00
2 85 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:28.28 9.00
3 75 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:33.94 8.00
4 359 Dominik PotměšilDominik Potměšil 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 2:37.78 7.00
5 357 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 2:39.83 6.00
6 278 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 2:42.63 5.00
7 371 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 SB 2:48.81 4.00
8 32 Michal ŠimekMichal Šimek 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 2:56.70 3.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 74 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 2:28.31 11.00
2 93 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:36.40 9.00
3 117 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 2:39.51 8.00
4 71 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:41.31 6.00
5 106 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 2:41.45 5.00
6 108 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:48.39
7 97 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:56.40
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 52 Sára PlecháčováSára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 2:39.61 7.00
2 107 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 2:43.09 4.00
3 184 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 2:44.48 3.00
4 94 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 PB 2:46.06 2.00
5 119 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 2:47.70 1.00
6 112 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:54.59
7 368 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 SB 3:05.70
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 74 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 2:28.31 11.00
2 93 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:36.40 9.00
3 117 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 2:39.51 8.00
4 52 Sára PlecháčováSára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 2:39.61 7.00
5 71 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:41.31 6.00
6 106 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 2:41.45 5.00
7 107 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 2:43.09 4.00
8 184 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 2:44.48 3.00
9 94 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 PB 2:46.06 2.00
10 119 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 2:47.70 1.00
11 108 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:48.39
12 112 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:54.59
13 97 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:56.40
14 368 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 SB 3:05.70

3000 m - Žáci

(so, 4.9.2021 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 44 Jakub SalabaJakub Salaba 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 10:28.94 11.00
2 91 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 10:55.68 9.00
3 45 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 11:36.23 8.00
4 75 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 12:54.90 7.00
5 84 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 15:52.58 6.00
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 28.15 11.00
2 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 29.35 9.00
3 91 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 30.29 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 31.17 7.00
2 45 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 32.17 6.00
3 357 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 34.47 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 28.15 11.00
2 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 29.35 9.00
3 91 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 30.29 8.00
4 67 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 31.17 7.00
5 45 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 32.17 6.00
6 357 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 34.47 5.00

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 10:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 31.26 11.00
2 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 32.62 9.00
3 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 32.94 8.00
4 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 34.89 4.00
Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 10:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 34.19 6.00
2 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 34.85 5.00
3 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 36.35 1.00
4 Nicole KozákováNicole Kozáková 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 37.49
5 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 39.57
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.9.2021 - 10:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 33.77 7.00
2 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 34.94 3.00
3 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 35.31 2.00
4 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 38.35
5 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 41.80
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 31.26 11.00
2 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 32.62 9.00
3 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 32.94 8.00
4 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 33.77 7.00
5 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 34.19 6.00
6 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 34.85 5.00
7 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 34.89 4.00
8 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 34.94 3.00
9 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 35.31 2.00
10 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 36.35 1.00
11 Nicole KozákováNicole Kozáková 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 37.49
12 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 38.35
13 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 39.57
14 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 41.80
Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNF

4 x 60 m - Žáci

(so, 4.9.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ježek, Ježek, Javůrek, Pecina Ježek, Ježek, Javůrek, Pecina TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 29.57 11.00
2 Janouch, Velechovský, Hájek, Švorčík Janouch, Velechovský, Hájek, Švorčík SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 30.27 9.00
3 357 Gloser, Vlček, Zeman, Jarolímek Gloser, Vlček, Zeman, Jarolímek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 32.34 8.00
4 Synek, Oupic, Jirásko, Wenke Synek, Oupic, Jirásko, Wenke TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 33.06 7.00
5 371 Stejskal, Touc, Kopecký, Janeček Stejskal, Touc, Kopecký, Janeček SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 33.93 6.00
6 45 Klazar, Křížek, Filiz, Šimek Klazar, Křížek, Filiz, Šimek SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 33.99 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šmídová, Součková, Neuwirthová, Polívková Šmídová, Součková, Neuwirthová, Polívková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 31.77 11.00
2 74 Štětinová, Frejvaldová, Dynterová, Stejskalová Štětinová, Frejvaldová, Dynterová, Stejskalová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 33.23 8.00
3 368 Žalská, Jakouběová, Šírová, Vávrová Žalská, Jakouběová, Šírová, Vávrová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 33.37 7.00
4 52 Plecháčová, Mládková, Trejbalová, Erbenová Plecháčová, Mládková, Trejbalová, Erbenová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 35.16 2.00
5 Prokopová, Horkelová, Hrochová, Brumlichová Prokopová, Horkelová, Hrochová, Brumlichová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 35.19 1.00
Lžíčařová, Mrázková, Pecháčková, Hocke Lžíčařová, Mrázková, Pecháčková, Hocke TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotná, Součková, Regentová, Kolářová Novotná, Součková, Regentová, Kolářová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 32.91 9.00
2 Kholová, Dvořáková, Součková, Štveráková Kholová, Dvořáková, Součková, Štveráková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 33.83 5.00
3 119 Novotná, Blažková, Mičánková, Hladíková Novotná, Blažková, Mičánková, Hladíková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 34.61 3.00
4 Petráčková, Ernestová, Wiesnerova, Jirásková Petráčková, Ernestová, Wiesnerova, Jirásková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 35.58
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 4.9.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sedláčková, Kozáková, Davidová, Hillermannová Sedláčková, Kozáková, Davidová, Hillermannová TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 33.37 6.00
2 112 Dvořáková, Fejová, Stolinová, Popová Dvořáková, Fejová, Stolinová, Popová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 34.13 4.00
3 Tomášková, Tomášková, Erbenová, Bořková Tomášková, Tomášková, Erbenová, Bořková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 36.05
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šmídová, Součková, Neuwirthová, Polívková Šmídová, Součková, Neuwirthová, Polívková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 31.77 11.00
2 Novotná, Součková, Regentová, Kolářová Novotná, Součková, Regentová, Kolářová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 32.91 9.00
3 74 Štětinová, Frejvaldová, Dynterová, Stejskalová Štětinová, Frejvaldová, Dynterová, Stejskalová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 33.23 8.00
4 368 Žalská, Jakouběová, Šírová, Vávrová Žalská, Jakouběová, Šírová, Vávrová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 33.37 7.00
4 Sedláčková, Kozáková, Davidová, Hillermannová Sedláčková, Kozáková, Davidová, Hillermannová TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 33.37 6.00
6 Kholová, Dvořáková, Součková, Štveráková Kholová, Dvořáková, Součková, Štveráková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 33.83 5.00
7 112 Dvořáková, Fejová, Stolinová, Popová Dvořáková, Fejová, Stolinová, Popová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 34.13 4.00
8 119 Novotná, Blažková, Mičánková, Hladíková Novotná, Blažková, Mičánková, Hladíková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 34.61 3.00
9 52 Plecháčová, Mládková, Trejbalová, Erbenová Plecháčová, Mládková, Trejbalová, Erbenová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 35.16 2.00
10 Prokopová, Horkelová, Hrochová, Brumlichová Prokopová, Horkelová, Hrochová, Brumlichová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 35.19 1.00
11 Petráčková, Ernestová, Wiesnerova, Jirásková Petráčková, Ernestová, Wiesnerova, Jirásková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 35.58
12 Tomášková, Tomášková, Erbenová, Bořková Tomášková, Tomášková, Erbenová, Bořková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 36.05
Lžíčařová, Mrázková, Pecháčková, Hocke Lžíčařová, Mrázková, Pecháčková, Hocke TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 DQ

skok vysoký - Žáci

(so, 4.9.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 Body
1 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 PB 1.78 - - - - - - - o o o o o o o xxx 11.00
2 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 PB 1.56 o o o o o o xxo xxx 9.00
3 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 PB 1.53 o xo o o xo xo xxx 8.00
4 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 PB 1.50 o o o o o xxx 7.00
5 85 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 PB 1.50 o o o xo o xxx 6.00
6 32 Michal ŠimekMichal Šimek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 1.30 xo xxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 4.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 Body
1 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 PB 1.62 - - - o o o o o - xxo xxo xxx 11.00
2 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 PB 1.45 o o o o xo xxx 9.00
3 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 SB 1.45 o xo o xo xxo xxx 8.00
4 Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 1.40 o o o o xxx 7.00
5 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 1.40 o xo o o xxx 6.00
6 Eliška ExnerováEliška Exnerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 SB 1.40 xxo o o o xxx 5.00
7= Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 1.35 o o xo xxx 3.50
7= 107 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 PB 1.35 o o xo xxx 3.50
9 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1.30 o o xxx 2.00
10 106 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 1.30 xo o xxx 1.00
11 Nela SvatoňováNela Svatoňová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 1.25 o xxx
12 Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 PB 1.25 xo xxx
Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 NM xxx
91 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 NM xxx
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 4.9.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 9 PB 5.49 +0.0 m/s 5.36  0,20 5.49  0,00 5.35  0,00 5.49 5.10  0,00 5.16  0,00 x 11.00
2 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 8 PB 5.28 +0.2 m/s 5.28  0,20 5.18  0,00 5.00  0,00 5.28 5.05  0,00 4.79  0,00 x 9.00
3 85 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 10 5.17 +0.1 m/s 5.17  0,10 4.97  0,00 4.97  0,00 5.17 x 4.73  0,00 4.83  0,00 8.00
4 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 7 5.14 +0.0 m/s 4.56  0,00 4.61  0,00 4.89  0,00 4.89 5.00  0,00 5.14  0,00 4.92  0,00 7.00
5 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 2 PB 4.69 +0.0 m/s x x 4.69  0,00 4.69 x x 4.61  0,00 6.00
6 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 6 4.54 +0.0 m/s 4.44  0,00 x 4.46  0,10 4.46 4.40  0,00 4.54  0,00 x 5.00
7 278 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 PB 4.15 +0.0 m/s 4.06  0,00 3.01  0,40 3.16  0,00 4.06 3.98  0,00 4.15  0,00 3.95  0,00 4.00
8 Michal JanečekMichal Janeček
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3 PB 3.97 +0.0 m/s 3.90  0,10 3.84  0,00 3.97  0,00 3.97 3.08  0,00 x 3.61  0,00 3.00
9 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 5 3.73 +0.0 m/s 3.73  0,00 3.47  0,20 x 3.73 2.00
10 Daniel HanákDaniel Hanák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 1 SB 3.49 +0.0 m/s x x 3.49  0,00 3.49 1.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 4.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 4.92 +0.4 m/s 4.62  -2,00 4.39  0,00 4.59  0,00 4.62 4.81  0,00 4.66  0,00 4.92  0,40 11.00
2 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 4.67 +0.0 m/s 4.27  0,00 4.67  0,00 x 4.67 4.53  0,00 x x 9.00
3 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 PB 4.64 +0.0 m/s 4.18  0,00 4.17  0,00 4.64  0,00 4.64 4.11  0,10 3.81  0,00 x 8.00
4 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4.56 +0.0 m/s 4.39  0,00 4.56  0,00 3.67  0,50 4.56 4.43  0,00 4.12  0,00 x 7.00
5 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 4.42 +0.0 m/s 4.40  -1,40 4.42  0,00 x 4.42 x 4.30  0,00 x 6.00
6 94 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 PB 4.39 +0.0 m/s x 4.13  0,00 4.37  0,00 4.37 4.39  0,00 4.33  0,00 4.36  -1,30 5.00
7 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 SB 4.35 +0.0 m/s 4.28  0,30 4.35  0,00 4.24  0,50 4.35 4.23  0,00 4.27  0,00 - 4.00
8 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 4.30 +0.0 m/s 3.46  0,70 4.13  0,00 4.30  0,00 4.30 3.00
9 Amálie VávrováAmálie Vávrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 4.25 +0.0 m/s 4.23  0,70 4.13  0,00 4.25  0,00 4.25 2.00
10 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 4.25 +0.2 m/s 4.25  0,20 4.12  0,00 4.19  0,00 4.25 1.00
11 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 4.15 +0.9 m/s x 4.15  0,90 4.10  0,00 4.15
12 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 4.02 +0.0 m/s 3.66  -1,60 4.02  0,00 3.84  0,00 4.02
13 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 PB 4.01 +0.0 m/s 3.95  0,90 3.56  0,00 4.01  0,00 4.01
14 Saša NeuwirthováSaša Neuwirthová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 3.91 -1.9 m/s 3.91  -1,90 x 3.87  0,00 3.91
15 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 3.91 +1.1 m/s 3.83  0,00 x 3.91  1,10 3.91
16 Sofie ErnestováSofie Ernestová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 PB 3.89 +0.5 m/s 3.89  0,50 3.49  0,00 3.62  0,00 3.89
17 108 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 3.86 +0.0 m/s 3.71  -1,60 3.83  1,00 3.86  0,00 3.86
18 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 PB 3.85 +0.5 m/s 3.65  -1,10 3.85  0,50 3.81  0,00 3.85
19 Anežka ŠebkováAnežka Šebková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 3.85 +0.0 m/s 3.85  0,00 3.58  0,00 3.76  0,00 3.85
20 Kamila BaierováKamila Baierová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.68 +0.0 m/s x x 3.68  0,00 3.68
21 Tereza LuštincováTereza Luštincová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3.67 +0.0 m/s x 3.67  0,00 x 3.67
22 Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 SB 3.63 +0.0 m/s 3.63  0,00 3.44  0,70 3.45  0,00 3.63
23 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 SB 3.61 +0.2 m/s 3.42  0,00 3.58  0,00 3.61  0,20 3.61
24 Karolína HamáčkováKarolína Hamáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 PB 3.48 +0.0 m/s 3.08  0,00 3.39  0,10 3.48  0,00 3.48
25 Eliška ExnerováEliška Exnerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 SB 3.40 -1.3 m/s 3.40  -1,30 x 3.24  0,00 3.40
Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 NM x x x -
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 4.9.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 PB 11.16 11.00
2 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 PB 10.18 9.00
3 107 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 09.68 8.00
4 Rozálie HorskáRozálie Horská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 PB 09.28 7.00
5 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 09.17 6.00
6 Kateřina JežkováKateřina Ježková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 PB 09.12 5.00
7 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 PB 08.53 4.00
8 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 08.48 3.00
9 112 Klára DvořákováKlára Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 PB 08.27 2.00
10 Diana KuťákováDiana Kuťáková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 07.50 1.00
11 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 PB 07.30
12 368 Lucie ŽalskáLucie Žalská
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 PB 07.02
13 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 06.88
14 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 06.79
15 Denisa FérováDenisa Férová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 06.78
16 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 06.67
17 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 PB 06.44
18 75 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 SB 06.36
19 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 06.21
20 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 05.85
21 94 Ema KoudelkováEma Koudelková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 05.83
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 4.9.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
06 PB 14.76
2 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 13.54 11.00
3 Lukáš WenkeLukáš Wenke
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 10.31 9.00
4 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 PB 10.23 8.00
5 Gabriel HusárGabriel Husár
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
06 09.56 7.00
6 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 PB 09.16 6.00
7 Bager FilizBager Filiz
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
06 PB 09.09 5.00
8 Jakub KňákalJakub Kňákal
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 08.99 4.00
9 David HorčičkaDavid Horčička
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 08.41 3.00
10 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 PB 07.94 2.00
11 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 PB 07.53 1.00
12 45 Filip KlazarFilip Klazar
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
06 PB 07.52
13 84 Zdeněk KarbanZdeněk Karban
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 07.20
14 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 06.79
15 84 Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 PB 06.14
Celkem 15 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 4.9.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rozálie HorskáRozálie Horská
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 2 PB 31.38 11.00
2 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 9 28.20 9.00
3 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 10 26.11 8.00
4 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 8 SB 22.43 7.00
5 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 6 SB 22.26 6.00
6 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 4 PB 20.81 5.00
7 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 7 20.14 4.00
8 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 5 PB 18.72 3.00
9 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1 PB 15.20 2.00
Kateřina JežkováKateřina Ježková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 3 NM
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 4.9.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 53.77 11.00
MS Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
06 39.32
3 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 35.59 9.00
4 Jakub KňákalJakub Kňákal
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 PB 32.29 8.00
5 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
06 29.77 7.00
6 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 28.55 6.00
7 David HorčičkaDavid Horčička
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 PB 25.41 5.00
8 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 PB 21.34 4.00
9 84 Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 17.69 3.00
10 98 Matěj PomeznýMatěj Pomezný
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 PB 15.19 2.00
Celkem 10 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žáci

(so, 4.9.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 45 Filip KlazarFilip Klazar 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 17:24.64 11.00
2 84 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 20:54.18 9.00
3 67 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 22:59.63 8.00
4 98 Matěj PomeznýMatěj Pomezný 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 23:08.80 7.00
Celkem 4 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně

(so, 4.9.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 52 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 19:42.72 11.00
2 94 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 20:03.49 9.00
3 96 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 22:05.34 8.00
4 75 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 23:49.65 7.00
5 91 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 23:53.27 6.00
Celkem 5 závodníků