Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo OMD ml. žáků a žákyň sk. B

Plzeň (9. 9. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 9.9.2021 - 16:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.83 QA
2 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 09.49 qB
3 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 09.68
4 Lukáš ChmelíkLukáš Chmelík 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 11.42
5 Adam FlekAdam Flek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 11.58
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (čt, 9.9.2021 - 16:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 08.63 QA
2 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.69 qA
3 93 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 09.30 qB
4 Josef HošekJosef Hošek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 10.55
5 Adam SzabóAdam Szabó 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 11.25
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (čt, 9.9.2021 - 16:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 08.66 QA
2 Maik MählerMaik Mähler 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 09.32 qB
3 Ondřej SenftOndřej Senft 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 09.65 qB
4 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 10.38
5 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 10.43
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (čt, 9.9.2021 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel CoufalDaniel Coufal 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 08.67 QA
2 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 09.21 qB
3 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 09.86
4 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 09.87
5 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 09.88
6 Ondřej KnopOndřej Knop 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 10.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (čt, 9.9.2021 - 16:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 08.89 QA
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 09.06 qB
3 Filip MüllerFilip Müller 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 10.07
MS Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.26
5 Jiří ŠtorcJiří Štorc 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.36
6 114 Marek SlámaMarek Sláma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.40
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 08.63 QA
2 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 08.66 QA
3 Daniel CoufalDaniel Coufal 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 08.67 QA
4 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.69 qA
5 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.83 QA
6 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 08.89 QA
7 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 09.06 qB
8 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 09.21 qB
9 93 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 09.30 qB
10 Maik MählerMaik Mähler 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 09.32 qB
11 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 09.49 qB
12 Ondřej SenftOndřej Senft 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 09.65 qB
13 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 09.68
14 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 09.86
15 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 09.87
16 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 09.88
17 Filip MüllerFilip Müller 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 10.07
18 Ondřej KnopOndřej Knop 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 10.26
18 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.26
20 Jiří ŠtorcJiří Štorc 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.36
21 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 10.38
22 114 Marek SlámaMarek Sláma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.40
23 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 10.43
24 Josef HošekJosef Hošek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 10.55
25 Adam SzabóAdam Szabó 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 11.25
26 Lukáš ChmelíkLukáš Chmelík 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 11.42
27 Adam FlekAdam Flek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 11.58

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 9.9.2021 - 17:25) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 SB 08.58 11.00
2 92 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 SB 08.58 9.00
3 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 08.60 8.00
4 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 SB 08.60 7.00
5 Daniel CoufalDaniel Coufal 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.83 6.00
6 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 08.93 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 9.9.2021 - 17:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 SB 09.16 4.00
2 Maik MählerMaik Mähler 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 SB 09.18 3.00
3 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.20 2.00
4 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.64 1.00
5 93 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.67
6 Ondřej SenftOndřej Senft 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 09.70
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 9.9.2021 - 17:35) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 SB 08.56 11.00
2 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 SB 08.75 9.00
3 Nicol BoudováNicol Boudová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.86 8.00
4 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 08.89 7.00
5 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 09.06 6.00
6 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 09.12 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 9.9.2021 - 17:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 SB 08.83 4.00
2= Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.14 2.50
2= Klára SchejbalováKlára Schejbalová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 09.14 2.50
4= Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 09.17 0.50
4= Michaela OttováMichaela Ottová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 09.17 0.50
6 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 09.21
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.73 qA
2 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 09.48
3 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.53
4 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 10.39
5 Nikola KalinováNikola Kalinová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 10.59
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.88 qA
2 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 09.04 qB
3 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.66
4 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 10.18
5 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 SB 10.78
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.85 qA
2 105 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.40
3 Sofia CristanchoSofia Cristancho 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 09.43
4 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 10.44
5 Elen KlasnováElen Klasnová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 10.48
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 PB 08.82 qA
2 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 09.13
3 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 09.56
4 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.63
5 Anna KeřlíkováAnna Keřlíková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 11.19
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol BoudováNicol Boudová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 08.84 qA
2 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.04 qB
3 Eliška KnapováEliška Knapová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 PB 10.24
4 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 PB 11.35
Sofie LöwyováSofie Löwyová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 09.02 qB
2 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 PB 09.06 qB
3 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 09.80
4 Linda JanouškováLinda Janoušková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 10.01
5 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 SB 10.30
6 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 11.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 08.93 qA
2 Michaela OttováMichaela Ottová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 09.13 qB
3 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.27
4 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 PB 09.60
5 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 09.84
6 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 12.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (čt, 9.9.2021 - 16:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SchejbalováKlára Schejbalová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 PB 09.03 qB
2 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.17
3 Barbora ZáhořováBarbora Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 09.22
4 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 PB 09.76
5 Vendula KeszeliováVendula Keszeliová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.29
6 Klára BenešováKlára Benešová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 10.62
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.73 qA
2 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 PB 08.82 qA
3 Nicol BoudováNicol Boudová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 08.84 qA
4 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.85 qA
5 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.88 qA
6 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 08.93 qA
7 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 09.02 qB
8 Klára SchejbalováKlára Schejbalová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 PB 09.03 qB
9 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 09.04 qB
9 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.04 qB
11 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 PB 09.06 qB
12 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 09.13
12 Michaela OttováMichaela Ottová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 09.13 qB
14 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.17
15 Barbora ZáhořováBarbora Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 09.22
16 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.27
17 105 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.40
18 Sofia CristanchoSofia Cristancho 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 09.43
19 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 09.48
20 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.53
21 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 09.56
22 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 PB 09.60
23 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.66
24 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 PB 09.76
25 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 09.80
26 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 09.84
27 Linda JanouškováLinda Janoušková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 10.01
28 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 10.18
29 Eliška KnapováEliška Knapová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 PB 10.24
30 Vendula KeszeliováVendula Keszeliová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.29
31 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 SB 10.30
32 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 10.39
33 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 10.44
34 Elen KlasnováElen Klasnová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 10.48
35 Nikola KalinováNikola Kalinová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 10.59
36 Klára BenešováKlára Benešová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 10.62
37 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.63
38 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 SB 10.78
39 Anna KeřlíkováAnna Keřlíková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 11.19
40 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 PB 11.35
41 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 11.87
42 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 12.47
Sofie LöwyováSofie Löwyová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 40.85 11.00
2 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 45.46 9.00
3 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 45.67 8.00
4 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 45.75 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 49.98 5.00
2 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 50.83 4.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 52.14 2.00
4 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 53.04
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 54.26
2 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 56.93
3 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 SB 57.94
4 Lukáš RousekLukáš Rousek 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 65.17
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 9.9.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BrandOndřej Brand 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 48.27 6.00
2 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 51.79 3.00
3 Ondřej SenftOndřej Senft 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 52.53 1.00
4 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 55.76
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 40.85 11.00
2 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 45.46 9.00
3 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 45.67 8.00
4 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 45.75 7.00
5 Ondřej BrandOndřej Brand 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 48.27 6.00
6 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 49.98 5.00
7 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 50.83 4.00
8 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 51.79 3.00
9 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 52.14 2.00
10 Ondřej SenftOndřej Senft 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 52.53 1.00
11 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 53.04
12 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 54.26
13 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 55.76
14 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 56.93
15 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 SB 57.94
16 Lukáš RousekLukáš Rousek 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 65.17

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 48.55 11.00
2 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 49.24 9.00
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 49.76 7.00
4 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 52.45 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 49.75 8.00
2 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 51.45 5.00
3 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 53.46 2.00
4 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 55.17
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 PB 53.63 1.00
2 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 53.92
3 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 PB 54.01
4 Linda JanouškováLinda Janoušková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 56.18
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 9.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 53.45 3.00
2 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 PB 53.82
3 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 PB 57.25
Sofie LöwyováSofie Löwyová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 9.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 57.41
2 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 59.22
3 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 60.52
4 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 63.36
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 9.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela OttováMichaela Ottová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 51.26 6.00
2 Karolína MinaříkováKarolína Minaříková 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 55.20
3 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 59.54
4 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 60.24
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 9.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elizabet MaxaElizabet Maxa 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 55.81
2 Nikola ČepcováNikola Čepcová 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 57.84
3 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 66.78
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 48.55 11.00
2 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 49.24 9.00
3 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 49.75 8.00
4 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 49.76 7.00
5 Michaela OttováMichaela Ottová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 51.26 6.00
6 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 51.45 5.00
7 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 52.45 4.00
8 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 53.45 3.00
9 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 53.46 2.00
10 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 PB 53.63 1.00
11 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 PB 53.82
12 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 53.92
13 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 PB 54.01
14 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 55.17
15 Karolína MinaříkováKarolína Minaříková 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 55.20
16 Elizabet MaxaElizabet Maxa 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 55.81
17 Linda JanouškováLinda Janoušková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 56.18
18 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 PB 57.25
19 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 57.41
20 Nikola ČepcováNikola Čepcová 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 57.84
21 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 59.22
22 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 59.54
23 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 60.24
24 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 60.52
25 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 63.36
26 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 66.78
Sofie LöwyováSofie Löwyová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 DNS

1000 m - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 3:21.30 11.00
2 92 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 PB 3:24.34 9.00
3 93 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 3:24.49 8.00
4 100 Matyáš LokajMatyáš Lokaj 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 4:12.98 7.00
5 116 David ŠlajerDavid Šlajer 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 4:25.25 6.00
6 114 Marek SlámaMarek Sláma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 4:36.43 5.00
97 Kryštof KotálKryštof Kotál 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNS
Celkem 7 závodníků

1000 m - Ml. žákyně

(čt, 9.9.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 98 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 3:34.16 11.00
2 102 Stela KořínkováStela Kořínková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 3:36.26 9.00
3 148 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 3:39.08 8.00
4 146 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 9 PB 3:42.05 7.00
5 101 Gabriela RybařováGabriela Rybařová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 3:47.39 6.00
6 147 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 3:49.20 5.00
7 105 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 3:57.25 4.00
8 99 Huong Giang NguyenHuong Giang Nguyen 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 4:05.00 3.00
9 95 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 4:48.36 2.00
Celkem 9 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 13.21 11.00
2 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 13.24 9.00
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 16:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 10.72 11.00
2 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.74 9.00
3 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 PB 10.77 8.00
4 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 12.97 4.00
5 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 13.33 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 16:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 10.90 7.00
2 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 12.37 6.00
3 Elizabet MaxaElizabet Maxa 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 12.66 5.00
4 99 Huong Giang NguyenHuong Giang Nguyen 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 16.30 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 10.72 11.00
2 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.74 9.00
3 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 PB 10.77 8.00
4 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 10.90 7.00
5 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 12.37 6.00
6 Elizabet MaxaElizabet Maxa 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 12.66 5.00
7 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 12.97 4.00
8 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 13.33 3.00
9 99 Huong Giang NguyenHuong Giang Nguyen 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 16.30 2.00

4 x 60 m - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Dubový, Mastný, Sika, Novák Dubový, Mastný, Sika, Novák TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 36.45 11.00
2 Coufal, Kalina, Šlajer, Vlasák Coufal, Kalina, Šlajer, Vlasák TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 37.95 9.00
3 Wohlmuth, Lokaj, Petrovický, Minařík Wohlmuth, Lokaj, Petrovický, Minařík AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 42.37 8.00
4 Hošek, Hošek, Chmelík, Szabó Hošek, Hošek, Chmelík, Szabó AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 42.38 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubecová, Provalilová, Křepelová, Kubecová Kubecová, Provalilová, Křepelová, Kubecová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 34.52 11.00
2 Šolcová, Machalek, Mašková, Čížková Šolcová, Machalek, Mašková, Čížková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 37.06 8.00
3 Klasnová, Šimáčková, Krbcová, Keřlíková Klasnová, Šimáčková, Krbcová, Keřlíková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 42.60 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schejbalová, Šoffrová, Vlčková, Kušnierová Schejbalová, Šoffrová, Vlčková, Kušnierová ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 36.69 9.00
2 102 Kořínková, Křížková, Záhořová, Sulimová Kořínková, Křížková, Záhořová, Sulimová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 37.27 6.00
3 Maixnerová, Nguyen, Minaříková, Čepcová Maixnerová, Nguyen, Minaříková, Čepcová AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 40.53 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Šimsová, Elgrová, Kobanová, Cimbolincová Šimsová, Elgrová, Kobanová, Cimbolincová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 37.12 7.00
2 Homolková, Kozáková, Skalová, Schweinerová Homolková, Kozáková, Skalová, Schweinerová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 39.25 5.00
3 95 Rejzková, Šobáňová, Burianová, Celundová Rejzková, Šobáňová, Burianová, Celundová AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 43.30 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubecová, Provalilová, Křepelová, Kubecová Kubecová, Provalilová, Křepelová, Kubecová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 34.52 11.00
2 Schejbalová, Šoffrová, Vlčková, Kušnierová Schejbalová, Šoffrová, Vlčková, Kušnierová ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 36.69 9.00
3 Šolcová, Machalek, Mašková, Čížková Šolcová, Machalek, Mašková, Čížková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 37.06 8.00
4 147 Šimsová, Elgrová, Kobanová, Cimbolincová Šimsová, Elgrová, Kobanová, Cimbolincová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 37.12 7.00
5 102 Kořínková, Křížková, Záhořová, Sulimová Kořínková, Křížková, Záhořová, Sulimová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 37.27 6.00
6 Homolková, Kozáková, Skalová, Schweinerová Homolková, Kozáková, Skalová, Schweinerová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 39.25 5.00
7 Maixnerová, Nguyen, Minaříková, Čepcová Maixnerová, Nguyen, Minaříková, Čepcová AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 40.53 4.00
8 Klasnová, Šimáčková, Krbcová, Keřlíková Klasnová, Šimáčková, Krbcová, Keřlíková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 42.60 3.00
9 95 Rejzková, Šobáňová, Burianová, Celundová Rejzková, Šobáňová, Burianová, Celundová AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 43.30 2.00

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,18 1,25 Body
1 92 Václav BouberleVáclav Bouberle
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 4 PB 1.18 o o o o xxx 11.00
2 100 Matyáš LokajMatyáš Lokaj
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 2 PB 1.15 o o o xxx 9.00
3 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 3 1.10 o xxo xxx 8.00
97 Kryštof KotálKryštof Kotál
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 5 DNS
Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 1 NM xxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 9.9.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 Body
1 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 8 PB 1.33 - - o o o o xo o o xxx 11.00
2 Nicol BoudováNicol Boudová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 9 PB 1.33 - - o o o o o o xo xxx 9.00
3 102 Stela KořínkováStela Kořínková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 5 PB 1.27 o o o o o o o xxx 8.00
4 Alžběta KrálováAlžběta Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 3 PB 1.27 - o o o o o xxo xxx 7.00
5 Elizabet MaxaElizabet Maxa
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
08 6 PB 1.24 - o xo xo o xo xxx 6.00
6 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 7 1.21 o o xo xxo xxo xxx 5.00
7= Eliška KnapováEliška Knapová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 1 PB 1.18 o xo o o xxx 3.50
7= Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 2 1.18 o xo o o xxx 3.50
9 Sofia CristanchoSofia Cristancho
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 4 1.18 o o xo xxo xxx 2.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Leonard MastnýLeonard Mastný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 15 PB 4.35 +0.1 m/s 4.29  1,10 4.35  0,10 4.35  0,50 4.35 x 4.11  -0,20 4.33  0,10 11.00
2 Martin BezuchaMartin Bezucha
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 13 PB 4.26 +0.8 m/s 3.83  1,10 3.95  0,20 4.26  0,80 4.26 3.75  0,40 4.08  0,20 4.00  0,30 9.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 11 PB 3.95 +0.7 m/s 3.80  0,60 3.51  0,70 3.49  0,60 3.80 3.95  0,70 3.72  0,50 3.64  -0,40 8.00
4 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 10 PB 3.89 +1.2 m/s x 3.89  1,20 3.85  -0,60 3.89 3.68  0,50 3.61  -0,20 3.71  0,10 7.00
5 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 5 PB 3.88 +0.3 m/s 3.73  0,10 3.67  0,50 - 3.73 3.55  -0,30 3.73  -0,20 3.88  0,30 6.00
6 Maik MählerMaik Mähler
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 4 PB 3.87 -0.3 m/s 3.87  -0,30 3.74  1,00 x 3.87 3.69  0,50 3.75  -0,20 3.81  -0,10 5.00
7 Ondřej BrandOndřej Brand
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 12 3.80 +0.6 m/s 3.46  0,30 3.80  0,60 - 3.80 - - 3.32  0,20 4.00
8 Tomáš JungTomáš Jung
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 2 PB 3.46 +0.3 m/s 3.35  0,10 3.34  1,10 3.39  0,50 3.39 3.35  0,00 3.46  0,30 3.46  0,00 3.00
9 Ondřej KnopOndřej Knop
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 3 PB 3.27 +1.1 m/s 3.02  0,30 3.27  1,10 x 3.27 2.00
MS Jakub SchweinerJakub Schweiner
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
12 6 PB 2.89 +0.4 m/s 2.89  0,40 2.78  0,40 x 2.89
11 Filip MüllerFilip Müller
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 8 2.83 +0.8 m/s 2.83  0,80 x 2.41  0,30 2.83 1.00
12 116 David ŠlajerDavid Šlajer
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
10 7 2.61 +0.7 m/s 2.61  0,70 2.49  0,90 x 2.61
Jakub DobešJakub Dobeš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 1 DNS -
Damian VálekDamian Válek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 9 DNS -
Dominik ŠvantnerDominik Švantner
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 14 NM x x - -
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 9.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 98 Jana KozákováJana Kozáková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 21 PB 4.78 +1.6 m/s 4.11  1,20 4.48  0,20 4.04  0,40 4.48 4.78  1,60 4.44  0,10 4.73  1,70 11.00
2 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 17 PB 4.54 +1.4 m/s x x 4.28  0,10 4.28 4.54  1,40 4.37  0,70 4.40  0,70 9.00
3 Klára SchejbalováKlára Schejbalová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
09 12 PB 4.41 +0.8 m/s x 4.41  0,80 x 4.41 x x x 8.00
4 Alžběta KrálováAlžběta Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 13 PB 4.40 +0.1 m/s x x 4.24  0,10 4.24 4.18  1,40 x 4.40  0,10 7.00
5 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
08 20 4.39 +0.1 m/s x 4.16  0,20 4.19  0,00 4.19 4.16  0,20 4.09  1,60 4.39  0,10 6.00
6 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 14 PB 4.31 +0.5 m/s x x 4.31  0,50 4.31 x x x 5.00
7 Adina ProvalilováAdina Provalilová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 15 4.21 +1.0 m/s 4.13  1,30 3.92  0,80 4.21  1,00 4.21 4.12  0,20 x x 4.00
8 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
08 19 4.19 -0.3 m/s 3.97  0,70 3.93  0,00 4.19  -0,30 4.19 3.98  0,20 4.19  1,90 x 3.00
9 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 18 4.11 +0.6 m/s 3.96  -0,20 4.11  0,60 3.98  0,40 4.11 2.00
10 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 16 4.00 +0.5 m/s x 4.00  0,50 x 4.00 1.00
11 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 11 PB 3.98 -0.3 m/s 3.65  -0,10 3.96  0,70 3.98  -0,30 3.98
12 Michaela OttováMichaela Ottová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
08 5 PB 3.75 +0.1 m/s 3.56  0,90 3.75  0,10 3.46  -0,10 3.75
13 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
09 7 PB 3.50 +1.8 m/s 3.50  1,80 x 3.43  0,60 3.50
14 147 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 10 3.46 +0.8 m/s 2.71  -0,40 3.46  0,80 x 3.46
15 Amálie MatulkováAmálie Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 4 PB 3.44 -0.9 m/s 3.22  0,90 3.44  -0,90 3.43  0,20 3.44
16 Ema MaškováEma Mašková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 3 PB 3.23 +0.7 m/s x 3.23  0,70 x 3.23
17 Klára BenešováKlára Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
10 1 PB 2.74 +1.3 m/s 2.57  0,80 2.52  0,70 2.74  1,30 2.74
18 101 Gabriela RybařováGabriela Rybařová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
08 9 2.71 +1.2 m/s x 2.71  1,20 x 2.71
19 Nela ŠobáňováNela Šobáňová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 6 PB 2.58 +1.0 m/s 2.58  1,00 2.51  0,10 2.49  0,70 2.58
20 Anna BurianováAnna Burianová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 2 PB 2.41 +0.6 m/s 2.41  0,60 2.35  -0,30 2.37  0,70 2.41
95 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 8 NM x x x -
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 9.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 12 PB 10.46 09.65 10.46 09.66 10.46 10.05 10.13 09.84 11.00
2 98 Jana KozákováJana Kozáková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 10 PB 09.42 08.77 08.84 08.51 8.84 08.37 08.80 09.42 9.00
3 Sofie SoukupováSofie Soukupová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 7 PB 09.08 08.69 09.08 08.49 9.08 08.37 08.01 - 8.00
4 Sofia CristanchoSofia Cristancho
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 9 PB 08.83 08.61 07.94 08.67 8.67 08.83 x 06.98 7.00
5 148 Agáta SkalováAgáta Skalová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 4 PB 08.66 07.87 08.36 x 8.36 08.66 06.26 07.27 6.00
6 146 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 11 08.53 07.77 07.65 08.13 8.13 07.25 07.70 08.53 5.00
7 Barbora ZáhořováBarbora Záhořová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 6 PB 08.23 07.31 07.66 08.23 8.23 07.65 07.89 07.79 4.00
8 Vanesa KučerováVanesa Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 8 PB 08.22 07.50 07.00 08.04 8.04 07.57 07.08 08.22 3.00
9 Linda JanouškováLinda Janoušková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 3 PB 07.33 06.62 06.75 07.33 7.33 2.00
10 Eliška KnapováEliška Knapová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 5 PB 06.66 06.53 x 06.66 6.66 1.00
11 Lucie CelundováLucie Celundová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 1 PB 05.56 05.28 04.86 05.56 5.56
12 Julie KozákováJulie Kozáková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
11 2 04.49 04.49 03.14 04.24 4.49
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam NovákAdam Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 6 11.49 11.05 11.09 10.88 11.09 11.34 11.24 11.49 11.00
2 Jakub DobešJakub Dobeš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 5 PB 08.85 x 08.49 08.21 8.49 08.70 08.85 08.71 9.00
3 Damian VálekDamian Válek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 4 PB 06.95 06.84 06.68 06.54 6.84 06.60 06.95 06.47 8.00
4 Pavel WohlmuthPavel Wohlmuth
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 3 PB 06.90 06.29 06.70 06.25 6.70 05.96 06.90 06.69 7.00
5 Matěj HajskýMatěj Hajský
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 2 SB 05.96 05.62 05.40 05.59 5.62 05.80 05.96 05.94 6.00
6 Samuel KalinaSamuel Kalina
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
10 1 PB 05.62 04.90 05.55 05.49 5.55 x 05.34 05.62 5.00
Celkem 6 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel WohlmuthPavel Wohlmuth
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 24 49.25 - 11.00
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 22 PB 45.87 - 9.00
3 Samuel KalinaSamuel Kalina
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
10 10 PB 44.06 - 8.00
4 Ondřej BrandOndřej Brand
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 21 PB 43.85 - 7.00
5 Ondřej KnopOndřej Knop
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 1 PB 43.23 - 6.00
6 Jakub DobešJakub Dobeš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 23 38.77 - 5.00
7 David KrejčíDavid Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 17 PB 38.61 - 4.00
8 Tomáš JungTomáš Jung
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 16 PB 38.35 - 3.00
9 Damian VálekDamian Válek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 11 PB 36.81 - 2.00
10 Martin BezuchaMartin Bezucha
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 20 36.63 - 1.00
11 Lukáš RousekLukáš Rousek
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 2 PB 35.34 -
12 Maik MählerMaik Mähler
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 19 35.16 -
13 Jiří ŠtorcJiří Štorc
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 3 PB 35.15 -
14 Václav DuchoňVáclav Duchoň
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 12 PB 32.69 -
15 Daniel CoufalDaniel Coufal
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 18 32.53 -
16 114 Marek SlámaMarek Sláma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 9 PB 31.36 -
17 Ondřej SenftOndřej Senft
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 15 28.74 -
18 Daniel HošekDaniel Hošek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 14 28.21 -
19 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 5 PB 25.92 -
MS Jakub SchweinerJakub Schweiner
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
12 4 PB 25.90 -
21 Adam FlekAdam Flek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 8 25.61 -
22 Lukáš ChmelíkLukáš Chmelík
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 6 PB 23.99 -
23 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 7 22.09 -
Otakar BednářOtakar Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 13 DNS -
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 9.9.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KřepelováAnna Křepelová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 14 44.10 11.00
2 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 13 43.85 9.00
3 Anna KůrkováAnna Kůrková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 11 PB 42.31 8.00
4 Alžběta KrálováAlžběta Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 10 PB 42.28 7.00
5 Nicol BoudováNicol Boudová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 12 39.35 6.00
6 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
09 8 34.85 5.00
7 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 4 PB 34.38 4.00
8 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 7 34.23 3.00
9 146 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 9 34.20 2.00
10 Lucie CelundováLucie Celundová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 5 31.06 1.00
11 Vendula KeszeliováVendula Keszeliová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 3 PB 28.49
12 Eliška GondekováEliška Gondeková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
10 6 26.32
13 Nikola KalinováNikola Kalinová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 2 PB 26.00
14 Karolína MinaříkováKarolína Minaříková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 1 PB 25.18
Celkem 14 závodníků