Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo OMD ml. žáků a žákyň sk. B

Plzeň - Petřín (9. 9. 2021)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 13.21 11.00
2 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 13.24 9.00
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 16:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 10.72 11.00
2 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.74 9.00
3 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 PB 10.77 8.00
4 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 12.97 4.00
5 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 13.33 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 16:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 10.90 7.00
2 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 12.37 6.00
3 Elizabet MaxaElizabet Maxa 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 12.66 5.00
4 99 Huong Giang NguyenHuong Giang Nguyen 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 16.30 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 10.72 11.00
2 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.74 9.00
3 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 PB 10.77 8.00
4 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 10.90 7.00
5 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 12.37 6.00
6 Elizabet MaxaElizabet Maxa 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 12.66 5.00
7 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 12.97 4.00
8 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 13.33 3.00
9 99 Huong Giang NguyenHuong Giang Nguyen 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 16.30 2.00