Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo OMD ml. žáků a žákyň sk. B

Plzeň - Petřín (9. 9. 2021)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 40.85 11.00
2 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 45.46 9.00
3 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 45.67 8.00
4 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 45.75 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 49.98 5.00
2 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 50.83 4.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 52.14 2.00
4 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 53.04
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 54.26
2 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 56.93
3 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 SB 57.94
4 Lukáš RousekLukáš Rousek 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 65.17
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 9.9.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BrandOndřej Brand 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 48.27 6.00
2 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 51.79 3.00
3 Ondřej SenftOndřej Senft 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 52.53 1.00
4 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 55.76
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 40.85 11.00
2 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 45.46 9.00
3 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 45.67 8.00
4 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 45.75 7.00
5 Ondřej BrandOndřej Brand 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 48.27 6.00
6 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 49.98 5.00
7 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 50.83 4.00
8 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 51.79 3.00
9 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 52.14 2.00
10 Ondřej SenftOndřej Senft 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 52.53 1.00
11 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 53.04
12 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 54.26
13 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 55.76
14 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 56.93
15 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 SB 57.94
16 Lukáš RousekLukáš Rousek 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 65.17

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 48.55 11.00
2 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 49.24 9.00
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 49.76 7.00
4 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 52.45 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 49.75 8.00
2 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 51.45 5.00
3 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 53.46 2.00
4 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 55.17
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 9.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 PB 53.63 1.00
2 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 53.92
3 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 PB 54.01
4 Linda JanouškováLinda Janoušková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 56.18
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 9.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 53.45 3.00
2 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 PB 53.82
3 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 PB 57.25
Sofie LöwyováSofie Löwyová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 9.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 57.41
2 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 59.22
3 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 60.52
4 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 63.36
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 9.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela OttováMichaela Ottová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 51.26 6.00
2 Karolína MinaříkováKarolína Minaříková 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 55.20
3 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 59.54
4 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 60.24
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 9.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elizabet MaxaElizabet Maxa 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 55.81
2 Nikola ČepcováNikola Čepcová 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 57.84
3 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 66.78
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 48.55 11.00
2 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 49.24 9.00
3 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 49.75 8.00
4 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 49.76 7.00
5 Michaela OttováMichaela Ottová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 51.26 6.00
6 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 51.45 5.00
7 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 52.45 4.00
8 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 53.45 3.00
9 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 53.46 2.00
10 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 PB 53.63 1.00
11 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 PB 53.82
12 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 53.92
13 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 PB 54.01
14 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 55.17
15 Karolína MinaříkováKarolína Minaříková 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 55.20
16 Elizabet MaxaElizabet Maxa 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 55.81
17 Linda JanouškováLinda Janoušková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 56.18
18 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 PB 57.25
19 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 57.41
20 Nikola ČepcováNikola Čepcová 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 57.84
21 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 59.22
22 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 59.54
23 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 60.24
24 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 60.52
25 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 63.36
26 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 66.78
Sofie LöwyováSofie Löwyová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 DNS