Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále OMD ml. žáků a žákyň

Plzeň (12. 9. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.04 qA
2 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.81 qB
3 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 08.90 qB
4 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.58
5 Martin TenkMartin Tenk 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.60
6 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.18
7 Jiří ŠtorcJiří Štorc 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.21
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 08.19 qA
2 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 08.82 qB
3 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 09.09 qB
4 Lukáš ŘebounLukáš Řeboun 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.70
5 254 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8 PB 09.81
6 227 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.13
7 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 10.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.46 qA
2 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.58 qA
3 Maik MählerMaik Mähler 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.28
4 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.28
5 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 09.91
6 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 10.06
7 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 08.37 qA
2 Daniel CoufalDaniel Coufal 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.86 qB
3 Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.30
4 Jiří NěmecJiří Němec 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.67
5 256 Marek RendlMarek Rendl 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 09.71
6 Jan RusňákJan Rusňák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 09.85
7 273 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.9.2021 - 11:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.42 qA
2 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.66 qB
3 261 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 PB 09.57
4 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.58
5 Nico Alonso DundekNico Alonso Dundek 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 10.28
6 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.35
7 Lukáš RousekLukáš Rousek 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.83
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.04 qA
2 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 08.19 qA
3 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 08.37 qA
4 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.42 qA
5 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.46 qA
6 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.58 qA
7 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.66 qB
8 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.81 qB
9 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 08.82 qB
10 Daniel CoufalDaniel Coufal 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.86 qB
11 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 08.90 qB
12 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 09.09 qB
13 Maik MählerMaik Mähler 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.28
13 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.28
15 Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.30
16 261 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 PB 09.57
17 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.58
17 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.58
19 Martin TenkMartin Tenk 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.60
20 Jiří NěmecJiří Němec 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.67
21 Lukáš ŘebounLukáš Řeboun 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.70
22 256 Marek RendlMarek Rendl 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 09.71
23 254 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8 PB 09.81
24 Jan RusňákJan Rusňák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 09.85
25 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 09.91
26 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 10.06
26 273 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.06
28 227 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.13
29 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 10.16
30 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.18
31 Jiří ŠtorcJiří Štorc 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.21
32 Nico Alonso DundekNico Alonso Dundek 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 10.28
33 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.35
34 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.50
35 Lukáš RousekLukáš Rousek 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.83

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 12.9.2021 - 12:20) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.12 11.00
2 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 SB 08.36 9.00
3 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 SB 08.41 8.00
4 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.51 7.00
5 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.53 6.00
6 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 08.54 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.9.2021 - 12:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.69 4.00
2 Daniel CoufalDaniel Coufal 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 SB 08.83 3.00
3 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 08.93 2.00
4 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.04 1.00
5 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 09.14
6 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.27
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.9.2021 - 11:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 08.54 qA
2 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 08.61 qA
3 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 PB 08.85 qB
4 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.43
5 Christina PatočkováChristina Patočková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 09.85
Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 DNS
Natálie PlašilováNatálie Plašilová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.9.2021 - 11:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.63 qA
2 240 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 PB 08.79 qA
3 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 08.99
4 230 Nela NovákováNela Nováková 09 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 PB 09.44
5 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.49
6 Kateřina BlažkováKateřina Blažková 08 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.49
7 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 PB 09.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.9.2021 - 11:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.83 qB
2 Tereza BöhmováTereza Böhmová 08 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 08.96
3 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.14
4 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 09.22
5 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.32
6 Linda JanouškováLinda Janoušková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 09.97
7 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.9.2021 - 11:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.58 qA
2 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 PB 08.86 qB
3 Dominika NovákováDominika Nováková 09 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.94
4 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 09.21
5 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 09.65
6 Lucie MatějíčkováLucie Matějíčková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.77
7 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 10.15
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.9.2021 - 11:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.70 qA
2 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 09.17
3 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.25
4 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.50
5 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.04
6 Nikola BláhováNikola Bláhová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.11
7 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 SB 10.28
Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.9.2021 - 11:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.90 qB
2 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 08.98
3 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 09.05
4 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.26
5 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 PB 09.56
6 Stanislava TocháčkováStanislava Tocháčková 09 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 10.08
7 Sára SchmidtováSára Schmidtová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 10.27
8 Eliška KrčmováEliška Krčmová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.71
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.9.2021 - 11:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.87 qB
2 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 08.91 qB
3 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.21
4 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.30
5 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 PB 09.52
6 Izabela AndrlováIzabela Andrlová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.75
7 Lucie SovkováLucie Sovková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 10.09
8 Vendula HrachováVendula Hrachová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.83
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 08.54 qA
2 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.58 qA
3 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 08.61 qA
4 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.63 qA
5 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.70 qA
6 240 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 PB 08.79 qA
7 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.83 qB
8 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 PB 08.85 qB
9 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 PB 08.86 qB
10 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.87 qB
11 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.90 qB
12 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 08.91 qB
13 Dominika NovákováDominika Nováková 09 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.94
14 Tereza BöhmováTereza Böhmová 08 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 08.96
15 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 08.98
16 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 08.99
17 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 09.05
18 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.14
19 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 09.17
20 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 09.21
20 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.21
22 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 09.22
23 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.25
24 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.26
25 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.30
26 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.32
27 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.43
28 230 Nela NovákováNela Nováková 09 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 PB 09.44
29 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.49
29 Kateřina BlažkováKateřina Blažková 08 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.49
31 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.50
32 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 PB 09.52
33 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 PB 09.56
34 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 09.65
35 Izabela AndrlováIzabela Andrlová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.75
36 Lucie MatějíčkováLucie Matějíčková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.77
37 Christina PatočkováChristina Patočková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 09.85
37 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 PB 09.85
39 Linda JanouškováLinda Janoušková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 09.97
40 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.04
41 Stanislava TocháčkováStanislava Tocháčková 09 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 10.08
42 Lucie SovkováLucie Sovková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 10.09
43 Nikola BláhováNikola Bláhová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.11
44 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 10.15
45 Sára SchmidtováSára Schmidtová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 10.27
46 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 SB 10.28
47 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.34
48 Eliška KrčmováEliška Krčmová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.71
49 Vendula HrachováVendula Hrachová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.83
Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 DNS
Natálie PlašilováNatálie Plašilová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 12.9.2021 - 12:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 SB 08.43 11.00
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 SB 08.52 9.00
3 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 08.55 8.00
4 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 SB 08.63 7.00
5 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.70 6.00
6 240 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 08.82 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.9.2021 - 12:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 08.77 4.00
2 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.84 3.00
3 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.91 2.00
4 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.95 1.00
5 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 08.98
6 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.00
Celkem 6 závodníků