Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva - Stč kraj

Kutná Hora (25. 9. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.9.2021 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 08.00
2 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.58
3 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.74
4= Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.47
4= Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.47
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.9.2021 - 10:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 08.05
MS Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.70
3 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.94
4 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.86
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.9.2021 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.34
2 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.70
3 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.36
4 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.78
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 25.9.2021 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.57
2 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.63
3 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 09.17
4 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 09.22
5 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 09.67
6 Tobiáš SuchopárekTobiáš Suchopárek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.24
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 25.9.2021 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.60
2 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.66
3 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 08.78
4 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.46
5 Tobiáš RezekTobiáš Rezek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 09.74
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 25.9.2021 - 10:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.47
2 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.71
3 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 08.96
4 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.98
5 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.12
6 Jiří KytkaJiří Kytka 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 10.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 25.9.2021 - 10:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.46
2 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.57
3 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.10
4 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.21
5 Matteo ContieroMatteo Contiero 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 09.97
6 Hugo GrázHugo Gráz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 10.01
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 08.00
2 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 08.05
3 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.34
4 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.46
5 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.47
6 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.57
6 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.57
8 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.58
9 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.60
10 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.63
11 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.66
12 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.70
12 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.70
14 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.71
15 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.74
16 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 08.78
17 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.94
18 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 08.96
19 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.98
20 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.10
21 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 09.17
22 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.21
23 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 09.22
24 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.36
25 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.46
26 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.47
26 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.47
28 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 09.67
29 Tobiáš RezekTobiáš Rezek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 09.74
30 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.78
31 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.86
32 Matteo ContieroMatteo Contiero 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 09.97
33 Hugo GrázHugo Gráz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 10.01
34 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.12
35 Tobiáš SuchopárekTobiáš Suchopárek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.24
36 Jiří KytkaJiří Kytka 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 10.49

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 25.9.2021 - 11:55) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 07.91 11.00
2 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 SB 07.93 9.00
3 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 08.09 8.00
4 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 SB 08.30 7.00
5 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 08.39 6.00
6 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 SB 08.41 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.9.2021 - 11:55) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 SB 08.34 4.00
2 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 SB 08.34 3.00
3 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 08.46 2.00
4 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 SB 08.54 1.00
5 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 SB 08.64
6 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 SB 08.68
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.9.2021 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.29
2 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.76
3 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.78
4 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 6 PB 09.13
MS Adéla KrupkováAdéla Krupková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.24
6 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 09.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.9.2021 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.24
2 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.79
3 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.94
4 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 09.21
5 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 09.35
MS Sára HolzbauerováSára Holzbauerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.9.2021 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.56
2 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.93
3 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.04
4 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.16
5 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 25.9.2021 - 10:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.44
2 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.74
3 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.00
4 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.29
5 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.69
6 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 09.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 25.9.2021 - 10:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.48
2 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.54
3 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.88
4 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 2 PB 09.06
5 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 1 PB 09.51
6 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 09.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 25.9.2021 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 08.49
2 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 08.55
3 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 08.79
4 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.90
5 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 09.57
6 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.94
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.24
2 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.29
3 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.44
4 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.48
5 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 08.49
6 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.54
7 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 08.55
8 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.56
9 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.74
10 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.76
11 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.78
12 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.79
12 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 08.79
14 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.88
15 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.90
16 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.93
17 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.94
18 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.00
19 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.04
20 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 2 PB 09.06
21 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 6 PB 09.13
22 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.16
23 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 09.21
24 Adéla KrupkováAdéla Krupková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.24
25 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 09.26
26 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.29
27 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 09.35
28 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 1 PB 09.51
29 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 09.57
30 Sára HolzbauerováSára Holzbauerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.65
31 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 09.66
32 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.69
33 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 09.79
34 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.90
35 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.94

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 25.9.2021 - 11:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 08.24 11.00
2 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.37 9.00
3= Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.47 7.50
3= Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 SB 08.47 7.50
5 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.56 6.00
6 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.66 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.9.2021 - 11:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 SB 08.51 4.00
2 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 08.68 3.00
3 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 4 08.68 2.00
4 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.77 1.00
5 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 08.77
6 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 SB 08.77
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 25.9.2021 - 12:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 19.85 11.00
2 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 20.22 9.00
3 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.31 8.00
4 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 20.50 7.00
5 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 20.61 6.00
MS Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 20.84
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 20.85 5.00
2 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 20.91 4.00
3 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 20.96 3.00
4 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 21.29
5 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.59
6 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 25.45
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 25.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 21.27
2 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.87
3 Lukáš VojtaLukáš Vojta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 21.94
4 Petr BenešPetr Beneš 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 22.12
5 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.38
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 25.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.92
2 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 23.08
3 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 23.54
4 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 24.33
5 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 24.50
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 25.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 21.05 2.00
2 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 21.12 1.00
3 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.56
4 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 23.77
5 Matteo ContieroMatteo Contiero 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 25.22
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 25.9.2021 - 12:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.27
2 Vítek ČápVítek Čáp 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 24.09
3 Antonín DuchoslavAntonín Duchoslav 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 24.12
4 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 24.78
5 Hugo GrázHugo Gráz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 25.03
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 19.85 11.00
2 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 20.22 9.00
3 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.31 8.00
4 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 20.50 7.00
5 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 20.61 6.00
6 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 20.84
7 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 20.85 5.00
8 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 20.91 4.00
9 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 20.96 3.00
10 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 21.05 2.00
11 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 21.12 1.00
12 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 21.27
13 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 21.29
14 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.59
15 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.87
16 Lukáš VojtaLukáš Vojta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 21.94
17 Petr BenešPetr Beneš 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 22.12
18 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.38
19 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.56
20 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.92
21 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 23.08
22 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.27
23 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 23.54
24 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 23.77
25 Vítek ČápVítek Čáp 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 24.09
26 Antonín DuchoslavAntonín Duchoslav 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 24.12
27 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 24.33
28 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 24.50
29 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 24.78
30 Hugo GrázHugo Gráz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 25.03
31 Matteo ContieroMatteo Contiero 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 25.22
32 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 25.45

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 25.9.2021 - 12:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 20.03 11.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.17 9.00
3 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 20.29 8.00
4 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 20.36 7.00
5 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 20.66 3.00
6 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 20.79 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 20.52 6.00
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 20.57 5.00
3 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 20.82 1.00
4 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.13
5 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 21.45
6 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 21.50
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 25.9.2021 - 12:10) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 21.41
2 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 21.46
3 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.63
4 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 21.91
5 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.94
6 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.03
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 25.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 4 PB 21.91
2 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 21.93
3 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 22.32
4 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.39
5 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 22.69
6 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.86
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 25.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 PB 21.99
2 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 22.50
3 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 22.54
4 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 22.56
5 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 23.16
6 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 23.62
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 25.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 PB 22.75
2 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.97
3 Helena HorkáHelena Horká 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 24.02
4 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 24.11
5 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 5 24.22
6 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.89
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 25.9.2021 - 12:10) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adéla KrupkováAdéla Krupková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.51
2 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.99
MS Sára HolzbauerováSára Holzbauerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.99
4 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.27
5 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 26.24
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 25.9.2021 - 12:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 20.59 4.00
2 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.81
3 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 23.12
4 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 24.17
5 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 25.87
6 Ester KuncováEster Kuncová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.17
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 20.03 11.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.17 9.00
3 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 20.29 8.00
4 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 20.36 7.00
5 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 20.52 6.00
6 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 20.57 5.00
7 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 20.59 4.00
8 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 20.66 3.00
9 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 20.79 2.00
10 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 20.82 1.00
11 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.13
12 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 21.41
13 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 21.45
14 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 21.46
15 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 21.50
16 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.63
17 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 21.91
17 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 4 PB 21.91
19 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 21.93
20 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.94
21 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 PB 21.99
22 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.03
23 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 22.32
24 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.39
25 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 22.50
26 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 22.54
27 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 22.56
28 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 22.69
29 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 PB 22.75
30 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.81
31 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.86
32 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 23.12
33 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 23.16
34 Adéla KrupkováAdéla Krupková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.51
35 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 23.62
36 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.97
37 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.99
37 Sára HolzbauerováSára Holzbauerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.99
39 Helena HorkáHelena Horká 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 24.02
40 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 24.11
41 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 24.17
42 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 5 24.22
43 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.27
44 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.89
45 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 25.87
46 Ester KuncováEster Kuncová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.17
47 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 26.24

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 25.9.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 3:14.43 11.00
2 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 3:14.77 9.00
3 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:15.43 8.00
4 Petr BenešPetr Beneš 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 3:16.93 7.00
5 Vojtěch BlechaVojtěch Blecha 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 3:22.25 6.00
6 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:32.75 3.00
7 Lukáš VojtaLukáš Vojta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 3:33.55 2.00
8 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 3:35.77 1.00
9 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 9 3:40.15
10 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:48.71
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 25.9.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 3:17.13
2 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 3:26.58 5.00
3 Lukáš KotyzaLukáš Kotyza 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 3:27.35 4.00
4 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 3:36.15
5 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:43.24
6 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 3:49.73
7 Daniel HořejšDaniel Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 3:52.00
8 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 3:56.16
9 Marek BroklMarek Brokl 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 4:17.61
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 3:14.43 11.00
2 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 3:14.77 9.00
3 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:15.43 8.00
4 Petr BenešPetr Beneš 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 3:16.93 7.00
5 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 3:17.13
6 Vojtěch BlechaVojtěch Blecha 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 3:22.25 6.00
7 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 3:26.58 5.00
8 Lukáš KotyzaLukáš Kotyza 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 3:27.35 4.00
9 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:32.75 3.00
10 Lukáš VojtaLukáš Vojta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 3:33.55 2.00
11 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 3:35.77 1.00
12 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 3:36.15
13 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 9 3:40.15
14 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:43.24
15 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:48.71
16 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 3:49.73
17 Daniel HořejšDaniel Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 3:52.00
18 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 3:56.16
19 Marek BroklMarek Brokl 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 4:17.61

1000 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 25.9.2021 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 3:17.75 9.00
2 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 PB 3:17.97 8.00
3 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 3:20.39 7.00
4 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 PB 3:28.66 5.00
5 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 3:29.73 4.00
6 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 3:30.58 3.00
7 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 3:39.56 2.00
8 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 3:43.60
9 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:46.03
10 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 4:01.07
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 25.9.2021 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 3:15.01 11.00
2 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:27.41 6.00
3 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 3:41.98 1.00
4 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:47.94
5 Helena HorkáHelena Horká 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 3:48.12
6 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 3:50.40
7 Veronika DrmotováVeronika Drmotová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:53.36
8 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 10 3:58.97
9 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 4:00.07
10 Adéla HulínskáAdéla Hulínská 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 5 4:01.99
11 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 4:03.32
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 3:15.01 11.00
2 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 3:17.75 9.00
3 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 PB 3:17.97 8.00
4 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 3:20.39 7.00
5 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:27.41 6.00
6 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 PB 3:28.66 5.00
7 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 3:29.73 4.00
8 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 3:30.58 3.00
9 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 3:39.56 2.00
10 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 3:41.98 1.00
11 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 3:43.60
12 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:46.03
13 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:47.94
14 Helena HorkáHelena Horká 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 3:48.12
15 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 3:50.40
16 Veronika DrmotováVeronika Drmotová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:53.36
17 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 10 3:58.97
18 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 4:00.07
19 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 4:01.07
20 Adéla HulínskáAdéla Hulínská 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 5 4:01.99
21 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 4:03.32

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 25.9.2021 - 10:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.52 11.00
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.84 9.00
3 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 10.25 8.00
4 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 10.27 7.00
5 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 10.35 6.00
6 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 10.38 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.9.2021 - 10:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 10.42 4.00
2 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 11.62 2.00
3 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 11.68 1.00
4 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.14
5 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 12.58
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 25.9.2021 - 10:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard HolasRichard Holas 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.88 3.00
2 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 11.86
3 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 11.88
4 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 14.07
Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 DNF
Poznámky:
10:20 hod - zranění ruky závodníka Košata Josef (KOLIN) - odvezen záchrannou službou k ošetření
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.52 11.00
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.84 9.00
3 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 10.25 8.00
4 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 10.27 7.00
5 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 10.35 6.00
6 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 10.38 5.00
7 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 10.42 4.00
8 Richard HolasRichard Holas 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.88 3.00
9 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 11.62 2.00
10 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 11.68 1.00
11 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 11.86
12 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 11.88
13 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.14
14 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 12.58
15 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 14.07
Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 DNF

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 25.9.2021 - 10:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.85 11.00
2 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 10.23 9.00
3 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 10.31 8.00
4 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 6 PB 10.62 7.00
5 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.86 5.00
6 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 11.10 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.9.2021 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 10.82 6.00
2 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 10.94 4.00
3 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 10.99 3.00
4 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 11.00 2.00
5 Eliška MüllerováEliška Müllerová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 11.35
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 25.9.2021 - 10:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 11.13
2 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.28
3 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11.54
4 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 11.56
5 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 12.41
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 25.9.2021 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 12.04
2 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.22
3 Bianka HarandzováBianka Harandzová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 12.45
4 Adéla ArtusováAdéla Artusová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 12.66
5 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 16.12
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 25.9.2021 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 PB 12.61
2 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.38
3 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 13.43
4 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 14.35
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.85 11.00
2 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 10.23 9.00
3 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 10.31 8.00
4 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 6 PB 10.62 7.00
5 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 10.82 6.00
6 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.86 5.00
7 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 10.94 4.00
8 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 10.99 3.00
9 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 11.00 2.00
10 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 11.10 1.00
11 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 11.13
12 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.28
13 Eliška MüllerováEliška Müllerová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 11.35
14 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11.54
15 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 11.56
16 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 12.04
17 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.22
18 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 12.41
19 Bianka HarandzováBianka Harandzová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 12.45
20 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 PB 12.61
21 Adéla ArtusováAdéla Artusová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 12.66
22 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.38
23 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 13.43
24 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 14.35
25 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 16.12

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 25.9.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kvapil, Kohout, Mařík, Delín Kvapil, Kohout, Mařík, Delín A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 33.20 9.00
2 Mikula, Piš, Soukup, Kučera Mikula, Piš, Soukup, Kučera TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 33.39 8.00
3 Bašista, Kučera, Meloun, Převrátil Bašista, Kučera, Meloun, Převrátil TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 33.63 7.00
4 Lenoch, Zajac, Pospíšil, Lovíšek Lenoch, Zajac, Pospíšil, Lovíšek TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 33.69 5.00
5 Machota, Kotyza, Špelina, Blecha Machota, Kotyza, Špelina, Blecha Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 35.10 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.9.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michálek, Neuberg, Calta, Brožík Michálek, Neuberg, Calta, Brožík Atletika BenešovAtletika Benešov 5 33.12 11.00
2 Melen, Bohuš, Holas, Mrůzek Melen, Bohuš, Holas, Mrůzek Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 33.68 6.00
3 Jalovecký, Adam, Rieger, Macoun Jalovecký, Adam, Rieger, Macoun SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 35.77 2.00
4 Volf, Šamšula, Hrabák, Šimek Volf, Šamšula, Hrabák, Šimek SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 36.53 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 25.9.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hradský, Košař, Lachman, Hurych Hradský, Košař, Lachman, Hurych A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 35.45 3.00
2 Suchopárek, Kytka, Záveský, Gráz Suchopárek, Kytka, Záveský, Gráz Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 37.23
Růžička, Volf, Čáp, Kroužek Růžička, Volf, Čáp, Kroužek Atletika BenešovAtletika Benešov 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 24.15
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michálek, Neuberg, Calta, Brožík Michálek, Neuberg, Calta, Brožík Atletika BenešovAtletika Benešov 5 33.12 11.00
2 Kvapil, Kohout, Mařík, Delín Kvapil, Kohout, Mařík, Delín A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 33.20 9.00
3 Mikula, Piš, Soukup, Kučera Mikula, Piš, Soukup, Kučera TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 33.39 8.00
4 Bašista, Kučera, Meloun, Převrátil Bašista, Kučera, Meloun, Převrátil TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 33.63 7.00
5 Melen, Bohuš, Holas, Mrůzek Melen, Bohuš, Holas, Mrůzek Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 33.68 6.00
6 Lenoch, Zajac, Pospíšil, Lovíšek Lenoch, Zajac, Pospíšil, Lovíšek TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 33.69 5.00
7 Machota, Kotyza, Špelina, Blecha Machota, Kotyza, Špelina, Blecha Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 35.10 4.00
8 Hradský, Košař, Lachman, Hurych Hradský, Košař, Lachman, Hurych A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 35.45 3.00
9 Jalovecký, Adam, Rieger, Macoun Jalovecký, Adam, Rieger, Macoun SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 35.77 2.00
10 Volf, Šamšula, Hrabák, Šimek Volf, Šamšula, Hrabák, Šimek SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 36.53 1.00
11 Suchopárek, Kytka, Záveský, Gráz Suchopárek, Kytka, Záveský, Gráz Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 37.23
Růžička, Volf, Čáp, Kroužek Růžička, Volf, Čáp, Kroužek Atletika BenešovAtletika Benešov 5 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 25.9.2021 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adámková, Křídová, Linková, Pajerová Adámková, Křídová, Linková, Pajerová SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 4 33.12 8.00
2 Čurdová, Kadlíková, Reichlová, Plachá Čurdová, Kadlíková, Reichlová, Plachá A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 33.27 7.00
3 Dušková, Kaňkovská, Kroužilová, Svobodová Dušková, Kaňkovská, Kroužilová, Svobodová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 33.75 6.00
4 Dudková, Davidová, Nápravníková, Přitasilová Dudková, Davidová, Nápravníková, Přitasilová Atletika BenešovAtletika Benešov 2 34.30 5.00
5 Caisová, Falcová, Hradská, Šnoblová Caisová, Falcová, Hradská, Šnoblová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 35.87 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.9.2021 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Konopáčová, Rojíková, Nademlejnská, Achberger Konopáčová, Rojíková, Nademlejnská, Achberger TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 32.50 11.00
2 Kubánková, Andresová, Obstová, Hanousková Kubánková, Andresová, Obstová, Hanousková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 32.63 9.00
3 Křížová, Horká, Müllerová, Drmotová Křížová, Horká, Müllerová, Drmotová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 37.22
Lawless, Garayová, Šinkmajerová, Svěcená Lawless, Garayová, Šinkmajerová, Svěcená SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 DQ
Poznámky:
DQ - dle technického pravidla 24.8 přeběhnutí do jiné dráhy
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 25.9.2021 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Doubková, Heydušková, Mocová, Svobodová Doubková, Heydušková, Mocová, Svobodová SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 35.31 4.00
2 Artusová, Čedíková, Horvátová, Rabiňáková Artusová, Čedíková, Horvátová, Rabiňáková Atletika BenešovAtletika Benešov 4 35.98 2.00
3 Fikesová, Gärtnerová, Mikulíková, Staňková Fikesová, Gärtnerová, Mikulíková, Staňková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 36.87 1.00
4 Mascherucci, Ondráčková, Jandurová, Kuncová Mascherucci, Ondráčková, Jandurová, Kuncová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 37.26
5 Komínková, Kotlínová, Maťková, Sýkorová Komínková, Kotlínová, Maťková, Sýkorová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 39.23
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 25.9.2021 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Kubánková, Andresová, Obstová, Hanousková Kubánková, Andresová, Obstová, Hanousková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy DNF
1 Lawless, Garayová, Šinkmajerová, Svěcená Lawless, Garayová, Šinkmajerová, Svěcená SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 32.42
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lawless, Garayová, Šinkmajerová, Svěcená Lawless, Garayová, Šinkmajerová, Svěcená SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 32.42
2 Konopáčová, Rojíková, Nademlejnská, Achberger Konopáčová, Rojíková, Nademlejnská, Achberger TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 32.50 11.00
3 Kubánková, Andresová, Obstová, Hanousková Kubánková, Andresová, Obstová, Hanousková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 32.63 9.00
4 Adámková, Křídová, Linková, Pajerová Adámková, Křídová, Linková, Pajerová SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 4 33.12 8.00
5 Čurdová, Kadlíková, Reichlová, Plachá Čurdová, Kadlíková, Reichlová, Plachá A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 33.27 7.00
6 Dušková, Kaňkovská, Kroužilová, Svobodová Dušková, Kaňkovská, Kroužilová, Svobodová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 33.75 6.00
7 Dudková, Davidová, Nápravníková, Přitasilová Dudková, Davidová, Nápravníková, Přitasilová Atletika BenešovAtletika Benešov 2 34.30 5.00
8 Doubková, Heydušková, Mocová, Svobodová Doubková, Heydušková, Mocová, Svobodová SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 35.31 4.00
9 Caisová, Falcová, Hradská, Šnoblová Caisová, Falcová, Hradská, Šnoblová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 35.87 3.00
10 Artusová, Čedíková, Horvátová, Rabiňáková Artusová, Čedíková, Horvátová, Rabiňáková Atletika BenešovAtletika Benešov 4 35.98 2.00
11 Fikesová, Gärtnerová, Mikulíková, Staňková Fikesová, Gärtnerová, Mikulíková, Staňková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 36.87 1.00
12 Křížová, Horká, Müllerová, Drmotová Křížová, Horká, Müllerová, Drmotová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 37.22
13 Mascherucci, Ondráčková, Jandurová, Kuncová Mascherucci, Ondráčková, Jandurová, Kuncová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 37.26
14 Komínková, Kotlínová, Maťková, Sýkorová Komínková, Kotlínová, Maťková, Sýkorová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 39.23
Lawless, Garayová, Šinkmajerová, Svěcená Lawless, Garayová, Šinkmajerová, Svěcená SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 DQ
Kubánková, Andresová, Obstová, Hanousková Kubánková, Andresová, Obstová, Hanousková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy DNF

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 25.9.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hájek, Fajmon, Zita, Majdloch Hájek, Fajmon, Zita, Majdloch SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:03.84 11.00
2 Škvára, Truhlář, Alfoldi, Kohout Škvára, Truhlář, Alfoldi, Kohout A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:05.07 9.00
3 Piš, Kučera, Dolejš, Illner Piš, Kučera, Dolejš, Illner TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:09.36 8.00
4 Axon, Čermák, Tersch, Špelina Axon, Čermák, Tersch, Špelina Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:10.21 7.00
5 Rezek, Marek, Duchoslav, Novák Rezek, Marek, Duchoslav, Novák SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:46.26 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.9.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pop, Marák, Heřmánek, Kolář Pop, Marák, Heřmánek, Kolář SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 3:13.51 6.00
2 Pittner, Zeman, Šustr, Hošek Pittner, Zeman, Šustr, Hošek TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:22.48 5.00
3 Beneš, Kučera, Hovorka, Teplý Beneš, Kučera, Hovorka, Teplý TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 3:22.69 4.00
4 Lachman, Košař, Guzdek, Lachman Lachman, Košař, Guzdek, Lachman A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:23.37 3.00
5 Duchoslav, Vojta, Kříž, Neuberg Duchoslav, Vojta, Kříž, Neuberg Atletika BenešovAtletika Benešov 3 3:25.43 2.00
Kutlák, Pergelt, Zápotocký, Vocílka Kutlák, Pergelt, Zápotocký, Vocílka SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 24.15
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hájek, Fajmon, Zita, Majdloch Hájek, Fajmon, Zita, Majdloch SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:03.84 11.00
2 Škvára, Truhlář, Alfoldi, Kohout Škvára, Truhlář, Alfoldi, Kohout A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:05.07 9.00
3 Piš, Kučera, Dolejš, Illner Piš, Kučera, Dolejš, Illner TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:09.36 8.00
4 Axon, Čermák, Tersch, Špelina Axon, Čermák, Tersch, Špelina Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:10.21 7.00
5 Pop, Marák, Heřmánek, Kolář Pop, Marák, Heřmánek, Kolář SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 3:13.51 6.00
6 Pittner, Zeman, Šustr, Hošek Pittner, Zeman, Šustr, Hošek TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:22.48 5.00
7 Beneš, Kučera, Hovorka, Teplý Beneš, Kučera, Hovorka, Teplý TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 3:22.69 4.00
8 Lachman, Košař, Guzdek, Lachman Lachman, Košař, Guzdek, Lachman A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:23.37 3.00
9 Duchoslav, Vojta, Kříž, Neuberg Duchoslav, Vojta, Kříž, Neuberg Atletika BenešovAtletika Benešov 3 3:25.43 2.00
10 Rezek, Marek, Duchoslav, Novák Rezek, Marek, Duchoslav, Novák SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:46.26 1.00
Kutlák, Pergelt, Zápotocký, Vocílka Kutlák, Pergelt, Zápotocký, Vocílka SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DQ

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 25.9.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Baumrukrová, Tichá, Řeháčková, Veselá Baumrukrová, Tichá, Řeháčková, Veselá Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 3:01.55 11.00
2 Hlaváčková, Hodačová, Prokešová, Veselá Hlaváčková, Hodačová, Prokešová, Veselá SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 3:01.76 9.00
3 Holubová, Krejčí, Kyjanková, Vintrová Holubová, Krejčí, Kyjanková, Vintrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:05.21 8.00
4 Grygarová, Pecková, Rubešová, Hradská Grygarová, Pecková, Rubešová, Hradská Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:12.71 6.00
5 Rojíková, Vykysalá, Nademlejnská, Jandurová Rojíková, Vykysalá, Nademlejnská, Jandurová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:15.33 5.00
6 Grumlová, Jelínková, Nedvědová, Szitásová Grumlová, Jelínková, Nedvědová, Szitásová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:22.61 1.00
7 Veselá, Čuříková, Bubáková, Řeháková Veselá, Čuříková, Bubáková, Řeháková Atletika BenešovAtletika Benešov 5 3:23.78
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.9.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kaftanová, Ludwigová, Vosyková, Plachá Kaftanová, Ludwigová, Vosyková, Plachá A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:12.34 7.00
2 Budková, Mikešová, Matoušková, Malichová Budková, Mikešová, Matoušková, Malichová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 3:17.67 4.00
3 Falcníková, Duníková, Laňková, Černá Falcníková, Duníková, Laňková, Černá SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 3:18.25 3.00
4 Hulínská, Kounická, Benešová, Stoupová Hulínská, Kounická, Benešová, Stoupová SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 3:22.53 2.00
5 Moulisová, Škopková, Vávrová, Fialová Moulisová, Škopková, Vávrová, Fialová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:22.63
6 Belzová, Harandzová, Hrabánková, Matoušková Belzová, Harandzová, Hrabánková, Matoušková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:30.61
7 Jirouchová, Kalašová, Pischnothová, Rambousková Jirouchová, Kalašová, Pischnothová, Rambousková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 3:31.94
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Baumrukrová, Tichá, Řeháčková, Veselá Baumrukrová, Tichá, Řeháčková, Veselá Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 3:01.55 11.00
2 Hlaváčková, Hodačová, Prokešová, Veselá Hlaváčková, Hodačová, Prokešová, Veselá SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 3:01.76 9.00
3 Holubová, Krejčí, Kyjanková, Vintrová Holubová, Krejčí, Kyjanková, Vintrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:05.21 8.00
4 Kaftanová, Ludwigová, Vosyková, Plachá Kaftanová, Ludwigová, Vosyková, Plachá A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:12.34 7.00
5 Grygarová, Pecková, Rubešová, Hradská Grygarová, Pecková, Rubešová, Hradská Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:12.71 6.00
6 Rojíková, Vykysalá, Nademlejnská, Jandurová Rojíková, Vykysalá, Nademlejnská, Jandurová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:15.33 5.00
7 Budková, Mikešová, Matoušková, Malichová Budková, Mikešová, Matoušková, Malichová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 3:17.67 4.00
8 Falcníková, Duníková, Laňková, Černá Falcníková, Duníková, Laňková, Černá SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 3:18.25 3.00
9 Hulínská, Kounická, Benešová, Stoupová Hulínská, Kounická, Benešová, Stoupová SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 3:22.53 2.00
10 Grumlová, Jelínková, Nedvědová, Szitásová Grumlová, Jelínková, Nedvědová, Szitásová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:22.61 1.00
11 Moulisová, Škopková, Vávrová, Fialová Moulisová, Škopková, Vávrová, Fialová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:22.63
12 Veselá, Čuříková, Bubáková, Řeháková Veselá, Čuříková, Bubáková, Řeháková Atletika BenešovAtletika Benešov 5 3:23.78
13 Belzová, Harandzová, Hrabánková, Matoušková Belzová, Harandzová, Hrabánková, Matoušková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:30.61
14 Jirouchová, Kalašová, Pischnothová, Rambousková Jirouchová, Kalašová, Pischnothová, Rambousková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 3:31.94

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 25.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 Body
1 Šimon VolfŠimon Volf
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 8 PB 1.48 o o o o o o o xxo xo xxx 11.00
2 Adam AlfoldiAdam Alfoldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 14 PB 1.48 - - xo o o o o o xxo xxx 9.00
3= Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 16 1.45 - - - o o o o o xxx 7.50
3= Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 17 1.45 - - - o o o o o xxx 7.50
5 Adam ZápotockýAdam Zápotocký
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 11 PB 1.42 - xo o o xxo xxo o xxx 6.00
6 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 13 PB 1.42 - o - o o xo xo xxx 5.00
7= Matěj MelenMatěj Melen
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 12 1.39 - o o o xo o xxx 3.50
7= Richard HolasRichard Holas
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 15 1.39 - o o o xo o xxx 3.50
9 Martin HovorkaMartin Hovorka
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 3 PB 1.36 o o o o o xxx 2.00
10 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4 PB 1.36 o o xxo o o xxx 1.00
11 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 10 1.36 o o xo xxo o xxx
12 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 7 1.33 o o o xo xxx
13 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 6 1.33 - o xo xxo xxx
14 Tadeáš LovíšekTadeáš Lovíšek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 5 1.30 o o xo xxx
15 Jakub ZinzerJakub Zinzer
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 1 PB 1.25 o o xxx
16 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 9 1.25 o xxo xxx
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 25.9.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,54 Body
1 Anna KadlíkováAnna Kadlíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 21 PB 1.52 o o o o o o o o xo o xo xo xxx 11.00
2 Ema KounickáEma Kounická
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
09 13 PB 1.43 o o o o o o o o xo xxx 9.00
3 Eliška MüllerováEliška Müllerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 15 PB 1.43 o o o o o xo xo xo xxo xxx 8.00
4 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 20 1.43 - - o o o o xxo xxo xxo xxx 7.00
5 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 18 SB 1.40 - o o o o o o o xxx 6.00
6 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 17 PB 1.40 o o o o o xxo xo xo xxx 5.00
7 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
09 19 1.40 o o o o xxo o o xxo xxx 4.00
8 Tereza RubešováTereza Rubešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 16 SB 1.37 o o o o o o o xxx 3.00
9 Petra MatouškováPetra Matoušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 11 PB 1.37 o o o o o o xxo xxx 2.00
10 Nela MocováNela Mocová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
08 14 SB 1.37 o o o o o xo xxo xxx 1.00
11 Aneta StoupováAneta Stoupová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
08 12 PB 1.34 o xo o xo o o xxx
12 Adéla ArtusováAdéla Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 10 PB 1.31 o o o o xo xxx
13 Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 2 PB 1.28 o o xo o xxx
14 Eliška DavidováEliška Davidová
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 4 PB 1.28 o xo xo xo xxx
15 Bianka HarandzováBianka Harandzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 6 PB 1.25 xo o o xxx
16 Jana PeckováJana Pecková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 1 PB 1.25 o xo xo xxx
17 Nikol HradskáNikol Hradská
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 7 PB 1.25 o o xxo xxx
18 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 8 1.20 o o xxx
19 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 9 1.20 o xxo xxx
20 Veronika DrmotováVeronika Drmotová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 5 1.15 xo xxx
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 25.9.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 27 5.22 +0.0 m/s x 4.25 5.22  0,00 5.22 4.84 4.90 5.05 11.00
2 Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 25 PB 5.03 +0.0 m/s 4.67 x 4.91 4.91 5.03  0,00 4.80 x 9.00
3 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 24 PB 4.97 +1.7 m/s x x 4.97  1,70 4.97 4.97 4.76 4.87 8.00
4 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 26 4.97 -0.5 m/s 4.97  -0,50 3.58 4.89 4.97 x - - 7.00
5 Štěpán PišŠtěpán Piš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 23 PB 4.63 4.36 4.33 4.44  0,00 4.44 4.43 4.63 x 6.00
6 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 20 PB 4.56 -1.2 m/s 4.44 x 4.03 4.44 4.41 x 4.56  -1,20 5.00
7 Martin HovorkaMartin Hovorka
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 9 PB 4.50 +0.0 m/s 4.48 4.44 4.50  0,00 4.50 4.39 4.46 4.44 4.00
8 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 22 4.40 +1.0 m/s 4.40  1,00 4.35 4.31 4.40 x 4.36 x 3.00
9 Jiří HavlůjJiří Havlůj
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 13 PB 4.36 +0.0 m/s 4.22 4.33 4.36  0,00 4.36 2.00
10 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 18 4.28 +0.9 m/s 4.02 4.19 4.28  0,90 4.28 1.00
11 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 11 PB 4.18 +0.0 m/s 3.63 4.18  0,00 4.08 4.18
12 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 19 4.11 +0.4 m/s 4.11  0,40 4.02 3.98 4.11
13 Richard MichálekRichard Michálek
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 12 4.11 +0.0 m/s x 3.55 4.11  0,00 4.11
14 Matěj Jan IllnerMatěj Jan Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 16 4.03 +0.0 m/s 3.90 3.96 4.03  0,00 4.03
15 Filip NeubergFilip Neuberg
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 14 3.98 +1.3 m/s 3.53 3.98  1,30 3.83 3.98
16 Tadeáš LovíšekTadeáš Lovíšek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 10 3.91 +0.0 m/s 3.65 3.89 3.91  0,00 3.91
17 Matěj KolářMatěj Kolář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 17 3.91 +0.2 m/s 3.91  0,20 3.87 x 3.91
18 Josef HůlaJosef Hůla
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 15 3.84 +0.0 m/s 3.84  0,00 3.75 3.58 3.84
19 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 7 PB 3.79 +0.4 m/s 3.79  0,40 3.63 3.65 3.79
20 Václav TeplýVáclav Teplý
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 6 PB 3.71 +0.2 m/s 3.70 3.71  0,20 3.63 3.71
21 Matěj HöfnerMatěj Höfner
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 5 PB 3.71 -0.3 m/s 3.51 3.51  0,00 3.71  -0,30 3.71
22 Lukáš NovákLukáš Novák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 2 PB 3.57 +0.0 m/s 3.57  0,00 2.46 3.06 3.57
23 Daniel HořejšDaniel Hořejš
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 8 3.51 +0.8 m/s x 3.35 3.51  0,80 3.51
24 Jiří KytkaJiří Kytka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 4 PB 3.29 -1.0 m/s 3.29  -1,00 3.10 2.80 3.29
25 Lukáš HořejšLukáš Hořejš
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 1 PB 3.06 -1.3 m/s - 2.98 3.06  -1,30 3.06
Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 21 NM x x x -
Adam TerschAdam Tersch
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3 NM x x x -
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 25.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 21 PB 5.01 +0.0 m/s 5.01  0,00 4.85 4.83 5.01 4.81 4.68 4.82 11.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 28 4.95 +0.0 m/s 4.87 4.95  0,00 4.91 4.95 4.82 4.93 4.22 9.00
3 Anna PajerováAnna Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
08 25 PB 4.78 x 4.74  0,00 4.66 4.74 4.78 4.70 4.59 8.00
4 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 18 PB 4.77 -0.3 m/s 4.50 4.77  -0,30 4.50 4.77 4.49 4.56 4.64 7.00
5 Karolína ČurdováKarolína Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 19 PB 4.72 +0.0 m/s 4.72  0,00 4.48 4.51 4.72 x 4.46 x 6.00
6 Tereza KyjankováTereza Kyjanková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 26 4.70 +0.0 m/s 4.50 4.70  0,00 x 4.70 4.34 4.49 x 5.00
7 Adéla DuškováAdéla Dušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 15 PB 4.66 +0.0 m/s 4.15 4.22 4.66  0,00 4.66 3.12 4.31 4.50 4.00
8 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 27 4.65 +0.0 m/s 4.47 4.61 4.54 4.61 4.65  0,00 4.46 4.52 3.00
9 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 20 4.53 +0.0 m/s 4.53  0,00 x x 4.53 2.00
10 Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 23 4.46 +0.0 m/s 4.46  0,00 3.73 4.22 4.46 1.00
11 Yvona SzitásováYvona Szitásová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 12 PB 4.40 +0.1 m/s x 4.26 4.40  0,10 4.40
12 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 22 4.36 +0.0 m/s 4.11 4.36  0,00 x 4.36
13 Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 11 PB 4.36 +0.0 m/s x 4.01 4.36  0,00 4.36
14 Simona GrumlováSimona Grumlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 16 4.31 +0.0 m/s 4.27 4.19 4.31  0,00 4.31
15 Julie VávrováJulie Vávrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 13 4.27 +0.0 m/s 4.27  0,00 4.18 x 4.27
16 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 24 4.27 +0.0 m/s 4.08 4.09 4.27  0,00 4.27
17 Josefína DudkováJosefína Dudková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 9 PB 4.17 +0.0 m/s 4.10 4.17  0,00 4.14 4.17
18 Sára HradskáSára Hradská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 7 PB 4.01 +0.0 m/s 4.01  0,00 3.72 3.65 4.01
19 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 14 3.99 +0.0 m/s 3.98 3.97 3.99  0,00 3.99
20 Karolina BubákováKarolina Bubáková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 5 PB 3.96 +0.0 m/s 3.96  0,00 3.79 3.39 3.96
21 Sofie FalcováSofie Falcová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 8 PB 3.95 +0.1 m/s 3.95  0,10 x x 3.95
22 Anežka SvobodováAnežka Svobodová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
09 3 PB 3.93 +0.2 m/s 3.76 3.93  0,20 3.71 3.93
23 Lucie ČedíkováLucie Čedíková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 6 3.84 +0.0 m/s 3.75 3.84  0,00 3.32 3.84
24 Antonie KrejčíAntonie Krejčí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 17 3.83 +0.0 m/s x 3.83  0,00 x 3.83
25 Anna OndráčkováAnna Ondráčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4 3.36 +0.0 m/s x 3.36  0,00 3.26 3.36
26 Adéla HulínskáAdéla Hulínská
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
09 10 3.31 +0.0 m/s 2.26 x 3.31  0,00 3.31
27 Valerie SýkorováValerie Sýkorová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 1 2.98 +0.0 m/s 2.69 2.92 2.98  0,00 2.98
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 25.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 24 PB 12.78 12.78 12.78 11.00
2 Asia MascherucciAsia Mascherucci
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 19 PB 11.14 11.14 11.14 9.00
3 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 22 PB 10.26 10.26 10.26 8.00
4 Petra HeyduškováPetra Heydušková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
09 23 10.12 10.12 10.12 7.00
5 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 20 PB 09.65 09.65 9.65 6.00
6 Antonie KrejčíAntonie Krejčí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 17 09.26 09.26 9.26 5.00
7 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 21 09.09 09.09 9.09 4.00
8 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 11 PB 09.07 09.07 9.07 3.00
9 Nikola GrygarováNikola Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 13 PB 08.82 08.82 8.82 2.00
10 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 18 08.78 08.78 8.78 1.00
11 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 15 08.17 08.17 8.17
12 Michaela AdámkováMichaela Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
09 14 08.09 08.09 8.09
13 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 12 07.88 07.88 7.88
14 Barbora HorvátováBarbora Horvátová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 16 07.76 07.76 7.76
15 Anna HlinskáAnna Hlinská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 7 PB 07.57 07.57 7.57
16 Ester KuncováEster Kuncová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 6 PB 07.48 07.48 7.48
17 Jana JirouchováJana Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 8 SB 07.34 07.34 7.34
18 Anna PohunkováAnna Pohunková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 10 07.31 07.31 7.31
19 Linda SimandlováLinda Simandlová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 9 06.79 06.79 6.79
20 Nina DunajováNina Dunajová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 1 PB 06.66 06.66 6.66
21 Anežka OpavováAnežka Opavová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 5 PB 06.50 06.50 6.50
22 Vanda MusilováVanda Musilová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
08 4 PB 06.39 06.39 6.39
23 Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 2 PB 06.32 06.32 6.32
24 Anna BenešováAnna Benešová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
09 3 05.60 05.60 5.60
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 25.9.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 18 PB 11.48 11.48 11.48 11.00
2 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 17 PB 10.65 10.65 10.65 9.00
3 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 19 10.51 10.51 10.51 8.00
4 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 16 10.37 10.37 10.37 7.00
5 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 15 09.55 09.55 9.55 6.00
6 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 10 PB 08.82 08.82 8.82 5.00
7 Antonín DuchoslavAntonín Duchoslav
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 5 PB 08.70 08.70 8.70 4.00
8 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 11 PB 08.52 08.52 8.52 3.00
9 Eduard MachotaEduard Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 13 PB 08.45 08.45 8.45 2.00
10 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 14 08.35 08.35 8.35 1.00
11 Tomáš KučeraTomáš Kučera
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 8 PB 08.01 08.01 8.01
12 Oliver BrádkaOliver Brádka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 1 PB 07.98 07.98 7.98
13 Antonín AdamAntonín Adam
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 7 PB 07.93 07.93 7.93
14 Daniel ŠustrDaniel Šustr
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 9 07.36 07.36 7.36
15 Hubert RiegerHubert Rieger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 6 PB 07.30 07.30 7.30
16 Karel ŠimekKarel Šimek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 12 06.97 06.97 6.97
17 Vítek ČápVítek Čáp
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 4 06.51 06.51 6.51
18 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 2 PB 06.43 06.43 6.43
19 Marek BroklMarek Brokl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3 06.16 06.16 6.16
Celkem 19 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(so, 25.9.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 24 33.83 33.83 33.83 11.00
2 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 23 PB 32.70 32.70 32.70 9.00
3 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 22 PB 29.34 29.34 29.34 8.00
4 Johana ProkešováJohana Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 19 PB 24.64 24.64 24.64 7.00
5 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 16 PB 24.36 24.36 24.36 6.00
6 Kateřina KřížováKateřina Křížová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3 PB 23.59 23.59 23.59 5.00
7 Jana PeckováJana Pecková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 5 PB 23.41 23.41 23.41 4.00
8 Anna VykysaláAnna Vykysalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 7 PB 23.28 23.28 23.28 3.00
9 Denisa ArtusováDenisa Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 18 20.50 20.50 20.50 2.00
10 Barbora HorvátováBarbora Horvátová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 13 PB 20.13 20.13 20.13 1.00
11 Berenika FialováBerenika Fialová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 17 20.00 20.00 20.00
12 Viktorie VeseláViktorie Veselá
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 14 PB 19.87 19.87 19.87
13 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 20 19.57 19.57 19.57
14 Asia MascherucciAsia Mascherucci
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 4 PB 17.83 17.83 17.83
15 Sofie AndresováSofie Andresová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 1 PB 17.21 17.21 17.21
16 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 9 PB 16.00 16.00 16.00
17 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 15 15.66 15.66 15.66
18 Hana TuháčkováHana Tuháčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 6 SB 15.54 15.54 15.54
19 Nina DunajováNina Dunajová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 12 14.45 14.45 14.45
20 Anna HlinskáAnna Hlinská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 10 PB 14.35 14.35 14.35
21 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 21 13.92 13.92 13.92
22 Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 8 PB 12.83 12.83 12.83
23 Viktorie KomínkováViktorie Komínková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 2 PB 12.44 12.44 12.44
24 Linda SimandlováLinda Simandlová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 11 11.05 11.05 11.05
Celkem 24 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(so, 25.9.2021 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 12 PB 40.16 40.16 40.16 11.00
2 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 11 PB 37.92 37.92 37.92 9.00
MS Tomáš BečkaTomáš Bečka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 13 37.81 37.81 37.81
4 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 10 PB 30.83 30.83 30.83 8.00
5 Vincent PopVincent Pop
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 9 PB 27.31 27.31 27.31 7.00
6 Antonín AdamAntonín Adam
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 6 PB 22.36 22.36 22.36 6.00
7 Vojtěch BlechaVojtěch Blecha
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 1 PB 20.58 20.58 20.58 5.00
8 Marek PergeltMarek Pergelt
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 7 19.36 19.36 19.36 4.00
9 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 PB 18.31 18.31 18.31 3.00
10 Tobiáš RezekTobiáš Rezek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 5 16.87 16.87 16.87 2.00
11 Eduard MachotaEduard Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3 PB 16.84 16.84 16.84 1.00
12 Matěj VolfMatěj Volf
Atletika BenešovAtletika Benešov
08