Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva - Stč kraj

Kutná Hora (25. 9. 2021)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 25.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Tomáš BečkaTomáš Bečka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 25 61.12 61.12 61.12
2 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 24 PB 60.75 60.75 60.75 11.00
3 František KroužekFrantišek Kroužek
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 21 49.20 49.20 49.20 9.00
4 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 PB 48.86 48.86 48.86 8.00
5 Daniel ŠustrDaniel Šustr
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 4 PB 48.38 48.38 48.38 7.00
6 Vincent PopVincent Pop
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 20 48.07 48.07 48.07 6.00
7 Šimon VolfŠimon Volf
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 19 47.17 47.17 47.17 5.00
8 Marek PřevrátilMarek Převrátil
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 16 PB 46.59 46.59 46.59 4.00
9 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 17 45.97 45.97 45.97 3.00
10 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 15 44.19 44.19 44.19 2.00
11 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 23 44.03 44.03 44.03 1.00
12 Šimon ZáveskýŠimon Záveský
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 14 42.52 42.52 42.52
13 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 18 41.61 41.61 41.61
14 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 11 PB 41.57 41.57 41.57
15 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 22 41.40 41.40 41.40
16 Hubert RiegerHubert Rieger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 10 39.85 39.85 39.85
17 Jakub MarekJakub Marek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 8 PB 38.65 38.65 38.65
18 Šimon BohušŠimon Bohuš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 13 38.29 38.29 38.29
19 Matěj VolfMatěj Volf
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 12 37.06 37.06 37.06
20 Lukáš KotyzaLukáš Kotyza
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 2 PB 36.54 36.54 36.54
21 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 9 34.65 34.65 34.65
22 Tomáš VáchaTomáš Vácha
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 7 31.95 31.95 31.95
23 Matěj ŠolínMatěj Šolín
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 6 PB 27.13 27.13 27.13
24 Oliver BrádkaOliver Brádka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 1 PB 27.01 27.01 27.01
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 25.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 22 46.50 46.50 46.50 11.00
2 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
08 20 44.11 44.11 44.11 9.00
3 Monika VávrováMonika Vávrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 21 42.23 42.23 42.23 8.00
4 Adéla ČernáAdéla Černá
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 8 PB 41.90 41.90 41.90 7.00
5 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 19 38.60 38.60 38.60 6.00
6 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 18 37.29 37.29 37.29 5.00
7 Viktorie KomínkováViktorie Komínková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 12 37.08 37.08 37.08 4.00
8 Denisa ArtusováDenisa Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 7 PB 36.64 36.64 36.64 3.00
9 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 6 PB 36.51 36.51 36.51 2.00
10 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 11 36.35 36.35 36.35 1.00
11 Nikola GrygarováNikola Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 1 PB 35.76 35.76 35.76
12 Simona GrumlováSimona Grumlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 13 35.66 35.66 35.66
13 Yvona SzitásováYvona Szitásová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 14 34.97 34.97 34.97
14 Petra MatouškováPetra Matoušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 9 33.93 33.93 33.93
15 Kateřina KřížováKateřina Křížová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 2 PB 31.58 31.58 31.58
16 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
09 17 30.40 30.40 30.40
17 Petra HeyduškováPetra Heydušková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
09 16 30.20 30.20 30.20
18 Anna PohunkováAnna Pohunková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 10 30.02 30.02 30.02
19 Nela MocováNela Mocová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
08 5 PB 29.89 29.89 29.89
20 Viktorie VeseláViktorie Veselá
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 15 29.77 29.77 29.77
21 Anežka OpavováAnežka Opavová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 3 SB 22.94 22.94 22.94
22 Anna BenešováAnna Benešová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
09 4 21.69 21.69 21.69
Celkem 22 závodníků