Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva - Stč kraj

Kutná Hora (25. 9. 2021)

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 25.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 24 PB 12.78 12.78 12.78 11.00
2 Asia MascherucciAsia Mascherucci
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 19 PB 11.14 11.14 11.14 9.00
3 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 22 PB 10.26 10.26 10.26 8.00
4 Petra HeyduškováPetra Heydušková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
09 23 10.12 10.12 10.12 7.00
5 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 20 PB 09.65 09.65 9.65 6.00
6 Antonie KrejčíAntonie Krejčí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 17 09.26 09.26 9.26 5.00
7 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 21 09.09 09.09 9.09 4.00
8 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 11 PB 09.07 09.07 9.07 3.00
9 Nikola GrygarováNikola Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 13 PB 08.82 08.82 8.82 2.00
10 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 18 08.78 08.78 8.78 1.00
11 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 15 08.17 08.17 8.17
12 Michaela AdámkováMichaela Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
09 14 08.09 08.09 8.09
13 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 12 07.88 07.88 7.88
14 Barbora HorvátováBarbora Horvátová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 16 07.76 07.76 7.76
15 Anna HlinskáAnna Hlinská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 7 PB 07.57 07.57 7.57
16 Ester KuncováEster Kuncová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 6 PB 07.48 07.48 7.48
17 Jana JirouchováJana Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 8 SB 07.34 07.34 7.34
18 Anna PohunkováAnna Pohunková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 10 07.31 07.31 7.31
19 Linda SimandlováLinda Simandlová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 9 06.79 06.79 6.79
20 Nina DunajováNina Dunajová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 1 PB 06.66 06.66 6.66
21 Anežka OpavováAnežka Opavová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 5 PB 06.50 06.50 6.50
22 Vanda MusilováVanda Musilová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
08 4 PB 06.39 06.39 6.39
23 Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 2 PB 06.32 06.32 6.32
24 Anna BenešováAnna Benešová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
09 3 05.60 05.60 5.60
Celkem 24 závodníků