Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva - Stč kraj

Kutná Hora (25. 9. 2021)

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 25.9.2021 - 10:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.52 11.00
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.84 9.00
3 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 10.25 8.00
4 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 10.27 7.00
5 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 10.35 6.00
6 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 10.38 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.9.2021 - 10:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 10.42 4.00
2 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 11.62 2.00
3 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 11.68 1.00
4 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.14
5 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 12.58
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 25.9.2021 - 10:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard HolasRichard Holas 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.88 3.00
2 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 11.86
3 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 11.88
4 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 14.07
Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 DNF
Poznámky:
10:20 hod - zranění ruky závodníka Košata Josef (KOLIN) - odvezen záchrannou službou k ošetření
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.52 11.00
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.84 9.00
3 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 10.25 8.00
4 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 10.27 7.00
5 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 10.35 6.00
6 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 10.38 5.00
7 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 10.42 4.00
8 Richard HolasRichard Holas 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.88 3.00
9 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 11.62 2.00
10 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 11.68 1.00
11 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 11.86
12 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 11.88
13 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.14
14 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 12.58
15 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 14.07
Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 DNF

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 25.9.2021 - 10:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.85 11.00
2 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 10.23 9.00
3 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 10.31 8.00
4 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 6 PB 10.62 7.00
5 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.86 5.00
6 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 11.10 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.9.2021 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 10.82 6.00
2 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 10.94 4.00
3 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 10.99 3.00
4 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 11.00 2.00
5 Eliška MüllerováEliška Müllerová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 11.35
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 25.9.2021 - 10:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 11.13
2 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.28
3 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11.54
4 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 11.56
5 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 12.41
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 25.9.2021 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 12.04
2 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.22
3 Bianka HarandzováBianka Harandzová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 12.45
4 Adéla ArtusováAdéla Artusová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 12.66
5 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 16.12
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 25.9.2021 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 PB 12.61
2 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.38
3 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 13.43
4 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 14.35
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.85 11.00
2 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 10.23 9.00
3 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 10.31 8.00
4 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 6 PB 10.62 7.00
5 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 10.82 6.00
6 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.86 5.00
7 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 10.94 4.00
8 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 10.99 3.00
9 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 11.00 2.00
10 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 11.10 1.00
11 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 11.13
12 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.28
13 Eliška MüllerováEliška Müllerová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 11.35
14 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11.54
15 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 11.56
16 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 12.04
17 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.22
18 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 12.41
19 Bianka HarandzováBianka Harandzová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 12.45
20 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 PB 12.61
21 Adéla ArtusováAdéla Artusová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 12.66
22 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.38
23 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 13.43
24 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 14.35
25 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 16.12