Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva - Stč kraj

Kutná Hora (25. 9. 2021)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 25.9.2021 - 12:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 19.85 11.00
2 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 20.22 9.00
3 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.31 8.00
4 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 20.50 7.00
5 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 20.61 6.00
MS Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 20.84
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 20.85 5.00
2 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 20.91 4.00
3 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 20.96 3.00
4 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 21.29
5 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.59
6 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 25.45
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 25.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 21.27
2 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.87
3 Lukáš VojtaLukáš Vojta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 21.94
4 Petr BenešPetr Beneš 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 22.12
5 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.38
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 25.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.92
2 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 23.08
3 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 23.54
4 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 24.33
5 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 24.50
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 25.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 21.05 2.00
2 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 21.12 1.00
3 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.56
4 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 23.77
5 Matteo ContieroMatteo Contiero 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 25.22
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 25.9.2021 - 12:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.27
2 Vítek ČápVítek Čáp 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 24.09
3 Antonín DuchoslavAntonín Duchoslav 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 24.12
4 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 24.78
5 Hugo GrázHugo Gráz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 25.03
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 19.85 11.00
2 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 20.22 9.00
3 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.31 8.00
4 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 20.50 7.00
5 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 20.61 6.00
6 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 20.84
7 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 20.85 5.00
8 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 20.91 4.00
9 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 20.96 3.00
10 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 21.05 2.00
11 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 21.12 1.00
12 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 21.27
13 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 21.29
14 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.59
15 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.87
16 Lukáš VojtaLukáš Vojta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 21.94
17 Petr BenešPetr Beneš 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 22.12
18 Timon HošekTimon Hošek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.38
19 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.56
20 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.92
21 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 23.08
22 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.27
23 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 23.54
24 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 23.77
25 Vítek ČápVítek Čáp 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 24.09
26 Antonín DuchoslavAntonín Duchoslav 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 24.12
27 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 24.33
28 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 24.50
29 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 24.78
30 Hugo GrázHugo Gráz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 25.03
31 Matteo ContieroMatteo Contiero 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 25.22
32 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 25.45

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 25.9.2021 - 12:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 20.03 11.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.17 9.00
3 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 20.29 8.00
4 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 20.36 7.00
5 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 20.66 3.00
6 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 20.79 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 20.52 6.00
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 20.57 5.00
3 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 20.82 1.00
4 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.13
5 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 21.45
6 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 21.50
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 25.9.2021 - 12:10) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 21.41
2 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 21.46
3 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.63
4 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 21.91
5 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.94
6 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.03
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 25.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 4 PB 21.91
2 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 21.93
3 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 22.32
4 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.39
5 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 22.69
6 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.86
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 25.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 PB 21.99
2 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 22.50
3 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 22.54
4 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 22.56
5 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 23.16
6 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 23.62
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 25.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 PB 22.75
2 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.97
3 Helena HorkáHelena Horká 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 24.02
4 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 24.11
5 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 5 24.22
6 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.89
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 25.9.2021 - 12:10) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adéla KrupkováAdéla Krupková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.51
2 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.99
MS Sára HolzbauerováSára Holzbauerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.99
4 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.27
5 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 26.24
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 25.9.2021 - 12:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 20.59 4.00
2 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.81
3 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 23.12
4 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 24.17
5 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 25.87
6 Ester KuncováEster Kuncová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.17
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 20.03 11.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.17 9.00
3 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 20.29 8.00
4 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 20.36 7.00
5 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 20.52 6.00
6 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 20.57 5.00
7 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 20.59 4.00
8 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 20.66 3.00
9 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 20.79 2.00
10 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 20.82 1.00
11 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.13
12 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 21.41
13 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 21.45
14 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 21.46
15 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 21.50
16 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.63
17 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 21.91
17 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 4 PB 21.91
19 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 21.93
20 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.94
21 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 PB 21.99
22 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.03
23 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 22.32
24 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.39
25 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 22.50
26 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 22.54
27 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 22.56
28 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 22.69
29 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 PB 22.75
30 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.81
31 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.86
32 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 23.12
33 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 23.16
34 Adéla KrupkováAdéla Krupková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.51
35 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 23.62
36 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.97
37 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.99
37 Sára HolzbauerováSára Holzbauerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.99
39 Helena HorkáHelena Horká 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 24.02
40 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 24.11
41 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 24.17
42 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 5 24.22
43 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.27
44 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.89
45 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 25.87
46 Ester KuncováEster Kuncová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.17
47 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 26.24