Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců Stč kraje - mladší žactvo

Kutná Hora (2. 10. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.10.2021 - 10:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.97
2 Jonáš MotlJonáš Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.59
3 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.69
4 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.89
5 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 08.99
6 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.20
7 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.38
8 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.50
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.10.2021 - 10:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.11
2 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 08.40
3 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.78
4 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.94
5 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.10
6 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.13
7 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.14
8 Jan HolasJan Holas 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 09.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.10.2021 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.35
2 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.51
3 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 08.52
4= Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.00
4= Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.00
6 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 09.10
7 Šimon VáchaŠimon Vácha 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 09.21
Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.10.2021 - 10:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.27
2 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.47
3 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.53
4 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 08.54
5 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.93
6 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.04
7 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.24
Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 DNF
Poznámky:
10:57 úraz Johanides Marian (ROZTO) - zlomená ruka, odvezen rychlou záchranou službou.
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.97
2 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.11
3 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.27
4 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.35
5 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 08.40
6 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.47
7 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.51
8 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 08.52
9 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.53
10 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 08.54
11 Jonáš MotlJonáš Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.59
12 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.69
13 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.78
14 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.89
15 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.93
16 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.94
17 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 08.99
18 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.00
18 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.00
20 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.04
21 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.10
21 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 09.10
23 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.13
24 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.14
25 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.20
26 Šimon VáchaŠimon Vácha 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 09.21
27 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.24
28 Jan HolasJan Holas 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 09.32
29 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.38
30 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.50
Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DQ
Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 DNF

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 2.10.2021 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 07.94
2 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 SB 07.95
3 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 08.15
4 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 SB 08.22
5 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 SB 08.41
6 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.41
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 2.10.2021 - 11:55) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 SB 08.43
2 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 SB 08.44
3 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 SB 08.48
4 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 SB 08.51
5 Jonáš MotlJonáš Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.60
Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.58
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.10.2021 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.43
2 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 08.54
3 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 08.62
4 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.00
5 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 09.18
6 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.33
Nela KupčíkováNela Kupčíková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.10.2021 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.30
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 08.56
3 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.79
4 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.87
5 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.98
6 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.31
7 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.10.2021 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 08.33
2 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.70
3 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.94
4 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.97
5 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.01
6 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.08
7 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.12
8 Sára HolzbauerováSára Holzbauerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.10.2021 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.51
2 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.54
3 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.85
4 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.97
5 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.00
6 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.29
7 Sarah Evelín BergerováSarah Evelín Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.49
8 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 09.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 2.10.2021 - 10:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.42
2 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.60
3 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.87
4 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.89
5 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.18
6 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 09.33
7 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.89
8 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.90
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.30
2 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 08.33
3 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.42
4 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.43
5 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.51
6 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 08.54
6 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.54
8 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 08.56
9 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.60
10 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 08.62
11 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.70
12 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.79
13 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.85
14 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.87
14 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.87
16 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.89
17 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.94
18 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.97
18 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.97
20 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.98
21 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.00
21 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.00
23 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.01
24 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.08
25 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.12
26 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 09.18
26 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.18
28 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.29
29 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.31
30 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.33
30 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 09.33
32 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.34
33 Sarah Evelín BergerováSarah Evelín Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.49
34 Sára HolzbauerováSára Holzbauerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.69
35 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 09.81
36 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.89
37 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.90
Nela KupčíkováNela Kupčíková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 2.10.2021 - 11:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 SB 08.24
2 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 SB 08.24
3 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 SB 08.33
4 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.36
5 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.56
6 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.74
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 2.10.2021 - 11:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 SB 08.43
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 08.53
3 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 SB 08.59
4 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 SB 08.64
5 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.73
Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 19.89
2 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.66
3 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 20.79
4 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.14
5 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 21.17
6 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.48
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 13:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin StrakaMartin Straka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 20.88
2 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 20.91
3 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 20.96
4 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.45
Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 13:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 21.35
2 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.45
3 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 22.37
4 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 22.41
Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.10.2021 - 13:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 20.18
2 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.93
3 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 22.95
4 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 23.52
5 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 19.89
2 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 20.18
3 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.66
4 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 20.79
5 Martin StrakaMartin Straka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 20.88
6 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 20.91
7 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 20.96
8 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.14
9 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 21.17
10 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 21.35
11 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.45
11 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.45
13 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.93
14 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 22.37
15 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 22.41
16 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.48
17 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 22.95
18 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 23.52
19 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.86
Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 13:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 19.68
2 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 20.01
3 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 20.21
4 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.62
5 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 20.67
Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 13:25) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 19.93
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 20.52
3 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 20.81
4 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 PB 20.96
5 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 21.02
6 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.39
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 13:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 21.24
2 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 21.53
3 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.74
4 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 22.13
5 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.19
6 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.29
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 2.10.2021 - 13:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 PB 21.82
2 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 21.87
3 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 21.90
4 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 22.57
5 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.79
6 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.09
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 2.10.2021 - 13:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 21.84
2 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 21.98
3 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 22.69
4 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.21
5 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 24.14
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 19.68
2 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 19.93
3 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 20.01
4 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 20.21
5 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 20.52
6 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.62
7 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 20.67
8 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 20.81
9 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 PB 20.96
10 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 21.02
11 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 21.24
12 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.39
13 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 21.53
14 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.74
15 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 PB 21.82
16 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 21.84
17 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 21.87
18 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 21.90
19 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 21.98
20 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 22.13
21 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.19
22 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.29
23 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 22.57
24 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 22.69
25 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.79
26 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.09
27 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.21
28 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 24.14
Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 43.72
2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 43.92
3 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 44.05
4 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 44.52
5 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 48.59
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 47.70
2 Marek FukaMarek Fuka 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 48.08
3 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 50.19
4 Matteo ContieroMatteo Contiero 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 50.90
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 47.82
2 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 48.41
3 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 50.51
4 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 56.28
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 43.72
2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 43.92
3 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 44.05
4 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 44.52
5 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 47.70
6 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 47.82
7 Marek FukaMarek Fuka 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 48.08
8 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 48.41
9 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 48.59
10 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 50.19
11 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 50.51
12 Matteo ContieroMatteo Contiero 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 50.90
13 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 56.28

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 43.14
2 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 43.57
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 PB 44.33
4 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 45.02
5 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 47.76
Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 47.54
2 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 47.63
3 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 47.94
4 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 48.15
5 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 48.26
Ema DobiášováEma Dobiášová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 44.98
2 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 49.94
3 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 50.27
4 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 50.86
5 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 51.35
6 Sára HolzbauerováSára Holzbauerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 52.09
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 2.10.2021 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 47.40
2 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 48.74
3 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 PB 50.27
4 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 51.11
5 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 52.46
6 Darina BíláDarina Bílá 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 59.06
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 2.10.2021 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 46.67
2 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 47.67
3 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 49.50
4 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 50.46
5 Denisa ČervinkováDenisa Červinková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 52.03
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 43.14
2 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 43.57
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 PB 44.33
4 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 44.98
5 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 45.02
6 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 46.67
7 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 47.40
8 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 47.54
9 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 47.63
10 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 47.67
11 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 47.76
12 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 47.94
13 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 48.15
14 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 48.26
15 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 48.74
16 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 49.50
17 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 49.94
18 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 50.27
18 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 PB 50.27
20 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 50.46
21 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 50.86
22 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 51.11
23 Nela ZejdováNela Zejdová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 51.35
24 Denisa ČervinkováDenisa Červinková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 52.03
25 Sára HolzbauerováSára Holzbauerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 52.09
26 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 52.46
27 Darina BíláDarina Bílá 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 59.06
Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 DNS
Ema DobiášováEma Dobiášová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10 PB 2:21.91
2 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 2:22.83
3 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 2:23.69
4 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 2:25.60
5 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 2:28.92
6 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:33.55
7 Vojtěch BlechaVojtěch Blecha 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 2:37.53
8 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 PB 2:38.96
9 Marek FukaMarek Fuka 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:47.92
Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 2:29.53
2 Vincent NacházelVincent Nacházel 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 2:38.93
3 Lukáš KotyzaLukáš Kotyza 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 2:39.26
4 Jan HolasJan Holas 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 2:39.56
5 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 2:45.23
6 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 2:50.66
7 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:51.25
8 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:51.34
9 Daniel HořejšDaniel Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 PB 3:01.16
10 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 PB 3:08.80
Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10 PB 2:21.91
2 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 2:22.83
3 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 2:23.69
4 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 2:25.60
5 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 2:28.92
6 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 2:29.53
7 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:33.55
8 Vojtěch BlechaVojtěch Blecha 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 2:37.53
9 Vincent NacházelVincent Nacházel 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 2:38.93
10 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 PB 2:38.96
11 Lukáš KotyzaLukáš Kotyza 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 2:39.26
12 Jan HolasJan Holas 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 2:39.56
13 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 2:45.23
14 Marek FukaMarek Fuka 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:47.92
15 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 2:50.66
16 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:51.25
17 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:51.34
18 Daniel HořejšDaniel Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 PB 3:01.16
19 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 PB 3:08.80
Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS
Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:32.54
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:35.07
3 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 2:40.00
4 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 2:40.85
5 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:41.40
6 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 2:41.52
7 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 PB 2:41.54
8 Stela Ester TeclováStela Ester Teclová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 PB 2:42.53
9 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:58.80
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 2:54.46
2 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 PB 2:56.31
3 Helena HorkáHelena Horká 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:58.72
4 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 2:58.84
5 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 2:59.42
6 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:00.39
7 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:03.92
8 Julie ŠantaváJulie Šantavá 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 3:04.05
Veronika DrmotováVeronika Drmotová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:32.54
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:35.07
3 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 2:40.00
4 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 2:40.85
5 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:41.40
6 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 2:41.52
7 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 PB 2:41.54
8 Stela Ester TeclováStela Ester Teclová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 PB 2:42.53
9 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 2:54.46
10 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 PB 2:56.31
11 Helena HorkáHelena Horká 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:58.72
12 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:58.80
13 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 2:58.84
14 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 2:59.42
15 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:00.39
16 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:03.92
17 Julie ŠantaváJulie Šantavá 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 3:04.05
Veronika DrmotováVeronika Drmotová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 DNS

1500 m - Ml. žáci

(so, 2.10.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 5:07.50
2 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 5:08.25
3 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 5:10.92
4 Petr BenešPetr Beneš 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 5:13.39
5 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 5:16.09
6 David KolářDavid Kolář 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 9 5:20.68
7 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 5:24.46
8 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 5:31.13
9 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 5:33.03
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(so, 2.10.2021 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 5:26.67
2 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 5:26.68
3 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 5:26.84
4 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 5:43.98
5 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 5:46.51
6 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 5:47.95
7 Barbora MelvaldováBarbora Melvaldová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 5:47.96
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.68
2 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.91
3 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 10.06
4 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.20
5 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 10.43
6 Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.44
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 10:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 10.04
2 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 10.39
3 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.46
4 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.58
5 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 10.85
6 Richard HolasRichard Holas 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 10.91
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 10:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 10.63
2 Martin StrakaMartin Straka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 10.66
3 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.58
4 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.66
5 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.67
6 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 11.82
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 2.10.2021 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 11.34
2 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.15
3 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.25
4 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 12.82
5 Oliver MosesOliver Moses 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.36
6 Dominik JakoubekDominik Jakoubek 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 13.59
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.68
2 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.91
3 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 10.04
4 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 10.06
5 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.20
6 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 10.39
7 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 10.43
8 Filip MotlFilip Motl 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.44
9 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.46
10 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.58
11 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 10.63
12 Martin StrakaMartin Straka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 10.66
13 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 10.85
14 Richard HolasRichard Holas 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 10.91
15 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 11.34
16 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.58
17 Filip SedláčekFilip Sedláček 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.66
18 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.67
19 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 11.82
20 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.15
21 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.25
22 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 12.82
23 Oliver MosesOliver Moses 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.36
24 Dominik JakoubekDominik Jakoubek 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 13.59

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 09.68
2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 09.85
3 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.97
4 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.32
5 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 10.37
Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 10.43
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.56
3 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 10.70
4 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 10.74
5 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 10.88
6 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.93
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 10.98
2 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11.08
3 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 11.48
4 Eliška MüllerováEliška Müllerová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 11.52
5 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 11.62
6 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 11.70
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 11.48
2 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 PB 11.71
3 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 11.72
4 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.77
5 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.90
6 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 12.03
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 11.67
2 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 11.99
3 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 12.03
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.13
5 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.26
6 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 12.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 09.68
2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 09.85
3 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.97
4 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.32
5 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 10.37
6 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 10.43
7 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.56
8 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 10.70
9 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 10.74
10 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 10.88
11 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.93
12 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 10.98
13 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11.08
14 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 11.48
14 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 11.48
16 Eliška MüllerováEliška Müllerová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 11.52
17 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 11.62
18 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 11.67
19 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 11.70
20 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 PB 11.71
21 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 11.72
22 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.77
23 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.90
24 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 11.99
25 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 12.03
25 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 12.03
27 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.13
28 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.26
29 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 12.45
Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNF

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenoch, Zajac, Zeman, Pittner Lenoch, Zajac, Zeman, Pittner TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 32.37
2 Delín, Hradský, Kvapil, Mařík Delín, Hradský, Kvapil, Mařík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 32.59
3 Blažek, Daňhelka, Holas, Špinka Blažek, Daňhelka, Holas, Špinka Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 35.18
4 Bašista, Erban, Straka, Kofroň Bašista, Erban, Straka, Kofroň TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 35.39
5 Hübner, Kysilka, Nacházel, Šindelář Hübner, Kysilka, Nacházel, Šindelář ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 35.65
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Brožík, Calta, Michálek, Neuberg Brožík, Calta, Michálek, Neuberg Atletika BenešovAtletika Benešov 4 32.96
2 Bohuš, Holas, Mrůzek, Záveský Bohuš, Holas, Mrůzek, Záveský Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 33.12
3 Pergelt, Šamšula, Vocílka, Volf Pergelt, Šamšula, Vocílka, Volf SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 33.37
4 Holeček, Havlůj, Vaněk, Beneš Holeček, Havlůj, Vaněk, Beneš TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 34.30
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenoch, Zajac, Zeman, Pittner Lenoch, Zajac, Zeman, Pittner TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 32.37
2 Delín, Hradský, Kvapil, Mařík Delín, Hradský, Kvapil, Mařík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 32.59
3 Brožík, Calta, Michálek, Neuberg Brožík, Calta, Michálek, Neuberg Atletika BenešovAtletika Benešov 4 32.96
4 Bohuš, Holas, Mrůzek, Záveský Bohuš, Holas, Mrůzek, Záveský Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 33.12
5 Pergelt, Šamšula, Vocílka, Volf Pergelt, Šamšula, Vocílka, Volf SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 33.37
6 Holeček, Havlůj, Vaněk, Beneš Holeček, Havlůj, Vaněk, Beneš TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 34.30
7 Blažek, Daňhelka, Holas, Špinka Blažek, Daňhelka, Holas, Špinka Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 35.18
8 Bašista, Erban, Straka, Kofroň Bašista, Erban, Straka, Kofroň TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 35.39
9 Hübner, Kysilka, Nacházel, Šindelář Hübner, Kysilka, Nacházel, Šindelář ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 35.65

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čurdová, Plachá, Vintrová, Vosyková Čurdová, Plachá, Vintrová, Vosyková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 32.80
2 Marešová, Pistoriusová, Svobodová, Vobořilová Marešová, Pistoriusová, Svobodová, Vobořilová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 35.45
3 Horká, Müllerová, Křížová, Rubešová Horká, Müllerová, Křížová, Rubešová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 35.56
4 Čápová, Hlaváčová, Hlaváčová, Vávrová Čápová, Hlaváčová, Hlaváčová, Vávrová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 36.15
5 Dohaničová, Harandzová, Kroužilová, Svinčáková Dohaničová, Harandzová, Kroužilová, Svinčáková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 36.18
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Baumrukrová, Fialová, Tichá, Veselá Baumrukrová, Fialová, Tichá, Veselá Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 31.78
2 Andresová, Hanousková, Obstová, Kubánková Andresová, Hanousková, Obstová, Kubánková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 32.80
3 Davidová, Nápravníková, Přitasilová, Řeháková Davidová, Nápravníková, Přitasilová, Řeháková Atletika BenešovAtletika Benešov 6 33.59
4 Englická, Hůlková, Tvrdá, Vyšínská Englická, Hůlková, Tvrdá, Vyšínská TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 33.73
5 Černá, Caisová, Falcníková, Laňková Černá, Caisová, Falcníková, Laňková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 35.17
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hlaváčková, Šinkmajerová, Svěcená, Garayová Hlaváčková, Šinkmajerová, Svěcená, Garayová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 31.79
2 Adámková, Křídová, Linková, Pajerová Adámková, Křídová, Linková, Pajerová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 33.47
3 Čadková, Hermannová, Jaňourová, Ševčíková Čadková, Hermannová, Jaňourová, Ševčíková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 35.31
4 Říčková, Podhradská, Šlapáková, Rubešová Říčková, Podhradská, Šlapáková, Rubešová SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 35.39
5 Beladová, Gregorová, Slosiariková, Záklasníková Beladová, Gregorová, Slosiariková, Záklasníková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 36.60
6 Hodačová, Mascherucci, Pašková, Vykysalá Hodačová, Mascherucci, Pašková, Vykysalá TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 37.43
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 2.10.2021 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jirouchová, Moulisová, Škopková, Vávrová Jirouchová, Moulisová, Škopková, Vávrová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 35.87
2 Hamanová, Kaftanová, Kulhánková, Staňková Hamanová, Kaftanová, Kulhánková, Staňková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 36.04
3 Cardová, Herelová, Miškovská, Szitásová Cardová, Herelová, Miškovská, Szitásová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 36.66
4 Bergerová, Dalíková, Rambousková, Vojpichová Bergerová, Dalíková, Rambousková, Vojpichová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 36.82
5 Bobková, Marešová, Trochtová, Štorcová Bobková, Marešová, Trochtová, Štorcová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 38.22
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Baumrukrová, Fialová, Tichá, Veselá Baumrukrová, Fialová, Tichá, Veselá Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 31.78
2 Hlaváčková, Šinkmajerová, Svěcená, Garayová Hlaváčková, Šinkmajerová, Svěcená, Garayová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 31.79
3 Čurdová, Plachá, Vintrová, Vosyková Čurdová, Plachá, Vintrová, Vosyková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 32.80
3 Andresová, Hanousková, Obstová, Kubánková Andresová, Hanousková, Obstová, Kubánková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 32.80
5 Adámková, Křídová, Linková, Pajerová Adámková, Křídová, Linková, Pajerová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 33.47
6 Davidová, Nápravníková, Přitasilová, Řeháková Davidová, Nápravníková, Přitasilová, Řeháková Atletika BenešovAtletika Benešov 6 33.59
7 Englická, Hůlková, Tvrdá, Vyšínská Englická, Hůlková, Tvrdá, Vyšínská TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 33.73
8 Černá, Caisová, Falcníková, Laňková Černá, Caisová, Falcníková, Laňková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 35.17
9 Čadková, Hermannová, Jaňourová, Ševčíková Čadková, Hermannová, Jaňourová, Ševčíková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 35.31
10 Říčková, Podhradská, Šlapáková, Rubešová Říčková, Podhradská, Šlapáková, Rubešová SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 35.39
11 Marešová, Pistoriusová, Svobodová, Vobořilová Marešová, Pistoriusová, Svobodová, Vobořilová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 35.45
12 Horká, Müllerová, Křížová, Rubešová Horká, Müllerová, Křížová, Rubešová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 35.56
13 Jirouchová, Moulisová, Škopková, Vávrová Jirouchová, Moulisová, Škopková, Vávrová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 35.87
14 Hamanová, Kaftanová, Kulhánková, Staňková Hamanová, Kaftanová, Kulhánková, Staňková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 36.04
15 Čápová, Hlaváčová, Hlaváčová, Vávrová Čápová, Hlaváčová, Hlaváčová, Vávrová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 36.15
16 Dohaničová, Harandzová, Kroužilová, Svinčáková Dohaničová, Harandzová, Kroužilová, Svinčáková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 36.18
17 Beladová, Gregorová, Slosiariková, Záklasníková Beladová, Gregorová, Slosiariková, Záklasníková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 36.60
18 Cardová, Herelová, Miškovská, Szitásová Cardová, Herelová, Miškovská, Szitásová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 36.66
19 Bergerová, Dalíková, Rambousková, Vojpichová Bergerová, Dalíková, Rambousková, Vojpichová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 36.82
20 Hodačová, Mascherucci, Pašková, Vykysalá Hodačová, Mascherucci, Pašková, Vykysalá TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 37.43
21 Bobková, Marešová, Trochtová, Štorcová Bobková, Marešová, Trochtová, Štorcová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 38.22

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fajmon, Majdloch, Pop, Zita Fajmon, Majdloch, Pop, Zita SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:02.49
2 Motl, Motl, Motl, Vomastek Motl, Motl, Motl, Vomastek Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:04.49
3 Babáček, Vyšínský, Hanč, Freudl Babáček, Vyšínský, Hanč, Freudl ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 3:12.81
4 Alfoldi, Lachman, Záruba, Sedláček Alfoldi, Lachman, Záruba, Sedláček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:16.45
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Axon, Čermák, Špelina, Tersch Axon, Čermák, Špelina, Tersch Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:03.00
2 Höfner, Hovorka, Beneš, Převrátil Höfner, Hovorka, Beneš, Převrátil TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:11.78
3 Heřmánek, Marák, Kolář, Uhlář Heřmánek, Marák, Kolář, Uhlář SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:18.15
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fajmon, Majdloch, Pop, Zita Fajmon, Majdloch, Pop, Zita SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:02.49
2 Axon, Čermák, Špelina, Tersch Axon, Čermák, Špelina, Tersch Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:03.00
3 Motl, Motl, Motl, Vomastek Motl, Motl, Motl, Vomastek Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:04.49
4 Höfner, Hovorka, Beneš, Převrátil Höfner, Hovorka, Beneš, Převrátil TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:11.78
5 Babáček, Vyšínský, Hanč, Freudl Babáček, Vyšínský, Hanč, Freudl ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 3:12.81
6 Alfoldi, Lachman, Záruba, Sedláček Alfoldi, Lachman, Záruba, Sedláček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:16.45
7 Heřmánek, Marák, Kolář, Uhlář Heřmánek, Marák, Kolář, Uhlář SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:18.15

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hlaváčková, Hodačová, Prokešová, Veselá Hlaváčková, Hodačová, Prokešová, Veselá SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:02.82
2 Holubová, Kadlíková, Krejčí, Kyjanková Holubová, Kadlíková, Krejčí, Kyjanková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:05.65
3 Dušková, Kaňkovská, Millerová, Nedvědová Dušková, Kaňkovská, Millerová, Nedvědová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:15.56
4 Jelínková, Půbalová, Vávrová, Zejdová Jelínková, Půbalová, Vávrová, Zejdová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 3:27.78
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Houdková, Hanley, Forejtová, Karasová Houdková, Hanley, Forejtová, Karasová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 3:11.93
2 Marešová, Pistoriusová, Trochtová, Vobořilová Marešová, Pistoriusová, Trochtová, Vobořilová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 3:16.97
3 Hulínská, Kounická, Stoupová, Svobodová Hulínská, Kounická, Stoupová, Svobodová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:24.82
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hlaváčková, Hodačová, Prokešová, Veselá Hlaváčková, Hodačová, Prokešová, Veselá SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:02.82
2 Holubová, Kadlíková, Krejčí, Kyjanková Holubová, Kadlíková, Krejčí, Kyjanková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:05.65
3 Houdková, Hanley, Forejtová, Karasová Houdková, Hanley, Forejtová, Karasová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 3:11.93
4 Dušková, Kaňkovská, Millerová, Nedvědová Dušková, Kaňkovská, Millerová, Nedvědová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:15.56
5 Marešová, Pistoriusová, Trochtová, Vobořilová Marešová, Pistoriusová, Trochtová, Vobořilová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 3:16.97
6 Hulínská, Kounická, Stoupová, Svobodová Hulínská, Kounická, Stoupová, Svobodová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:24.82
7 Jelínková, Půbalová, Vávrová, Zejdová Jelínková, Půbalová, Vávrová, Zejdová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 3:27.78

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 2.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59
1 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 15 PB 1.56 - - - o o o o o o xxo xo xxx
2 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 11 PB 1.53 - - o o o o o o o o xxx
3 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 16 PB 1.53 - - - o o o o o xo o xxx
4 Adam AlfoldiAdam Alfoldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 12 PB 1.50 - - o o xo o xxo o xo xx
5 Richard HolasRichard Holas
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 13 1.47 - o o o o xxo xo o xxx
6 Šimon VolfŠimon Volf
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 14 1.44 - o o o o xo xo xx
7 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 10 1.41 - o x- o xo o xx
8 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 7 PB 1.41 o o o o o xxo xxx
9 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 9 1.35 o o o o xxx
10 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 6 1.35 o xxo o xo xx
11 Filip SedláčekFilip Sedláček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 8 1.30 - o o xxx
12 David KolářDavid Kolář
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 4 1.30 o xxo o xxx
13= Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 3 PB 1.30 o o xo xx
13= Vincent NacházelVincent Nacházel
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 1 PB 1.30 o o xo xxx
15 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 5 1.25 o o xxx
Adam AdlerAdam Adler
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 2 NM - xxx
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 2.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54
1 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 23 PB 1.48 - - o o o o o xo o xo xxx
2 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 24 PB 1.48 - o o o o o o o xxo xxo xxx
3 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 17 PB 1.48 o o xo o xo o o xxo o xxo xxx
4 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 18 SB 1.45 - - o o o o o xo xo xxx
5 Ema KounickáEma Kounická
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 19 PB 1.45 o o o o o o xo xo xo xxx
6 Eliška ŘíčkováEliška Říčková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 10 PB 1.42 o o o o xo xxo xxo o xx
7 Aneta StoupováAneta Stoupová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 12 PB 1.42 o o o o xo o o xo xxx
8 Eliška MüllerováEliška Müllerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 20 1.39 - o o o xxo xxo xo x
9 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 9 PB 1.39 o o xo o xo xo xxo xxx
10 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 21 1.36 - - o o o xo x
11 Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 4 PB 1.36 o o o o xo xxo xxx
12 Anna KadlíkováAnna Kadlíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 25 1.33 o o o xxo o x xxx
13 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 11 1.33 o o xo o xo x
14 Tereza VojtíkováTereza Vojtíková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
09 6 PB 1.33 o o o o xxo xxx
15 Petra MatouškováPetra Matoušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 14 1.33 o o o xo xxo xx
16 Nela MocováNela Mocová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 15 1.30 o o o o xxx
17 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 22 1.30 o o xo o xx
18 Adéla ArtusováAdéla Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 7 1.30 o o o xo xxx
19 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 5 PB 1.30 o o xo xo xxx
20= Bianka HarandzováBianka Harandzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3 1.25 o o o xxx
20= Tereza RubešováTereza Rubešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 16 1.25 o o o xxx
22 Elda DaňkováElda Daňková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 13 1.20 o xo xxx
23 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 2 1.20 o xxo xx
24 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 1 1.15 o xxx
Lucie ČedíkováLucie Čedíková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 8 DNS
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 2.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 25 5.32 +1.2 m/s 5.12 5.18 5.28 5.28 x 4.93 5.32  1,20
2 Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 23 5.30 +2.1 m/s 3.72 5.06 4.85 5.06 4.77 - 5.30  2,10
3 Vojtěch PerglVojtěch Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 22 PB 5.02 +1.7 m/s x 5.02  1,70 - 5.02 x - x
4 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 20 PB 4.99 +0.6 m/s 4.70 4.60 4.54 4.70 x 4.99  0,60 x
5 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 24 4.89 +1.5 m/s x x 4.75 4.75 4.61 4.89  1,50 4.81
6 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 21 4.67 +1.7 m/s 4.28 4.65 4.65 4.65 4.28 4.39 4.67  1,70
7 Max BlažekMax Blažek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 16 PB 4.63 +1.4 m/s 4.62 4.37 4.41 4.62 4.34 4.32 4.63  1,40
8 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 19 4.63 +0.3 m/s 4.59 x 4.31 4.59 4.63  0,30 4.49 4.39
9 Jiří HavlůjJiří Havlůj
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 9 4.34 +1.5 m/s 3.50 x 4.34  1,50 4.34
10 Martin HovorkaMartin Hovorka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 13 4.30 +0.7 m/s 4.30  0,70 3.92 x 4.30
11 Jonáš MotlJonáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 18 4.29 +0.0 m/s 4.29  0,00 x 4.18 4.29
12 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 10 PB 4.25 -0.5 m/s 4.25  -0,50 3.97 3.96 4.25
13 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 12 4.25 +1.9 m/s 4.25  1,90 3.95 x 4.25
14 Josef HůlaJosef Hůla
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 6 4.20 +0.2 m/s 4.18 4.20  0,20 3.96 4.20
15 Filip MotlFilip Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 11 4.19 +0.3 m/s 4.19  0,30 4.09 4.06 4.19
16 Alex MotlAlex Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 14 4.13 +0.1 m/s 4.12 4.13  0,10 - 4.13
17 Richard MichálekRichard Michálek
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 4 4.13 +0.1 m/s 4.00 4.13  0,10 3.88 4.13
18 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 5 4.11 +1.8 m/s 4.11  1,80 x 3.99 4.11
19 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 8 4.07 +0.9 m/s 4.02 x 4.07  0,90 4.07
20 Štěpán PišŠtěpán Piš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 17 4.05 +1.0 m/s x x 4.05  1,00 4.05
21 Jan DušekJan Dušek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 2 4.04 +0.0 m/s x 4.04  0,00 3.79 4.04
22 Adam ŠpinkaAdam Špinka
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 7 3.92 +0.5 m/s 3.92  0,50 3.85 x 3.92
23 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 15 3.75 +0.9 m/s 3.75  0,90 x x 3.75
24 Jakub DolejšJakub Dolejš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 3.60 +0.0 m/s x 3.60  0,00 3.23 3.60
25 Matyáš CaltaMatyáš Calta
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 3 3.58 +0.5 m/s 3.58  0,50 3.47 3.54 3.58
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 2.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 24 5.15 +1.7 m/s x 4.67 5.15  1,70 5.15 4.74 4.96 4.76
2 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 22 4.81 +0.9 m/s 4.58 4.14 4.80 4.80 4.81  0,90 4.68 x
3 Tereza KyjankováTereza Kyjanková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 21 PB 4.81 +1.1 m/s x 4.58 4.81  1,10 4.81 x 4.69 4.33
4 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 23 4.79 +2.0 m/s 4.79  2,00 4.65 4.70 4.79 4.58 4.72 4.64
5 Adéla HolubováAdéla Holubová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 14 PB 4.71 +0.5 m/s 4.71  0,50 4.57 x 4.71 4.22 4.03 4.44
6 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 8 PB 4.62 +0.7 m/s 4.23 4.37 4.62  0,70 4.62 4.41 4.45 4.47
7 Antonie KrejčíAntonie Krejčí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 12 PB 4.57 +1.5 m/s x 4.27 4.49 4.49 4.42 4.55 4.57  1,50
8 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 19 4.35 +1.4 m/s 4.15 4.35  1,40 4.24 4.35 x 4.20 4.27
9 Anna PajerováAnna Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 20 4.34 +1.5 m/s 4.18 4.34  1,50 4.12 4.34
10 Ema VyšínskáEma Vyšínská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 17 4.32 +1.5 m/s 4.32  1,50 4.13 4.19 4.32
11 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 15 4.28 +1.0 m/s x 3.16 4.28  1,00 4.28
12 Yvona SzitásováYvona Szitásová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 11 4.27 +0.5 m/s 4.17 4.27  0,50 3.97 4.27
13 Kateřina MillerováKateřina Millerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 5 PB 4.27 +1.6 m/s 4.00 x 4.27  1,60 4.27
14 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 13 4.26 +1.4 m/s 4.00 4.13 4.26  1,40 4.26
15 Adéla DuškováAdéla Dušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 18 4.26 +1.3 m/s x x 4.26  1,30 4.26
16 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 7 4.20 +0.0 m/s 3.96 4.08 4.20  0,00 4.20
17 Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 16 4.19 +1.1 m/s 4.19  1,10 3.86 4.16 4.19
18 Klára KočováKlára Kočová
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
09 10 4.18 +0.7 m/s 4.04 4.18  0,70 4.04 4.18
19 Alice TrédlováAlice Trédlová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 3 4.08 +0.0 m/s 3.83 4.08  0,00 3.98 4.08
20 Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 9 4.08 +1.0 m/s x x 4.08  1,00 4.08
21 Julie VávrováJulie Vávrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 6 3.99 +0.0 m/s 3.91 3.84 3.99  0,00 3.99
22 Sára VobořilováSára Vobořilová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 1 3.83 +0.0 m/s 3.83  0,00 3.65 3.22 3.83
23 Adéla HulínskáAdéla Hulínská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 2 3.59 +0.1 m/s 2.89 x 3.59  0,10 3.59
Nela KupčíkováNela Kupčíková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 4 DNS -
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 2.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 22 12.70 12.20 12.24 x 12.24 12.06 12.70 12.64
2 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 21 11.70 10.89 11.43 11.70 11.70 11.29 10.81 11.04
3 Asia MascherucciAsia Mascherucci
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 20 10.78 09.15 10.43 09.88 10.43 10.57 10.39 10.78
4 Nela NovotnáNela Novotná
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 17 PB 10.65 10.30 09.42 10.65 10.65 10.09 10.05 09.28
5 Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 19 PB 10.45 09.80 09.55 09.64 9.80 08.93 10.45 10.13
6 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 16 PB 10.04 08.79 08.85 09.59 9.59 - 09.19 10.04
7 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 18 09.95 09.35 09.11 08.71 9.35 09.48 09.68 09.95
8 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 15 08.98 08.98 08.87 08.46 8.98 08.29 08.70 08.43
9 Adéla BoubínováAdéla Boubínová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 9 PB 08.58 08.58 x x 8.58
10 Anna Marie KulhánkováAnna Marie Kulhánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 11 08.55 08.55 08.18 07.99 8.55
11 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 14 08.37 08.37 08.02 x 8.37
12 Stela Ester TeclováStela Ester Teclová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 4 PB 08.27 07.79 08.27 08.00 8.27
13 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 12 07.87 07.87 07.25 07.79 7.87
14 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 7 PB 07.83 07.83 07.47 06.41 7.83
15 Barbora ČápováBarbora Čápová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 2 PB 07.82 07.82 06.57 07.31 7.82
16 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 13 07.49 07.49 07.32 06.10 7.49
17 Michaela AdámkováMichaela Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 10 07.43 07.43 07.19 x 7.43
18 Anna PohunkováAnna Pohunková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 6 07.32 06.89 06.80 07.32 7.32
19 Karolína ZíkováKarolína Zíková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 3 07.31 06.26 06.77 07.31 7.31
20 Anna HlinskáAnna Hlinská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 5 07.01 06.45 07.01 06.27 7.01
21 Darina BíláDarina Bílá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 1 06.83 06.06 06.38 06.83 6.83
Ema DobiášováEma Dobiášová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 8 DNS -
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 2.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 13 PB 11.55 11.29 11.55 11.39 11.55 10.88 11.45 11.49
2 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 11 PB 10.86 08.93 09.99 09.69 9.99 10.86 10.15 09.85
3 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 14 10.72 10.68 10.37 10.29 10.68 10.33 10.72 10.47
4 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 10 PB 10.55 10.16 10.50 10.36 10.50 10.35 10.55 10.54
5 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 9 09.85 09.52 09.17 09.85 9.85 09.43 09.81 09.11
6 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 7 PB 09.62 09.62 09.44 08.70 9.62 08.77 08.85 08.48
7 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 8 09.42 09.42 - - 9.42 09.01 09.17 09.32
8 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 12 09.22 09.06 08.59 09.13 9.13 09.22 08.66 07.63
9 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 5 PB 09.01 08.41 09.01 08.81 9.01
10 Filip DavidFilip David
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 4 PB 08.65 x 08.65 07.37 8.65
11 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 6 08.17 08.05 07.89 08.17 8.17
12 Antonín AdamAntonín Adam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3 07.91 06.97 06.97 07.91 7.91
13 Adam AdlerAdam Adler
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 1 PB 07.44 07.44 07.44 07.32 7.44
14 Miloš JirovskýMiloš Jirovský
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 2 06.47 05.01 06.02 06.47 6.47
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(so, 2.10.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 22 PB 35.47 35.47 35.47
2 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 23 PB 34.71 34.71 34.71
3 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 24 30.70 30.70 30.70
4 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 21 29.10 29.10 29.10
5 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 20 PB 26.28 26.28 26.28
6 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 15 PB 25.12 25.12 25.12
7 Denisa ArtusováDenisa Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 11 PB 23.13 23.13 23.13
8 Klára KočováKlára Kočová
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
09 19 22.88 22.88 22.88
9 Anna VykysaláAnna Vykysalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 14 22.35 22.35 22.35
10 Johana ProkešováJohana Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 17 22.05 22.05 22.05
11 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 18 22.00 22.00 22.00
12 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 13 21.32 21.32 21.32
13 Asia MascherucciAsia Mascherucci
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 8 PB 20.66 20.66 20.66
14 Elen ŠlapákováElen Šlapáková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 12 20.34 20.34 20.34
15 Kateřina KřížováKateřina Křížová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 16 18.79 18.79 18.79
16 Viktorie VeseláViktorie Veselá
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 9 18.22 18.22 18.22
17 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 10 17.72 17.72 17.72
18 Julie ŠantaváJulie Šantavá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3 PB 17.70 17.70 17.70
19 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 1 PB 17.22 17.22 17.22
20 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 6 PB 16.94 16.94 16.94
21 Anna Marie KulhánkováAnna Marie Kulhánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 5 PB 16.66 16.66 16.66
22 Nina DunajováNina Dunajová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 7 16.17 16.17 16.17
23 Alžběta HamanováAlžběta Hamanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 4 PB 15.52 15.52 15.52
24 Anna HlinskáAnna Hlinská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 2 13.27 13.27 13.27
Celkem 24 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(so, 2.10.2021 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 16 36.81 36.81 36.81
2 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 17 36.61 36.61 36.61
3 Šimon ZáveskýŠimon Záveský
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 9 PB 26.60 26.60 26.60
4 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 13 26.16 26.16 26.16
5 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 14 25.72 25.72 25.72
6 Patrik BrejchaPatrik Brejcha
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 11 24.71 24.71 24.71
7 Tomáš PonertTomáš Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 10 24.54 24.54 24.54
8 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 8 PB 24.22 24.22 24.22
9 Šimon BohušŠimon Bohuš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 2 PB 23.06 23.06 23.06
10 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 15 22.93 22.93 22.93
11 Oliver MosesOliver Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 7 21.58 21.58 21.58
12 Vincent PopVincent Pop
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 12 21.13 21.13 21.13
13 Antonín AdamAntonín Adam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 6 19.60