Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců Stč kraje - mladší žactvo

Kutná Hora (2. 10. 2021)

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 2.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 22 12.70 12.20 12.24 x 12.24 12.06 12.70 12.64
2 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 21 11.70 10.89 11.43 11.70 11.70 11.29 10.81 11.04
3 Asia MascherucciAsia Mascherucci
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 20 10.78 09.15 10.43 09.88 10.43 10.57 10.39 10.78
4 Nela NovotnáNela Novotná
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 17 PB 10.65 10.30 09.42 10.65 10.65 10.09 10.05 09.28
5 Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 19 PB 10.45 09.80 09.55 09.64 9.80 08.93 10.45 10.13
6 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 16 PB 10.04 08.79 08.85 09.59 9.59 - 09.19 10.04
7 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 18 09.95 09.35 09.11 08.71 9.35 09.48 09.68 09.95
8 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 15 08.98 08.98 08.87 08.46 8.98 08.29 08.70 08.43
9 Adéla BoubínováAdéla Boubínová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 9 PB 08.58 08.58 x x 8.58
10 Anna Marie KulhánkováAnna Marie Kulhánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 11 08.55 08.55 08.18 07.99 8.55
11 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 14 08.37 08.37 08.02 x 8.37
12 Stela Ester TeclováStela Ester Teclová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 4 PB 08.27 07.79 08.27 08.00 8.27
13 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 12 07.87 07.87 07.25 07.79 7.87
14 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 7 PB 07.83 07.83 07.47 06.41 7.83
15 Barbora ČápováBarbora Čápová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 2 PB 07.82 07.82 06.57 07.31 7.82
16 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 13 07.49 07.49 07.32 06.10 7.49
17 Michaela AdámkováMichaela Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 10 07.43 07.43 07.19 x 7.43
18 Anna PohunkováAnna Pohunková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 6 07.32 06.89 06.80 07.32 7.32
19 Karolína ZíkováKarolína Zíková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 3 07.31 06.26 06.77 07.31 7.31
20 Anna HlinskáAnna Hlinská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 5 07.01 06.45 07.01 06.27 7.01
21 Darina BíláDarina Bílá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 1 06.83 06.06 06.38 06.83 6.83
Ema DobiášováEma Dobiášová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 8 DNS
Celkem 22 závodníků