Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců Stč kraje - mladší žactvo

Kutná Hora (2. 10. 2021)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 19.89
2 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.66
3 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 20.79
4 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.14
5 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 21.17
6 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.48
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 13:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin StrakaMartin Straka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 20.88
2 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 20.91
3 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 20.96
4 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.45
Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 13:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 21.35
2 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.45
3 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 22.37
4 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 22.41
Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.10.2021 - 13:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 20.18
2 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.93
3 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 22.95
4 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 23.52
5 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 19.89
2 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 20.18
3 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.66
4 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 20.79
5 Martin StrakaMartin Straka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 20.88
6 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 20.91
7 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 20.96
8 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.14
9 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 21.17
10 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 21.35
11 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.45
11 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.45
13 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.93
14 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 22.37
15 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 22.41
16 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.48
17 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 22.95
18 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 23.52
19 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.86
Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 13:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 19.68
2 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 20.01
3 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 20.21
4 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.62
5 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 20.67
Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 13:25) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 19.93
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 20.52
3 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 20.81
4 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 PB 20.96
5 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 21.02
6 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.39
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 13:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 21.24
2 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 21.53
3 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.74
4 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 22.13
5 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.19
6 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.29
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 2.10.2021 - 13:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 PB 21.82
2 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 21.87
3 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 21.90
4 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 22.57
5 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.79
6 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.09
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 2.10.2021 - 13:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 21.84
2 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 21.98
3 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 22.69
4 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.21
5 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 24.14
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 19.68
2 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 19.93
3 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 20.01
4 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 20.21
5 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 20.52
6 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.62
7 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 20.67
8 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 20.81
9 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 PB 20.96
10 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 21.02
11 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 21.24
12 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.39
13 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 21.53
14 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.74
15 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 PB 21.82
16 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 21.84
17 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 21.87
18 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 21.90
19 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 21.98
20 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 22.13
21 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.19
22 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.29
23 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 22.57
24 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 22.69
25 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.79
26 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.09
27 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.21
28 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 24.14
Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 DNS