Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

19. České akademické hry

Olomouc (7. 9. 2021)

1500 m - Muži

(út, 7.9.2021 - 15:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 58 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 Masarykova univerzita BrnoMasarykova univerzita Brno 1 4:12.58
2 198 Martin KováčechMartin Kováčech 01 Vysoká škola báňská - Technická univerzita OstravaVysoká škola báňská - Techn... 2 4:13.68
3 14 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 5 4:13.77
4 79 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 Ostravská univerzita v OstravěOstravská univerzita v Ostravě 7 4:14.14
5 87 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 Technická univerzita v LiberciTechnická univerzita v Liberci 6 4:14.53
6 94 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 Univerzita Hradec KrálovéUniverzita Hradec Králové 3 4:16.89
7 95 Václav KrejcarVáclav Krejcar 97 Univerzita Hradec KrálovéUniverzita Hradec Králové 8 4:17.31
8 32 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita... 4 4:18.64
9 222 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 11 4:20.90
10 88 Adam MatoušAdam Matouš 98 Technická univerzita v LiberciTechnická univerzita v Liberci 10 4:27.87
11 110 František KožnarFrantišek Kožnar 96 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 12 4:34.56
12 51 Přemysl PreissPřemysl Preiss 98 Farmaceutická fakulta UK v Hradci KrálovéFarmaceutická fakulta UK v ... 13 4:58.67
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy

(út, 7.9.2021 - 15:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 141 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 2 4:42.48
2 50 Anita ŽákováAnita Žáková 00 Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita... 4 4:43.10
3 143 Bára StýblováBára Stýblová 99 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 3 4:43.11
4 44 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita... 5 4:44.08
5 46 Barbora LampováBarbora Lampová 95 Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita... 7 4:47.78
6 213 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P... 8 4:48.43
7 73 Hana PavelkováHana Pavelková 00 Masarykova univerzita BrnoMasarykova univerzita Brno 6 4:51.16
8 92 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 Technická univerzita v LiberciTechnická univerzita v Liberci 10 4:52.59
9 137 Jana PekařováJana Pekařová 02 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 11 4:57.56
10 135 Anna KryškováAnna Kryšková 96 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 9 5:00.39
11 227 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 12 5:06.58
49 Klára StýblováKlára Stýblová 00 Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita... 13 DNF
Celkem 12 závodníků