Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebory Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Přerov (16. 9. 2021)
300 m - Muži (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž PB 35.23
2 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 38.46
3 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... PB 41.98
300 m - Ženy (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. PB 41.55
2 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... PB 42.69
3 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. PB 46.49
600 m - Muži (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1:30.23
2 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1:33.81
600 m - Ženy (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... PB 1:48.52
2 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. PB 1:53.36
3 Zuzana PřikrylováZuzana Přikrylová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:18.42
1500 m - Muži (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4:13.32
2 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4:24.41
3 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4:35.62
1500 m - Ženy (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela BrtníčkováMichaela Brtníčková 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:03.60
3000 m - Muži (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš KašpaříkTomáš Kašpařík 75 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11:42.01
2 Radim SpilkaRadim Spilka 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. PB 12:05.62
100 m překážek (0.84) - Žáci (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... PB 15.47
2 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... PB 15.52
3 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 19.04
100 m překážek (0.84) - Ženy (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 16.62
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.55
2 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. PB 16.47
100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... PB 17.14
2 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... PB 18.52
3 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 19.11
110 m překážek (1.06) - Muži (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 15.76
110 m překážek (0.99) - Junioři (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... PB 14.84
2 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 16.22
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 15.56
2 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.73
3 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.57