Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebory Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Přerov (16. 9. 2021)
skok vysoký - Muži (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.95
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. SB 1.92
3 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.79
skok vysoký - Ženy (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alena LevkováAlena Levková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.66
2 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. PB 1.66
3 Nikola PařilováNikola Pařilová 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1.57
skok o tyči - Muži (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. PB 3.06
skok o tyči - Ženy (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... PB 3.06
2 Michaela MazákováMichaela Mazáková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2.76
skok daleký - Muži (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... SB 6.00
2 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4.73
3 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4.52
skok daleký - Ženy (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.61
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5.05
3 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.68
trojskok - Ženy (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.48
2 Nikola PařilováNikola Pařilová 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11.41
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... PB 11.21
vrh koulí 3kg - Dorostenky (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina MazurováMartina Mazurová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. PB 16.67
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... PB 12.07
3 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11.66
vrh koulí 4kg - Ženy (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... SB 11.05
2 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková 71 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.89
3 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... SB 08.79
vrh koulí 5kg - Dorostenci (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.85
vrh koulí 6kg - Junioři (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. PB 10.80
vrh koulí 7,26kg - Muži (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek AdámekRadek Adámek 94 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.96
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.35
3 Milan AdámekMilan Adámek 50 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. PB 06.61
hod diskem 1kg - Ženy (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... SB 34.10
2 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková 71 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 28.98
3 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... SB 26.68
hod diskem 1kg - Juniorky (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 37.80
hod diskem 1kg - Dorostenky (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina MazurováMartina Mazurová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 36.15
2 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 29.49
3 Michaela MazákováMichaela Mazáková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 26.55
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.58
2 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 30.04
3 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 29.67
hod diskem 2kg - Muži (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek AdámekRadek Adámek 94 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 39.23
2 Adam SkácelAdam Skácel 01 AK KroměřížAK Kroměříž PB 38.01
3 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 26.69
hod kladivem 4kg - Ženy (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina KoutňákováMartina Koutňáková 90 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... SB 30.58
2 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... SB 28.15
3 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková 71 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 24.14
hod kladivem 5kg - Dorostenci (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.54
hod kladivem 6kg - Junioři (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
hod kladivem 7,26kg - Muži (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... SB 32.21
hod oštěpem 500g - Dorostenky (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 32.41
2 Aneta MiklišováAneta Miklišová 05 AK KroměřížAK Kroměříž PB 24.14
3 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... PB 21.51
hod oštěpem 600g - Žáci (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 24.50
hod oštěpem 600g - Ženy (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... PB 30.13
2 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... SB 15.57
3 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková 71 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... SB 14.25
hod oštěpem 700g - Dorostenci (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... PB 32.46
hod oštěpem 800g - Muži (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam SkácelAdam Skácel 01 AK KroměřížAK Kroměříž 50.43
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... SB 49.90
3 Milan AdámekMilan Adámek 50 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. PB 19.22
hod oštěpem 800g - Junioři (čtvrtek, 16.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. PB 40.76
2 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. PB 38.23