Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.podzimní házení

Přerov (13. 10. 2021)

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 13.10.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 PB 09.75 09.01 09.38 08.81 9.38 09.53 09.34 09.75
2 Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 PB 07.73 07.02 07.73 07.51 7.73 07.55 x 07.29
3 Václav LošekVáclav Lošek
Orel VyškovOrel Vyškov
08 PB 07.38 07.05 07.25 07.00 7.25 07.38 07.24 06.62
4 Filip GallFilip Gall
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 06.30 06.30 05.71 04.96 6.30 05.85 05.58 05.60
5 Jakub JakoubekJakub Jakoubek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 SB 06.25 04.88 05.15 06.25 6.25 05.68 05.98 05.74
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 13.10.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 PB 08.66 08.59 07.95 08.66 8.66 08.45 08.29 08.17
Celkem 1 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 13.10.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 PB 27.40 24.63 25.51 24.34 25.51 27.40 x x
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Ml. žáci

(st, 13.10.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav LošekVáclav Lošek
Orel VyškovOrel Vyškov
08 PB 22.10 18.92 20.11 18.44 20.11 22.08 x 22.10
2 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 20.84 17.16 20.08 x 20.08 16.63 20.84 16.07
3 Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 18.51 18.51 17.48 16.90 18.51 x 16.92 16.08
4 Filip GallFilip Gall
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 12.38 x 08.96 10.38 10.38 11.77 11.44 12.38
5 Jakub JakoubekJakub Jakoubek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 PB 11.65 10.53 11.65 10.20 11.65 08.61 09.33 10.58
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(st, 13.10.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav LošekVáclav Lošek
Orel VyškovOrel Vyškov
08 PB 28.35 26.79 22.37 27.94 27.94 28.29 28.35 x
2 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 26.03 24.73 19.07 25.02 25.02 20.45 26.03 21.19
3 Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 PB 22.07 21.38 17.01 20.19 21.38 19.14 19.52 22.07
4 Vít NavrátilVít Navrátil
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 19.53 17.67 19.53 19.02 19.53 16.84 19.17 17.17
5 Jakub JakoubekJakub Jakoubek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 PB 13.32 09.04 06.31 07.79 9.04 07.11 10.80 13.32
6 Filip GallFilip Gall
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 PB 12.96 12.79 12.10 x 12.79 11.42 12.96 12.91
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 13.10.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 PB 29.39 26.75 28.06 27.42 28.06 29.39 28.95 25.78
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 13.10.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 49.07 x 43.37 49.07 49.07 x 45.99 48.90
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 13.10.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 PB 49.52 49.52 45.04 41.20 49.52 39.39 42.34 47.01
2 Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 PB 42.18 35.36 41.48 40.51 41.48 38.72 40.41 42.18
3 Vít NavrátilVít Navrátil
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 PB 31.27 28.10 31.27 29.51 31.27 25.47 30.61 30.19
4 Jakub JakoubekJakub Jakoubek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 PB 17.92 15.74 17.92 14.39 17.92 16.14 x 17.02
Celkem 4 závodníků
vrhačský trojboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0952
2 Václav LošekVáclav Lošek 08 Orel VyškovOrel Vyškov 0866
3 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0774
4 Filip GallFilip Gall 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0432
5 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0405
Poznámky:
Rybníček = 9,38 - 20,08 - 25,02; Lošek = 7,25 - 20,11 - 27,94; Kříž = 7,73 - 18,51 - 21,38; Gall = 6,30 - 10,38 - 12,79; Jakoubek = 6,25 - 11,65 - 9,04
Celkem 5 závodníků
vrhačský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1260
Poznámky:
Zaorálková = 8,66 -25,51 - 8,06
Celkem 1 závodníků