Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva krajů Moravskoslezského, Olomouckého, Jihomoravského, Zlínského a kraje Vysočina

Olomouc (28. 9. 2021)

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 28.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,49 1,53 1,56 1,59 1,62 1,64 1,66 1,68 Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
09 14 1.59 o o o o - o xo 11.00
2 David ZápařkaDavid Zápařka
VysočinaVysočina
08 10 1.56 o o o o o o xxx 9.00
3 Tomáš DoležalTomáš Doležal
VysočinaVysočina
08 7 1.53 o o o o xxo xxx 8.00
4 Dalibor DrdaDalibor Drda
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 13 1.53 - o xo xo xxo xxx 7.00
5 Jan BulíčekJan Bulíček
Zlínský krajZlínský kraj
08 9 1.49 xxo o o o xxx 6.00
6 Josef HolemářJosef Holemář
VysočinaVysočina
09 12 1.49 o o o xxo xxx
7 Pavel DaněkPavel Daněk
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 11 1.45 o o xo xxx 5.00
8 Jan BarešJan Bareš
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 5 1.45 o o xxo xxx 4.00
9 Filip HolušaFilip Holuša
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 6 1.40 xo o xxx 3.00
10= Jiří ObšilJiří Obšil
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 4 1.35 o xxx 1.50
10= Roman ZemekRoman Zemek
Zlínský krajZlínský kraj
08 1 1.35 o xxx 1.50
12 Jaroslav NovákJaroslav Novák
Olomoucký krajOlomoucký kraj
09 3 1.35 xxo xxx
Ondřej VargaOndřej Varga
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
09 8 NM xxx
Adam HlavicaAdam Hlavica
Zlínský krajZlínský kraj
08 2 NM xxx
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 28.9.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,44 1,48 1,53 1,60 1,62 Body
1 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 15 1.60 - - - o o o o xxo xxx 11.00
2 Natálie SkálováNatálie Skálová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
09 13 1.44 o o - o o xxx 9.00
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 14 1.44 - o o xo xo xxx 8.00
4 Agáta NovákováAgáta Nováková
VysočinaVysočina
08 6 1.44 o o o xxo xxo xxx 7.00
5 Barbora BrožováBarbora Brožová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 12 1.40 - o o o xxx 6.00
6= Klára PohlováKlára Pohlová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
08 10 1.40 o o o xo xxx
6= Sofie BártováSofie Bártová
VysočinaVysočina
09 7 1.40 o o o xo xxx 5.00
8 Berenika MikulkováBerenika Mikulková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 11 1.40 xo o o xxo xxx 4.00
9 Julie KaspříkováJulie Kaspříková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
08 9 1.35 o o o xxx
10 Šárka LieblováŠárka Lieblová
Zlínský krajZlínský kraj
08 4 1.35 o o xo xxx 3.00
11 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
VysočinaVysočina
08 8 1.35 o o xxo xxx
12 Diana KatrňákováDiana Katrňáková
Zlínský krajZlínský kraj
09 2 1.30 xo o xxx 2.00
13 Barbora FaltusováBarbora Faltusová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 5 1.30 o xo xxx 1.00
14 Zuzana ČernáZuzana Černá
Olomoucký krajOlomoucký kraj
08 3 1.25 o xxx
Celkem 14 závodníků