Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo krajského přeboru družstev přípravky žáků a žákyň Královéhradeckého kraje – skupina A

Týniště nad Orlicí (9. 9. 2021)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.55
2 Sebastián BašeSebastián Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.35
3 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 10.68
4 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 11.00
5 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 11.20
6 Lukáš ŘíčařLukáš Říčař 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 11.44
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 08.52
2 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 10.24
3 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.76
4 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 10.88
5 Jakub VinopalJakub Vinopal 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.96
6 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 11.26
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.85
2 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.00
3 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.45
4 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.76
5 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.92
6 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 11.09
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.39
2 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 10.39
3 Filip SedláčekFilip Sedláček 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 12.12
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 09.92
2 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.21
3 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.40
4 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.52
5 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 11.08
6 Eduard ErbenEduard Erben 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 12.26
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 09.68
2 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.21
3 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.85
4 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.91
5 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.11
6 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 11.12
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.02
2 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.49
3 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 11.05
4 Ada VondroušAda Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 12.26
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.17
2 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.43
3 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.52
4 Barbora FišarováBarbora Fišarová 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 10.61
5 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.82
6 Nicola DvořákováNicola Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 11.21
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.18
2 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 10.49
3 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 10.73
4 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 11.10
5 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 11.19
6 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 11.89
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.95
2 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.09
3 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.14
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.19
5 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.39
6 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 10.97
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 08.81
2 Monika ŠimperskáMonika Šimperská 10 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 10.39
3 Laura SobkováLaura Sobková 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.45
4 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 11.34
5 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 11.56
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára TurynkováSára Turynková 10 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 09.36
2 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 09.37
3 Daniela TučkováDaniela Tučková 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.71
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 09.30
2 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.39
3 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.50
4 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.98
5 Natali MaršováNatali Maršová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11.13
6 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B 11.13
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 09.91
2 Veronika DusováVeronika Dusová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.57
3 Eva ČermákováEva Čermáková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.58
4 Aneta MatyášováAneta Matyášová 13 Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B 10.59
5 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.36
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 09.78
2 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.13
3 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.35
4 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.48
5 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B 11.15
6 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B 11.17
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VomáčkováNikola Vomáčková 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.09
2 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.25
3 Agáta VoborníkováAgáta Voborníková 13 Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B 11.74
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠpliňováEma Špliňová 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 09.62
2 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 09.81
3 Magdaléna HuškováMagdaléna Hušková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.13
4 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.46
5 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.55
6 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.92
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie HolíkováSofie Holíková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 10.08
2 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 10.24
3 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 10.53
4 Dominika PražákováDominika Pražáková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 10.58
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1:57.20
2 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:20.44
3 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:22.20
4 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:22.30
5 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:24.42
6 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:24.89
7 Sebastián BašeSebastián Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:30.80
8 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:35.12
9 Jakub VinopalJakub Vinopal 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:35.18
10 Lukáš ŘíčařLukáš Říčař 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:35.46
11 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:35.77
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:06.07
2 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:11.88
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:13.26
4 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:15.07
5 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:20.92
6 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:23.97
7 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:28.63
8 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:38.26
9 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:41.38
10 Filip SedláčekFilip Sedláček 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 3:00.13
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:07.26
2 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:09.79
3 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:09.94
4 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:15.38
5 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:19.57
6 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:22.22
7 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:23.26
9 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:28.73
10 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:30.42
11 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:31.68
12 Ada VondroušAda Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:35.31
13 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:36.16
14 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:36.78
15 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:53.68
16 Eduard ErbenEduard Erben 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:59.22
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (st, 8.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
8 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:27.42
Celkem 1 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:12.69
2 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:18.99
3 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:20.06
4 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:22.08
5 Barbora FišarováBarbora Fišarová 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:25.24
6 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:25.84
7 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:28.71
8 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:31.50
9 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 2:33.52
10 Nicola DvořákováNicola Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:34.34
11 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:42.99
12 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 2:45.25
13 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:50.66
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára TurynkováSára Turynková 10 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 2:04.92
2 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:07.98
3 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:08.10
4 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:13.74
5 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:18.14
6 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:21.48
7 Laura SobkováLaura Sobková 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:22.70
8 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 2:27.92
9 Daniela TučkováDaniela Tučková 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:29.16
10 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 2:32.14
11 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 2:44.46
12 Monika ŠimperskáMonika Šimperská 10 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 3:40.15
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:07.26
2 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:16.31
3 Nikola VomáčkováNikola Vomáčková 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:17.38
4 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:18.94
5 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:19.86
6 Veronika DusováVeronika Dusová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:20.26
7 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:29.89
8 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:30.70
9 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:32.56
10 Natali MaršováNatali Maršová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:35.26
11 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:38.32
12 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B 2:39.91
13 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:40.97
14 Aneta MatyášováAneta Matyášová 13 Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B 2:50.32
15 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B 2:51.97
16 Eva ČermákováEva Čermáková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:58.05
Celkem 16 závodníků
Běh 4 (čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:17.68
2 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:23.74
3 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 2:25.47
4 Magdaléna HuškováMagdaléna Hušková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:27.99
5 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:28.68
6 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:29.15
7 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:29.44
8 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 2:37.52
9 Sofie HolíkováSofie Holíková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 2:39.06
10 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:45.80
11 Ema ŠpliňováEma Špliňová 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:45.98
12 Dominika PražákováDominika Pražáková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 2:49.27
13 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B 2:57.24
14 Agáta VoborníkováAgáta Voborníková 13 Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B 3:05.15
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BalcarLukáš Balcar
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 4.57
2 Hugo SittaHugo Sitta
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 4.28
3 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 3.88
4 Sebastián BašeSebastián Baše
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
21 3.83
5 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.77
6 Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.71
7 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
11 3.62
8 Martin ZajícMartin Zajíc
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 3.55
9 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 3.52
10 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
12 3.51
11 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 3.48
12 Daniel HanusDaniel Hanus
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 3.46
13 Kryštof BaldaKryštof Balda
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 3.44
14 Matěj RaiterMatěj Raiter
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 3.43
15 Tobiáš KoutTobiáš Kout
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
10 3.42
16 Antonín RadilAntonín Radil
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
13 3.42
17 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 3.41
18 David LuštinecDavid Luštinec
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 3.38
19 Petr MikysaPetr Mikysa
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
12 3.37
20 Oliver SzalayOliver Szalay
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 3.35
21 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
11 3.33
22 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 3.33
23 Jakub PleskotJakub Pleskot
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 3.33
24 David BílekDavid Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 3.31
25 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 3.25
26 Jakub VinopalJakub Vinopal
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 3.19
27 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 3.11
28 Kryštof MádleKryštof Mádle
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 3.10
29 Lukáš ŘíčařLukáš Říčař
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
12 3.09
30 Maxim SzalayMaxim Szalay
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 2.99
31 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
10 2.98
32 Jan ŠvarcJan Švarc
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 2.96
33 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 2.93
34 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 2.92
35 Filip SedláčekFilip Sedláček
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
13 2.82
36 Ada VondroušAda Vondrouš
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
15 2.44
37 Eduard ErbenEduard Erben
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 2.31
Celkem 37 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 4.19
2 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 3.70
3 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.69
4 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 3.56
5 Sára TurynkováSára Turynková
Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A
10 3.52
6 Ema KuntováEma Kuntová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 3.47
7 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 3.47
8 Matylda MaláMatylda Malá
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 3.43
9 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.40
10 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 3.38
11 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.36
12 Vendula JaklováVendula Jaklová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 3.32
13 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 3.32
14 Nicola DvořákováNicola Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 3.28
15 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
11 3.26
16 Karolína ŠediváKarolína Šedivá
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
10 3.25
17 Nela JindrováNela Jindrová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 3.24
18 Nikola VomáčkováNikola Vomáčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 3.24
19 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
11 3.22
20 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 3.20
21 Magdaléna HuškováMagdaléna Hušková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 3.17
22 Barbora FišarováBarbora Fišarová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
12 3.15
23 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 3.12
24 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 3.12
25 Dominika PražákováDominika Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
10 3.11
26 Ema ŠpliňováEma Špliňová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
10 3.10
27 Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
13 3.10
28 Jana RýdlováJana Rýdlová
Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A
11 3.08
29 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 3.07
30 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 3.05
31 Daniela TučkováDaniela Tučková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 3.04
32 Emily ŠafkováEmily Šafková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 3.02
33 Eliška HorníkováEliška Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
10 3.00
34 Aneta KónyováAneta Kónyová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 2.97
35 Monika ŠimperskáMonika Šimperská
Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A
10 2.96
36 Hana ProcházkováHana Procházková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 2.96
37 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
12 2.93
38 Eliška MatějkováEliška Matějková
Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A
11 2.93
39 Laura SobkováLaura Sobková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 2.90
40 Veronika DusováVeronika Dusová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 2.90
41 Lucie KotlandováLucie Kotlandová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 2.85
42 Barbora OrnstováBarbora Ornstová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 2.82
43 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 2.81
44 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová
Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A
11 2.80
45 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
10 2.78
46 Sofie HolíkováSofie Holíková
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
10 2.76
47 Anna MaláAnna Malá
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 2.75
48 Lucie ŠedováLucie Šedová
Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A
11 2.74
49 Natali MaršováNatali Maršová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 2.72
50 Eva ČermákováEva Čermáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 2.67
51 Aneta HoloubkováAneta Holoubková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
11 2.61
52 Tereza MatějkováTereza Matějková
Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B
13 2.57
53 Natálie DivíškováNatálie Divíšková
Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B
12 2.50
54 Aneta MatyášováAneta Matyášová
Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B
13 2.47
55 Eliška BartošováEliška Bartošová
Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B
12 2.40
56 Agáta VoborníkováAgáta Voborníková
Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B
13 2.25
Celkem 56 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 44.82
2 Jakub VinopalJakub Vinopal
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 38.44
3 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 37.65
4 Hugo SittaHugo Sitta
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 36.12
5 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 35.92
6 Lukáš BalcarLukáš Balcar
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 35.70
7 Daniel HanusDaniel Hanus
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 34.83
8 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 31.92
9 David BílekDavid Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 29.23
10 Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 28.95
11 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 28.71
12 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
10 27.99
13 Martin ZajícMartin Zajíc
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 26.24
14 Kryštof BaldaKryštof Balda
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 25.94
15 Oliver SzalayOliver Szalay
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 25.47
16 Matěj RaiterMatěj Raiter
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 24.89
17 Petr MikysaPetr Mikysa
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
12 24.68
18 Antonín RadilAntonín Radil
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
13 23.62
19 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 23.39
20 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
12 22.31
21 Tobiáš KoutTobiáš Kout
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
10 22.29
22 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
11 21.80
23 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 21.05
24 Sebastián BašeSebastián Baše
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 20.68
25 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 20.00
26 Lukáš ŘíčařLukáš Říčař
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
12 19.70
27 Jan ŠvarcJan Švarc
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 19.64
28 Kryštof MádleKryštof Mádle
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 19.63
29 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
11 19.10
30 Maxim SzalayMaxim Szalay
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 18.77
31 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 18.19
32 Jakub PleskotJakub Pleskot
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 16.62
33 David LuštinecDavid Luštinec
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 15.79
34 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 15.31
35 Eduard ErbenEduard Erben
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 13.62
36 Ada VondroušAda Vondrouš
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
15 07.05
37 Filip SedláčekFilip Sedláček
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
13 05.81
Celkem 37 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 9.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára TurynkováSára Turynková
Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A
10 33.36
2 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 30.45
3 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 28.78
4 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 26.35
5 Nikola VomáčkováNikola Vomáčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 25.99
6 Nicola DvořákováNicola Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 25.44
7 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 24.74
8 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 24.38
9 Aneta KónyováAneta Kónyová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 24.01
10 Daniela TučkováDaniela Tučková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 22.31
11 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
11 21.91
12 Ema ŠpliňováEma Špliňová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
10 21.74
13 Eliška HorníkováEliška Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
10 21.17
14 Sofie HolíkováSofie Holíková
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
10 21.13
15 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 20.65
16 Magdaléna HuškováMagdaléna Hušková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 20.23
17 Jana RýdlováJana Rýdlová
Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A
11 20.13
18 Laura SobkováLaura Sobková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 18.79
19 Lucie KotlandováLucie Kotlandová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 18.77
20 Barbora OrnstováBarbora Ornstová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 18.62
21 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 18.58
22 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
11 18.58
23 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
10 18.18
24 Hana ProcházkováHana Procházková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 18.07
25 Veronika DusováVeronika Dusová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 18.06
26 Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
13 17.81
27 Nela JindrováNela Jindrová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 17.70
28 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 17.66
29 Vendula JaklováVendula Jaklová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 17.63
30 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 17.44
31 Karolína ŠediváKarolína Šedivá
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
10 17.22
32 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 17.12
33 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 17.01
34 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 16.69
35 Matylda MaláMatylda Malá
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 16.61
36 Anna MaláAnna Malá
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 16.61
37 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 16.37
38 Aneta HoloubkováAneta Holoubková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
11 15.76
39 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 15.49
40 Monika ŠimperskáMonika Šimperská
Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A
10 14.50
41 Barbora FišarováBarbora Fišarová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
12 14.35
42 Lucie ŠedováLucie Šedová
Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A
11 13.80
43 Natálie DivíškováNatálie Divíšková
Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B
12 13.53
44 Dominika PražákováDominika Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
10 12.87
45 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová
Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A
11 12.86
46 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ...
12 12.69
47 Ema KuntováEma Kuntová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 12.56
48 Emily ŠafkováEmily Šafková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 12.26
49 Eva ČermákováEva Čermáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 12.24
50 Eliška BartošováEliška Bartošová
Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B
12 12.16
51 Eliška MatějkováEliška Matějková
Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A
11 11.72
52 Tereza MatějkováTereza Matějková
Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B
13 10.75
53 Agáta VoborníkováAgáta Voborníková
Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B
13 09.66
54 Aneta MatyášováAneta Matyášová
Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B
13 08.62
55 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 07.75
56 Natali MaršováNatali Maršová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 07.30
Celkem 56 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1461
2 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1022
3 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0963
4 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0819
5 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0816
6 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0736
7 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0674
8 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0667
9 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0627
10 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0612
11 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0610
12 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0532
13 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0511
14 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0493
15 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0491
16 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0482
17 Sebastián BašeSebastián Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0477
18 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0438
19 Jakub VinopalJakub Vinopal 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0436
20 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0414
21 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0404
22 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0383
23 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0378
24 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0368
25 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0361
26 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0350
27 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0350
28 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0335
29 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0334
30 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0325
31 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0277
32 Lukáš ŘíčařLukáš Říčař 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0255
33 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0252
34 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0152
35 Ada VondroušAda Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0128
36 Filip SedláčekFilip Sedláček 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0049
37 Eduard ErbenEduard Erben 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0030
Celkem 37 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sára TurynkováSára Turynková 10 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 1395
2 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1381
3 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 1131
4 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1042
5 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1027
6 Nikola VomáčkováNikola Vomáčková 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1019
7 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1003
8 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0992
9 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0924
10 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0922
11 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0890
12 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0869
13 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0859
14 Daniela TučkováDaniela Tučková 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0823
15 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0798
16 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0789
17 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0779
18 Magdaléna HuškováMagdaléna Hušková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0746
19 Ema ŠpliňováEma Špliňová 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0731
20 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0726
21 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0710
22 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 0708
23 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0686
24 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0680
25 Laura SobkováLaura Sobková 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0675
26 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0673
27 Veronika DusováVeronika Dusová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0671
28 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0660
29 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0660
30 Barbora FišarováBarbora Fišarová 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0618
31 Sofie HolíkováSofie Holíková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 0612
32 Nicola DvořákováNicola Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0594
33 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 0586
34 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0580
35 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0546
36 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0522
37 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0510
38 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 0508
39 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0498
40 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0481
41 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 0452
42 Dominika PražákováDominika Pražáková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 0433
43 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0426
44 Monika ŠimperskáMonika Šimperská 10 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 0422
45 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0416
46 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0394
47 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0380
48 Eva ČermákováEva Čermáková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0329
49 Natali MaršováNatali Maršová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0323
50 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B 0294
51 Aneta MatyášováAneta Matyášová 13 Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B 0291
52 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 0267
53 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 0237
54 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B 0234
55 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B 0220
56 Agáta VoborníkováAgáta Voborníková 13 Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B 0091
Celkem 56 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJ Sokol Hradec Králové A TJ Sokol Hradec Králové A 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3392
2 TJ Sokol Hradec Králové B TJ Sokol Hradec Králové B 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3201
3 TJ Sokol Jaroměř A TJ Sokol Jaroměř A 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2258
4 Dětské centrum Ostroměř, z.s. A Dětské centrum Ostroměř, z.s. A 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 1958
5 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. A Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. A 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 1911
6 TJ Sokol Hradec Králové C TJ Sokol Hradec Králové C 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1783
7 TJ Sokol Jaroměř B TJ Sokol Jaroměř B 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0747
8 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. B Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. B 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 0463
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJ Sokol Jaroměř A TJ Sokol Jaroměř A 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4204
2 TJ Sokol Hradec Králové C TJ Sokol Hradec Králové C 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4041
3 TJ Sokol Hradec Králové D TJ Sokol Hradec Králové D 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 3061
4 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. A Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. A 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. sSportovní klub Týniště nad ... 3044
5 TJ Sokol Hradec Králové A TJ Sokol Hradec Králové A 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2960
6 Doudleby n.O. A Doudleby n.O. A 12 Doudleby n.O. ADoudleby n.O. A 2855
7 TJ Sokol Jaroměř B TJ Sokol Jaroměř B 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2606
8 Dětské centrum Ostroměř, z.s. A Dětské centrum Ostroměř, z.s. A 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2526
9 TJ Sokol Hradec Králové E TJ Sokol Hradec Králové E 12 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 2261
10 TJ Sokol Hradec Králové B TJ Sokol Hradec Králové B 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1655
11 Doudleby n.O. B Doudleby n.O. B 12 Doudleby n.O. BDoudleby n.O. B 1039
Celkem 11 závodníků