Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

Prostějov (15. 9. 2021)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.9.2021 - 15:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KubínŠimon Kubín 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 07.80
2 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 08.27
3 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 08.44
4 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 08.49
5 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 PB 08.57
6 David BaderleDavid Baderle 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 08.75
7 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 08.82
8 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.92
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 15.9.2021 - 15:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 08.77
2 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 08.85
3 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 08.89
4 Filip GallFilip Gall 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 09.05
5 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.18
6 Björn Cristopher KramerBjörn Cristopher Kramer 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 09.23
7 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.35
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 15.9.2021 - 15:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít NavrátilVít Navrátil 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 09.15
2 Šimon HradilíkŠimon Hradilík 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.23
3 Stanislav ŠtěpánStanislav Štěpán 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 09.32
4 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 09.34
5 Filip LandsfeldFilip Landsfeld 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.84
6 Nick DvořákNick Dvořák 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.05
7 Petr VysloužilPetr Vysloužil 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 10.17
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 15.9.2021 - 15:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.83
2 Jaromír ČernohousJaromír Černohous 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.27
3 Gustav HodekGustav Hodek 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 09.49
4 Ondřej NovákOndřej Novák 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 SB 10.28
5 Vojtěch VymlátilVojtěch Vymlátil 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 10.52
6 Jakub NavrátilJakub Navrátil 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 10.61
7 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 PB 08.32
2 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.33
3 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 08.62
4 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.78
5 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 08.85
6 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.07
7 Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.09
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 09.15
2 Mariella HofmanováMariella Hofmanová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.16
3 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 09.18
4 Veronika ŠípováVeronika Šípová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 09.20
5 Justýna ŽákováJustýna Žáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.21
6 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.27
7 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.42
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 SB 09.10
2 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.11
3 Dora ŽouželkováDora Žouželková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 09.18
4 Lucie MaláLucie Malá 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.35
5 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.36
6 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.46
7 Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 09.72
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela PávkováNela Pávková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.43
2 Lucie HolišováLucie Holišová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 09.43
3 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.55
4 Simona SelingerováSimona Selingerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.71
5 Eliška HráčkováEliška Hráčková 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.75
6 Sofie KouřilováSofie Kouřilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.78
7 Jana HavránkováJana Havránková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.89
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena VályováMagdalena Vályová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 PB 09.64
2 Kristýna GrammerováKristýna Grammerová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 09.68
3 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 09.73
4 Amálie KlevetováAmálie Klevetová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 09.79
5 Ema Marie PelikánováEma Marie Pelikánová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.92
6 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 10.24
7 Vanessa KašpárkováVanessa Kašpárková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.62
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta BláhováAlžběta Bláhová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 09.04
2 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.17
3 Hana DoubravováHana Doubravová 09 TJ UničovTJ Uničov 5 09.29
4 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.34
5 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 SB 10.58
6 Klaudie KročilováKlaudie Kročilová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.05
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.9.2021 - 17:55) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KubínŠimon Kubín 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 18.74
2 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 20.24
3 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 21.09
4 David BaderleDavid Baderle 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 PB 21.45
5 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 21.52
6 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 21.53
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.9.2021 - 17:55) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 21.31
2 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 21.81
3 Jan KyselýJan Kyselý 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 6 PB 21.88
4 Stanislav ŠtěpánStanislav Štěpán 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 PB 22.88
5 Kamil PurKamil Pur 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 PB 23.04
6 Petr VaculíkPetr Vaculík 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 26.63
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.9.2021 - 17:35) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.55
2 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 SB 21.36
3 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 21.87
4 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 22.05
5 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.17
6 Mariella HofmanováMariella Hofmanová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.83
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.9.2021 - 17:35) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HrubáKlára Hrubá 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 PB 22.26
2 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 22.61
3 Lucie MaláLucie Malá 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.86
4 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.46
5 Veronika ŠípováVeronika Šípová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 23.54
6 Jana HavránkováJana Havránková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.63
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.9.2021 - 17:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dora ŽouželkováDora Žouželková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 22.78
2 Sofie KouřilováSofie Kouřilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 23.14
3 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 23.32
4 Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 23.58
5 Alexandra KrejčíAlexandra Krejčí 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 24.72
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 15.9.2021 - 17:35) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana DoubravováHana Doubravová 09 TJ UničovTJ Uničov 2 22.79
2 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 24.04
3 Kristýna GrammerováKristýna Grammerová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 24.13
4 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 24.34
5 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 24.50
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 15.9.2021 - 17:35) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 22.20
2 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 22.88
3 Johana FoučkováJohana Foučková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 25.60
4 Klaudie KročilováKlaudie Kročilová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 28.81
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci

(st, 15.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 42.31
2 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 44.63
3 Kamil PurKamil Pur 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 PB 48.67
4 Jiří NovákJiří Novák 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 50.89
5 Matyáš GogolMatyáš Gogol 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 52.64
6 Šimon BajcarŠimon Bajcar 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 52.74
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 46.47
2 Zuzana ČernáZuzana Černá 08 TJ UničovTJ Uničov 4 46.76
3 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 48.33
4 Anna SpillerováAnna Spillerová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 51.09
5 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 56.21
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 15.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta BláhováAlžběta Bláhová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 48.18
2 Klára HrubáKlára Hrubá 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 51.30
3 Julie VinklárkováJulie Vinklárková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 51.72
4 Nela DrozdováNela Drozdová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 52.97
5 Ema Marie PelikánováEma Marie Pelikánová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 54.21
6 Nikol KvíčalováNikol Kvíčalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 56.71
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 1:51.25
2 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 1:52.24
3 Magdalena VályováMagdalena Vályová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 1:54.21
4 Rozálie PazderováRozálie Pazderová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 1:55.33
5 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 6 PB 1:55.53
6 Eliška CoufalováEliška Coufalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 1:55.66
7 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 1:57.51
8 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 1:57.51
9 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 PB 1:59.27
10 Tereza PajchlováTereza Pajchlová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 PB 1:59.52
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 15.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Agáta ŠalamounováAgáta Šalamounová 09 TJ UničovTJ Uničov 9 1:56.71
2 Klára BarešováKlára Barešová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 1:58.47
3 Lucie BráuerováLucie Bráuerová 09 TJ UničovTJ Uničov 5 PB 2:00.76
4 Eliška KoupilováEliška Koupilová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 PB 2:00.91
5 Tereza ScheuterováTereza Scheuterová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 2:06.32
6 Marie ŠkráškováMarie Škrášková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 2:09.26
7 Nela HajnáNela Hajná 09 TJ UničovTJ Uničov 7 2:13.92
8 Petra GabčanováPetra Gabčanová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:15.47
9 Eliška MéslováEliška Méslová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 PB 2:21.38
Celkem 9 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(st, 15.9.2021 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 3:39.66
2 Jakub LangerJakub Langer 08 TJ UničovTJ Uničov 4 3:42.63
3 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka 09 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 3:48.57
4 Jaromír ČernohousJaromír Černohous 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 3:50.21
5 Lukáš JenáčekLukáš Jenáček 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 3:53.58
6 Petr VaculíkPetr Vaculík 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 4:03.83
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.9.2021 - 16:10) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 10.56
2 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 10.69
3 Jan BarešJan Bareš 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.82
4 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 11.14
5 Filip GallFilip Gall 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 11.21
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 15.9.2021 - 16:10) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VančuraMichal Vančura 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.95
2 Viktor OttaViktor Otta 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 12.83
3 Šimon BajcarŠimon Bajcar 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.95
4 Jakub GrézaJakub Gréza 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 12.97
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.9.2021 - 16:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.56
2 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 10.63
3 Ema KroupováEma Kroupová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.27
4 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.11
5 Klára HrubáKlára Hrubá 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 12.25
6 Nela DrozdováNela Drozdová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.65
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.9.2021 - 16:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 11.63
2 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 12.14
3 Eliška SloukováEliška Slouková 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 12.78
4 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 12.82
5 Anna SpillerováAnna Spillerová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 13.52
6 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.62
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.9.2021 - 16:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina BerkováNina Berková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 12.79
2 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 13.09
3 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 13.35
4 Nikol KvíčalováNikol Kvíčalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 13.84
5 Simona SelingerováSimona Selingerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 14.68
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 15.9.2021 - 16:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 10.44
2 Johana FoučkováJohana Foučková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 12.91
3 Natálie BatováNatálie Batová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.18
4 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 13.20
5 Julie VinklárkováJulie Vinklárková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 13.39
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(st, 15.9.2021 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kubín, Esterka, Vacík, Bezděk Kubín, Esterka, Vacík, Bezděk Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 31.33
2 Knap, Kouba, Kříž, Rybníček Knap, Kouba, Kříž, Rybníček Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 32.38
3 Hodek, Kulich, Ševčík, Rašner Hodek, Kulich, Ševčík, Rašner TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 34.14
4 Kadlec, Kvasnička, Kramer, Hradilík Kadlec, Kvasnička, Kramer, Hradilík Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 34.95
5 Uherka, Jenáček, Novák, Leitgeb Uherka, Jenáček, Novák, Leitgeb Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 35.97
6 Moudrý, Gréza, Pohanka, Dvořák Moudrý, Gréza, Pohanka, Dvořák Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 36.28
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Špringerová, Motalová, Hrubanová, Němcová Špringerová, Motalová, Hrubanová, Němcová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 33.37
2 Bráuerová, Hwozdecká, Doubravová, Černá Bráuerová, Hwozdecká, Doubravová, Černá TJ UničovTJ Uničov 3 34.35
3 Barešová, Borůvková, Coufalová, Nováková Barešová, Borůvková, Coufalová, Nováková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 34.56
4 Berková, Kohoutková, Spillerová, Skokanová Berková, Kohoutková, Spillerová, Skokanová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 35.39
5 Karlíková, Zapletalová, Havránková, Andrisová Karlíková, Zapletalová, Havránková, Andrisová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 36.19
6 Pavlíčková, Koupilová, Vályová, Gabčanová Pavlíčková, Koupilová, Vályová, Gabčanová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 36.63
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hofmanová, Menšíková, Pávková, Žáková Hofmanová, Menšíková, Pávková, Žáková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 34.81
2 Reichlová, Žouželková, Vilímková, Scheuterová Reichlová, Žouželková, Vilímková, Scheuterová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 34.91
3 Holišová, Kašpárková, Kouřilová, Batová Holišová, Kašpárková, Kouřilová, Batová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 36.16
4 Bartošová, Hráčková, Pelikánová, Slouková Bartošová, Hráčková, Pelikánová, Slouková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 36.55
5 Škrášková, Drozdová, Nováková, Klouparová Škrášková, Drozdová, Nováková, Klouparová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 37.64
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 15.9.2021 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 3 1.38 o o o o o o xxx
2 Jiří ObšilJiří Obšil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 2 PB 1.38 o o o o xo o x-
3 Jaroslav NovákJaroslav Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 1 PB 1.38 o xo xo xxo o o xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 15.9.2021 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 2 PB 1.38 o o o xo xxo o xo xxx
2 Barbora FaltusováBarbora Faltusová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 8 1.35 - o o o o o xxx
3 Zuzana ČernáZuzana Černá
TJ UničovTJ Uničov
08 7 1.35 - o o o xo o xxx
4 Jana StratilováJana Stratilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 6 PB 1.35 o o o o xxo xo xxx
5 Berenika MikulkováBerenika Mikulková
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 9 1.35 - - o xo xo xxo xxx
6 Sára PelantováSára Pelantová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 5 1.32 o o o o xxo xxx
7 Eliška CoufalováEliška Coufalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 3 PB 1.27 o o o o xxx
8 Tereza ScheuterováTereza Scheuterová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 4 1.27 - xo xo o xxx
9 Rozálie PazderováRozálie Pazderová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 1 PB 1.27 o o o xxo xxx
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 15.9.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 23 PB 5.71 -1.1 m/s 5.03  -0,40 5.25  -0,40 x 5.25 5.11  -1,90 5.71  -1,10 x
2 Jiří EsterkaJiří Esterka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 20 PB 5.21 -1.4 m/s 5.03  -1,00 x x 5.03 4.81  -1,30 5.21  -1,40 5.04  -0,90
3 Šimon KubínŠimon Kubín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 22 PB 4.85 -1.1 m/s 4.77  -0,70 4.59  -0,60 4.85  -1,10 4.85 4.53  -1,90 4.51  -1,70 4.65  -0,90
4 Jiří ObšilJiří Obšil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 21 PB 4.73 +0.9 m/s 4.36  -1,60 4.73  0,90 4.55  -1,20 4.73 4.59  -1,00 x x
5 Martin LeitgebMartin Leitgeb
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 15 PB 4.42 -1.0 m/s 4.41  0,10 4.25  -1,30 4.36  -1,20 4.41 4.03  -1,00 4.42  -1,00 4.42  -1,00
6 David BaderleDavid Baderle
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 19 PB 4.41 -0.8 m/s x 4.23  -0,50 4.16  -1,70 4.23 x 4.41  -0,80 x
7 Sebastian VacíkSebastian Vacík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 18 PB 4.34 -0.2 m/s 4.34  -0,20 4.32  -0,60 4.20  -0,80 4.34 x 4.16  -2,60 4.28  -0,20
8 Björn Cristopher KramerBjörn Cristopher Kramer
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 13 PB 4.22 +0.8 m/s 4.22  0,80 4.03  -0,90 x 4.22 3.99  -1,30 3.86  -1,90 3.98  -0,80
9 Michal ŠťastnýMichal Šťastný
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 8 PB 4.21 -0.7 m/s 4.09  -1,50 4.21  -0,70 3.80  0,30 4.21
10 Filip GallFilip Gall
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 17 4.15 +0.3 m/s 4.15  0,30 4.03  -0,60 4.10  -1,00 4.15
11 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 12 PB 4.10 +0.1 m/s 4.10  0,10 4.06  0,40 3.84  -1,60 4.10
12 Stanislav ŠtěpánStanislav Štěpán
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
09 11 PB 4.01 -0.2 m/s 4.00  0,00 4.01  -0,20 3.94  -1,10 4.01
13 Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 16 3.88 -0.9 m/s x 3.88  -0,90 x 3.88
14 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 14 3.87 +0.6 m/s 3.87  0,60 3.81  -1,60 x 3.87
15 Michal VančuraMichal Vančura
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 1 PB 3.77 -1.0 m/s x 3.60  0,10 3.77  -1,00 3.77
16 Šimon HradilíkŠimon Hradilík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 24 PB 3.76 -0.9 m/s x 3.76  -0,90 3.69  -1,30 3.76
17 Viktor ČejkaViktor Čejka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 6 PB 3.65 -1.5 m/s 3.65  -1,50 3.24  -0,20 3.34  -0,70 3.65
18 Prokop DudaProkop Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 10 3.57 -0.1 m/s 3.57  -0,10 3.45  -0,40 3.52  -0,10 3.57
19 Matyáš GogolMatyáš Gogol
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 9 3.49 -0.5 m/s 3.49  -0,50 x 3.31  -0,40 3.49
20 Viktor OttaViktor Otta
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 5 PB 3.38 -1.0 m/s x 3.38  -1,00 3.34  -0,80 3.38
21 Alex FialaAlex Fiala
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 7 3.37 -1.1 m/s 2.95  -2,20 3.28  -0,60 3.37  -1,10 3.37
22 Petr VysloužilPetr Vysloužil
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 4 PB 3.37 +0.3 m/s x 3.37  0,30 x 3.37
23 Vojtěch VymlátilVojtěch Vymlátil
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 3 PB 2.95 +0.3 m/s 2.95  0,30 2.80  -0,10 2.88  -1,50 2.95
Ondřej JanoušekOndřej Janoušek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 2 NM x x x -
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 15.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
08 2 PB 4.65 -0.5 m/s 4.35  -1,60 4.21  -1,50 4.18  -1,50 4.35 4.65  -0,50 4.59  -0,20 4.59  -0,70
2 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 24 4.43 -0.7 m/s 4.22  -1,70 4.13  -0,90 4.18  -0,60 4.22 4.40  -0,50 4.43  -0,70 4.25  -0,80
3 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 25 4.40 -0.4 m/s 4.09  -0,90 4.30  -0,60 4.40  -0,40 4.40 4.19  -1,30 4.37  -1,30 4.29  -1,20
4 Veronika ŠípováVeronika Šípová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 22 4.25 -0.9 m/s 3.98  -0,60 4.01  -1,10 4.01  -0,90 4.01 4.00  -0,10 4.25  -0,90 4.11  -0,40
5 Tereza ŠotolováTereza Šotolová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 21 SB 4.16 -0.4 m/s 3.99  -2,00 3.66  -0,90 4.09  -0,90 4.09 4.05  -1,10 3.90  -0,50 4.16  -0,40
6 Sára KohoutkováSára Kohoutková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 23 4.07 -0.8 m/s 3.52  -1,00 3.93  -0,30 x 3.93 x 4.07  -0,80 x
7 Nela MenšíkováNela Menšíková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 19 PB 4.06 -0.6 m/s 3.75  -1,00 3.43  -1,00 4.05  -0,90 4.05 4.06  -0,60 3.75  -0,80 x
8 Hana SkokanováHana Skokanová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 20 3.98 -0.5 m/s 3.70  -0,70 3.91  -1,50 3.85  -0,80 3.91 3.86  -1,10 3.96  -0,80 3.98  -0,50
9 Sára PelantováSára Pelantová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 16 PB 3.91 -0.4 m/s 3.54  -1,40 3.50  -2,70 3.91  -0,40 3.91
10 Izabela Amélie NicodIzabela Amélie Nicod
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 17 PB 3.90 -1.1 m/s 3.90  -1,10 x x 3.90
11 Natálie BatováNatálie Batová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 1 PB 3.81 -1.6 m/s 3.81  -1,60 3.64  -2,40 3.72  -1,00 3.81
12 Klára BarešováKlára Barešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 18 3.65 -0.9 m/s 3.65  -0,90 x 2.85  -1,50 3.65
13 Justýna BízováJustýna Bízová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 10 PB 3.63 -1.2 m/s 3.47  -1,20 3.30  -0,80 3.63  -1,20 3.63
14 Justýna ŽákováJustýna Žáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 5 PB 3.55 -1.2 m/s x 3.55  -1,20 3.39  -1,40 3.55
15 Nela PávkováNela Pávková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 15 3.54 -0.9 m/s 3.26  -0,50 3.37  -1,20 3.54  -0,90 3.54
16 Michaela PálkováMichaela Pálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 13 3.51 -0.9 m/s 3.23  -1,70 3.51  -0,90 3.51  -1,00 3.51
17 Simona SelingerováSimona Selingerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 4 PB 3.49 -1.1 m/s 3.14  -2,30 3.28  -1,00 3.49  -1,10 3.49
18 Lucie MaláLucie Malá
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 14 3.45 -1.1 m/s 3.42  -1,20 3.08  -1,40 3.45  -1,10 3.45
19 Lucie HolišováLucie Holišová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 8 PB 3.40 -1.4 m/s 3.40  -1,40 3.28  -0,80 3.17  -1,10 3.40
20 Natali KlouparováNatali Klouparová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 12 3.39 -1.3 m/s 2.98  -1,70 x 3.39  -1,30 3.39
21 Sára NovákováSára Nováková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 9 3.32 -1.1 m/s 3.32  -1,10 2.87  -1,60 3.14  -1,70 3.32
22 Eliška SloukováEliška Slouková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 11 3.25 -1.4 m/s 3.25  -1,40 2.56  -1,00 2.61  -0,90 3.25
23 Hana ŽákováHana Žáková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
09 3 SB 3.25 -1.6 m/s x 3.25  -1,60 2.50  -0,70 3.25
24 Vanessa KašpárkováVanessa Kašpárková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 6 3.03 -1.0 m/s 2.80  -0,80 2.59  -1,30 3.03  -1,00 3.03
25 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
09 7 2.98 -1.2 m/s 2.98  -1,20 2.96  -1,30 2.92  -0,70 2.98
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 15.9.2021 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika KrmelováMonika Krmelová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 14 PB 10.95 09.35 10.36 09.70 10.36 09.64 09.44 10.95
2 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 15 10.22 10.22 09.60 10.10 10.22
3 Izabela Amélie NicodIzabela Amélie Nicod
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 12 PB 10.14 09.06 09.50 08.20 9.50 08.98 09.46 10.14
4 Tereza MacháčkováTereza Macháčková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 13 PB 10.00 09.29 09.20 09.26 9.29 08.94 07.80 10.00
5 Barbora KopeckáBarbora Kopecká
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 10 PB 09.10 09.00 08.62 09.10 9.10 08.24 08.40 08.94
6 Alexandra KrejčíAlexandra Krejčí
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 6 PB 08.60 08.20 07.96 08.60 8.60 07.72 08.60 08.20
7 Eliška HráčkováEliška Hráčková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 8 PB 08.58 08.26 08.30 08.58 8.58 08.33 08.10 08.10
8 Anna KrňováAnna Krňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 9 08.30 06.40 07.44 08.30 8.30 07.66 07.40
9 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 5 PB 07.94 07.48 07.94 07.74 7.94
10 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 11 07.77 07.77 07.76 07.00 7.77
11 Anita HrubanováAnita Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 4 PB 07.70 07.42 07.56 07.70 7.70
12 Eliška KoupilováEliška Koupilová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
09 2 PB 07.57 07.57 06.66 07.15 7.57
13 Hana ŽákováHana Žáková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
09 7 07.55 07.00 07.55 06.60 7.55
14 Johana FoučkováJohana Foučková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 1 PB 07.50 07.50 07.10 06.92 7.50
15 Petra GabčanováPetra Gabčanová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
09 3 PB 07.40 06.80 06.98 07.40 7.40
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 15.9.2021 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 14 13.50 12.44 12.68 11.90 12.68 12.34 13.50 13.05
2 Přemysl Čeněk KadlecPřemysl Čeněk Kadlec
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 13 PB 09.60 08.52 09.52 08.54 9.52 09.00 09.60 08.22
3 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 12 PB 09.50 08.50 08.60 09.00 9.00 08.20 x 09.50
4 Vít NavrátilVít Navrátil
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 11 08.38 07.44 x 07.70 7.70 07.70 08.38 08.33
5 Martin LeitgebMartin Leitgeb
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 10 PB 07.66 07.48 x 07.20 7.48 06.60 07.66 07.00
6 Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 8 PB 07.44 07.37 07.20 07.44 7.44 07.24 06.55 06.92
7 Gustav HodekGustav Hodek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 5 PB 07.20 05.82 05.95 06.93 6.93 06.40 07.20 07.00
8 David MoudrýDavid Moudrý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 9 PB 07.07 07.00 06.89 05.93 7.00 06.66 x 07.07
9 Adam KolářAdam Kolář
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 3 PB 06.50 06.30 06.40 06.50 6.50
10 Marek UherkaMarek Uherka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 6 06.38 06.38 06.36 06.06 6.38
11 Ondřej NovákOndřej Novák
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 4 06.36 05.86 06.36 06.14 6.36
12 Jakub JakoubekJakub Jakoubek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 2 SB 06.04 x 05.36 06.04 6.04
13 Jakub NavrátilJakub Navrátil
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 1 PB 03.90 03.68 03.90 03.46 3.90
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(st, 15.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KopeckáBarbora Kopecká
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 12 PB 26.45
2 Veronika MotalováVeronika Motalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 1 PB 25.76
3 Nina BerkováNina Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 10 PB 24.22
4 Amálie KlevetováAmálie Klevetová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 6 PB 23.74
5 Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 2 PB 23.66
6 Barbora FaltusováBarbora Faltusová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 5 SB 21.85
7 Eliška CoufalováEliška Coufalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 3 PB 21.79
8 Anna KrňováAnna Krňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 11 21.50
9= Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 4 PB 21.08
9= Monika KrmelováMonika Krmelová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 7 PB 21.08
11 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 9 18.53
12 Tereza KeprtováTereza Keprtová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 8 15.18
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(st, 15.9.2021 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 14 38.59
2 Jiří RašnerJiří Rašner
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 10 PB 33.17
3 Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 13 32.45
4 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 12 29.32
5 Přemysl Čeněk KadlecPřemysl Čeněk Kadlec
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 9 PB 27.27
6 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 11 23.71
7 Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 5 PB 23.23
8 Viktor ČejkaViktor Čejka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 6 PB 22.12
9 Vít NavrátilVít Navrátil
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 2 PB 20.42
10 Jan KyselýJan Kyselý
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 7 20.33
11 Jakub GrézaJakub Gréza
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 1 PB 19.35
12 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
09 8 18.06
13 Prokop DudaProkop Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 4 17.98
Jaroslav NovákJaroslav Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 3 NM
Celkem 14 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 15.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 22 57.97
2 Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 21 57.41
3 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
09 18 PB 54.60
4 Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 17 PB 48.56
5 Jiří EsterkaJiří Esterka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 19 47.67
6 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 20 47.42
7 Jan KyselýJan Kyselý
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 16 PB 47.29
8 Jaroslav NovákJaroslav Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 15 PB 42.77
9 Nick DvořákNick Dvořák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 10 PB 40.35
10 David MoudrýDavid Moudrý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 12 38.92
11 Viktor ČejkaViktor Čejka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 14 38.55
12 Alex FialaAlex Fiala
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 13 37.17
13 Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 11 36.44
14 Kamil PurKamil Pur
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 9 34.92
15 Prokop DudaProkop Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 7 34.81
16 Michal VančuraMichal Vančura
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 1 PB 31.92
17 Jakub NavrátilJakub Navrátil
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 5 29.31
18 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 6 28.42
19 Gustav HodekGustav Hodek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 2 PB 27.88
20 Adam KolářAdam Kolář
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 4 PB 27.58
21 Filip LandsfeldFilip Landsfeld
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 3 PB 25.63
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 15.9.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KrňováAnna Krňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 17 PB 45.57
2 Barbora FaltusováBarbora Faltusová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 16 SB 44.18
3 Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 18 43.59
4 Rozálie PazderováRozálie Pazderová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 13 PB 39.60
5 Amálie KlevetováAmálie Klevetová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 12 PB 39.04
6 Barbora KopeckáBarbora Kopecká
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 7 PB 36.98
7 Klára AndrisováKlára Andrisová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 11 SB 36.64
8 Justýna BízováJustýna Bízová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 14 35.86
9 Klára HrubáKlára Hrubá
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
09 15 33.04
10 Izabela Amélie NicodIzabela Amélie Nicod
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 10 32.23
11 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 9 31.51
12 Eliška KoupilováEliška Koupilová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
09 8 30.56
13 Julie VinklárkováJulie Vinklárková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 5 25.97
14 Petra GabčanováPetra Gabčanová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
09 1 PB 24.74
15 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
09 6 24.37
16 Sára NovákováSára Nováková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 4 PB 23.44
17 Marie ŠkráškováMarie Škrášková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 3 PB 17.90
18 Eliška MéslováEliška Méslová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 2 SB 15.36
Celkem 18 závodníků