Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD přípravek Královéhradeckého kraje

Dobruška (23. 9. 2021)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 1:52.40 626.00
2 1 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 1:59.01 523.00
3 10 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 SB 2:00.20 506.00
4 4 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:02.60 471.00
5 11 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 PB 2:02.64 471.00
6 8 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 2:03.34 461.00
7 3 Mikuláš MarečekMikuláš Mareček 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:03.46 459.00
8 6 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 SB 2:04.46 445.00
9 7 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 2:04.68 442.00
10 9 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 2:06.62 416.00
11 5 Tobias VanclTobias Vancl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 2:10.04 371.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 22 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 SB 2:05.03 437.00
2 20 Filip KnittelFilip Knittel 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 9 SB 2:06.21 421.00
3 18 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 SB 2:06.24 421.00
4 14 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 2:08.66 389.00
5 12 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 1 SB 2:08.76 387.00
6 16 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 2:10.31 368.00
7 17 Illja KulakovIllja Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 2:10.73 362.00
8 13 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 2:11.83 349.00
9 15 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:14.14 321.00
10 19 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 PB 2:14.94 311.00
11 21 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 SB 2:17.39 283.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 31 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 9 SB 2:14.14 321.00
2 24 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 2 SB 2:16.05 298.00
3 25 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 SB 2:17.03 287.00
4 33 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 11 2:18.25 274.00
5 23 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 SB 2:18.28 273.00
6 26 Ondřej LepltOndřej Leplt 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 2:20.79 246.00
7 28 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 6 SB 2:21.05 243.00
8 30 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 8 SB 2:21.19 242.00
9 32 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 PB 2:21.34 240.00
10 27 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 SB 2:23.65 217.00
11 29 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:30.23 157.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 1:52.40 626.00
2 1 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 1:59.01 523.00
3 10 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 SB 2:00.20 506.00
4 4 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:02.60 471.00
5 11 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 PB 2:02.64 471.00
6 8 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 2:03.34 461.00
7 3 Mikuláš MarečekMikuláš Mareček 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:03.46 459.00
8 6 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 SB 2:04.46 445.00
9 7 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 2:04.68 442.00
10 22 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 SB 2:05.03 437.00
11 20 Filip KnittelFilip Knittel 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 9 SB 2:06.21 421.00
12 18 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 SB 2:06.24 421.00
13 9 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 2:06.62 416.00
14 14 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 2:08.66 389.00
15 12 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 1 SB 2:08.76 387.00
16 5 Tobias VanclTobias Vancl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 2:10.04 371.00
17 16 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 2:10.31 368.00
18 17 Illja KulakovIllja Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 2:10.73 362.00
19 13 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 2:11.83 349.00
20 15 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:14.14 321.00
20 31 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 9 SB 2:14.14 321.00
22 19 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 PB 2:14.94 311.00
23 24 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 2 SB 2:16.05 298.00
24 25 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 SB 2:17.03 287.00
25 21 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 SB 2:17.39 283.00
26 33 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 11 2:18.25 274.00
27 23 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 SB 2:18.28 273.00
28 26 Ondřej LepltOndřej Leplt 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 2:20.79 246.00
29 28 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 6 SB 2:21.05 243.00
30 30 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 8 SB 2:21.19 242.00
31 32 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 PB 2:21.34 240.00
32 27 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 SB 2:23.65 217.00
33 29 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:30.23 157.00

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 1:53.76 604.00
2 6 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 1:54.33 595.00
3 4 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 1:57.15 551.00
4 3 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 2:00.22 505.00
5 1 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 2:01.10 493.00
6 9 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 PB 2:03.09 464.00
7 12 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12 SB 2:03.55 458.00
MS 11 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 SB 2:05.25
9 8 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8 PB 2:06.54 417.00
10 5 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 2:07.09 409.00
11 13 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10 2:08.98 385.00
12 10 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 10 2:10.72 362.00
13 7 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:15.88 300.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 26 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13 PB 2:06.14 422.00
2 15 Aneta ČervenkováAneta Červenková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 SB 2:08.76 387.00
3 23 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 PB 2:11.00 359.00
4 18 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 2:11.08 358.00
5 24 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 SB 2:11.93 347.00
6 17 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 SB 2:12.25 343.00
7 14 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 PB 2:12.31 343.00
8 21 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 2:14.08 321.00
9 19 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 2:15.63 303.00
10 25 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 PB 2:16.21 296.00
11 20 Nikola VomáčkováNikola Vomáčková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 SB 2:16.56 292.00
12 22 Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 9 SB 2:17.31 284.00
13 16 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:22.06 233.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 38 Kateřina RozsívalováKateřina Rozsívalová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12 2:08.03 397.00
2 37 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 11 2:13.96 323.00
3 28 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 SB 2:16.49 293.00
4 33 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 SB 2:19.45 260.00
5 36 Dominika BrázdováDominika Brázdová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13 SB 2:19.63 259.00
6 30 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 4 SB 2:20.10 254.00
7 27 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 1 SB 2:20.49 249.00
8 32 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 6 SB 2:21.18 242.00
9 29 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 2:23.00 224.00
10 31 Anežka StřížováAnežka Střížová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 2:24.70 207.00
11 34 Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 8 2:28.44 172.00
MS 35 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 2:31.77
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 1:53.76 604.00
2 6 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 1:54.33 595.00
3 4 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 1:57.15 551.00
4 3 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 2:00.22 505.00
5 1 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 2:01.10 493.00
6 9 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 PB 2:03.09 464.00
7 12 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12 SB 2:03.55 458.00
8 11 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 SB 2:05.25
9 26 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13 PB 2:06.14 422.00
10 8 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8 PB 2:06.54 417.00
11 5 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 2:07.09 409.00
12 38 Kateřina RozsívalováKateřina Rozsívalová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12 2:08.03 397.00
13 15 Aneta ČervenkováAneta Červenková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 SB 2:08.76 387.00
14 13 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10 2:08.98 385.00
15 10 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 10 2:10.72 362.00
16 23 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 PB 2:11.00 359.00
17 18 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 2:11.08 358.00
18 24 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 SB 2:11.93 347.00
19 17 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 SB 2:12.25 343.00
20 14 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 PB 2:12.31 343.00
21 37 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 11 2:13.96 323.00
22 21 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 2:14.08 321.00
23 19 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 2:15.63 303.00
24 7 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:15.88 300.00
25 25 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 PB 2:16.21 296.00
26 28 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 SB 2:16.49 293.00
27 20 Nikola VomáčkováNikola Vomáčková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 SB 2:16.56 292.00
28 22 Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 9 SB 2:17.31 284.00
29 33 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 SB 2:19.45 260.00
30 36 Dominika BrázdováDominika Brázdová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13 SB 2:19.63 259.00
31 30 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 4 SB 2:20.10 254.00
32 27 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 1 SB 2:20.49 249.00
33 32 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 6 SB 2:21.18 242.00
34 16 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:22.06 233.00
35 29 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 2:23.00 224.00
36 31 Anežka StřížováAnežka Střížová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 2:24.70 207.00
37 34 Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 8 2:28.44 172.00
38 35 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 2:31.77