Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD přípravek Královéhradeckého kraje

Dobruška (23. 9. 2021)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.67 381.00
2 10 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 08.96 313.00
3 14 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 09.42 218.00
4 4 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 SB 09.57 190.00
5 11 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.65 176.00
6 15 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 09.71 166.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 09.69 169.00
2 8 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 09.71 166.00
3 5 Tobias VanclTobias Vancl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 09.78 154.00
4 7 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.22 90.00
5 25 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.36 73.00
6 19 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 10.47 61.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Filip KnittelFilip Knittel 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 SB 09.77 156.00
2 3 Mikuláš MarečekMikuláš Mareček 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 PB 09.81 149.00
3 22 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 SB 09.82 148.00
4 1 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.84 145.00
5 17 Illja KulakovIllja Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 09.96 126.00
6 32 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 10.15 99.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 09.90 135.00
2 28 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 2 SB 10.02 117.00
3 23 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 SB 10.07 110.00
4 13 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 10.23 89.00
5 6 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.34 75.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 SB 10.26 85.00
2 21 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 SB 10.26 85.00
3 30 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 4 10.34 75.00
4 26 Ondřej LepltOndřej Leplt 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.36 73.00
5 12 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 2 SB 10.40 68.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 2 09.91 134.00
2 24 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 6 10.15 99.00
3 27 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 SB 10.37 72.00
4 31 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 3 SB 10.97 18.00
5 29 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 11.61 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.67 381.00
2 10 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 08.96 313.00
3 14 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 09.42 218.00
4 4 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 SB 09.57 190.00
5 11 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.65 176.00
6 18 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 09.69 169.00
7 15 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 09.71 166.00
7 8 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 09.71 166.00
9 20 Filip KnittelFilip Knittel 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 SB 09.77 156.00
10 5 Tobias VanclTobias Vancl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 09.78 154.00
11 3 Mikuláš MarečekMikuláš Mareček 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 PB 09.81 149.00
12 22 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 SB 09.82 148.00
13 1 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.84 145.00
14 9 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 09.90 135.00
15 33 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 2 09.91 134.00
16 17 Illja KulakovIllja Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 09.96 126.00
17 28 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 2 SB 10.02 117.00
18 23 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 SB 10.07 110.00
19 32 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 10.15 99.00
19 24 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 6 10.15 99.00
21 7 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.22 90.00
22 13 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 10.23 89.00
23 16 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 SB 10.26 85.00
23 21 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 SB 10.26 85.00
25 6 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.34 75.00
25 30 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 4 10.34 75.00
27 25 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.36 73.00
27 26 Ondřej LepltOndřej Leplt 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.36 73.00
29 27 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 SB 10.37 72.00
30 12 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 2 SB 10.40 68.00
31 19 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 10.47 61.00
32 31 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 3 SB 10.97 18.00
33 29 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 11.61 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.96 576.00
2 3 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 09.51 442.00
3 23 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.52 440.00
4= 38 Kateřina RozsívalováKateřina Rozsívalová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.52 440.00
4= 24 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 SB 09.52 440.00
6 5 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.53 438.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 09.61 419.00
2 2 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 09.78 382.00
3 33 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.87 363.00
4 7 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.02 332.00
5 15 Aneta ČervenkováAneta Červenková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 10.03 330.00
6 36 Dominika BrázdováDominika Brázdová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 10.13 310.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 SB 09.20 516.00
2 1 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 09.67 406.00
3 9 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 09.71 397.00
4 20 Nikola VomáčkováNikola Vomáčková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 09.90 357.00
5 6 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.94 348.00
6 13 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.34 270.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 09.86 365.00
2 18 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 09.98 340.00
3 26 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.06 324.00
4 32 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 6 SB 10.06 324.00
5 27 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 5 10.09 318.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 09.91 355.00
2 29 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 09.95 346.00
3 37 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2 SB 09.99 338.00
4 14 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 10.03 330.00
5 16 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.50 242.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 SB 10.13 310.00
2 10 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 10.18 300.00
3 19 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 10.34 270.00
4 34 Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2 10.88 179.00
MS 35 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.05
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 23.9.2021 - 15:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Anežka StřížováAnežka Střížová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 09.81 376.00
MS 11 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.92
3 22 Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 4 10.58 228.00
4 30 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 3 10.72 204.00
5 21 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 11.49 97.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.96 576.00
2 12 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 SB 09.20 516.00
3 3 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 09.51 442.00
4 23 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.52 440.00
4 38 Kateřina RozsívalováKateřina Rozsívalová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.52 440.00
4 24 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 SB 09.52 440.00
7 5 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.53 438.00
8 4 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 09.61 419.00
9 1 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 09.67 406.00
10 9 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 09.71 397.00
11 2 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 09.78 382.00
12 31 Anežka StřížováAnežka Střížová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 09.81 376.00
13 25 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 09.86 365.00
14 33 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.87 363.00
15 20 Nikola VomáčkováNikola Vomáčková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 09.90 357.00
16 8 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 09.91 355.00
17 11 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.92
18 6 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.94 348.00
19 29 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 09.95 346.00
20 18 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 09.98 340.00
21 37 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2 SB 09.99 338.00
22 7 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.02 332.00
23 15 Aneta ČervenkováAneta Červenková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 10.03 330.00
23 14 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 10.03 330.00
25 26 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.06 324.00
25 32 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 6 SB 10.06 324.00
27 27 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 5 10.09 318.00
28 36 Dominika BrázdováDominika Brázdová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 10.13 310.00
28 17 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 SB 10.13 310.00
30 10 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 10.18 300.00
31 13 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.34 270.00
31 19 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 10.34 270.00
33 16 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.50 242.00
34 22 Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 4 10.58 228.00
35 30 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 3 10.72 204.00
36 34 Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2 10.88 179.00
37 35 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.05
38 21 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 11.49 97.00