Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD přípravek Královéhradeckého kraje

Dobruška (23. 9. 2021)
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1443
2 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1174
3 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1088
4 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1047
5 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1044
6 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1020
7 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1007
8 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0984
9 Mikuláš MarečekMikuláš Mareček 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0911
10 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0892
11 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0881
12 Tobias VanclTobias Vancl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0840
13 Filip KnittelFilip Knittel 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0813
14 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0788
15 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0748
16 Illja KulakovIllja Kulakov 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0747
17 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0743
18 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0707
19 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0699
20 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0689
21 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 0684
22 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0652
23= Jan PolednoJan Poledno 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 0620
23= Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0620
25 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 0618
26 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0617
27 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0594
28 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 0587
29 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 0539
30 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ SOKOL Hradec Králové "B"TJ SOKOL Hradec Králové "B" 0456
31 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0453
32 Ondřej LepltOndřej Leplt 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0441
33 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0243
Celkem 33 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1435
2 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1417
3 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1394
4 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1379
5 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1350
6 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1348
7 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1339
8 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1250
9 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1236
10 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1217
11 Kateřina RozsívalováKateřina Rozsívalová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1207
12 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1158
13 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1127
14 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1125
15 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1091
16 Aneta ČervenkováAneta Červenková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1028
17 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1025
18 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1009
19 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1002
20 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0981
21 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0970
22 Nikola VomáčkováNikola Vomáčková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0969
23 Dominika BrázdováDominika Brázdová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0958
24 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0952
25 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0934
26 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0929
27 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0890
28 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0878
29 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0872
30 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0860
31 Anežka StřížováAnežka Střížová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0810
32 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0779
33 Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0717
34 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0686
35 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0631
36 Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0577
Veronika MusilováVeronika Musilová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. DNS
Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
Celkem 38 závodníků