Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové přebory ml. žactva SKP Nymburk ve čtyřboji

Nymburk (12. 9. 2021)

60 m - Žáci

(ne, 12.9.2021 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.9
2 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.5
3= Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.8
3= Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.8
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.9.2021 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ZitaŠtěpán Zita 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.1 233.00
2 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.4 178.00
3 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.5 161.00
4 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.5 161.00
5 Hubert RiegerHubert Rieger 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.0 88.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 12.9.2021 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.2
2 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.3 196.00
3 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.5 161.00
4 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.5 161.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.2
2 Štěpán ZitaŠtěpán Zita 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.1 233.00
3 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.3 196.00
4 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.4 178.00
5 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.5 161.00
5 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.5 161.00
5 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.5 161.00
5 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.5 161.00
9 Hubert RiegerHubert Rieger 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.0 88.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.5
2= Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.8
2= Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.8
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 12.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.8
2 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.9
3 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.1
4 Eliška BurdováEliška Burdová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.7
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.0
2 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.3
3 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.4
4 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.9
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.0
2 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.3
3 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.4
4 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.5
5 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.8
5 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.8
5 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.8
8 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.9
8 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.9
10 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.1
11 Eliška BurdováEliška Burdová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.7

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.9.2021 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.9 531.00
2 Emma ŠofrováEmma Šofrová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.9 308.00
3 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.2 252.00
4 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 10.2 252.00
5 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.3 235.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 12.9.2021 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.0 506.00
2 Adéla BoubínováAdéla Boubínová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.3 435.00
3 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.3 435.00
4 Julie ŠantaváJulie Šantavá 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.9 308.00
Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 12.9.2021 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.2 718.00
2 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.7 582.00
3 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.0 506.00
4 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.1 482.00
5 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 10.1 270.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.2 718.00
2 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.7 582.00
3 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.9 531.00
4 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.0 506.00
4 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.0 506.00
6 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.1 482.00
7 Adéla BoubínováAdéla Boubínová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.3 435.00
7 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.3 435.00
9 Emma ŠofrováEmma Šofrová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.9 308.00
9 Julie ŠantaváJulie Šantavá 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.9 308.00
11 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 10.1 270.00
12 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.2 252.00
12 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 10.2 252.00
14 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.3 235.00
Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 DNS

300 m - Žáci

(ne, 12.9.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 39.0
2 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 45.9
3 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 46.4
4 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 47.0
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.9.2021 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 44.4
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 44.5
3 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 44.8
4 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 45.5
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.9.2021 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 44.2
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 45.0
3 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 46.2
4 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 46.3
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.9.2021 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 44.8
2 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 49.6
3 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 50.6
4 Eliška BurdováEliška Burdová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 57.7
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 44.2
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 44.4
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 44.5
4 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 44.8
4 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 44.8
6 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 45.0
7 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 45.5
8 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 46.2
9 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 46.3
10 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 49.6
11 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 50.6
12 Eliška BurdováEliška Burdová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 57.7

800 m - Ml. žáci

(ne, 12.9.2021 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:24.3
2 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:40.7 384.00
3 Štěpán ZitaŠtěpán Zita 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:49.1 307.00
4 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:52.6 278.00
5 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:53.4 271.00
6 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:54.8 260.00
7 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:59.5 223.00
8 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:00.5 216.00
9 Hubert RiegerHubert Rieger 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:04.2 190.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(ne, 12.9.2021 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:25.1 756.00
2 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:32.4 663.00
3 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:46.5 501.00
4 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:56.1 402.00
5 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:00.6 360.00
6 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:03.0 338.00
7 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:04.3 326.00
8 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:05.5 316.00
9 Julie ŠantaváJulie Šantavá 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:05.8 313.00
10 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:06.4 308.00
11 Adéla BoubínováAdéla Boubínová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:08.7 289.00
12 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:12.3 259.00
13 Emma ŠofrováEmma Šofrová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:13.1 253.00
14 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:20.9 195.00
Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 12.9.2021 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 4.47
2 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 4.37 267.00
3 Herbert FajmonHerbert Fajmon
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 4.32 259.00
4 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 4.19 237.00
5 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 3.81 176.00
6 Matěj KolářMatěj Kolář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 3.81 176.00
7 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 3.77 170.00
8 Hubert RiegerHubert Rieger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 3.52 133.00
9 Štěpán AdamŠtěpán Adam
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 3.38 114.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 12.9.2021 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 4.57 446.00
2 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 4.47 421.00
3 Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 4.33 386.00
4 Adéla BoubínováAdéla Boubínová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 4.30 379.00
5 Hana GarayováHana Garayová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 4.22 359.00
6 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 4.14 340.00
7 Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 3.68 237.00
8 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 3.64 229.00
9 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 3.54 208.00
10 Kristýna HodačováKristýna Hodačová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 3.51 202.00
11 Ema MatouškováEma Matoušková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 3.38 176.00
12 Julie ŠantaváJulie Šantavá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 3.24 150.00
13 Emma ŠofrováEmma Šofrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 3.23 148.00
14 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 3.22 146.00
Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 DNS
Celkem 15 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 12.9.2021 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 50.64 313.00
2 Hubert RiegerHubert Rieger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 38.84 215.00
MS Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 38.69
4 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 36.64 197.00
5 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 33.37 170.00
6 Štěpán AdamŠtěpán Adam
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 31.87 158.00
7 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 30.57 148.00
8 Matěj KolářMatěj Kolář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 28.63 133.00
9 Herbert FajmonHerbert Fajmon
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 27.11 121.00
Celkem 9 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 12.9.2021 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 41.24 370.00
2 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 33.57 277.00
3 Hana GarayováHana Garayová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 32.86 269.00
4 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 30.80 244.00
5 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 30.56 242.00
6 Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 27.41 205.00
7 Kristýna HodačováKristýna Hodačová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 27.40 205.00
8 Adéla BoubínováAdéla Boubínová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 24.95 176.00
9 Emma ŠofrováEmma Šofrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 24.90 176.00
10 Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 24.80 175.00
11 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 24.40 170.00
12 Ema MatouškováEma Matoušková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 24.06 166.00
13 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 23.40 159.00
14 Julie ŠantaváJulie Šantavá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 23.18 156.00
15 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 PB 19.04 110.00
Celkem 15 závodníků
čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpán ZitaŠtěpán Zita 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1120
2 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0960
3 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0811
4 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0765
5 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0750
6 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0730
7 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0693
8 Hubert RiegerHubert Rieger 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0626
MS Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0000
Celkem 9 závodníků
čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1853
2 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1757
3 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1660
4 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1635
5 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1566
6 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1505
7 Adéla BoubínováAdéla Boubínová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1279
8 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1254
9 Julie ŠantaváJulie Šantavá 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0927
10 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0920
11 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0910
12 Emma ŠofrováEmma Šofrová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0885
13 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0864
14 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0767
Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNF
Celkem 15 závodníků