Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

O nejlepšího atleta Nymburka 2021

Nymburk (10. 10. 2021)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.82
2 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.21
3 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.37
4 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.62
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.37
2 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.46
3 Jáchym BoučekJáchym Bouček 07 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 08.62
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.71
2 Štěpán ZitaŠtěpán Zita 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.88
3 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.89
4 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.22
5 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.25
6 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.55
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 08.64
2 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.35
3 Lukáš HoraLukáš Hora 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 09.49
4 Jakub NovákJakub Novák 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 09.56
5 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.70
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 10.10.2021) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.20 261.00
2 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.43 216.00
3 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.55 194.00
4 David ŠínDavid Šín 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.86 142.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.37
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.58
3 Šárka ŠpírkováŠárka Špírková 07 AK ŽatecAK Žatec 08.68
4 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.73
5 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.78
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.86
2 Lucie MazánkováLucie Mazánková 07 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 08.95
3 Vendula SisrováVendula Sisrová 07 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 09.12
4 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.13
5 Nikola MejsnarováNikola Mejsnarová 07 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 09.22
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.77
2 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.97
3 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.00
4 Adéla ZedníkováAdéla Zedníková 06 ZŠ KouniceZŠ Kounice 09.33
5 Evelína DusováEvelína Dusová 07 ZŠ KouniceZŠ Kounice 09.39
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.34
2 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.40
3 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.92
4 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.94
5 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.21
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.05
2 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.25
3 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.26
4 Nela ChlumskáNela Chlumská 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.58
5 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.78
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta SmolíkovaAgáta Smolíkova 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.20
2 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.24
3 Jana NovákováJana Nováková 08 ZŠ KouniceZŠ Kounice 09.58
4 Julie ŠantaváJulie Šantavá 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.73
5 Michaela NetíkováMichaela Netíková 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 10.07
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.50 701.00
2 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.56 684.00
3 Adéla MikešováAdéla Mikešová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.25 504.00
4 Karolína AghováKarolína Aghová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.17 302.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym MalichJáchym Malich 12 Sokol Lysá nad LabemSokol Lysá nad Labem 10.35 74.00
2 Daniel RegnerDaniel Regner 12 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 10.61 46.00
3 Michal SlavíčekMichal Slavíček 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.15 8.00
4 Jiří KlepalJiří Klepal 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.51
5 Vojtěch StyborVojtěch Stybor 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.72
6 Tomáš MalinaTomáš Malina 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.78
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VicheraVojtěch Vichera 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.44
2 Tadeáš CáskaTadeáš Cáska 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.71
3 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.74
4 Filip ŠobekFilip Šobek 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.82
5 Jáchym ČmugrJáchym Čmugr 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.96
6 Dominik ObdržalDominik Obdržal 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.19
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxmilian LawlessMaxmilian Lawless 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.44 64.00
2 Max MuzikantMax Muzikant 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.51 56.00
3 Stanislav SuchánekStanislav Suchánek 13 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.86 25.00
4 Saji AymanSaji Ayman 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.19 6.00
5 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 ZŠ KouniceZŠ Kounice 11.20 6.00
6 Antonín PřibylAntonín Přibyl 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.32 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 10.10.2021) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.78 154.00
2 Václav ZábojVáclav Záboj 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.92 21.00
3 Ondřej VencourOndřej Vencour 13 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.47 0.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.13 276.00
2 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.31 239.00
3 Petr ŠmelcPetr Šmelc 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.58 188.00
4 Štěpán BřeňŠtěpán Břeň 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.89 137.00
5 Jiří DudekJiří Dudek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.04 115.00
6 Radek RoháčRadek Roháč 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.32 78.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvěcenýJakub Svěcený 11 TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Poděbrady 09.73 163.00
3 Alexius SemenovAlexius Semenov 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.89 137.00
4 Josef BulušekJosef Bulušek 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.90 135.00
5 Klepal JanKlepal Jan 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.18 7.00
6 Štěpán MaryskaŠtěpán Maryska 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.58 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 10.10.2021) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HalaxaMichael Halaxa 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 09.56 192.00
2 Adam NoskaAdam Noska 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 09.57 190.00
3 Patrik ČervinkaPatrik Červinka 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.18 95.00
4 Matěj NovákMatěj Novák 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 10.64 44.00
5 Filip HláskaFilip Hláska 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.46 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš TrnkaTobiáš Trnka 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.45 212.00
2 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.86 142.00
3 Šimon HavlíkŠimon Havlík 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.51 56.00
4 Ondřej VališOndřej Vališ 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.58 49.00
5 Oliver NedomaOliver Nedoma 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.82 28.00
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.12 278.00
2 Kamil KupčíkKamil Kupčík 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.24 253.00
3 Filip RegnerFilip Regner 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 09.41 220.00
4 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.63 180.00
5 Kristián ChlumskýKristián Chlumský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.30 80.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová 12 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.01 334.00
2 Michala KudláčkováMichala Kudláčková 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.46 249.00
3 Andrea ČechalováAndrea Čechalová 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.63 81.00
4 Ema KuklíkováEma Kuklíková 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.88 56.00
5 Denisa KaráskováDenisa Karásková 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.25 27.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta AndrlíkováMarkéta Andrlíková 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.65 216.00
2 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 TARGET SPORT MILOVICETARGET SPORT MILOVICE 11.20 133.00
3 Helena NěmcováHelena Němcová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.30 120.00
4 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.11 37.00
5 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.35 21.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 Dukla PrahaDukla Praha 09.84 369.00
2 Eliška HorováEliška Horová 13 ZŠ KouniceZŠ Kounice 10.32 274.00
3 Martina ŠmelcováMartina Šmelcová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.86 182.00
4 Tamara JeleňováTamara Jeleňová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.08 150.00
5 Nikola JakešováNikola Jakešová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.13 143.00
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 10.10.2021) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ZemanováNatálie Zemanová 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.87 181.00
2 Eliška BrzkováEliška Brzková 13 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.13 143.00
3 Žofie BednářováŽofie Bednářová 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.90 54.00
4 Barbora ZumrováBarbora Zumrová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.93 52.00
5 Kateřina JakoubkováKateřina Jakoubková 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.38 19.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.57 428.00
2 Klára PetířováKlára Petířová 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 09.89 359.00
3 Nela VanclováNela Vanclová 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 10.11 314.00
4 Veronika ZamecnikovaVeronika Zamecnikova 11 AsbAsb 10.42 256.00
5 Marie HorováMarie Horová 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 10.68 211.00
6 Marta KovaříkováMarta Kovaříková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.84 60.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.81 376.00
1= Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.81 376.00
3 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.07 322.00
4 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.39 261.00
5 Vendula SedlatáVendula Sedlatá 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.86 182.00
6 Kateřina BeranováKateřina Beranová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.59 85.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.10.2021) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.11 314.00
2 Eliška SvatoňováEliška Svatoňová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.72 204.00
3 Mariana BednářováMariana Bednářová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.82 188.00
4 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.83 187.00
5 Tereza PlškováTereza Plšková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.13 143.00
6 Lucie MálkováLucie Málková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.20 133.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 10.10.2021) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.53 438.00
2 Otýlie VetešníkováOtýlie Vetešníková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.39 261.00
3 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.63 219.00
4 Tereza KvasničkováTereza Kvasničková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.78 195.00
5 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.39 109.00
6 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.40 107.00
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva MazánkováEva Mazánková 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 09.28 496.00
2 Natálie PixováNatálie Pixová 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 09.79 380.00
3 Vendula VítkováVendula Vítková 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 10.22 293.00
4 Jana AndrejskováJana Andrejsková 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 10.76 198.00
5 Beáta ChlumskáBeáta Chlumská 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.03 157.00
6 Nicole KučerováNicole Kučerová 11 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 11.10 147.00
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 10.10.2021) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MaredováLucie Maredová 10 SenohrabySenohraby 09.31 489.00
2 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.80 378.00
3 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.88 361.00
4 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 10.21 295.00
5 Nela HamtákováNela Hamtáková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 10.37 265.00
6 Nela ZoulováNela Zoulová 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 10.66 214.00
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 10.10.2021) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.80 378.00
2 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.87 363.00
3 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 BVK BombyBVK Bomby 09.99 338.00
4 Anna NěmcováAnna Němcová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.49 243.00
5 Emma HrdličkováEmma Hrdličková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.67 213.00
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 45.82
2 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 46.40
3 Lukáš HoraLukáš Hora 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 52.02
4 Jakub NovákJakub Novák 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 54.71
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 49.68
4 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 53.63
MS Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 40.78
MS Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 40.93
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 48.33
2 Hubert RiegerHubert Rieger 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 53.35
Celkem 2 závodníků
Běh 4 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 46.86
2 Štěpán ZitaŠtěpán Zita 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 47.12
3 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 50.95
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 45.09
4 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 47.95
MS Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 45.15
MS Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 46.73
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 49.26
2 Jana NovákováJana Nováková 08 ZŠ KouniceZŠ Kounice 53.39
3 Karolína AghováKarolína Aghová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 58.29
4 Michaela NetíkováMichaela Netíková 09 ZŠ KouniceZŠ Kounice 60.54
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 48.53
2 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 53.03
3 Kateřina KřížováKateřina Křížová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 55.22
4 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 56.37
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 48.23
2 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 53.72
3 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 55.70
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 47.61
2 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 49.98
3 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 50.82
4 Julie ŠantaváJulie Šantavá 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 52.67
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jáchym MalichJáchym Malich 12 Sokol Lysá nad LabemSokol Lysá nad Labem 2:05.01 437.00
2 Michal SlavíčekMichal Slavíček 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:17.27 284.00
3 Daniel RegnerDaniel Regner 12 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 2:19.67 258.00
4 Jiří KlepalJiří Klepal 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:24.85 205.00
5 Vojtěch StyborVojtěch Stybor 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:34.24 124.00
6 Tomáš MalinaTomáš Malina 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:34.85 120.00
7 Vojtěch VicheraVojtěch Vichera 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:35.26 117.00
8 Filip ŠobekFilip Šobek 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:36.63 107.00
9 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:41.57 74.00
10 Tadeáš CáskaTadeáš Cáska 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:46.22 49.00
11 Dominik ObdržalDominik Obdržal 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:52.28 23.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1:58.89 525.00
2 Antonín PřibylAntonín Přibyl 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:16.79 290.00
3 Maxmilian LawlessMaxmilian Lawless 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:20.12 253.00
4 Saji AymanSaji Ayman 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:21.75 236.00
5 Max MuzikantMax Muzikant 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:29.66 161.00
6 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2:30.52 154.00
7 Václav ZábojVáclav Záboj 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:31.40 147.00
8 Jáchym ČmugrJáchym Čmugr 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:34.26 124.00
9 Stanislav SuchánekStanislav Suchánek 13 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:35.79 113.00
10 Ondřej VencourOndřej Vencour 13 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:36.96 104.00
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:52.56 624.00
2 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1:56.94 555.00
3 Jiří DudekJiří Dudek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:05.81 427.00
4 Josef BulušekJosef Bulušek 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:09.11 383.00
5 Petr ŠmelcPetr Šmelc 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:09.97 372.00
6 Alexius SemenovAlexius Semenov 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:10.71 362.00
7 Štěpán BřeňŠtěpán Břeň 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:11.67 351.00
8 Patrik ČervinkaPatrik Červinka 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:13.23 331.00
9 Jakub SvěcenýJakub Svěcený 11 TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Poděbrady 2:14.21 320.00
11 Klepal JanKlepal Jan 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:21.89 235.00
12 Matěj NovákMatěj Novák 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2:24.19 212.00
13 Radek RoháčRadek Roháč 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:30.60 153.00
14 Štěpán MaryskaŠtěpán Maryska 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:21.40 0.00
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1:52.96 617.00
2 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:54.13 599.00
3 Kamil KupčíkKamil Kupčík 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:56.43 563.00
4 Filip RegnerFilip Regner 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 1:59.48 516.00
5 Oliver NedomaOliver Nedoma 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:06.64 415.00
6 Kristián ChlumskýKristián Chlumský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:09.51 378.00
7 Michael HalaxaMichael Halaxa 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2:12.05 346.00
8 Tobiáš TrnkaTobiáš Trnka 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:12.18 344.00
9 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:19.69 258.00
10 Filip HláskaFilip Hláska 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:20.34 251.00
11 Šimon HavlíkŠimon Havlík 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:29.92 159.00
12 Ondřej VališOndřej Vališ 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:30.83 152.00
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-dívky

Atletická minipřípravka-dívky 1 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová 12 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:04.88 439.00
2 Helena NěmcováHelena Němcová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:21.04 244.00
3 Markéta AndrlíkováMarkéta Andrlíková 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:27.08 184.00
4 Andrea ČechalováAndrea Čechalová 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:30.77 152.00
5 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:32.76 136.00
6 Michala KudláčkováMichala Kudláčková 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:34.00 126.00
7 Ema KuklíkováEma Kuklíková 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:36.89 105.00
8 Denisa KaráskováDenisa Karásková 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:39.22 89.00
9 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:52.72 22.00
Celkem 9 závodníků
Atletická minipřípravka-dívky 2 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 Dukla PrahaDukla Praha 2:04.76 441.00
2 Eliška BrzkováEliška Brzková 13 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:20.65 248.00
3 Eliška HorováEliška Horová 13 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2:24.14 212.00
4 Martina ŠmelcováMartina Šmelcová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:29.06 167.00
5 Natálie ZemanováNatálie Zemanová 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:29.11 166.00
6 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 TARGET SPORT MILOVICETARGET SPORT MILOVICE 2:36.91 105.00
7 Kateřina JakoubkováKateřina Jakoubková 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:37.84 98.00
8 Nikola JakešováNikola Jakešová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:37.98 97.00
9 Žofie BednářováŽofie Bednářová 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:42.78 67.00
10 Tamara JeleňováTamara Jeleňová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:49.54 34.00
11 Barbora ZumrováBarbora Zumrová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:09.58 0.00
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:05.23 434.00
2 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:06.70 415.00
3 Klára PetířováKlára Petířová 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 2:08.60 389.00
4 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:11.62 351.00
5 Veronika ZamecnikovaVeronika Zamecnikova 11 AsbAsb 2:12.83 336.00
6 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:14.87 312.00
7 Marie HorováMarie Horová 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2:16.91 288.00
8 Vendula SedlatáVendula Sedlatá 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:18.34 273.00
9 Nela VanclováNela Vanclová 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 2:25.21 202.00
10 Kateřina BeranováKateřina Beranová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:26.27 192.00
11 Marta KovaříkováMarta Kovaříková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:46.88 46.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie MaredováLucie Maredová 10 SenohrabySenohraby 1:54.51 593.00
2 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:01.76 483.00
3 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:04.47 445.00
4 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:13.72 326.00
5 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 BVK BombyBVK Bomby 2:14.47 317.00
6 Anna NěmcováAnna Němcová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:14.48 317.00
7 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2:22.83 225.00
8 Nela ZoulováNela Zoulová 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 2:26.66 188.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva MazánkováEva Mazánková 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 1:58.58 530.00
2 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:59.04 523.00
3 Natálie PixováNatálie Pixová 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 2:04.27 448.00
4 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:05.68 428.00
5 Vendula VítkováVendula Vítková 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 2:19.91 256.00
6 Nicole KučerováNicole Kučerová 11 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 2:21.07 243.00
7 Beáta ChlumskáBeáta Chlumská 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:23.87 215.00
8 Jana AndrejskováJana Andrejsková 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 2:24.94 204.00
9 Tereza KvasničkováTereza Kvasničková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:27.21 183.00
10 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:58.49 6.00
Celkem 10 závodníků
Běh 4 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Otýlie VetešníkováOtýlie Vetešníková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:16.10 298.00
2 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:16.47 293.00
3 Mariana BednářováMariana Bednářová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:19.30 262.00
4 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:24.10 213.00
5 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:27.36 182.00
6 Tereza PlškováTereza Plšková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:29.24 165.00
7 Lucie MálkováLucie Málková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:30.19 157.00
8 Eliška SvatoňováEliška Svatoňová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:30.82 152.00
9 Emma HrdličkováEmma Hrdličková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:46.26 49.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Žáci

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:21.45
2 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:22.97
3 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:42.91
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
3 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:09.93 152.00
4 David ŠínDavid Šín 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:16.73 112.00
1= Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:31.77
1= Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:30.40 488.00
2= Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:43.29
2= Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:58.99 227.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:32.64
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:39.43
3 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:42.93
4 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:50.92
5 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:59.79
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:47.74 487.00
2 Adéla MikešováAdéla Mikešová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:06.56 307.00
3 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:08.51 290.00
4 Karolína AghováKarolína Aghová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:24.99 168.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:32.25
2 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:36.49
3 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:57.83
4 Helena HorkáHelena Horká 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:59.86
5 Agáta SmolíkovaAgáta Smolíkova 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:08.53
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel MarákDaniel Marák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 5.28
2 Miroslav PoprMiroslav Popr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 5.00
3 Ruben SzabóRuben Szabó
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 4.97
4 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4.80
5 Ondřej MusilOndřej Musil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4.74
6 Jáchym BoučekJáchym Bouček
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
07 4.45
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
5 Matěj KolářMatěj Kolář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4.07
6 Lukáš HoraLukáš Hora
ZŠ KouniceZŠ Kounice
09 4.06
7 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4.04
8 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.97
9 Jakub NovákJakub Novák
ZŠ KouniceZŠ Kounice
09 3.74
10 Hubert RiegerHubert Rieger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 3.64
11 Štěpán AdamŠtěpán Adam
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 3.60
12 Jakub BednářJakub Bednář
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 3.40
13 Jan ŠimůnekJan Šimůnek
ZŠ KouniceZŠ Kounice
09 3.34
14 Vítek HolanVítek Holan
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 2.84
1 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 4.75
2 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 4.39
3 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4.36
4 Herbert FajmonHerbert Fajmon
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4.26
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 3.82 177.00
2 Vincent PopVincent Pop
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.81 176.00
3 David ŠínDavid Šín
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 3.25 96.00
4 Oliver MarákOliver Marák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.22 93.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 4.52
2 Veronika PokornáVeronika Pokorná
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4.51
3 Nela FučíkováNela Fučíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4.48
4 Lucie MazánkováLucie Mazánková
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
07 4.43
5 Šárka ŠpírkováŠárka Špírková
AK ŽatecAK Žatec
07 4.39
6 Natálie PetrováNatálie Petrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4.30
7 Nikola MejsnarováNikola Mejsnarová
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
07 4.24
8 Vendula SisrováVendula Sisrová
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
07 4.17
9 Viktorie FrankováViktorie Franková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4.12
10 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4.04
11 Adéla ZedníkováAdéla Zedníková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
06 4.02
12 Evelína DusováEvelína Dusová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
07 3.96
13 Anežka MaršonováAnežka Maršonová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.95
14 Jana NěmcováJana Němcová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.78
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 4.57 446.00
2 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 4.33 386.00
3 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.69 239.00
4 Karolína AghováKarolína Aghová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 3.51 202.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 4.51
2 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 4.42
3 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 4.21
4 Sofie RubešováSofie Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 4.20
5 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 4.17
6 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 4.11
7 Johana ProkešováJohana Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4.08
8 Nikola PodhradskáNikola Podhradská
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 4.02
9 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 3.84
10 Ema MatouškováEma Matoušková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 3.50
11 Michaela NetíkováMichaela Netíková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
09 3.50
12 Jana NovákováJana Nováková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
08 3.50
13 Helena HorkáHelena Horká
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3.49
14 Kateřina KřížováKateřina Křížová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3.48
15 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 3.47
16 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 3.38
17 Nela ChlumskáNela Chlumská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 3.01
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František DavidFrantišek David
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 3.61 146.00
2 Maxmilian LawlessMaxmilian Lawless
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
13 3.10 78.00
3 Jáchym MalichJáchym Malich
Sokol Lysá nad LabemSokol Lysá nad Labem
12 3.09 76.00
4 Michal SlavíčekMichal Slavíček
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
13 2.98 63.00
5 Antonín PřibylAntonín Přibyl
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.94 59.00
6 Václav ZábojVáclav Záboj
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 2.89 53.00
7 Jáchym ČmugrJáchym Čmugr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
13 2.81 45.00
8 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
ZŠ KouniceZŠ Kounice
12 2.80 44.00
9 Max MuzikantMax Muzikant
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 2.78 42.00
10 Saji AymanSaji Ayman
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.71 35.00
11 Stanislav SuchánekStanislav Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
13 2.66 30.00
12 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.64 28.00
13 Daniel RegnerDaniel Regner
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
12 2.85 23.00
14 Vojtěch StyborVojtěch Stybor
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.57 22.00
15 Vojtěch VicheraVojtěch Vichera
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 2.56 21.00
16 Tomáš MalinaTomáš Malina
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
13 2.56 21.00
17 Jiří KlepalJiří Klepal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.49 16.00
18 Ondřej VencourOndřej Vencour
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
13 2.44 12.00
19 Dominik ObdržalDominik Obdržal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.44 12.00
20 Filip ŠobekFilip Šobek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.41 10.00
21 Tadeáš CáskaTadeáš Cáska
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
13 2.26 1.00
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 4.25 247.00
2 David GromešDavid Gromeš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.99 204.00
3 Kamil KupčíkKamil Kupčík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 3.96 199.00
4 Filip RegnerFilip Regner
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
10 3.74 165.00
5 Michael HalaxaMichael Halaxa
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 3.67 155.00
6 Lukáš DašekLukáš Dašek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 3.63 149.00
7 Josef BulušekJosef Bulušek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.62 147.00
8 Alexius SemenovAlexius Semenov
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.60 145.00
9 Matěj ZinekMatěj Zinek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.57 140.00
10 Matteo ZounarMatteo Zounar
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.56 139.00
11 Tobiáš TrnkaTobiáš Trnka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.54 136.00
12 Kristián ChlumskýKristián Chlumský
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 3.34 108.00
13 Jakub SvěcenýJakub Svěcený
TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Poděbrady
11 3.30 103.00
15 Štěpán BřeňŠtěpán Břeň
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.22 93.00
16 Petr ŠmelcPetr Šmelc
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.17 86.00
17 Matěj NovákMatěj Novák
ZŠ KouniceZŠ Kounice
11 3.06 73.00
18 Jiří DudekJiří Dudek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.00 66.00
19 Šimon HavlíkŠimon Havlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 2.96 61.00
20 Patrik ČervinkaPatrik Červinka
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 2.94 59.00
21 Ondřej VališOndřej Vališ
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 2.92 57.00
22 Oliver NedomaOliver Nedoma
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 2.85 49.00
23 Radek RoháčRadek Roháč
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 2.58 23.00
24 Filip HláskaFilip Hláska
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 2.56 21.00
25 Štěpán MaryskaŠtěpán Maryska
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 2.30 3.00
26 Klepal JanKlepal Jan
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 2.27 2.00
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
12 3.74 250.00
2 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait
Dukla PrahaDukla Praha
13 3.64 229.00
3 Natálie ZemanováNatálie Zemanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 3.11 126.00
4 Nikola JakešováNikola Jakešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
13 3.08 121.00
5 Eliška HorováEliška Horová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
13 3.01 109.00
6 Eliška BrzkováEliška Brzková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
13 2.84 81.00
7 Martina SemeckáMartina Semecká
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.83 80.00
8 Michala KudláčkováMichala Kudláčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
13 2.78 72.00
9 Markéta AndrlíkováMarkéta Andrlíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.77 70.00
10 Martina ŠmelcováMartina Šmelcová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
13 2.76 69.00
11 Helena NěmcováHelena Němcová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
13 2.73 65.00
12 Denisa KaráskováDenisa Karásková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
13 2.69 59.00
13 Žofie BednářováŽofie Bednářová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 2.61 48.00
14 Andrea ČechalováAndrea Čechalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.61 48.00
15 Tamara JeleňováTamara Jeleňová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
13 2.50 34.00
16 Ema KuklíkováEma Kuklíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
13 2.45 28.00
17 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
13 2.43 26.00
18 Kateřina JakoubkováKateřina Jakoubková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.40 22.00
19 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.25 8.00
20 Sofia KužmováSofia Kužmová
TARGET SPORT MILOVICETARGET SPORT MILOVICE
13 2.13 0.00
21 Barbora ZumrováBarbora Zumrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
13 1.86 0.00
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MaredováLucie Maredová
SenohrabySenohraby
10 4.08 326.00
2 Laura HelbichováLaura Helbichová
BVK BombyBVK Bomby
11 3.99 306.00
3 Eva MazánkováEva Mazánková
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
10 3.84 272.00
4 Amálie SoučkováAmálie Součková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.68 237.00
5 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.67 235.00
6 Sára JamborováSára Jamborová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.52 204.00
7 Nela VanclováNela Vanclová
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
10 3.51 202.00
8 Natálie ProcházkováNatálie Procházková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.37 174.00
9 Karolína ZenklováKarolína Zenklová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.35 170.00
10 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 3.34 168.00
11 Natálie PixováNatálie Pixová
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
10 3.33 167.00
12 Klára PetířováKlára Petířová
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
10 3.28 157.00
13 Daniela TellerováDaniela Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 3.22 146.00
14 Nela HamtákováNela Hamtáková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 3.15 133.00
15 Anna NěmcováAnna Němcová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.15 133.00
16 Klára ČechalováKlára Čechalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.14 131.00
17 Eliška SvatoňováEliška Svatoňová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.11 126.00
18 Julie MezlíkováJulie Mezlíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.11 126.00
19 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 3.08 121.00
20 Otýlie VetešníkováOtýlie Vetešníková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.07 119.00
21 Veronika ZamecnikovaVeronika Zamecnikova
AsbAsb
11 3.06 117.00
22 Vendula VítkováVendula Vítková
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
10 3.06 117.00
23 Tereza BukovicováTereza Bukovicová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.04 114.00
24 Lucie MálkováLucie Málková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.01 109.00
25 Amálie PetrováAmálie Petrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 2.96 100.00
26 Tereza KvasničkováTereza Kvasničková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 2.96 100.00
27 Marie HorováMarie Horová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
11 2.95 99.00
28 Ema VáclavíkováEma Václavíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 2.94 97.00
29 Andrea TellerováAndrea Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.91 92.00
30 Nicole KučerováNicole Kučerová
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
11 2.91 92.00
31 Emma HrdličkováEmma Hrdličková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 2.87 86.00
32 Jana AndrejskováJana Andrejsková
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
10 2.82 78.00
33 Tereza PlškováTereza Plšková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 2.82 78.00
34 Mariana BednářováMariana Bednářová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 2.69 59.00
35 Amálie HavlínováAmálie Havlínová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 2.67 56.00
36 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 2.67 56.00
37 Beáta ChlumskáBeáta Chlumská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 2.63 50.00
38 Vendula SedlatáVendula Sedlatá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 2.60 46.00
39 Nela ZoulováNela Zoulová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
11 2.56 41.00
40 Marta KovaříkováMarta Kovaříková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 2.51 35.00
41 Kateřina BeranováKateřina Beranová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 2.46 29.00
Celkem 41 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 38.77
2 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 37.89
3 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 31.12
4 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 25.00
5 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 23.76
6 Viktorie FrankováViktorie Franková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 21.52
7 Veronika PokornáVeronika Pokorná
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 18.10
8 Nela FučíkováNela Fučíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 16.89
9 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 14.06
10 Natálie PetrováNatálie Petrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 14.04
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 30.46
2 Ondřej MusilOndřej Musil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 28.76
3 Ruben SzabóRuben Szabó
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 27.55
4 Daniel MarákDaniel Marák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 24.10
5 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 22.44
6 Miroslav PoprMiroslav Popr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 18.46
7 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 16.84
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
5 Hubert RiegerHubert Rieger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 36.84
6 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 35.95
7 Herbert FajmonHerbert Fajmon
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 34.86
8 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 34.35
9 Štěpán AdamŠtěpán Adam
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 32.98
10 Vítek HolanVítek Holan
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 28.95
11 Matěj KolářMatěj Kolář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 25.86
1 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 52.39
2 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 44.29
3 Jakub BednářJakub Bednář
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 37.58
4 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 36.88
Celkem 11 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vincent PopVincent Pop
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 45.94 274.00
2 David ŠínDavid Šín
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 26.24 114.00
3 Oliver MarákOliver Marák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 21.77 80.00
4 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 19.85 65.00
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 30.92 246.00
2 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 29.15 225.00
3 Karolína AghováKarolína Aghová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 28.08 213.00
4 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 20.93 131.00
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 53.90
2 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 41.68
3 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 40.71
4 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 39.03
5 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 37.00
6 Johana ProkešováJohana Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 34.74
7 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 31.56
8 Kateřina KřížováKateřina Křížová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 31.08
9 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 28.15
10 Julie ŠantaváJulie Šantavá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 26.25
11 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 24.72
12 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 22.92
13 Helena HorkáHelena Horká
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 22.59
14 Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 21.31
15 Nela ChlumskáNela Chlumská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 20.11
16 Ema MatouškováEma Matoušková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 18.25
Celkem 16 závodníků
čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0938
2 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0855
3 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0610
4 David ŠínDavid Šín 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0464
Celkem 4 závodníků
čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1705
2 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1645
3 Adéla MikešováAdéla Mikešová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1296
4 Karolína AghováKarolína Aghová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0885
Celkem 4 závodníků
trojboj - Atletická minipřípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0825
2 Jáchym MalichJáchym Malich 12 Sokol Lysá nad LabemSokol Lysá nad Labem 0587
3 Maxmilian LawlessMaxmilian Lawless 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0395
4 Michal SlavíčekMichal Slavíček 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0355
5 Antonín PřibylAntonín Přibyl 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0351
6 Daniel RegnerDaniel Regner 12 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 0327
7 Saji AymanSaji Ayman 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0277
8 Max MuzikantMax Muzikant 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0259
9 Václav ZábojVáclav Záboj 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0221
10 Jiří KlepalJiří Klepal 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0221
11 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0204
12 Jáchym ČmugrJáchym Čmugr 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0169
13 Stanislav SuchánekStanislav Suchánek 13 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0168
14 Vojtěch StyborVojtěch Stybor 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0146
15 Tomáš MalinaTomáš Malina 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0141
16 Vojtěch VicheraVojtěch Vichera 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0138
17 Filip ŠobekFilip Šobek 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0117
18 Ondřej VencourOndřej Vencour 13 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0116
19 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0102
20 Tadeáš CáskaTadeáš Cáska 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0050
21 Dominik ObdržalDominik Obdržal 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0035
Celkem 21 závodníků
trojboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1142
2 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1035
3 Kamil KupčíkKamil Kupčík 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1015
4 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1003
5 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 0928
6 Filip RegnerFilip Regner 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 0901
7 Michael HalaxaMichael Halaxa 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0693
8 Tobiáš TrnkaTobiáš Trnka 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0692
9 Josef BulušekJosef Bulušek 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0665
10 Petr ŠmelcPetr Šmelc 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0646
11 Alexius SemenovAlexius Semenov 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0644
12 Jiří DudekJiří Dudek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0608
13 Jakub SvěcenýJakub Svěcený 11 TJ Sokol PoděbradyTJ Sokol Poděbrady 0586
14 Štěpán BřeňŠtěpán Břeň 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0581
15 Kristián ChlumskýKristián Chlumský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0566
16 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0539
17 Oliver NedomaOliver Nedoma 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0492
18 Patrik ČervinkaPatrik Červinka 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0485
19 Matěj NovákMatěj Novák 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0329
20 Šimon HavlíkŠimon Havlík 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0276
21 Filip HláskaFilip Hláska 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0272
22 Ondřej VališOndřej Vališ 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0258
23 Radek RoháčRadek Roháč 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0254
24 Klepal JanKlepal Jan 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0244
25 Štěpán MaryskaŠtěpán Maryska 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0003
Adam NoskaAdam Noska 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice DNF
Celkem 26 závodníků
trojboj - Atletická minipřípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 Dukla PrahaDukla Praha 1039
2 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová 12 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 1023
3 Eliška HorováEliška Horová 13 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0595
4 Natálie ZemanováNatálie Zemanová 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0473
5 Eliška BrzkováEliška Brzková 13 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0472
6 Markéta AndrlíkováMarkéta Andrlíková 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0470
7 Michala KudláčkováMichala Kudláčková 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0447
8 Helena NěmcováHelena Němcová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0429
9 Martina ŠmelcováMartina Šmelcová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0418
10 Nikola JakešováNikola Jakešová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0361
11 Andrea ČechalováAndrea Čechalová 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0281
12 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 TARGET SPORT MILOVICETARGET SPORT MILOVICE 0238
13 Tamara JeleňováTamara Jeleňová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0218
14 Ema KuklíkováEma Kuklíková 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0189
15 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0181
16 Denisa KaráskováDenisa Karásková 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0175
17 Žofie BednářováŽofie Bednářová 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0169
18 Kateřina JakoubkováKateřina Jakoubková 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0139
19 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0069
20 Barbora ZumrováBarbora Zumrová 13 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0052
Martina SemeckáMartina Semecká 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNF
Celkem 21 závodníků
trojboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie MaredováLucie Maredová 10 SenohrabySenohraby 1408
2 Eva MazánkováEva Mazánková 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 1298
3 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1131
4 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1045
5 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1007
6 Natálie PixováNatálie Pixová 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 0995
7 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0995
8 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0984
9 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 BVK BombyBVK Bomby 0961
10 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0908
11 Klára PetířováKlára Petířová 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 0905
12 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0779
13 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0778
14 Nela VanclováNela Vanclová 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 0718
15 Veronika ZamecnikovaVeronika Zamecnikova 11 AsbAsb 0709
16 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0699
17 Anna NěmcováAnna Němcová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0693
18 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0688
19 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0688
20 Otýlie VetešníkováOtýlie Vetešníková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0678
21 Vendula VítkováVendula Vítková 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 0666
22 Marie HorováMarie Horová 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0598
23 Mariana BednářováMariana Bednářová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0509
24 Vendula SedlatáVendula Sedlatá 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0501
25 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0490
26 Eliška SvatoňováEliška Svatoňová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0482
27 Nicole KučerováNicole Kučerová 11 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 0482
28 Jana AndrejskováJana Andrejsková 10 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 0480
29 Tereza KvasničkováTereza Kvasničková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0478
30 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0458
31 Nela ZoulováNela Zoulová 11 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0443
32 Beáta ChlumskáBeáta Chlumská 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0422
33 Lucie MálkováLucie Málková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0399
34 Tereza PlškováTereza Plšková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0386
35 Emma HrdličkováEmma Hrdličková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0348
36 Kateřina BeranováKateřina Beranová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0306
37 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0169
38 Marta KovaříkováMarta Kovaříková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0141
Nela HamtákováNela Hamtáková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice DNF
Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNF
Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNF
Celkem 41 závodníků