Atletická liga minipřípravek
Ostrava - Vítkovice (14. 9. 2021)50 m - Atletická minipřípravka-hoši
Atletická minipřípravka-hoši 01 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon GottwaldŠimon Gottwald | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 08.71 | 115.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš GoldTomáš Gold | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 08.74 | 110.00 | ||||||||||||||
3 | Filip BalážFilip Baláž | 12 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.90 | 86.00 | ||||||||||||||
4 | Patrick CecavaPatrick Cecava | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.07 | 63.00 | ||||||||||||||
5 | Sebastian ŠtalmachSebastian Štalmach | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.09 | 61.00 | ||||||||||||||
6 | Filip ŽilinskýFilip Žilinský | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.25 | 43.00 | ||||||||||||||
7 | Josef AudaJosef Auda | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 10.32 | 0.00 | ||||||||||||||
8 | Jakub VáclavíkJakub Václavík | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11.15 | 0.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Atletická minipřípravka-hoši 02 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HradilíkFilip Hradilík | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 08.69 | 118.00 | ||||||||||||||
2 | David LexDavid Lex | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 08.92 | 83.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch RýnVojtěch Rýn | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.11 | 58.00 | ||||||||||||||
4 | Šimon FuniokŠimon Funiok | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.25 | 43.00 | ||||||||||||||
5 | Richard FoldynaRichard Foldyna | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.32 | 36.00 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch VláčilVojtěch Vláčil | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.32 | 36.00 | ||||||||||||||
7 | Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10.36 | 0.00 | ||||||||||||||
8 | Jakub NovákJakub Novák | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10.74 | 0.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Atletická minipřípravka-hoši 03 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PolášekJiří Polášek | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.13 | 56.00 | ||||||||||||||
2 | Filip KratochvílFilip Kratochvíl | 13 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 09.17 | 51.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš KondělkaTomáš Kondělka | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 09.31 | 37.00 | ||||||||||||||
4 | Benjamin KoutnýBenjamin Koutný | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.53 | 18.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš ZávodnýTomáš Závodný | 13 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.69 | 8.00 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch VrajVojtěch Vraj | 13 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.83 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Boris ZsigmondBoris Zsigmond | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.89 | 1.00 | ||||||||||||||
8 | Tobiáš MatysTobiáš Matys | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10.52 | 0.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Atletická minipřípravka-hoši 04 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 08.42 | 166.00 | ||||||||||||||
2 | Albert RákosAlbert Rákos | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 08.42 | 166.00 | ||||||||||||||
3 | Jan KrausJan Kraus | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 08.78 | 104.00 | ||||||||||||||
4 | Antonín MíčekAntonín Míček | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.12 | 57.00 | ||||||||||||||
5 | Antonín KaňaAntonín Kaňa | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.54 | 17.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub KorabaJakub Koraba | 12 | Atletika Krnov z.s. | 09.65 | 10.00 | ||||||||||||||
7 | Matyáš PolochMatyáš Poloch | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.74 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Atletická minipřípravka-hoši 05 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš TokarčíkTobiáš Tokarčík | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 08.85 | 93.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš GoldLukáš Gold | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 08.99 | 74.00 | ||||||||||||||
3 | Kristián Patrick KučeraKristián Patrick Kučera | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.23 | 45.00 | ||||||||||||||
4 | Matyáš TabášekMatyáš Tabášek | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.30 | 38.00 | ||||||||||||||
5 | Simon ChovanecSimon Chovanec | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.32 | 36.00 | ||||||||||||||
6 | Jiří HenzlJiří Henzl | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.62 | 12.00 | ||||||||||||||
7 | Mikuláš PotockýMikuláš Potocký | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.89 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
50 m - Atletická minipřípravka-dívky
Atletická minipřípravka-dívky 01 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura GongolováLaura Gongolová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 08.79 | 279.00 | |||||||||||||
2 | Charlotte HaščinováCharlotte Haščinová | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.84 | 268.00 | |||||||||||||
3 | Tereza VenháčováTereza Venháčová | 13 | Atletika Krnov z.s. | 8 | 08.90 | 255.00 | |||||||||||||
4 | Viktorie NavrátilováViktorie Navrátilová | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.93 | 248.00 | |||||||||||||
5 | Andrea PěluchováAndrea Pěluchová | 13 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.17 | 198.00 | |||||||||||||
6 | Karla PejznochováKarla Pejznochová | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.34 | 166.00 | |||||||||||||
7 | Anna AdámkováAnna Adámková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.49 | 140.00 | |||||||||||||
Karolína AdámkováKarolína Adámková | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Atletická minipřípravka-dívky 02 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina RojíčkováKristina Rojíčková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.51 | 347.00 | |||||||||||||
2 | Lucia TulinskáLucia Tulinská | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.05 | 223.00 | |||||||||||||
3 | Olívie RomanováOlívie Romanová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 09.06 | 221.00 | |||||||||||||
4 | Eva LétalováEva Létalová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 09.07 | 219.00 | |||||||||||||
5 | Laura AdámkováLaura Adámková | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 10.34 | 31.00 | |||||||||||||
6 | Eliška HejcmanováEliška Hejcmanová | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.50 | 19.00 | |||||||||||||
7 | Rozálie NovotnáRozálie Novotná | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 10.76 | 5.00 | |||||||||||||
8 | Marianna SvákováMarianna Sváková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 11.38 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Atletická minipřípravka-dívky 03 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára MáchováKlára Máchová | 12 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.50 | 349.00 | |||||||||||||
2 | Adéla RichterováAdéla Richterová | 12 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.84 | 268.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.30 | 174.00 | |||||||||||||
4 | Valérie LančováValérie Lančová | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 09.52 | 135.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina KloseKateřina Klose | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 09.56 | 128.00 | |||||||||||||
6 | Emma KondělkováEmma Kondělková | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 09.88 | 81.00 | |||||||||||||
7 | Tereza JanišováTereza Janišová | 13 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 10.01 | 65.00 | |||||||||||||
8 | Viktorie ChybováViktorie Chybová | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 11.28 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Atletická minipřípravka-dívky 04 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Soňa HruškováSoňa Hrušková | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 08.82 | 273.00 | |||||||||||||
2 | Viktorie KelnarováViktorie Kelnarová | 13 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.83 | 270.00 | |||||||||||||
3 | Anežka VašířováAnežka Vašířová | 12 | Atletika Krnov z.s. | 8 | 08.83 | 270.00 | |||||||||||||
4 | Natálie Ester KašnáNatálie Ester Kašná | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.02 | 229.00 | |||||||||||||
5 | Aneta HertlováAneta Hertlová | 13 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.41 | 154.00 | |||||||||||||
6 | Sofie ChvostkováSofie Chvostková | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 09.49 | 140.00 | |||||||||||||
7 | Natália JavůrkováNatália Javůrková | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 10.34 | 31.00 | |||||||||||||
8 | Nela SikorováNela Sikorová | 13 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 10.59 | 13.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Atletická minipřípravka-dívky 05 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza TlolkováTereza Tlolková | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.16 | 200.00 | |||||||||||||
2 | Rozálie FlašarováRozálie Flašarová | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.31 | 172.00 | |||||||||||||
3 | Valérie MatuškováValérie Matušková | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.55 | 130.00 | |||||||||||||
4 | Julie MartinkováJulie Martinková | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.59 | 124.00 | |||||||||||||
5 | Jana BártkováJana Bártková | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.72 | 104.00 | |||||||||||||
6 | Eliška HanzlíkováEliška Hanzlíková | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.78 | 95.00 | |||||||||||||
7 | Marie MiklošíkováMarie Miklošíková | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.93 | 75.00 | |||||||||||||
Anna KachútováAnna Kachútová | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Atletická minipřípravka-dívky 06 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MünsterováMichaela Münsterová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.41 | 373.00 | |||||||||||||
2 | Natálie CudrákováNatálie Cudráková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 08.75 | 289.00 | |||||||||||||
3 | Karolína AdámkováKarolína Adámková | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 08.98 | 237.00 | ||||||||||||||
4 | Isabela HolubčíkováIsabela Holubčíková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 09.11 | 210.00 | |||||||||||||
5 | Hana PíšováHana Píšová | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.18 | 197.00 | |||||||||||||
6 | Ema ProkešováEma Prokešová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 09.29 | 175.00 | |||||||||||||
7 | Viktorie ZemanováViktorie Zemanová | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.42 | 152.00 | |||||||||||||
8 | Ina HrivňákováIna Hrivňáková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 09.64 | 116.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
500 m - Atletická minipřípravka-hoši
Atletická minipřípravka-hoši 01 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon GottwaldŠimon Gottwald | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 1:42.45 | 341.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš GoldTomáš Gold | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:47.45 | 279.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš GoldLukáš Gold | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:49.43 | 261.00 | |||||||||||||
4 | Tobiáš TokarčíkTobiáš Tokarčík | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 1:49.92 | 255.00 | |||||||||||||
5 | Filip BalážFilip Baláž | 12 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 1:50.72 | 247.00 | |||||||||||||
6 | Patrick CecavaPatrick Cecava | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 1:54.60 | 208.00 | |||||||||||||
7 | Sebastian ŠtalmachSebastian Štalmach | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 1:57.38 | 182.00 | |||||||||||||
8 | Mikuláš PotockýMikuláš Potocký | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:01.30 | 148.00 | |||||||||||||
9 | Filip ŽilinskýFilip Žilinský | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 12 | 2:02.15 | 141.00 | |||||||||||||
10 | Josef AudaJosef Auda | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:04.80 | 120.00 | |||||||||||||
11 | Simon ChovanecSimon Chovanec | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:07.33 | 102.00 | |||||||||||||
12 | Jakub VáclavíkJakub Václavík | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11 | 2:13.61 | 63.00 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Atletická minipřípravka-hoši 02 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David LexDavid Lex | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 1:44.46 | 317.00 | |||||||||||||
2 | Filip HradilíkFilip Hradilík | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 1:50.48 | 249.00 | |||||||||||||
3 | Jiří PolášekJiří Polášek | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 1:55.38 | 200.00 | |||||||||||||
4 | Šimon FuniokŠimon Funiok | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 1:56.02 | 194.00 | |||||||||||||
5 | Richard FoldynaRichard Foldyna | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 1:56.50 | 190.00 | |||||||||||||
6 | Filip KratochvílFilip Kratochvíl | 13 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 2:01.01 | 150.00 | |||||||||||||
7 | Boris ZsigmondBoris Zsigmond | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 2:01.26 | 148.00 | |||||||||||||
8 | Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:02.18 | 140.00 | |||||||||||||
9 | Jakub NovákJakub Novák | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:03.03 | 134.00 | |||||||||||||
10 | Tomáš ZávodnýTomáš Závodný | 13 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | 2:03.25 | 132.00 | |||||||||||||
11 | Tomáš KondělkaTomáš Kondělka | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 2:03.36 | 131.00 | |||||||||||||
12 | Vojtěch RýnVojtěch Rýn | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:07.82 | 98.00 | |||||||||||||
13 | Vojtěch VláčilVojtěch Vláčil | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:16.82 | 46.00 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Atletická minipřípravka-hoši 03 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš TabášekMatyáš Tabášek | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 1:41.84 | 348.00 | |||||||||||||
2 | Albert RákosAlbert Rákos | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 1:45.95 | 299.00 | |||||||||||||
3 | Antonín MíčekAntonín Míček | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 1:47.77 | 279.00 | |||||||||||||
4 | Kristián Patrick KučeraKristián Patrick Kučera | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 1:51.52 | 239.00 | |||||||||||||
5 | Benjamin KoutnýBenjamin Koutný | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:52.60 | 228.00 | |||||||||||||
6 | Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 1:53.07 | 223.00 | |||||||||||||
7 | Jiří HenzlJiří Henzl | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 1:58.70 | 170.00 | |||||||||||||
8 | Matyáš PolochMatyáš Poloch | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:04.34 | 123.00 | |||||||||||||
9 | Jakub KorabaJakub Koraba | 12 | Atletika Krnov z.s. | 4 | 2:05.91 | 112.00 | |||||||||||||
10 | Jan KrausJan Kraus | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:07.32 | 102.00 | |||||||||||||
11 | Antonín KaňaAntonín Kaňa | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:07.85 | 98.00 | |||||||||||||
12 | Vojtěch VrajVojtěch Vraj | 13 | Atletický klub Emila Zátopk... | 13 | 2:19.09 | 36.00 | |||||||||||||
13 | Tobiáš MatysTobiáš Matys | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:19.28 | 35.00 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
500 m - Atletická minipřípravka-dívky
Atletická minipřípravka-dívky 01 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MünsterováMichaela Münsterová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 1:41.49 | 353.00 | |||||||||||||
2 | Isabela HolubčíkováIsabela Holubčíková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 1:57.41 | 181.00 | |||||||||||||
3 | Tereza VenháčováTereza Venháčová | 13 | Atletika Krnov z.s. | 12 | 1:57.42 | 181.00 | |||||||||||||
4 | Ema ProkešováEma Prokešová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11 | 1:58.37 | 173.00 | |||||||||||||
5 | Karla PejznochováKarla Pejznochová | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 1:58.70 | 170.00 | |||||||||||||
6 | Charlotte HaščinováCharlotte Haščinová | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:59.57 | 162.00 | |||||||||||||
7 | Viktorie NavrátilováViktorie Navrátilová | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:00.65 | 153.00 | |||||||||||||
8 | Laura GongolováLaura Gongolová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:02.24 | 140.00 | |||||||||||||
9 | Karolína AdámkováKarolína Adámková | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:02.58 | 137.00 | |||||||||||||
10 | Ina HrivňákováIna Hrivňáková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 2:05.61 | 114.00 | |||||||||||||
11 | Anna AdámkováAnna Adámková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 2:06.76 | 106.00 | |||||||||||||
12 | Andrea PěluchováAndrea Pěluchová | 13 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10 | 2:15.58 | 52.00 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Atletická minipřípravka-dívky 02 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva LétalováEva Létalová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 1:48.48 | 271.00 | |||||||||||||
2 | Lucia TulinskáLucia Tulinská | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 12 | 1:57.37 | 182.00 | |||||||||||||
3 | Kristina RojíčkováKristina Rojíčková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 1:59.02 | 167.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina KloseKateřina Klose | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:00.48 | 154.00 | |||||||||||||
5 | Olívie RomanováOlívie Romanová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 2:00.92 | 151.00 | |||||||||||||
6 | Laura AdámkováLaura Adámková | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 2:11.37 | 75.00 | |||||||||||||
7 | Valérie LančováValérie Lančová | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 2:16.21 | 49.00 | |||||||||||||
8 | Emma KondělkováEmma Kondělková | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 2:20.19 | 31.00 | |||||||||||||
9 | Rozálie NovotnáRozálie Novotná | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:20.71 | 29.00 | |||||||||||||
10 | Eliška HejcmanováEliška Hejcmanová | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:23.55 | 19.00 | |||||||||||||
11 | Tereza JanišováTereza Janišová | 13 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 2:24.71 | 15.00 | |||||||||||||
12 | Marianna SvákováMarianna Sváková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11 | 2:26.11 | 12.00 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Atletická minipřípravka-dívky 03 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie Ester KašnáNatálie Ester Kašná | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 1:47.44 | 283.00 | |||||||||||||
2 | Klára MáchováKlára Máchová | 12 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 1:50.54 | 249.00 | |||||||||||||
3 | Anežka VašířováAnežka Vašířová | 12 | Atletika Krnov z.s. | 12 | 1:51.36 | 240.00 | |||||||||||||
4 | Soňa HruškováSoňa Hrušková | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 1:54.85 | 205.00 | |||||||||||||
5 | Viktorie KelnarováViktorie Kelnarová | 13 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 1:59.79 | 160.00 | |||||||||||||
6 | Natália JavůrkováNatália Javůrková | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:00.02 | 158.00 | |||||||||||||
7 | Sofie ChvostkováSofie Chvostková | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:03.49 | 130.00 | |||||||||||||
8 | Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 11 | 2:04.60 | 122.00 | |||||||||||||
9 | Aneta HertlováAneta Hertlová | 13 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 2:05.13 | 118.00 | |||||||||||||
10 | Adéla RichterováAdéla Richterová | 12 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:11.66 | 74.00 | |||||||||||||
11 | Nela SikorováNela Sikorová | 13 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 10 | 2:11.75 | 25.00 | |||||||||||||
12 | Viktorie ChybováViktorie Chybová | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:30.55 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Atletická minipřípravka-dívky 04 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie CudrákováNatálie Cudráková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 1:46.50 | 293.00 | |||||||||||||
2 | Tereza TlolkováTereza Tlolková | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 1:54.12 | 212.00 | |||||||||||||
3 | Jana BártkováJana Bártková | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:03.09 | 133.00 | |||||||||||||
4 | Julie MartinkováJulie Martinková | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:04.86 | 120.00 | |||||||||||||
5 | Valérie MatuškováValérie Matušková | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:05.88 | 112.00 | |||||||||||||
6 | Anna KachútováAnna Kachútová | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:09.13 | 90.00 | |||||||||||||
7 | Marie MiklošíkováMarie Miklošíková | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:11.27 | 76.00 | |||||||||||||
8 | Rozálie FlašarováRozálie Flašarová | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:12.99 | 66.00 | |||||||||||||
9 | Viktorie ZemanováViktorie Zemanová | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:16.50 | 47.00 | |||||||||||||
10 | Hana PíšováHana Píšová | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:17.30 | 44.00 | |||||||||||||
11 | Eliška HanzlíkováEliška Hanzlíková | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:20.40 | 30.00 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši
Atletická minipřípravka-hoši 01 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip ŽilinskýFilip Žilinský
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 3.33 | 107.00 | |||||||||||||||
2 |
Matyáš TabášekMatyáš Tabášek
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 3.25 | 96.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš GoldTomáš Gold
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 3.21 | 91.00 | |||||||||||||||
4 |
Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 3.19 | 89.00 | |||||||||||||||
5 |
Filip BalážFilip Baláž
Atletický klub Emila Zátopk... |
12 | 3.16 | 85.00 | |||||||||||||||
6= |
Sebastian ŠtalmachSebastian Štalmach
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 3.12 | 80.00 | |||||||||||||||
6= |
Patrick CecavaPatrick Cecava
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 3.12 | 80.00 | |||||||||||||||
8 |
Tobiáš TokarčíkTobiáš Tokarčík
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 3.11 | 79.00 | |||||||||||||||
9= |
Albert RákosAlbert Rákos
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 3.06 | 73.00 | |||||||||||||||
9= |
Lukáš GoldLukáš Gold
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 3.06 | 73.00 | |||||||||||||||
11 |
Simon ChovanecSimon Chovanec
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 3.02 | 68.00 | |||||||||||||||
12 |
Šimon GottwaldŠimon Gottwald
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 2.86 | 50.00 | |||||||||||||||
13 |
Antonín MíčekAntonín Míček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 2.85 | 49.00 | |||||||||||||||
14 |
Kristián Patrick KučeraKristián Patrick Kučera
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 2.74 | 38.00 | |||||||||||||||
15 |
Mikuláš PotockýMikuláš Potocký
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 2.63 | 27.00 | |||||||||||||||
16 |
Matyáš PolochMatyáš Poloch
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 2.58 | 23.00 | |||||||||||||||
17 |
Jiří HenzlJiří Henzl
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 2.40 | 9.00 | |||||||||||||||
18 |
Jakub VáclavíkJakub Václavík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 2.28 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Atletická minipřípravka-hoši 02 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch VláčilVojtěch Vláčil
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 3.22 | 93.00 | |||||||||||||||
2= |
David LexDavid Lex
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 3.21 | 91.00 | |||||||||||||||
2= |
Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
13 | 3.21 | 91.00 | |||||||||||||||
4 |
Šimon FuniokŠimon Funiok
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 3.17 | 86.00 | |||||||||||||||
5 |
Filip HradilíkFilip Hradilík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 3.15 | 84.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan KrausJan Kraus
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 3.13 | 81.00 | |||||||||||||||
7= |
Richard FoldynaRichard Foldyna
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 3.11 | 79.00 | |||||||||||||||
7= |
Antonín KaňaAntonín Kaňa
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 3.11 | 79.00 | |||||||||||||||
9 |
Jiří PolášekJiří Polášek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 3.00 | 66.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš ZávodnýTomáš Závodný
Atletický klub Emila Zátopk... |
13 | 2.91 | 56.00 | |||||||||||||||
11 |
Jakub KorabaJakub Koraba
Atletika Krnov z.s. |
12 | 2.88 | 52.00 | |||||||||||||||
12 |
Vojtěch RýnVojtěch Rýn
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 2.81 | 45.00 | |||||||||||||||
13 |
Tomáš KondělkaTomáš Kondělka
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
12 | 2.73 | 37.00 | |||||||||||||||
14 |
Benjamin KoutnýBenjamin Koutný
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 2.72 | 36.00 | |||||||||||||||
15 |
Vojtěch VrajVojtěch Vraj
Atletický klub Emila Zátopk... |
13 | 2.66 | 30.00 | |||||||||||||||
16 |
Jakub NovákJakub Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 2.49 | 16.00 | |||||||||||||||
17 |
Josef AudaJosef Auda
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 2.44 | 12.00 | |||||||||||||||
18 |
Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 2.40 | 9.00 | |||||||||||||||
19 |
Tobiáš MatysTobiáš Matys
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 2.32 | 4.00 | |||||||||||||||
20 |
Boris ZsigmondBoris Zsigmond
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 2.22 | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky
Atletická minipřípravka-dívky 01 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela MünsterováMichaela Münsterová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 3.38 | 176.00 | |||||||||||||||
2 |
Viktorie NavrátilováViktorie Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 3.29 | 159.00 | |||||||||||||||
3 |
Natálie CudrákováNatálie Cudráková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 3.22 | 146.00 | |||||||||||||||
4 |
Rozálie FlašarováRozálie Flašarová
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 3.16 | 135.00 | |||||||||||||||
5 |
Charlotte HaščinováCharlotte Haščinová
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 3.06 | 117.00 | |||||||||||||||
6 |
Viktorie ZemanováViktorie Zemanová
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 2.97 | 102.00 | |||||||||||||||
7= |
Laura GongolováLaura Gongolová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 2.96 | 100.00 | |||||||||||||||
7= |
Karolína AdámkováKarolína Adámková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 2.96 | 100.00 | |||||||||||||||
9 |
Isabela HolubčíkováIsabela Holubčíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 2.92 | 94.00 | |||||||||||||||
10 |
Jana BártkováJana Bártková
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 2.89 | 89.00 | |||||||||||||||
11 |
Julie MartinkováJulie Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 2.86 | 84.00 | |||||||||||||||
12 |
Anna AdámkováAnna Adámková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 2.81 | 76.00 | |||||||||||||||
13 |
Valérie MatuškováValérie Matušková
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 2.80 | 75.00 | |||||||||||||||
14 |
Hana PíšováHana Píšová
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 2.78 | 72.00 | |||||||||||||||
15 |
Karla PejznochováKarla Pejznochová
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 2.75 | 67.00 | |||||||||||||||
16 |
Tereza TlolkováTereza Tlolková
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 2.63 | 50.00 | |||||||||||||||
17= |
Ina HrivňákováIna Hrivňáková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 2.61 | 48.00 | |||||||||||||||
17= |
Eliška HanzlíkováEliška Hanzlíková
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 2.61 | 48.00 | |||||||||||||||
19 |
Anna KachútováAnna Kachútová
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 2.54 | 39.00 | |||||||||||||||
20 |
Ema ProkešováEma Prokešová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 2.49 | 33.00 | |||||||||||||||
21 |
Tereza VenháčováTereza Venháčová
Atletika Krnov z.s. |
13 | 2.48 | 31.00 | |||||||||||||||
22 |
Marie MiklošíkováMarie Miklošíková
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 2.47 | 30.00 | |||||||||||||||
23 |
Andrea PěluchováAndrea Pěluchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
13 | 2.40 | 22.00 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
Atletická minipřípravka-dívky 02 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristina RojíčkováKristina Rojíčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 3.43 | 186.00 | |||||||||||||||
2 |
Natália JavůrkováNatália Javůrková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 3.42 | 184.00 | |||||||||||||||
3 |
Adéla RichterováAdéla Richterová
Atletický klub Emila Zátopk... |
12 | 3.28 | 157.00 | |||||||||||||||
4 |
Viktorie KelnarováViktorie Kelnarová
Atletický klub Emila Zátopk... |
13 | 3.21 | 144.00 | |||||||||||||||
5 |
Anežka VašířováAnežka Vašířová
Atletika Krnov z.s. |
12 | 3.12 | 128.00 | |||||||||||||||
6 |
Klára MáchováKlára Máchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
12 | 3.01 | 109.00 | |||||||||||||||
7 |
Natálie Ester KašnáNatálie Ester Kašná
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 2.95 | 99.00 | |||||||||||||||
8 |
Eva LétalováEva Létalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 2.94 | 97.00 | |||||||||||||||
9 |
Lucia TulinskáLucia Tulinská
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 2.90 | 91.00 | |||||||||||||||
10 |
Sofie ChvostkováSofie Chvostková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 2.84 | 81.00 | |||||||||||||||
11 |
Olívie RomanováOlívie Romanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 2.68 | 57.00 | |||||||||||||||
12 |
Aneta HertlováAneta Hertlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
13 | 2.67 | 56.00 | |||||||||||||||
13 |
Kateřina KloseKateřina Klose
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 2.66 | 55.00 | |||||||||||||||
14 |
Valérie LančováValérie Lančová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 2.59 | 45.00 | |||||||||||||||
15 |
Tereza JanišováTereza Janišová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
13 | 2.58 | 44.00 | |||||||||||||||
16 |
Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
12 | 2.56 | 41.00 | |||||||||||||||
17 |
Rozálie NovotnáRozálie Novotná
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 2.51 | 35.00 | |||||||||||||||
18 |
Laura AdámkováLaura Adámková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 2.50 | 34.00 | |||||||||||||||
19 |
Marianna SvákováMarianna Sváková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 2.41 | 23.00 | |||||||||||||||
20 |
Soňa HruškováSoňa Hrušková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 2.36 | 18.00 | |||||||||||||||
21 |
Emma KondělkováEmma Kondělková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
12 | 2.11 | 0.00 | |||||||||||||||
22 |
Eliška HejcmanováEliška Hejcmanová
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 1.97 | 0.00 | |||||||||||||||
23 |
Nela SikorováNela Sikorová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
13 | 1.96 | 0.00 | |||||||||||||||
24 |
Viktorie ChybováViktorie Chybová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 1.95 | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši
Atletická minipřípravka-hoši 01 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš GoldTomáš Gold
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 30.50 | 147.00 | |||||||||||||||
2 |
Matyáš TabášekMatyáš Tabášek
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 29.50 | 139.00 | |||||||||||||||
3 |
Antonín MíčekAntonín Míček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 27.90 | 127.00 | |||||||||||||||
4 |
Patrick CecavaPatrick Cecava
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 27.76 | 126.00 | |||||||||||||||
5 |
Šimon GottwaldŠimon Gottwald
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 26.40 | 115.00 | |||||||||||||||
6 |
Filip BalážFilip Baláž
Atletický klub Emila Zátopk... |
12 | 26.35 | 115.00 | |||||||||||||||
7 |
Kristián Patrick KučeraKristián Patrick Kučera
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 25.70 | 110.00 | |||||||||||||||
8 |
Mikuláš PotockýMikuláš Potocký
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 22.50 | 85.00 | |||||||||||||||
9 |
Lukáš GoldLukáš Gold
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 22.45 | 85.00 | |||||||||||||||
10 |
Albert RákosAlbert Rákos
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 21.70 | 79.00 | |||||||||||||||
11 |
Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 19.76 | 65.00 | |||||||||||||||
12 |
Jakub VáclavíkJakub Václavík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 19.50 | 63.00 | |||||||||||||||
13 |
Jiří HenzlJiří Henzl
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 17.80 | 51.00 | |||||||||||||||
14 |
Matyáš PolochMatyáš Poloch
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 17.78 | 50.00 | |||||||||||||||
15= |
Simon ChovanecSimon Chovanec
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 17.45 | 48.00 | |||||||||||||||
15= |
Sebastian ŠtalmachSebastian Štalmach
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 17.45 | 48.00 | |||||||||||||||
15= |
Filip ŽilinskýFilip Žilinský
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 17.45 | 48.00 | |||||||||||||||
18 |
Tobiáš TokarčíkTobiáš Tokarčík
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 15.90 | 37.00 | |||||||||||||||
19 |
Josef AudaJosef Auda
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 13.00 | 17.00 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Atletická minipřípravka-hoši 02 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David LexDavid Lex
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 27.40 | 123.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan KrausJan Kraus
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 27.10 | 121.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš KondělkaTomáš Kondělka
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
12 | 24.30 | 99.00 | |||||||||||||||
4 |
Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
13 | 24.15 | 98.00 | |||||||||||||||
5 |
Filip HradilíkFilip Hradilík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 23.00 | 89.00 | |||||||||||||||
6 |
Šimon FuniokŠimon Funiok
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 21.90 | 81.00 | |||||||||||||||
7 |
Vojtěch VláčilVojtěch Vláčil
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 21.52 | 78.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub KorabaJakub Koraba
Atletika Krnov z.s. |
12 | 21.15 | 75.00 | |||||||||||||||
9 |
Benjamin KoutnýBenjamin Koutný
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 19.30 | 61.00 | |||||||||||||||
10 |
Jiří PolášekJiří Polášek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 18.70 | 57.00 | |||||||||||||||
11 |
Antonín KaňaAntonín Kaňa
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 16.85 | 44.00 | |||||||||||||||
12 |
Boris ZsigmondBoris Zsigmond
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 16.05 | 38.00 | |||||||||||||||
13 |
Richard FoldynaRichard Foldyna
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 14.20 | 25.00 | |||||||||||||||
14 |
Tomáš ZávodnýTomáš Závodný
Atletický klub Emila Zátopk... |
13 | 13.95 | 24.00 | |||||||||||||||
15 |
Vojtěch VrajVojtěch Vraj
Atletický klub Emila Zátopk... |
13 | 11.72 | 9.00 | |||||||||||||||
16 |
Jakub NovákJakub Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 11.50 | 8.00 | |||||||||||||||
17 |
Tobiáš MatysTobiáš Matys
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 11.25 | 6.00 | |||||||||||||||
18 |
Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 10.90 | 4.00 | |||||||||||||||
Vojtěch RýnVojtěch Rýn
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky
Atletická minipřípravka-dívky 01 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Julie MartinkováJulie Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 18.25 | 101.00 | |||||||||||||||
2 |
Laura GongolováLaura Gongolová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 15.45 | 71.00 | |||||||||||||||
3 |
Michaela MünsterováMichaela Münsterová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 15.35 | 70.00 | |||||||||||||||
4 |
Anna KachútováAnna Kachútová
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 15.19 | 68.00 | |||||||||||||||
5 |
Charlotte HaščinováCharlotte Haščinová
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 14.70 | 63.00 | |||||||||||||||
6 |
Valérie MatuškováValérie Matušková
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 14.27 | 59.00 | |||||||||||||||
7 |
Hana PíšováHana Píšová
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 13.72 | 53.00 | |||||||||||||||
8 |
Anna AdámkováAnna Adámková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 13.70 | 53.00 | |||||||||||||||
9 |
Isabela HolubčíkováIsabela Holubčíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 13.66 | 52.00 | |||||||||||||||
10 |
Karolína AdámkováKarolína Adámková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 13.48 | 51.00 | |||||||||||||||
11 |
Rozálie FlašarováRozálie Flašarová
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 12.50 | 41.00 | |||||||||||||||
12 |
Andrea PěluchováAndrea Pěluchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
13 | 12.45 | 40.00 | |||||||||||||||
13 |
Eliška HanzlíkováEliška Hanzlíková
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 12.30 | 39.00 | |||||||||||||||
14 |
Viktorie ZemanováViktorie Zemanová
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 11.66 | 32.00 | |||||||||||||||
15 |
Natálie CudrákováNatálie Cudráková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 11.65 | 32.00 | |||||||||||||||
16 |
Viktorie NavrátilováViktorie Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 11.20 | 28.00 | |||||||||||||||
17 |
Tereza VenháčováTereza Venháčová
Atletika Krnov z.s. |
13 | 10.90 | 25.00 | |||||||||||||||
18 |
Jana BártkováJana Bártková
SSK Vítkovice, z.s. |
12 | 10.10 | 17.00 | |||||||||||||||
19 |
Tereza TlolkováTereza Tlolková
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 10.05 | 17.00 | |||||||||||||||
20 |
Ina HrivňákováIna Hrivňáková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 09.63 | 13.00 | |||||||||||||||
21 |
Karla PejznochováKarla Pejznochová
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 09.58 | 13.00 | |||||||||||||||
22 |
Ema ProkešováEma Prokešová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 09.10 | 8.00 | |||||||||||||||
23 |
Marie MiklošíkováMarie Miklošíková
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 06.62 | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
Atletická minipřípravka-dívky 02 (út, 14.9.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristina RojíčkováKristina Rojíčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 19.90 | 119.00 | |||||||||||||||
2 |
Klára MáchováKlára Máchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
12 | 16.90 | 87.00 | |||||||||||||||
3 |
Anežka VašířováAnežka Vašířová
Atletika Krnov z.s. |
12 | 16.52 | 82.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza JanišováTereza Janišová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
13 | 15.96 | 76.00 | |||||||||||||||
5 |
Adéla RichterováAdéla Richterová
Atletický klub Emila Zátopk... |
12 | 15.08 | 67.00 | |||||||||||||||
6= |
Marianna SvákováMarianna Sváková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 14.90 | 65.00 | |||||||||||||||
6= |
Lucia TulinskáLucia Tulinská
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 14.90 | 65.00 | |||||||||||||||
8 |
Olívie RomanováOlívie Romanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 14.12 | 57.00 | |||||||||||||||
9 |
Aneta HertlováAneta Hertlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
13 | 13.48 | 51.00 | |||||||||||||||
10 |
Emma KondělkováEmma Kondělková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
12 | 12.56 | 41.00 | |||||||||||||||
11 |
Viktorie KelnarováViktorie Kelnarová
Atletický klub Emila Zátopk... |
13 | 12.52 | 41.00 | |||||||||||||||
12 |
Viktorie ChybováViktorie Chybová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 11.95 | 35.00 | |||||||||||||||
13 |
Eva LétalováEva Létalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 11.35 | 29.00 | |||||||||||||||
14 |
Valérie LančováValérie Lančová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 11.30 | 29.00 | |||||||||||||||
15 |
Laura AdámkováLaura Adámková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 10.97 | 26.00 | |||||||||||||||
16 |
Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
12 | 10.87 | 25.00 | |||||||||||||||
17 |
Kateřina KloseKateřina Klose
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
12 | 10.40 | 20.00 | |||||||||||||||
18 |
Soňa HruškováSoňa Hrušková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 10.10 | 17.00 | |||||||||||||||
19 |
Natálie Ester KašnáNatálie Ester Kašná
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 09.84 | 15.00 | |||||||||||||||
20 |
Natália JavůrkováNatália Javůrková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 09.76 | 14.00 | |||||||||||||||
21 |
Eliška HejcmanováEliška Hejcmanová
SSK Vítkovice, z.s. |
13 | 09.15 | 9.00 | |||||||||||||||
22 |
Rozálie NovotnáRozálie Novotná
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 06.66 | 0.00 | |||||||||||||||
23 |
Nela SikorováNela Sikorová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
13 | 06.26 | 0.00 | |||||||||||||||
24 |
Sofie ChvostkováSofie Chvostková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
13 | 04.95 | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
čtyřboj - Atletická minipřípravka-hoši |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš GoldTomáš Gold | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 0627 | |||||||||||||||
2= | Matyáš TabášekMatyáš Tabášek | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 0621 | |||||||||||||||
2= | Šimon GottwaldŠimon Gottwald | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0621 | |||||||||||||||
4 | Albert RákosAlbert Rákos | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 0617 | |||||||||||||||
5 | David LexDavid Lex | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0614 | |||||||||||||||
6 | Matyáš HradeckýMatyáš Hradecký | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 0543 | |||||||||||||||
7 | Filip HradilíkFilip Hradilík | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0540 | |||||||||||||||
8 | Filip BalážFilip Baláž | 12 | Atletický klub Emila Zátopk... | 0533 | |||||||||||||||
9 | Antonín MíčekAntonín Míček | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0512 | |||||||||||||||
10 | Lukáš GoldLukáš Gold | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 0493 | |||||||||||||||
11 | Patrick CecavaPatrick Cecava | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0477 | |||||||||||||||
12 | Tobiáš TokarčíkTobiáš Tokarčík | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 0464 | |||||||||||||||
13 | Kristián Patrick KučeraKristián Patrick Kučera | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 0432 | |||||||||||||||
14 | Jan KrausJan Kraus | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 0408 | |||||||||||||||
15 | Šimon FuniokŠimon Funiok | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0404 | |||||||||||||||
16 | Filip KratochvílFilip Kratochvíl | 13 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 0390 | |||||||||||||||
17 | Jiří PolášekJiří Polášek | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0379 | |||||||||||||||
18 | Sebastian ŠtalmachSebastian Štalmach | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 0371 | |||||||||||||||
19 | Benjamin KoutnýBenjamin Koutný | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 0343 | |||||||||||||||
20 | Filip ŽilinskýFilip Žilinský | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0339 | |||||||||||||||
21 | Richard FoldynaRichard Foldyna | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0330 | |||||||||||||||
22 | Tomáš KondělkaTomáš Kondělka | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 0304 | |||||||||||||||
23 | Mikuláš PotockýMikuláš Potocký | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 0261 | |||||||||||||||
24 | Simon ChovanecSimon Chovanec | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 0254 | |||||||||||||||
25 | Vojtěch VláčilVojtěch Vláčil | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 0253 | |||||||||||||||
26 | Jakub KorabaJakub Koraba | 12 | Atletika Krnov z.s. | 0249 | |||||||||||||||
27 | Jiří HenzlJiří Henzl | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 0242 | |||||||||||||||
28 | Antonín KaňaAntonín Kaňa | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 0238 | |||||||||||||||
29 | Tomáš ZávodnýTomáš Závodný | 13 | Atletický klub Emila Zátopk... | 0220 | |||||||||||||||
30 | Matyáš PolochMatyáš Poloch | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 0202 | |||||||||||||||
31 | Vojtěch RýnVojtěch Rýn | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 0201 | |||||||||||||||
32 | Boris ZsigmondBoris Zsigmond | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0187 | |||||||||||||||
33 | Jakub NovákJakub Novák | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0158 | |||||||||||||||
34 | Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0153 | |||||||||||||||
35 | Josef AudaJosef Auda | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 0149 | |||||||||||||||
36 | Jakub VáclavíkJakub Václavík | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0128 | |||||||||||||||
37 | Vojtěch VrajVojtěch Vraj | 13 | Atletický klub Emila Zátopk... | 0077 | |||||||||||||||
38 | Tobiáš MatysTobiáš Matys | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0045 | |||||||||||||||
Celkem 38 závodníků |
čtyřboj - Atletická minipřípravka-dívky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MünsterováMichaela Münsterová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0972 | |||||||||||||||
2 | Kristina RojíčkováKristina Rojíčková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0819 | |||||||||||||||
3 | Klára MáchováKlára Máchová | 12 | Atletický klub Emila Zátopk... | 0794 | |||||||||||||||
4 | Natálie CudrákováNatálie Cudráková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0760 | |||||||||||||||
5 | Anežka VašířováAnežka Vašířová | 12 | Atletika Krnov z.s. | 0720 | |||||||||||||||
6 | Natálie Ester KašnáNatálie Ester Kašná | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 0626 | |||||||||||||||
7 | Eva LétalováEva Létalová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0616 | |||||||||||||||
8 | Viktorie KelnarováViktorie Kelnarová | 13 | Atletický klub Emila Zátopk... | 0615 | |||||||||||||||
9 | Charlotte HaščinováCharlotte Haščinová | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 0610 | |||||||||||||||
10 | Laura GongolováLaura Gongolová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0590 | |||||||||||||||
11 | Viktorie NavrátilováViktorie Navrátilová | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 0588 | |||||||||||||||
12 | Adéla RichterováAdéla Richterová | 12 | Atletický klub Emila Zátopk... | 0566 | |||||||||||||||
13 | Lucia TulinskáLucia Tulinská | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0561 | |||||||||||||||
14 | Isabela HolubčíkováIsabela Holubčíková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0537 | |||||||||||||||
15 | Karolína AdámkováKarolína Adámková | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0525 | |||||||||||||||
16 | Soňa HruškováSoňa Hrušková | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0513 | |||||||||||||||
17 | Tereza VenháčováTereza Venháčová | 13 | Atletika Krnov z.s. | 0492 | |||||||||||||||
18 | Olívie RomanováOlívie Romanová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0486 | |||||||||||||||
19 | Tereza TlolkováTereza Tlolková | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 0479 | |||||||||||||||
20 | Julie MartinkováJulie Martinková | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 0429 | |||||||||||||||
21 | Karla PejznochováKarla Pejznochová | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 0416 | |||||||||||||||
22 | Rozálie FlašarováRozálie Flašarová | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 0414 | |||||||||||||||
23 | Ema ProkešováEma Prokešová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0389 | |||||||||||||||
24 | Natália JavůrkováNatália Javůrková | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0387 | |||||||||||||||
25 | Aneta HertlováAneta Hertlová | 13 | Atletický klub Emila Zátopk... | 0379 | |||||||||||||||
26 | Valérie MatuškováValérie Matušková | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 0376 | |||||||||||||||
27 | Anna AdámkováAnna Adámková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0375 | |||||||||||||||
28 | Hana PíšováHana Píšová | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 0366 | |||||||||||||||
29 | Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 0362 | |||||||||||||||
30 | Kateřina KloseKateřina Klose | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0357 | |||||||||||||||
31 | Sofie ChvostkováSofie Chvostková | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0351 | |||||||||||||||
32 | Jana BártkováJana Bártková | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 0343 | |||||||||||||||
33 | Viktorie ZemanováViktorie Zemanová | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 0333 | |||||||||||||||
34 | Andrea PěluchováAndrea Pěluchová | 13 | Atletický klub Emila Zátopk... | 0312 | |||||||||||||||
35 | Ina HrivňákováIna Hrivňáková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0291 | |||||||||||||||
36 | Valérie LančováValérie Lančová | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0258 | |||||||||||||||
37 | Eliška HanzlíkováEliška Hanzlíková | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 0212 | |||||||||||||||
38 | Tereza JanišováTereza Janišová | 13 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 0200 | |||||||||||||||
39 | Anna KachútováAnna Kachútová | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 0197 | |||||||||||||||
40 | Marie MiklošíkováMarie Miklošíková | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 0181 | |||||||||||||||
41 | Laura AdámkováLaura Adámková | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0166 | |||||||||||||||
42 | Emma KondělkováEmma Kondělková | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 0153 | |||||||||||||||
43 | Marianna SvákováMarianna Sváková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0100 | |||||||||||||||
44 | Rozálie NovotnáRozálie Novotná | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0069 | |||||||||||||||
45 | Eliška HejcmanováEliška Hejcmanová | 13 | SSK Vítkovice, z.s. | 0047 | |||||||||||||||
46= | Nela SikorováNela Sikorová | 13 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 0038 | |||||||||||||||
46= | Viktorie ChybováViktorie Chybová | 13 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 0038 | |||||||||||||||
Karolína AdámkováKarolína Adámková | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | NM | ||||||||||||||||
Celkem 48 závodníků |