Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Beskydský pohár přípravek

Ostrava - Vítkovice (16. 9. 2021)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 16.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.86 54.50
2 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.02 52.00
3 Filip StrnadFilip Strnad 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 08.36 43.00
4 Matěj ImrichMatěj Imrich 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 08.44 37.00
5 Adam StrnadAdam Strnad 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 08.61 31.00
6 Damien LancDamien Lanc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.70 27.00
7 Viktor VojtasíkViktor Vojtasík 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.76 25.00
8 Maxmilián SvobodaMaxmilián Svoboda 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.13 8.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 07.90 53.00
2 Jan ZemanJan Zeman 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 08.42 39.00
3 Ondřej GavlasOndřej Gavlas 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.58 32.50
4 Samuel MitrengaSamuel Mitrenga 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.84 19.00
5 Ondřej BezděkOndřej Bezděk 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 08.99 12.00
6 Kvido FišnarKvido Fišnar 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.08 2.00
7 Daniel BučekDaniel Buček 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.40 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 16.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SýkoraMatěj Sýkora 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.32 47.00
2 Adam StodolaAdam Stodola 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.68 29.00
3 Alex NevrklaAlex Nevrkla 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.69 28.00
4 Dominik DáňaDominik Dáňa 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.90 15.50
5 Marek GoršanovMarek Goršanov 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.04 10.00
6 Daniel KuchařDaniel Kuchař 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.08 9.00
7 Kryštof ŽidekKryštof Židek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.40 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 16.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuncLukáš Kunc 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 08.35 45.50
2 Jakub DudysJakub Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.45 36.00
3 Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.49 35.00
4 Jonáš DudysJonáš Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.65 30.00
5 Alexander SzczukaAlexander Szczuka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.90 15.50
6 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.94 14.00
7 Jonáš KopřivaJonáš Kopřiva 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.18 6.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 16.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef MrkvaJosef Mrkva 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.10 51.00
2 Jakub VečeřaJakub Večeřa 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.23 49.00
3 Petr GajdušekPetr Gajdušek 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.35 45.50
4 Josef BrázdaJosef Brázda 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.43 38.00
5 Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.58 32.50
6 Jakub GavlasJakub Gavlas 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.83 20.50
7 Šimon HrabánekŠimon Hrabánek 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.89 17.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 16.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.77 56.00
2 Adam RusekAdam Rusek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.13 50.00
3 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.55 34.00
4 Ondřej HlatkýOndřej Hlatký 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.83 20.50
5 Max KlimšaMax Klimša 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.97 13.00
6 Vít ŽižkaVít Žižka 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.01 11.00
7 Jiří BenkoJiří Benko 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.28 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 16.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 07.86 54.50
2 Filip GrycFilip Gryc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.29 48.00
3 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.36 43.00
4 Prokop RákosProkop Rákos 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.41 40.00
5 Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.73 26.00
6 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.77 24.00
7 Václav KvasničkaVáclav Kvasnička 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.81 23.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (čt, 16.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 07.56 57.00
2 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.36 43.00
3 Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.39 41.00
4 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.82 22.00
5 Jan ČempelJan Čempel 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.85 18.00
6 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.17 7.00
7 Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.25 5.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 07.56 57.00
2 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.77 56.00
3 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.86 54.50
3 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 07.86 54.50
5 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 07.90 53.00
6 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.02 52.00
7 Josef MrkvaJosef Mrkva 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.10 51.00
8 Adam RusekAdam Rusek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.13 50.00
9 Jakub VečeřaJakub Večeřa 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.23 49.00
10 Filip GrycFilip Gryc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.29 48.00
11 Matěj SýkoraMatěj Sýkora 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.32 47.00
12 Lukáš KuncLukáš Kunc 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 08.35 45.50
12 Petr GajdušekPetr Gajdušek 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.35 45.50
14 Filip StrnadFilip Strnad 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 08.36 43.00
14 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.36 43.00
14 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.36 43.00
17 Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.39 41.00
18 Prokop RákosProkop Rákos 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.41 40.00
19 Jan ZemanJan Zeman 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 08.42 39.00
20 Josef BrázdaJosef Brázda 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.43 38.00
21 Matěj ImrichMatěj Imrich 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 08.44 37.00
22 Jakub DudysJakub Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.45 36.00
23 Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.49 35.00
24 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.55 34.00
25 Ondřej GavlasOndřej Gavlas 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.58 32.50
25 Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.58 32.50
27 Adam StrnadAdam Strnad 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 08.61 31.00
28 Jonáš DudysJonáš Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.65 30.00
29 Adam StodolaAdam Stodola 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.68 29.00
30 Alex NevrklaAlex Nevrkla 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.69 28.00
31 Damien LancDamien Lanc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.70 27.00
32 Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.73 26.00
33 Viktor VojtasíkViktor Vojtasík 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.76 25.00
34 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.77 24.00
35 Václav KvasničkaVáclav Kvasnička 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.81 23.00
36 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.82 22.00
37 Jakub GavlasJakub Gavlas 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.83 20.50
37 Ondřej HlatkýOndřej Hlatký 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.83 20.50
39 Samuel MitrengaSamuel Mitrenga 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.84 19.00
40 Jan ČempelJan Čempel 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.85 18.00
41 Šimon HrabánekŠimon Hrabánek 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.89 17.00
42 Dominik DáňaDominik Dáňa 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.90 15.50
42 Alexander SzczukaAlexander Szczuka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.90 15.50
44 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.94 14.00
45 Max KlimšaMax Klimša 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.97 13.00
46 Ondřej BezděkOndřej Bezděk 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 08.99 12.00
47 Vít ŽižkaVít Žižka 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.01 11.00
48 Marek GoršanovMarek Goršanov 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.04 10.00
49 Daniel KuchařDaniel Kuchař 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.08 9.00
50 Maxmilián SvobodaMaxmilián Svoboda 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.13 8.00
51 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.17 7.00
52 Jonáš KopřivaJonáš Kopřiva 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.18 6.00
53 Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.25 5.00
54 Jiří BenkoJiří Benko 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.28 4.00
55 Kryštof ŽidekKryštof Židek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.40 3.00
56 Kvido FišnarKvido Fišnar 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.08 2.00
57 Daniel BučekDaniel Buček 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.40 1.00

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 16.9.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ČablíkováJulie Čablíková 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1 08.24 70.00
2 Anna KrálováAnna Králová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.56 55.50
3 Karolína MurováKarolína Murová 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 08.83 38.00
4 Leontýna ŠimčíkováLeontýna Šimčíková 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 08.92 33.00
5 Denisa KrnáčováDenisa Krnáčová 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 08.94 32.00
6 Sophia ČanaklisováSophia Čanaklisová 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 08.95 30.50
7 Sofia VyvialSofia Vyvial 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.11 25.00
8 Nikola ŠpokováNikola Špoková 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 09.79 9.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.9.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.95 78.00
2 Valerie MarflákováValerie Marfláková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.68 51.00
3 Bára BlažkováBára Blažková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.75 46.00
4 Dorota HodaňováDorota Hodaňová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.11 25.00
5 Tereza SlováčkováTereza Slováčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.16 23.00
6 Tereza KubalováTereza Kubalová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.21 21.00
7 Karolína RočkováKarolína Ročková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.46 13.00
8 Kristýna MíčkováKristýna Míčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.86 7.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 16.9.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ŠkarkováEliška Škarková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.46 63.00
2= Adéla MoškořováAdéla Moškořová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.55 58.00
2= Markéta BláhováMarkéta Bláhová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.55 58.00
4 Adéla KoňaříkováAdéla Koňaříková 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.59 54.00
5 Zuzana PolívkováZuzana Polívková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.70 50.00
6 Karolína BergerováKarolína Bergerová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.80 40.50
7 Adéla KrzyžankováAdéla Krzyžanková 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 08.95 30.50
8 Karolína VargováKarolína Vargová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.70 11.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 16.9.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.48 82.00
2 Katka ZawadováKatka Zawadová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 07.96 77.00
3 Dorota KaletováDorota Kaletová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.91 34.00
4 Marie MrazíkováMarie Mrazíková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.01 28.00
5 Elizabeth OchmanováElizabeth Ochmanová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.18 22.00
6 Katka LancováKatka Lancová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.53 12.00
7 Nela SasynováNela Sasynová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.25 4.00
Nikol TesařováNikol Tesařová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 16.9.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KukuczkaZuzana Kukuczka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.01 74.00
2 Michaela KalužováMichaela Kalužová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.74 47.50
3 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.77 43.50
4 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.83 38.00
5 Ema BékéskyEma Békésky 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.38 15.50
6 Tereza FaranováTereza Faranová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.74 10.00
Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 16.9.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.77 43.50
2 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.80 40.50
3 Klára BendováKlára Bendová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.84 36.00
4 Johana NovákováJohana Nováková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.99 29.00
5 Natali DreslerováNatali Dreslerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.23 20.00
6 Marie WroblowskáMarie Wroblowská 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.38 15.50
7 Klára ŠmigováKlára Šmigová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.44 14.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 16.9.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.76 80.00
2 Tereza KrausováTereza Krausová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.54 60.00
3 Hana KováčováHana Kováčová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.55 58.00
4 Laura SokolovskáLaura Sokolovská 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.71 49.00
5 Elen BártkováElen Bártková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.76 45.00
6 Karin GregušováKarin Gregušová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.78 42.00
7 Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.25 19.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (čt, 16.9.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.97 76.00
2 Valerie LáníkováValerie Láníková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.45 64.00
3 Valérie TicháValérie Tichá 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.51 62.00
4 Elen KorbelováElen Korbelová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.61 53.00
5 Veronika SlížováVeronika Slížová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.64 52.00
6 Anna KorponaiAnna Korponai 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.83 38.00
7 Nikola HořínkováNikola Hořínková 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.11 25.00
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (čt, 16.9.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.15 72.00
2 Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.27 69.00
3 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.32 68.00
4 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.56 55.50
5 Valerie KubulusováValerie Kubulusová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.04 27.00
6 Barbora BačováBarbora Bačová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.36 17.50
7 Ema MališováEma Mališová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.82 8.00
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (čt, 16.9.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.13 73.00
2 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.21 71.00
3 Marianna PavlováMarianna Pavlová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.41 65.00
4 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.85 35.00
5 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.36 17.50
6 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.91 6.00
7 Ella HelsteinováElla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.74 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (čt, 16.9.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.72 81.00
2 Adriana VaradiAdriana Varadi 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.93 79.00
3 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.99 75.00
4 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.34 67.00
5 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.40 66.00
6 Tola TomanekTola Tomanek 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.53 61.00
7 Barbora PosmykováBarbora Posmyková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.74 47.50
8 Andrea MalíkováAndrea Malíková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.17 5.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.48 82.00
2 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.72 81.00
3 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.76 80.00
4 Adriana VaradiAdriana Varadi 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.93 79.00
5 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.95 78.00
6 Katka ZawadováKatka Zawadová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 07.96 77.00
7 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.97 76.00
8 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.99 75.00
9 Zuzana KukuczkaZuzana Kukuczka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.01 74.00
10 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.13 73.00
11 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.15 72.00
12 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.21 71.00
13 Julie ČablíkováJulie Čablíková 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1 08.24 70.00
14 Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.27 69.00
15 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.32 68.00
16 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.34 67.00
17 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.40 66.00
18 Marianna PavlováMarianna Pavlová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.41 65.00
19 Valerie LáníkováValerie Láníková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.45 64.00
20 Eliška ŠkarkováEliška Škarková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.46 63.00
21 Valérie TicháValérie Tichá 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.51 62.00
22 Tola TomanekTola Tomanek 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.53 61.00
23 Tereza KrausováTereza Krausová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.54 60.00
24 Adéla MoškořováAdéla Moškořová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.55 58.00
24 Markéta BláhováMarkéta Bláhová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.55 58.00
24 Hana KováčováHana Kováčová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.55 58.00
27 Anna KrálováAnna Králová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.56 55.50
27 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.56 55.50
29 Adéla KoňaříkováAdéla Koňaříková 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.59 54.00
30 Elen KorbelováElen Korbelová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.61 53.00
31 Veronika SlížováVeronika Slížová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.64 52.00
32 Valerie MarflákováValerie Marfláková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.68 51.00
33 Zuzana PolívkováZuzana Polívková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.70 50.00
34 Laura SokolovskáLaura Sokolovská 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.71 49.00
35 Michaela KalužováMichaela Kalužová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.74 47.50
35 Barbora PosmykováBarbora Posmyková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.74 47.50
37 Bára BlažkováBára Blažková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.75 46.00
38 Elen BártkováElen Bártková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.76 45.00
39 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.77 43.50
39 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.77 43.50
41 Karin GregušováKarin Gregušová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.78 42.00
42 Karolína BergerováKarolína Bergerová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.80 40.50
42 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.80 40.50
44 Karolína MurováKarolína Murová 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 08.83 38.00
44 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.83 38.00
44 Anna KorponaiAnna Korponai 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.83 38.00
47 Klára BendováKlára Bendová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.84 36.00
48 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.85 35.00
49 Dorota KaletováDorota Kaletová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.91 34.00
50 Leontýna ŠimčíkováLeontýna Šimčíková 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 08.92 33.00
51 Denisa KrnáčováDenisa Krnáčová 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 08.94 32.00
52 Sophia ČanaklisováSophia Čanaklisová 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 08.95 30.50
52 Adéla KrzyžankováAdéla Krzyžanková 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 08.95 30.50
54 Johana NovákováJohana Nováková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.99 29.00
55 Marie MrazíkováMarie Mrazíková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.01 28.00
56 Valerie KubulusováValerie Kubulusová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.04 27.00
57 Sofia VyvialSofia Vyvial 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.11 25.00
57 Dorota HodaňováDorota Hodaňová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.11 25.00
57 Nikola HořínkováNikola Hořínková 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.11 25.00
60 Tereza SlováčkováTereza Slováčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.16 23.00
61 Elizabeth OchmanováElizabeth Ochmanová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.18 22.00
62 Tereza KubalováTereza Kubalová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.21 21.00
63 Natali DreslerováNatali Dreslerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.23 20.00
64 Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.25 19.00
65 Barbora BačováBarbora Bačová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.36 17.50
65 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.36 17.50
67 Ema BékéskyEma Békésky 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.38 15.50
67 Marie WroblowskáMarie Wroblowská 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.38 15.50
69 Klára ŠmigováKlára Šmigová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.44 14.00
70 Karolína RočkováKarolína Ročková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.46 13.00
71 Katka LancováKatka Lancová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.53 12.00
72 Karolína VargováKarolína Vargová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.70 11.00
73 Tereza FaranováTereza Faranová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.74 10.00
74 Nikola ŠpokováNikola Špoková 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 09.79 9.00
75 Ema MališováEma Mališová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.82 8.00
76 Kristýna MíčkováKristýna Míčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.86 7.00
77 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.91 6.00
78 Andrea MalíkováAndrea Malíková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.17 5.00
79 Nela SasynováNela Sasynová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.25 4.00
80 Ella HelsteinováElla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.74 3.00
Nikol TesařováNikol Tesařová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS

500 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 16.9.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 1:30.90 57.00
2 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 1:40.13 50.00
3 Ondřej BezděkOndřej Bezděk 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 1:42.22 46.00
4 Jonáš DudysJonáš Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 1:42.23 45.00
5 Jakub DudysJakub Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 1:46.01 38.00
6 Jan ČempelJan Čempel 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 1:48.07 32.00
7 Josef BrázdaJosef Brázda 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 1:49.55 29.00
8 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:50.96 24.00
9 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 1:51.55 22.00
10 Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 1:53.03 17.00
11 Kvido FišnarKvido Fišnar 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 1:53.88 14.00
12 Petr GajdušekPetr Gajdušek 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 1:58.94 6.00
13 Dominik DáňaDominik Dáňa 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:08.22 3.00
14 Jiří BenkoJiří Benko 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:09.78 2.00
15 Daniel BučekDaniel Buček 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:15.90 1.00
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (čt, 16.9.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 1:35.76 52.00
2 Lukáš KuncLukáš Kunc 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 1:40.91 49.00
3 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 1:42.52 42.00
4 Václav KvasničkaVáclav Kvasnička 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 1:46.64 36.00
5 Ondřej HlatkýOndřej Hlatký 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:50.10 27.00
6 Ondřej GavlasOndřej Gavlas 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:50.78 25.00
7 Matěj ImrichMatěj Imrich 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 8 1:51.24 23.00
8 Marek GoršanovMarek Goršanov 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 1:52.06 20.00
9 Jonáš KopřivaJonáš Kopřiva 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 1:52.41 18.00
10 Max KlimšaMax Klimša 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 1:53.04 16.00
11 Filip GrycFilip Gryc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:54.32 13.00
12 Šimon HrabánekŠimon Hrabánek 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:55.69 10.00
13 Jakub GavlasJakub Gavlas 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:57.71 8.00
14 Daniel KuchařDaniel Kuchař 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:01.93 5.00
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (čt, 16.9.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 1:32.36 56.00
2 Adam RusekAdam Rusek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 1:34.30 54.00
3 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 1:41.49 48.00
4 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 1:42.45 43.00
5 Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 1:45.51 39.00
6 Alex NevrklaAlex Nevrkla 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 1:47.88 34.00
7 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 1:49.04 30.00
8 Josef MrkvaJosef Mrkva 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 1:51.86 21.00
9 Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:52.35 19.00
10 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 1:53.43 15.00
11 Samuel MitrengaSamuel Mitrenga 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 1:55.03 11.00
12 Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 1:56.11 9.00
13 Damien LancDamien Lanc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:58.71 7.00
14 Prokop RákosProkop Rákos 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:02.51 4.00
Celkem 14 závodníků
Běh 04 (čt, 16.9.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 1:32.65 55.00
2 Jakub VečeřaJakub Večeřa 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 1:35.40 53.00
3 Matěj SýkoraMatěj Sýkora 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 1:38.75 51.00
4 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 1:41.70 47.00
5 Vít ŽižkaVít Žižka 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 1:42.42 44.00
6 Viktor VojtasíkViktor Vojtasík 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 1:45.31 41.00
7 Filip StrnadFilip Strnad 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 1:45.34 40.00
8 Adam StrnadAdam Strnad 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 1:46.03 37.00
9 Jan ZemanJan Zeman 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 12 1:47.42 35.00
10 Adam StodolaAdam Stodola 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 1:47.90 33.00
11 Kryštof ŽidekKryštof Židek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 1:48.37 31.00
12 Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 1:49.87 28.00
13 Alexander SzczukaAlexander Szczuka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 1:50.67 26.00
14 Maxmilián SvobodaMaxmilián Svoboda 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 1:54.89 12.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 1:30.90 57.00
2 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 1:32.36 56.00
3 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 1:32.65 55.00
4 Adam RusekAdam Rusek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 1:34.30 54.00
5 Jakub VečeřaJakub Večeřa 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 1:35.40 53.00
6 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 1:35.76 52.00
7 Matěj SýkoraMatěj Sýkora 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 1:38.75 51.00
8 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 1:40.13 50.00
9 Lukáš KuncLukáš Kunc 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 1:40.91 49.00
10 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 1:41.49 48.00
11 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 1:41.70 47.00
12 Ondřej BezděkOndřej Bezděk 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 1:42.22 46.00
13 Jonáš DudysJonáš Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 1:42.23 45.00
14 Vít ŽižkaVít Žižka 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 1:42.42 44.00
15 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 1:42.45 43.00
16 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 1:42.52 42.00
17 Viktor VojtasíkViktor Vojtasík 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 1:45.31 41.00
18 Filip StrnadFilip Strnad 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 1:45.34 40.00
19 Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 1:45.51 39.00
20 Jakub DudysJakub Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 1:46.01 38.00
21 Adam StrnadAdam Strnad 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 1:46.03 37.00
22 Václav KvasničkaVáclav Kvasnička 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 1:46.64 36.00
23 Jan ZemanJan Zeman 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 12 1:47.42 35.00
24 Alex NevrklaAlex Nevrkla 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 1:47.88 34.00
25 Adam StodolaAdam Stodola 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 1:47.90 33.00
26 Jan ČempelJan Čempel 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 1:48.07 32.00
27 Kryštof ŽidekKryštof Židek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 1:48.37 31.00
28 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 1:49.04 30.00
29 Josef BrázdaJosef Brázda 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 1:49.55 29.00
30 Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 1:49.87 28.00
31 Ondřej HlatkýOndřej Hlatký 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:50.10 27.00
32 Alexander SzczukaAlexander Szczuka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 1:50.67 26.00
33 Ondřej GavlasOndřej Gavlas 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:50.78 25.00
34 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:50.96 24.00
35 Matěj ImrichMatěj Imrich 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 8 1:51.24 23.00
36 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 1:51.55 22.00
37 Josef MrkvaJosef Mrkva 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 1:51.86 21.00
38 Marek GoršanovMarek Goršanov 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 1:52.06 20.00
39 Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:52.35 19.00
40 Jonáš KopřivaJonáš Kopřiva 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 1:52.41 18.00
41 Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 1:53.03 17.00
42 Max KlimšaMax Klimša 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 1:53.04 16.00
43 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 1:53.43 15.00
44 Kvido FišnarKvido Fišnar 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 1:53.88 14.00
45 Filip GrycFilip Gryc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:54.32 13.00
46 Maxmilián SvobodaMaxmilián Svoboda 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 1:54.89 12.00
47 Samuel MitrengaSamuel Mitrenga 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 1:55.03 11.00
48 Šimon HrabánekŠimon Hrabánek 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:55.69 10.00
49 Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 1:56.11 9.00
50 Jakub GavlasJakub Gavlas 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:57.71 8.00
51 Damien LancDamien Lanc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:58.71 7.00
52 Petr GajdušekPetr Gajdušek 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 1:58.94 6.00
53 Daniel KuchařDaniel Kuchař 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:01.93 5.00
54 Prokop RákosProkop Rákos 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:02.51 4.00
55 Dominik DáňaDominik Dáňa 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:08.22 3.00
56 Jiří BenkoJiří Benko 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:09.78 2.00
57 Daniel BučekDaniel Buček 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:15.90 1.00

500 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 16.9.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie ČablíkováJulie Čablíková 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 9 1:44.20 68.00
2 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 1:45.78 67.00
3 Klára BendováKlára Bendová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:46.45 64.00
4 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 1:46.46 63.00
5 Elen BártkováElen Bártková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:47.79 61.00
6 Markéta BláhováMarkéta Bláhová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 1:50.17 58.00
7 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 1:51.62 53.00
8 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 1:52.48 51.00
9 Karolína BergerováKarolína Bergerová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 1:52.54 50.00
10 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 1:54.06 48.00
11 Barbora BačováBarbora Bačová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:58.50 36.00
12 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:59.03 34.00
13 Bára BlažkováBára Blažková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 1:59.64 32.00
14 Sophia ČanaklisováSophia Čanaklisová 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 10 2:01.39 28.00
15 Ema BékéskyEma Békésky 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:04.01 23.00
16 Tereza FaranováTereza Faranová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 2:04.54 21.00
17 Natali DreslerováNatali Dreslerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 2:14.37 7.00
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (čt, 16.9.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 1:38.16 77.00
2 Elen KorbelováElen Korbelová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 1:38.29 76.00
3 Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 1:41.05 71.00
4 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 1:42.67 69.00
5 Adéla KoňaříkováAdéla Koňaříková 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 1:45.80 66.00
6 Anna KrálováAnna Králová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 1:47.62 62.00
7 Anna KorponaiAnna Korponai 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 1:52.12 52.00
8 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 1:54.32 47.00
9 Michaela KalužováMichaela Kalužová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 1:55.78 43.00
10 Karin GregušováKarin Gregušová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:57.34 39.00
11 Dorota KaletováDorota Kaletová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 1:58.39 37.00
12 Tereza KrausováTereza Krausová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 2:00.73 30.00
13 Nikola HořínkováNikola Hořínková 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:05.03 19.00
14 Hana KováčováHana Kováčová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:07.28 16.00
15 Dorota HodaňováDorota Hodaňová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:07.62 14.00
16 Ella HelsteinováElla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:11.52 11.00
Celkem 16 závodníků
Běh 03 (čt, 16.9.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 1:32.11 82.00
2 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 1:35.99 80.00
3 Zuzana KukuczkaZuzana Kukuczka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 1:48.96 60.00
4 Adéla MoškořováAdéla Moškořová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 1:50.67 56.00
5 Valerie LáníkováValerie Láníková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 1:55.69 44.50
6 Denisa KrnáčováDenisa Krnáčová 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1 1:55.79 42.00
7 Adéla KrzyžankováAdéla Krzyžanková 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 1:56.24 41.00
8 Tereza KubalováTereza Kubalová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:00.01 31.00
9 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:00.95 29.00
10 Ema MališováEma Mališová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:02.01 25.00
11 Valerie KubulusováValerie Kubulusová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:04.80 20.00
12 Valerie MarflákováValerie Marfláková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 2:06.05 18.00
13 Marie MrazíkováMarie Mrazíková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 2:07.42 15.00
14 Kristýna MíčkováKristýna Míčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 2:10.03 12.00
15 Katka LancováKatka Lancová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:13.14 9.00
16 Andrea MalíkováAndrea Malíková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:21.69 4.00
Celkem 16 závodníků
Běh 04 (čt, 16.9.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 1:35.66 81.00
2 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 1:38.59 75.00
3 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 1:39.22 73.00
4 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 1:40.01 72.00
5 Marianna PavlováMarianna Pavlová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 1:41.32 70.00
6 Zuzana PolívkováZuzana Polívková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 1:46.13 65.00
7 Barbora PosmykováBarbora Posmyková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 1:50.85 54.00
8 Karolína MurováKarolína Murová 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1 1:53.99 49.00
9 Johana NovákováJohana Nováková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:55.69 44.50
10 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 1:56.42 40.00
11 Veronika SlížováVeronika Slížová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 1:58.23 38.00
12 Tereza SlováčkováTereza Slováčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 1:58.75 35.00
13 Elizabeth OchmanováElizabeth Ochmanová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 1:59.09 33.00
14 Karolína RočkováKarolína Ročková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 2:14.23 8.00
15 Nela SasynováNela Sasynová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 2:15.31 6.00
Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS
Celkem 16 závodníků
Běh 05 (čt, 16.9.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 1:36.87 79.00
2 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 1:37.51 78.00
3 Adriana VaradiAdriana Varadi 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 1:39.05 74.00
4 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:49.49 59.00
5 Leontýna ŠimčíkováLeontýna Šimčíková 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 1:50.36 57.00
6 Laura SokolovskáLaura Sokolovská 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:50.82 55.00
7 Tola TomanekTola Tomanek 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 1:54.90 46.00
8 Sofia VyvialSofia Vyvial 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 2:01.51 27.00
9 Klára ŠmigováKlára Šmigová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:01.55 26.00
10 Eliška ŠkarkováEliška Škarková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 2:02.28 24.00
11 Nikola ŠpokováNikola Špoková 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 2:04.12 22.00
12 Marie WroblowskáMarie Wroblowská 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 2:06.45 17.00
13 Valérie TicháValérie Tichá 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:09.24 13.00
14 Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 2:11.90 10.00
15 Katka ZawadováKatka Zawadová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 16 2:17.11 5.00
16 Karolína VargováKarolína Vargová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 2:27.95 3.00
Nikol TesařováNikol Tesařová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 DNS
Celkem 17 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 1:32.11 82.00
2 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 1:35.66 81.00
3 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 1:35.99 80.00
4 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 1:36.87 79.00
5 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 1:37.51 78.00
6 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 1:38.16 77.00
7 Elen KorbelováElen Korbelová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 1:38.29 76.00
8 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 1:38.59 75.00
9 Adriana VaradiAdriana Varadi 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 1:39.05 74.00
10 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 1:39.22 73.00
11 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 1:40.01 72.00
12 Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 1:41.05 71.00
13 Marianna PavlováMarianna Pavlová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 1:41.32 70.00
14 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 1:42.67 69.00
15 Julie ČablíkováJulie Čablíková 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 9 1:44.20 68.00
16 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 1:45.78 67.00
17 Adéla KoňaříkováAdéla Koňaříková 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 1:45.80 66.00
18 Zuzana PolívkováZuzana Polívková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 1:46.13 65.00
19 Klára BendováKlára Bendová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:46.45 64.00
20 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 1:46.46 63.00
21 Anna KrálováAnna Králová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 1:47.62 62.00
22 Elen BártkováElen Bártková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:47.79 61.00
23 Zuzana KukuczkaZuzana Kukuczka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 1:48.96 60.00
24 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:49.49 59.00
25 Markéta BláhováMarkéta Bláhová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 1:50.17 58.00
26 Leontýna ŠimčíkováLeontýna Šimčíková 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 1:50.36 57.00
27 Adéla MoškořováAdéla Moškořová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 1:50.67 56.00
28 Laura SokolovskáLaura Sokolovská 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:50.82 55.00
29 Barbora PosmykováBarbora Posmyková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 1:50.85 54.00
30 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 1:51.62 53.00
31 Anna KorponaiAnna Korponai 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 1:52.12 52.00
32 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 1:52.48 51.00
33 Karolína BergerováKarolína Bergerová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 1:52.54 50.00
34 Karolína MurováKarolína Murová 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1 1:53.99 49.00
35 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 1:54.06 48.00
36 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 1:54.32 47.00
37 Tola TomanekTola Tomanek 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 1:54.90 46.00
38 Valerie LáníkováValerie Láníková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 1:55.69 44.50
38 Johana NovákováJohana Nováková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:55.69 44.50
40 Michaela KalužováMichaela Kalužová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 1:55.78 43.00
41 Denisa KrnáčováDenisa Krnáčová 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1 1:55.79 42.00
42 Adéla KrzyžankováAdéla Krzyžanková 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 1:56.24 41.00
43 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 1:56.42 40.00
44 Karin GregušováKarin Gregušová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:57.34 39.00
45 Veronika SlížováVeronika Slížová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 1:58.23 38.00
46 Dorota KaletováDorota Kaletová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 1:58.39 37.00
47 Barbora BačováBarbora Bačová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:58.50 36.00
48 Tereza SlováčkováTereza Slováčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 1:58.75 35.00
49 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:59.03 34.00
50 Elizabeth OchmanováElizabeth Ochmanová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 1:59.09 33.00
51 Bára BlažkováBára Blažková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 1:59.64 32.00
52 Tereza KubalováTereza Kubalová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:00.01 31.00
53 Tereza KrausováTereza Krausová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 2:00.73 30.00
54 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:00.95 29.00
55 Sophia ČanaklisováSophia Čanaklisová 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 10 2:01.39 28.00
56 Sofia VyvialSofia Vyvial 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 2:01.51 27.00
57 Klára ŠmigováKlára Šmigová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:01.55 26.00
58 Ema MališováEma Mališová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:02.01 25.00
59 Eliška ŠkarkováEliška Škarková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 2:02.28 24.00
60 Ema BékéskyEma Békésky 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:04.01 23.00
61 Nikola ŠpokováNikola Špoková 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 2:04.12 22.00
62 Tereza FaranováTereza Faranová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 2:04.54 21.00
63 Valerie KubulusováValerie Kubulusová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:04.80 20.00
64 Nikola HořínkováNikola Hořínková 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:05.03 19.00
65 Valerie MarflákováValerie Marfláková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 2:06.05 18.00
66 Marie WroblowskáMarie Wroblowská 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 2:06.45 17.00
67 Hana KováčováHana Kováčová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:07.28 16.00
68 Marie MrazíkováMarie Mrazíková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 2:07.42 15.00
69 Dorota HodaňováDorota Hodaňová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:07.62 14.00
70 Valérie TicháValérie Tichá 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:09.24 13.00
71 Kristýna MíčkováKristýna Míčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 2:10.03 12.00
72 Ella HelsteinováElla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:11.52 11.00
73 Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 2:11.90 10.00
74 Katka LancováKatka Lancová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:13.14 9.00
75 Karolína RočkováKarolína Ročková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 2:14.23 8.00
76 Natali DreslerováNatali Dreslerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 2:14.37 7.00
77 Nela SasynováNela Sasynová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 2:15.31 6.00
78 Katka ZawadováKatka Zawadová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 16 2:17.11 5.00
79 Andrea MalíkováAndrea Malíková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:21.69 4.00
80 Karolína VargováKarolína Vargová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 2:27.95 3.00
Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS
Nikol TesařováNikol Tesařová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 DNS

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (čt, 16.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 3 4.18 57.00
2 Jan ChalupaJan Chalupa
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 22 4.04 56.00
3 Tomáš BakotaTomáš Bakota
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 1 3.82 53.00
4 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 14 3.56 47.00
5 Jakub DudysJakub Dudys
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 11 3.55 46.00
6 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 7 3.50 43.00
7 Jonáš DudysJonáš Dudys
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 12 3.43 40.50
8 Josef BrázdaJosef Brázda
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 5 3.41 39.00
9 Josef KuchařJosef Kuchař
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 27 3.31 36.00
10 Šimon HrabánekŠimon Hrabánek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 21 3.30 34.50
11 Matěj ImrichMatěj Imrich
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
11 23 3.26 32.00
12 Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 10 3.22 30.00
13 Ondřej HlatkýOndřej Hlatký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 20 3.16 26.00
14 Filip GrycFilip Gryc
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 19 3.13 25.00
15 Jakub GavlasJakub Gavlas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 16 3.11 22.00
16 Petr GajdušekPetr Gajdušek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 15 3.11 22.00
17 Jiří BenkoJiří Benko
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 2 3.10 20.00
18 Dominik DáňaDominik Dáňa
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 9 3.08 19.00
19 Marek GoršanovMarek Goršanov
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 18 3.04 15.50
20 Ondřej BezděkOndřej Bezděk
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
11 4 3.03 14.00
21 Max KlimšaMax Klimša
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 24 3.00 13.00
22 Václav KvasničkaVáclav Kvasnička
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 28 2.99 12.00
23 Jan ČempelJan Čempel
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 8 2.94 11.00
24 Daniel KuchařDaniel Kuchař
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 26 2.75 6.00
25 Jonáš KopřivaJonáš Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 25 2.66 5.00
26 Ondřej GavlasOndřej Gavlas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 17 2.56 4.00
27 Daniel BučekDaniel Buček
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 6 2.46 3.00
28 Kvido FišnarKvido Fišnar
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 13 2.35 1.00
Celkem 28 závodníků
Skupina 02 (čt, 16.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan RichterJan Richter
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 14 3.90 55.00
2 Jakub VečeřaJakub Večeřa
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 25 3.87 54.00
3 Václav ŠodekVáclav Šodek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 23 3.70 51.50
4 Josef MrkvaJosef Mrkva
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 9 3.70 51.50
5 Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 24 3.67 50.00
6 Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
10 12 3.64 48.50
7 Ondřej MynarzOndřej Mynarz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 10 3.64 48.50
8 Michal MazáčMichal Mazáč
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 5 3.53 45.00
9 Adam RusekAdam Rusek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 15 3.52 44.00
10 Matěj SýkoraMatěj Sýkora
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 21 3.45 42.00
11 Viktor VojtasíkViktor Vojtasík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 26 3.43 40.50
12 Kryštof ŽidekKryštof Židek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 28 3.39 38.00
13 Vít ŽižkaVít Žižka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 29 3.38 37.00
14 Jan ZemanJan Zeman
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
11 27 3.30 34.50
15 Alexandr MilataAlexandr Milata
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 7 3.27 33.00
16 Adam StrnadAdam Strnad
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
10 18 3.25 31.00
17 Adam MališAdam Mališ
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 4 3.21 28.50
18 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
10 1 3.21 28.50
19 Alex NevrklaAlex Nevrkla
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 11 3.18 27.00
20 Prokop RákosProkop Rákos
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 13 3.12 24.00
21 Samuel MitrengaSamuel Mitrenga
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 8 3.11 22.00
22 Filip StrnadFilip Strnad
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
10 19 3.07 17.50
23 Alexander SzczukaAlexander Szczuka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 22 3.07 17.50
24 Radek SamohylRadek Samohyl
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 16 3.04 15.50
25 Maxmilián SvobodaMaxmilián Svoboda
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 20 2.92 10.00
26 Damien LancDamien Lanc
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 2 2.82 9.00
27 Adam StodolaAdam Stodola
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 17 2.79 8.00
28 Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 3 2.77 7.00
29 Ondřej MendrekOndřej Mendrek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 6 2.45 2.00
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (čt, 16.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Laura MajkrákováLaura Majkráková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 40 3.88 81.00
2 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 16 3.58 75.00
3 Adéla DemlováAdéla Demlová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 12 3.50 73.00
4 Elen KorbelováElen Korbelová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 26 3.42 68.00
5 Laura KožuchováLaura Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 29 3.40 67.00
6 Klára BendováKlára Bendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 5 3.37 66.00
7= Zuzana KukuczkaZuzana Kukuczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 37 3.34 64.50
7= Valerie LáníkováValerie Láníková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 39 3.34 64.50
9 Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 24 3.24 60.00
10 Anna KorponaiAnna Korponai
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 27 3.20 59.00
11= Adéla KoňaříkováAdéla Koňaříková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 25 3.19 57.50
11= Sabina JurošováSabina Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 21 3.19 57.50
13 Natali DreslerováNatali Dreslerová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 13 3.17 55.00
14 Karolína BergerováKarolína Bergerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 6 3.16 53.50
15 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 11 3.14 51.50
16= Adéla KrzyžankováAdéla Krzyžanková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 34 3.13 49.50
16= Hana KováčováHana Kováčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 28 3.13 49.50
18 Aneta ErmisováAneta Ermisová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 14 3.12 48.00
19 Michaela KalužováMichaela Kalužová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 23 3.06 47.00
20 Dorota KaletováDorota Kaletová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 22 3.05 45.50
21= Anna KrálováAnna Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 30 3.04 43.00
21= Markéta BláhováMarkéta Bláhová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 7 3.04 43.00
23 Julie ČablíkováJulie Čablíková
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
10 9 3.02 40.00
24 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 1 2.97 37.00
25= Denisa KrnáčováDenisa Krnáčová
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
11 33 2.86 32.50
25= Sophia ČanaklisováSophia Čanaklisová
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
11 10 2.86 32.50
27 Karin GregušováKarin Gregušová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 17 2.84 31.00
28 Valerie KubulusováValerie Kubulusová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 36 2.80 30.00
29= Adéla KrasulováAdéla Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 31 2.78 28.50
29= Barbora BačováBarbora Bačová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 2 2.78 28.50
31 Tereza KubalováTereza Kubalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 35 2.77 26.50
32= Dorota HodaňováDorota Hodaňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 19 2.76 24.50
32= Elen BártkováElen Bártková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 3 2.76 24.50
34 Ema BékéskyEma Békésky
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 4 2.73 21.00
35 Tereza KrausováTereza Krausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 32 2.68 18.50
36 Bára BlažkováBára Blažková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 8 2.66 17.00
37 Andrea MalíkováAndrea Malíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 41 2.57 12.50
38= Katka LancováKatka Lancová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 38 2.56 10.50
38= Tereza FaranováTereza Faranová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 15 2.56 10.50
40 Nikola HořínkováNikola Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 20 2.47 9.00
41 Ella HelsteinováElla Helsteinová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 18 2.07 4.00
Celkem 41 závodníků
Skupina 02 (čt, 16.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka TrombikováLenka Trombiková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 33 4.12 82.00
2 Adriana VaradiAdriana Varadi
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 35 3.76 80.00
3 Michaela RichterováMichaela Richterová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 18 3.72 79.00
4 Veronika SlížováVeronika Slížová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 22 3.62 78.00
5= Kristýna UhrováKristýna Uhrová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 34 3.61 76.50
5= Kateřina SalvováKateřina Salvová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 20 3.61 76.50
7 Barbora PosmykováBarbora Posmyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 16 3.52 74.00
8 Johana MünsterováJohana Münsterová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 7 3.49 72.00
9 Tola TomanekTola Tomanek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 32 3.46 71.00
10 Marianna PavlováMarianna Pavlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 13 3.45 70.00
11 Lara QuittováLara Quittová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 17 3.43 69.00
12 Eliška SmyčkováEliška Smyčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 24 3.31 63.00
13 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 41 3.28 62.00
14 Zuzana PolívkováZuzana Polívková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 15 3.25 61.00
15 Karolína MurováKarolína Murová
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
11 8 3.18 56.00
16 Adéla MoškořováAdéla Moškořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 5 3.16 53.50
17 Elizabeth OchmanováElizabeth Ochmanová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 11 3.14 51.50
18 Eliška ŠkarkováEliška Škarková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
10 27 3.05 45.50
19 Valérie TicháValérie Tichá
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 31 3.04 43.00
20 Elena NovákováElena Nováková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 9 3.03 41.00
21= Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 40 2.98 38.50
21= Laura SokolovskáLaura Sokolovská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 25 2.98 38.50
23 Valerie MarflákováValerie Marfláková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 3 2.89 36.00
24 Veronika MališováVeronika Mališová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 2 2.88 35.00
25 Katka ZawadováKatka Zawadová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 39 2.87 34.00
26 Tereza SlováčkováTereza Slováčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 23 2.77 26.50
27= Kristýna MíčkováKristýna Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 4 2.75 22.50
27= Klára ŠmigováKlára Šmigová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 28 2.75 22.50
29 Sofia VyvialSofia Vyvial
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 37 2.69 20.00
30 Leontýna ŠimčíkováLeontýna Šimčíková
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
11 26 2.68 18.50
31 Johana NovákováJohana Nováková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 10 2.65 16.00
32 Marie WroblowskáMarie Wroblowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 38 2.64 15.00
33 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 14 2.63 14.00
34 Ema MališováEma Mališová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 1 2.57 12.50
35 Marie MrazíkováMarie Mrazíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
10 6 2.38 8.00
36 Karolína VargováKarolína Vargová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 36 2.34 7.00
37 Nikola ŠpokováNikola Špoková
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
11 29 2.23 6.00
38 Nela SasynováNela Sasynová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 21 2.17 5.00
Karolína RočkováKarolína Ročková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 19 DNS
Nikol TesařováNikol Tesařová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 30 DNS
Gita OstruszkováGita Ostruszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 12 DNS
Celkem 41 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 16.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam StrnadAdam Strnad
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
10 46 45.98 57.00
2 Jan ZemanJan Zeman
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
11 55 45.63 56.00
3 Jan ChalupaJan Chalupa
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 22 42.63 55.00
4 Josef BrázdaJosef Brázda
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 5 40.56 54.00
5 Michal MazáčMichal Mazáč
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 33 38.80 53.00
6 Jan RichterJan Richter
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 42 38.12 52.00
7 Alexander SzczukaAlexander Szczuka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 50 37.71 51.00
8 Tomáš BakotaTomáš Bakota
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 1 37.56 50.00
9 Jan ČempelJan Čempel
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 8 36.30 49.00
10 Matěj SýkoraMatěj Sýkora
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 49 36.17 48.00
11 Adam RusekAdam Rusek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 43 35.89 47.00
12 Šimon HrabánekŠimon Hrabánek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 21 35.00 46.00
13 Kryštof ŽidekKryštof Židek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 56 33.44 45.00
14 Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
10 40 32.94 44.00
15 Marek GoršanovMarek Goršanov
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 18 32.41 43.00
16 Filip StrnadFilip Strnad
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
10 47 32.13 42.00
17 Alex NevrklaAlex Nevrkla
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 39 31.04 41.00
18 Josef MrkvaJosef Mrkva
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 37 31.03 40.00
19 Kvido FišnarKvido Fišnar
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 13 30.98 39.00
20 Jakub VečeřaJakub Večeřa
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 53 29.76 38.00
21 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
10 28 29.37 37.00
22 Matěj ImrichMatěj Imrich
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
11 23 29.32 36.00
23 Josef KuchařJosef Kuchař
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 27 29.10 35.00
24 Jonáš KopřivaJonáš Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 25 28.96 34.00
25 Ondřej HlatkýOndřej Hlatký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 20 28.94 33.00
26= Filip GrycFilip Gryc
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 19 28.82 31.50
26= Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 31 28.82 31.50
28 Adam MališAdam Mališ
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 32 28.68 30.00
29 Václav ŠodekVáclav Šodek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 51 28.48 29.00
30 Viktor VojtasíkViktor Vojtasík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 54 27.80 28.00
31 Ondřej MynarzOndřej Mynarz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 38 27.65 27.00
32 Max KlimšaMax Klimša
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 24 27.35 26.00
33 Petr GajdušekPetr Gajdušek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 15 27.22 25.00
34 Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 52 27.08 24.00
35 Václav KvasničkaVáclav Kvasnička
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 29 26.82 23.00
36 Vít ŽižkaVít Žižka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 57 26.49 22.00
37 Adam StodolaAdam Stodola
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 45 26.37 21.00
38 Prokop RákosProkop Rákos
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 41 26.22 20.00
39 Samuel MitrengaSamuel Mitrenga
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 36 25.49 19.00
40= Daniel KuchařDaniel Kuchař
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 26 25.34 17.50
40= Dominik DáňaDominik Dáňa
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 9 25.34 17.50
42 Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 10 24.78 16.00
43 Jonáš DudysJonáš Dudys
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 12 24.42 15.00
44 Jakub DudysJakub Dudys
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 11 23.64 14.00
45 Radek SamohylRadek Samohyl
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 44 23.55 13.00
46 Damien LancDamien Lanc
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 30 22.98 12.00
47 Maxmilián SvobodaMaxmilián Svoboda
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 48 22.84 11.00
48 Ondřej BezděkOndřej Bezděk
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
11 4 21.92 10.00
49 Alexandr MilataAlexandr Milata
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 35 21.60 9.00
50 Ondřej MendrekOndřej Mendrek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 34 21.59 8.00
51 Jiří BenkoJiří Benko
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 2 21.45 7.00
52 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 14 21.25 6.00
53 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 3 19.87 5.00
54 Jakub GavlasJakub Gavlas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 16 19.39 4.00
55 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 7 18.66 3.00
56 Ondřej GavlasOndřej Gavlas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 17 14.99 2.00
57 Daniel BučekDaniel Buček
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 6 12.95 1.00
Celkem 57 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 16.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta ErmisováAneta Ermisová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 14 42.02 82.00
2 Karolína MurováKarolína Murová
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
11 49 35.85 81.00
3 Karolína BergerováKarolína Bergerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 6 35.37 80.00
4 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 1 34.52 79.00
5 Michaela RichterováMichaela Richterová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 59 34.49 78.00
6 Zuzana PolívkováZuzana Polívková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 56 32.74 77.00
7 Johana MünsterováJohana Münsterová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 48 32.56 76.00
8 Dorota KaletováDorota Kaletová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 22 29.49 75.00
9 Kateřina SalvováKateřina Salvová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 61 28.10 74.00
10 Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 81 27.56 73.00
11 Sofia VyvialSofia Vyvial
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 78 27.08 72.00
12 Lara QuittováLara Quittová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 58 27.03 71.00
13 Lenka TrombikováLenka Trombiková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 74 26.92 70.00
14 Sabina JurošováSabina Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 21 26.77 69.00
15 Johana NovákováJohana Nováková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 51 26.20 68.00
16 Elena NovákováElena Nováková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 50 25.87 67.00
17 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 11 25.62 66.00
18 Markéta BláhováMarkéta Bláhová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 7 25.55 65.00
19 Valerie LáníkováValerie Láníková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 39 25.54 64.00
20 Adéla KrzyžankováAdéla Krzyžanková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 34 25.02 63.00
21 Julie ČablíkováJulie Čablíková
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
10 9 24.97 62.00
22 Tereza KrausováTereza Krausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 32 24.68 61.00
23 Marie MrazíkováMarie Mrazíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
10 47 24.33 60.00
24 Sophia ČanaklisováSophia Čanaklisová
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
11 10 24.25 59.00
25 Kristýna MíčkováKristýna Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 45 24.06 58.00
26 Elen KorbelováElen Korbelová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 26 23.91 57.00
27 Michaela KalužováMichaela Kalužová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 23 23.42 56.00
28 Zuzana KukuczkaZuzana Kukuczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 37 23.06 55.00
29 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 16 22.82 54.00
30 Kristýna UhrováKristýna Uhrová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 75 22.51 53.00
31 Adéla DemlováAdéla Demlová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 12 22.43 52.00
32 Valerie KubulusováValerie Kubulusová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 36 22.37 51.00
33 Natali DreslerováNatali Dreslerová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 13 22.08 50.00
34 Laura MajkrákováLaura Majkráková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 40 21.88 49.00
35 Veronika SlížováVeronika Slížová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 63 21.80 48.00
36 Dorota HodaňováDorota Hodaňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 19 21.41 47.00
37 Laura SokolovskáLaura Sokolovská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 66 21.03 46.00
38 Barbora PosmykováBarbora Posmyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 57 21.02 45.00
39 Denisa KrnáčováDenisa Krnáčová
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
11 33 20.80 44.00
40 Ema BékéskyEma Békésky
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 4 20.64 43.00
41 Laura KožuchováLaura Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 29 20.36 42.00
42 Eliška SmyčkováEliška Smyčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 65 19.92 41.00
43 Tereza SlováčkováTereza Slováčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 64 19.80 40.00
44 Marianna PavlováMarianna Pavlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 54 19.60 39.00
45 Leontýna ŠimčíkováLeontýna Šimčíková
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
11 67 19.50 38.00
46= Tereza KubalováTereza Kubalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 35 19.48 36.50
46= Tola TomanekTola Tomanek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 73 19.48 36.50
48 Adéla KrasulováAdéla Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 31 19.46 35.00
49 Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 24 18.92 34.00
50= Klára BendováKlára Bendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 5 18.52 32.50
50= Veronika ZvonkováVeronika Zvonková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 82 18.52 32.50
52 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 55 18.40 31.00
53 Bára BlažkováBára Blažková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 8 18.24 30.00
54 Nikola HořínkováNikola Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 20 18.01 29.00
55 Veronika MališováVeronika Mališová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 43 17.70 28.00
56 Adéla MoškořováAdéla Moškořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 46 17.49 27.00
57 Marie WroblowskáMarie Wroblowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 79 17.34 26.00
58 Anna KorponaiAnna Korponai
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 27 17.28 25.00
59= Valerie MarflákováValerie Marfláková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 44 17.22 23.50
59= Elizabeth OchmanováElizabeth Ochmanová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 52 17.22 23.50
61 Valérie TicháValérie Tichá
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 72 16.93 22.00
62 Karin GregušováKarin Gregušová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 17 16.65 21.00
63 Karolína VargováKarolína Vargová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 77 16.10 20.00
64 Elen BártkováElen Bártková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 3 15.63 19.00
65 Hana KováčováHana Kováčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 28 15.61 18.00
66 Andrea MalíkováAndrea Malíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 41 15.53 17.00
67 Anna KrálováAnna Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 30 15.12 16.00
68 Eliška ŠkarkováEliška Škarková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
10 68 14.84 15.00
69 Adéla KoňaříkováAdéla Koňaříková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 25 14.56 14.00
70 Nela SasynováNela Sasynová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 62 14.43 13.00
71 Ema MališováEma Mališová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 42 14.04 12.00
72 Katka ZawadováKatka Zawadová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 80 13.85 11.00
73 Tereza FaranováTereza Faranová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 15 13.52 10.00
74 Karolína RočkováKarolína Ročková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 60 13.49 9.00
75 Barbora BačováBarbora Bačová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 2 13.22 8.00
76 Klára ŠmigováKlára Šmigová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 69 11.37 7.00
77 Ella HelsteinováElla Helsteinová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 18 11.24 6.00
78 Nikola ŠpokováNikola Špoková
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
11 70 11.21 5.00
79 Katka LancováKatka Lancová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 38 11.03 4.00
80 Adriana VaradiAdriana Varadi
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 76 10.30 3.00
Nikol TesařováNikol Tesařová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 71 DNS
Gita OstruszkováGita Ostruszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 53 DNS
Celkem 82 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0220
2 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0197
3 Adam RusekAdam Rusek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0195
4 Jakub VečeřaJakub Večeřa 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0194
5 Matěj SýkoraMatěj Sýkora 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0188
6 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0182
7 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0179
8 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0178
9 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0178
10 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0172
11 Jan ZemanJan Zeman 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 0165
12 Josef MrkvaJosef Mrkva 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0164
13= Josef BrázdaJosef Brázda 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0160
13= Lukáš KuncLukáš Kunc 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 0160
15 Adam StrnadAdam Strnad 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 0156
16 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0155
17 Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0143
18 Filip StrnadFilip Strnad 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 0143
19 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0137
20 Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 0137
21 Viktor VojtasíkViktor Vojtasík 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0135
22 Jakub DudysJakub Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0134
23 Jonáš DudysJonáš Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0131
24 Alex NevrklaAlex Nevrkla 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0130
25 Matěj ImrichMatěj Imrich 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 0128
26 Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0124
27 Filip GrycFilip Gryc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0118
28 Kryštof ŽidekKryštof Židek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0117
29 Vít ŽižkaVít Žižka 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0114
30= Jan ČempelJan Čempel 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0110
30= Alexander SzczukaAlexander Szczuka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0110
32 Šimon HrabánekŠimon Hrabánek 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0108
33 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0107
34 Ondřej HlatkýOndřej Hlatký 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0107
35 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0102
36 Petr GajdušekPetr Gajdušek 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0099
37 Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0096
38 Václav KvasničkaVáclav Kvasnička 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0094
39 Adam StodolaAdam Stodola 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0091
40 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0090
41 Marek GoršanovMarek Goršanov 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0089
42 Prokop RákosProkop Rákos 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0088
43 Ondřej BezděkOndřej Bezděk 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 0082
44 Samuel MitrengaSamuel Mitrenga 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0071
45 Max KlimšaMax Klimša 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0068
46 Ondřej GavlasOndřej Gavlas 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0064
47 Jonáš KopřivaJonáš Kopřiva 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0063
48 Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0063
49 Kvido FišnarKvido Fišnar 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0056
50= Damien LancDamien Lanc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0055
50= Dominik DáňaDominik Dáňa 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0055
52 Jakub GavlasJakub Gavlas 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0055
53 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 0047
54 Maxmilián SvobodaMaxmilián Svoboda 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0041
55 Daniel KuchařDaniel Kuchař 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0038
56 Jiří BenkoJiří Benko 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0033
57 Daniel BučekDaniel Buček 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0006
Celkem 57 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0312
2 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0312
3 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0304
4 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0299
5 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0290
6 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0279
7 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0276
8 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0265
9 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.