Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bělská míle a rámcové atletické závody - 16. ročník

Bělá nad Radbuzou (16. 9. 2021)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 16.9.2021 - 17:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.62 QA
2 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.62 qA
3 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.22 qB
4 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 SB 12.38 qB
Poznámky:
Postup: Finále A - vítěz + 2 časem, finále B - časem
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (čt, 16.9.2021 - 17:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 11.48 QA
2 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.87 qA
3 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 12.44 qB
4 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 SB 13.11 qB
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 11.48 QA
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.62 QA
2 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.62 qA
4 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.87 qA
5 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.22 qB
6 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 SB 12.38 qB
7 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 12.44 qB
8 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 SB 13.11 qB

100 m - Muži (Finále)

Finále A (čt, 16.9.2021 - 18:51) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 SB 11.30
2 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 SB 11.58
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.72
4 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 11.90
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 16.9.2021 - 18:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 12.20
2 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 SB 12.37
3 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 12.42
4 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 13.15
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 16.9.2021 - 17:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 11.79 QA
2 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 13.25 qB
3 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 13.35 qB
Poznámky:
Postup: Finále A - vítěz + 2 časem, finále B - časem
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (čt, 16.9.2021 - 17:25) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 11.87 QA
2 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 12.02 qA
3 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.19 qA
4 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.33 qB
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 11.79 QA
2 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 11.87 QA
3 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 12.02 qA
4 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.19 qA
5 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.33 qB
6 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 13.25 qB
7 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 13.35 qB

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (čt, 16.9.2021 - 18:56) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 SB 11.67
2 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 SB 11.75
3 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 SB 12.00
4 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.29
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 16.9.2021 - 18:55) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.21
2 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 13.12
Celkem 2 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 16.9.2021 - 17:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.13 QA
2 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 13.36 qA
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 13.90 qB
Poznámky:
Postup: Finále A - vítěz + 2 časem, finále B - časem
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (čt, 16.9.2021 - 17:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 12.99 QA
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 13.30 qA
3 Anna ŠimandlováAnna Šimandlová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 14.91 qB
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 12.99 QA
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.13 QA
3 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 13.30 qA
4 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 13.36 qA
5 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 13.90 qB
6 Anna ŠimandlováAnna Šimandlová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 14.91 qB

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (čt, 16.9.2021 - 18:41) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 12.88
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 SB 13.09
3 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 SB 13.17
4 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 13.26
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 16.9.2021 - 18:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimandlováAnna Šimandlová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 SB 14.86
2 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 15.03
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 16.9.2021 - 17:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 13.38 QA
2 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 14.18 qB
3 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 14.60 qB
Poznámky:
Postup: Finále A - vítěz + časem, finále B - časem
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (čt, 16.9.2021 - 17:35) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.60 QA
2 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.69 qA
3 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 15.28
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (čt, 16.9.2021 - 17:35) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 SB 13.55 QA
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.71 qB
3 Aneta LörinczováAneta Lörinczová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 15.20 qB
4 Magdaléna SailerováMagdaléna Sailerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 19.20
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 13.38 QA
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 SB 13.55 QA
3 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.60 QA
4 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.69 qA
5 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.71 qB
6 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 14.18 qB
7 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 14.60 qB
8 Aneta LörinczováAneta Lörinczová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 15.20 qB
9 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 15.28
10 Magdaléna SailerováMagdaléna Sailerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 19.20

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (čt, 16.9.2021 - 18:46) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 SB 13.19
2 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 13.44
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 SB 13.44
4 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 SB 13.62
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 16.9.2021 - 18:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 13.60
2 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 SB 13.98
3 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 SB 14.27
4 Aneta LörinczováAneta Lörinczová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 SB 15.14
Celkem 4 závodníků