Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců a 2. kolo KP družstev Zlínského kraje mladšího žactva

Uherské Hradiště (14. 9. 2021)

skok daleký - Ml. žáci

(út, 14.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 23 PB 4.51 -0.7 m/s 4.51  -0,70 3.82  0,50 4.24  -0,20 4.51 4.39  0,00 4.50  0,60 4.24  0,60 11.00
2 Viktor PelcViktor Pelc
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 18 PB 4.39 -0.4 m/s 4.24  -0,10 4.00  0,80 4.39  -0,40 4.39 4.26  0,10 x x 9.00
3 Tomáš TurečekTomáš Tureček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
09 2 PB 4.31 +0.1 m/s x 3.76  -0,30 4.08  0,10 4.08 3.95  0,10 4.31  0,10 3.75  0,30 8.00
4 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 24 4.26 -0.3 m/s 4.07  -0,10 4.03  0,90 4.26  -0,30 4.26 4.05  0,00 4.25  0,00 4.00  0,00 7.00
5 Václav SvozilVáclav Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 14 PB 4.25 +0.1 m/s x 3.93  0,50 4.12  0,60 4.12 4.02  -0,10 4.25  0,10 4.10  0,20 6.00
6 Dalibor JuříčekDalibor Juříček
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
08 17 PB 4.23 +0.0 m/s 4.23  0,00 3.97  0,80 3.95  -0,50 4.23 4.08  -0,10 4.12  0,00 4.21  0,00 5.00
7 Adam OtrusiníkAdam Otrusiník
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 21 PB 4.18 +0.1 m/s 3.80  -1,70 4.04  0,90 x 4.04 x 4.18  0,10 3.94  0,70 4.00
8 Roman ZemekRoman Zemek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 22 4.00 +0.1 m/s x 3.99  1,10 3.93  -0,10 3.99 3.95  -0,20 4.00  0,10 x 3.00
9 Vojtěch TočekVojtěch Toček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 6 PB 3.94 +0.5 m/s 3.73  0,50 3.94  0,50 3.84  0,00 3.94 2.00
10 Jan ChmelařJan Chmelař
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 19 3.94 +0.1 m/s 3.94  0,10 3.83  0,90 3.30  -0,10 3.94 1.00
11 Šimon KučeraŠimon Kučera
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 20 PB 3.81 +0.9 m/s 3.71  -0,30 3.81  0,90 3.43  0,10 3.81
12 Martin DubecMartin Dubec
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 4 PB 3.80 +0.2 m/s 2.85  0,00 3.43  -0,40 3.80  0,20 3.80
13 Vojta HlaváčekVojta Hlaváček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 9 PB 3.77 +0.4 m/s x 3.77  0,40 x 3.77
14 Tomáš ČernýTomáš Černý
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 3 PB 3.74 -0.1 m/s 3.54  0,50 3.66  -0,20 3.74  -0,10 3.74
15 Adam PetrželaAdam Petržela
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 10 PB 3.69 -0.2 m/s 3.32  0,50 3.57  0,40 3.69  -0,20 3.69
16 Adam HlavicaAdam Hlavica
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 15 3.68 +0.5 m/s 3.42  -0,40 3.68  0,50 x 3.68
17 Ondřej MeravýOndřej Meravý
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 13 PB 3.65 -0.6 m/s 3.65  -0,60 3.45  0,40 3.55  -0,10 3.65
18 Jaromír PešekJaromír Pešek
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 5 PB 3.64 +0.8 m/s x 3.64  0,80 x 3.64
19 Ondřej DohnalOndřej Dohnal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 11 PB 3.55 -0.1 m/s 3.41  0,20 3.37  0,30 3.55  -0,10 3.55
20 Martin KundrátMartin Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
09 1 PB 3.43 +0.5 m/s x 3.31  0,00 3.43  0,50 3.43
21 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
AK KroměřížAK Kroměříž
08 12 PB 3.43 +0.4 m/s 3.19  -0,50 3.43  0,40 x 3.43
22 Petr PavelecPetr Pavelec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 7 PB 3.36 +0.5 m/s 3.36  0,50 2.97  0,40 3.22  0,10 3.36
23 Jonáš JuráňJonáš Juráň
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 16 PB 3.16 -0.3 m/s x 2.97  0,50 3.16  -0,30 3.16
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 14.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
08 20 PB 5.14 -0.1 m/s 4.67  0,10 - 4.75  -0,90 4.75 5.14  -0,10 5.00  0,30 x 11.00
2 Ema ManováEma Manová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
08 19 4.75 -0.7 m/s 4.57  0,10 - 4.75  -0,70 4.75 4.59  -0,10 4.62  0,00 4.70  0,40 9.00
3 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
08 18 4.74 +0.8 m/s 4.74  0,80 - 4.50  1,20 4.74 4.52  -0,20 x 4.47  0,20 8.00
4 Anežka SvízelováAnežka Svízelová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
09 17 4.48 +0.9 m/s 4.31  0,30 4.97  0,90 4.15  1,30 4.97 4.15  -0,10 4.36  1,60 4.48  -0,70 7.00
5 Nela KovářováNela Kovářová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 16 4.35 -0.4 m/s 4.04  0,90 4.32  0,20 4.35  -0,40 4.35 3.99  -0,60 4.06  0,00 4.12  0,00 6.00
6 Barbora HüskováBarbora Hüsková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 13 PB 4.33 -0.7 m/s 4.21  0,70 x 3.61  1,00 4.21 3.68  0,10 x 4.33  -0,70 5.00
7 Andrea GajduškováAndrea Gajdušková
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
08 12 PB 4.20 +0.1 m/s 4.01  0,50 3.88  -0,30 4.10  0,30 4.10 4.20  0,10 4.14  0,30 4.18  0,70 4.00
8 Nikol PavlicováNikol Pavlicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 15 4.10 +0.0 m/s x x 4.09  -0,70 4.09 4.10  0,00 4.05  0,20 x 3.00
9 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 PB 4.06 3.75 4.06 3.91 4.06 2.00
10 Tereza KozlováTereza Kozlová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
10 9 PB 3.95 +0.1 m/s 3.91  0,10 3.95  0,10 2.51  0,90 3.95 1.00
11 Janika Elisabeth NovotnáJanika Elisabeth Novotná
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
09 14 3.94 +0.0 m/s 3.77  0,60 3.94  0,00 x 3.94
12 Anna DubcováAnna Dubcová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 4 SB 3.93 3.84 3.93 3.60 3.93
13 Eliška PáníkováEliška Páníková
AK KroměřížAK Kroměříž
09 3 PB 3.88 +0.5 m/s 3.88  0,50 3.73  0,90 3.20  1,30 3.88
14 Lucie KukulkováLucie Kukulková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
09 2 PB 3.82 +0.4 m/s 3.73  0,50 3.82  0,40 3.67  1,00 3.82
15 Diana KatrňákováDiana Katrňáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 6 PB 3.82 x 3.82 3.66 3.82
16 Kateřina HalováKateřina Halová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
08 7 PB 3.81 +0.7 m/s 3.81  0,70 3.78  0,50 3.69  1,50 3.81
17 Simona PotykováSimona Potyková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 6 PB 3.80 +1.5 m/s 3.50  0,70 3.43  0,70 3.80  1,50 3.80
18 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
09 11 3.79 +0.9 m/s 3.66  0,20 3.66  -0,40 3.79  0,90 3.79
19 Ester HengalováEster Hengalová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 5 PB 3.77 3.77 3.52 3.35 3.77
20 Adéla BřezinováAdéla Březinová
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
09 2 PB 3.74 x 3.74 3.59 3.74
21 Stella KeroušováStella Keroušová
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
09 7 PB 3.73 3.73 x 3.62 3.73
22 Simona BuksováSimona Buksová
AK KroměřížAK Kroměříž
09 3 PB 3.66 3.59 3.58 3.66 3.66
23 Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 21 PB 3.66 3.45 3.66 3.46 3.66
24 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 5 3.48 +1.4 m/s 3.40  0,40 x 3.48  1,40 3.48
25 Eliška SlavíkováEliška Slavíková
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
09 11 SB 3.44 x x 3.44 3.44
26 Ludmila PavlíčkováLudmila Pavlíčková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 10 3.43 +0.0 m/s 3.43  0,00 2.70  -0,20 x 3.43
27 Julie KlabalováJulie Klabalová
AK KroměřížAK Kroměříž
09 8 PB 3.42 x 3.42 3.17 3.42
28 Linda MelichárkováLinda Melichárková
AK KroměřížAK Kroměříž
09 9 PB 3.38 3.25 3.38 3.35 3.38
29 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 16 PB 3.38 3.34 2.80 3.38 3.38
30 Marika NovotnáMarika Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
09 15 PB 3.32 3.32 x 3.32 3.32
31 Natálie IndruchováNatálie Indruchová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
10 14 PB 3.24 3.24 3.17 3.03 3.24
32 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 PB 3.21 3.19 2.68 3.21 3.21
33 Eliška ÚlehlováEliška Úlehlová
AK KroměřížAK Kroměříž
09 12 PB 3.19 3.19 3.12 3.08 3.19
34 Lucie KrčmářováLucie Krčmářová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
11 18 PB 3.18 2.94 3.18 3.16 3.18
35 Gabriela SvozilováGabriela Svozilová
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
08 19 3.18 2.96 - 3.18 3.18
36 Eliška ChajdrnováEliška Chajdrnová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 8 3.01 +1.2 m/s 2.76  0,10 2.95  0,30 3.01  1,20 3.01
37 Valérie BurešováValérie Burešová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
08 20 3.00 3.00 - 2.09 3.00
38 Mariana BetyárováMariana Betyárová
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
09 1 SB 2.77 2.71 2.77 2.54 2.77
39 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová
AK KroměřížAK Kroměříž
09 13 PB 2.77 2.77 x 2.49 2.77
Celkem 39 závodníků