Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. B

Vyškov (9. 9. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 9.9.2021 - 16:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ČernochJáchym Černoch 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.38 qA
2 Matyáš HodošiMatyáš Hodoši 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.08 qB
3 Alexandr LáníčekAlexandr Láníček 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 09.09 qB
4 Sebastian TaušSebastian Tauš 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 09.17 qB
5 David KrejčířDavid Krejčíř 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 09.49
6 Marek HrnčířMarek Hrnčíř 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 11.98
Daniel ČechDaniel Čech 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 9.9.2021 - 16:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 08.13 qA
2 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 08.59 qA
3 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.78 qA
4 Štěpán OpletalŠtěpán Opletal 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.96 qB
5 Petr MinksPetr Minks 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 09.30
6 Petr LangPetr Lang 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.40
7 Patrik BenešPatrik Beneš 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 09.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 9.9.2021 - 16:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 08.60 qA
2 Jakub HošekJakub Hošek 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 08.90 qA
3 Robin ChládekRobin Chládek 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.91 qB
4 Petr OdehnalPetr Odehnal 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 08.96 qB
5 Igor MrázIgor Mráz 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 09.23
6 Martin LažekMartin Lažek 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 09.47
7 Matyáš KopřivaMatyáš Kopřiva 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 09.60
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 08.13 qA
2 Jáchym ČernochJáchym Černoch 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.38 qA
3 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 08.59 qA
4 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 08.60 qA
5 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.78 qA
6 Jakub HošekJakub Hošek 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 08.90 qA
7 Robin ChládekRobin Chládek 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.91 qB
8 Štěpán OpletalŠtěpán Opletal 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.96 qB
8 Petr OdehnalPetr Odehnal 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 08.96 qB
10 Matyáš HodošiMatyáš Hodoši 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.08 qB
11 Alexandr LáníčekAlexandr Láníček 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 09.09 qB
12 Sebastian TaušSebastian Tauš 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 09.17 qB
13 Igor MrázIgor Mráz 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 09.23
14 Petr MinksPetr Minks 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 09.30
15 Petr LangPetr Lang 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.40
16 Martin LažekMartin Lažek 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 09.47
17 David KrejčířDavid Krejčíř 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 09.49
18 Matyáš KopřivaMatyáš Kopřiva 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 09.60
19 Patrik BenešPatrik Beneš 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 09.80
20 Marek HrnčířMarek Hrnčíř 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 11.98
Daniel ČechDaniel Čech 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 9.9.2021 - 17:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 SB 08.04 11.00
2 Jáchym ČernochJáchym Černoch 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 SB 08.19 9.00
3 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 SB 08.46 8.00
4 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 SB 08.47 7.00
5 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 SB 08.74 6.00
6 Jakub HošekJakub Hošek 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.96 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 9.9.2021 - 17:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán OpletalŠtěpán Opletal 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 SB 08.69 4.00
2 Robin ChládekRobin Chládek 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 SB 08.80 3.00
3 Alexandr LáníčekAlexandr Láníček 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 SB 08.88 2.00
4 Petr OdehnalPetr Odehnal 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 SB 08.95 1.00
5 Sebastian TaušSebastian Tauš 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 SB 09.06
6 Matyáš HodošiMatyáš Hodoši 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 SB 09.08
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 9.9.2021 - 16:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.63
2 Viktorie KremlováViktorie Kremlová 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 09.15 qB
3 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.19 qB
4 Grácie BlahákováGrácie Blaháková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 09.69
5 Karolína KotkováKarolína Kotková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 10.00
6 Petra MaškováPetra Mašková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 10.55
7 Adéla NovotnáAdéla Novotná 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 10.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 9.9.2021 - 16:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 08.90 qA
2 Karolína SlabáKarolína Slabá 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 09.16 qB
3 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.31 qB
4 Zdeňka PapežováZdeňka Papežová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.66
5 Barbora JanochováBarbora Janochová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 10.17
6 Nela KubešováNela Kubešová 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 10.25
7 Rozálie MaleňákováRozálie Maleňáková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 11.65
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 9.9.2021 - 16:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.80 qA
2 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 PB 09.01 qA
3 Albína VlašicováAlbína Vlašicová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 09.10 qA
4 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 09.39 qB
MS Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 09.48
6 Zuzana OrálkováZuzana Orálková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 09.91
7 Tereza VyšehradskáTereza Vyšehradská 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 10.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 9.9.2021 - 16:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.93 qA
2 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.04 qA
3 Nela NevoránkováNela Nevoránková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 09.40 qB
4 Marie MoudráMarie Moudrá 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 09.68
5 Amálie PoláčkováAmálie Poláčková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.79
6 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 10.27
7 Gabriela MockováGabriela Mocková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 10.41
8 Barbora BlažkováBarbora Blažková 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 10.82
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.63
2 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.80 qA
3 Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 08.90 qA
4 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.93 qA
5 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 PB 09.01 qA
6 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.04 qA
7 Albína VlašicováAlbína Vlašicová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 09.10 qA
8 Viktorie KremlováViktorie Kremlová 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 09.15 qB
9 Karolína SlabáKarolína Slabá 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 09.16 qB
10 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.19 qB
11 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.31 qB
12 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 09.39 qB
13 Nela NevoránkováNela Nevoránková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 09.40 qB
14 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 09.48
15 Zdeňka PapežováZdeňka Papežová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.66
16 Marie MoudráMarie Moudrá 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 09.68
17 Grácie BlahákováGrácie Blaháková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 09.69
18 Amálie PoláčkováAmálie Poláčková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.79
19 Zuzana OrálkováZuzana Orálková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 09.91
20 Karolína KotkováKarolína Kotková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 10.00
21 Barbora JanochováBarbora Janochová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 10.17
22 Nela KubešováNela Kubešová 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 10.25
23 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 10.27
24 Tereza VyšehradskáTereza Vyšehradská 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 10.40
25 Gabriela MockováGabriela Mocková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 10.41
26 Petra MaškováPetra Mašková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 10.55
27 Adéla NovotnáAdéla Novotná 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 10.76
28 Barbora BlažkováBarbora Blažková 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 10.82
29 Rozálie MaleňákováRozálie Maleňáková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 11.65

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 9.9.2021 - 17:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.81 11.00
2 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.93 9.00
3 Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.96 8.00
4 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.04 7.00
5 Albína VlašicováAlbína Vlašicová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.15 6.00
6 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 09.19 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 9.9.2021 - 17:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 SB 09.03 4.00
2 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 SB 09.05 3.00
3 Karolína SlabáKarolína Slabá 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 SB 09.07 2.00
4 Viktorie KremlováViktorie Kremlová 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.22 1.00
5 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 SB 09.38
6 Nela NevoránkováNela Nevoránková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 09.49
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SlezákOndřej Slezák 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 PB 42.93 11.00
2 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 42.94 9.00
3 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 45.87 8.00
4 Šimon BučoŠimon Bučo 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 47.63 7.00
5 Ondřej VargaOndřej Varga 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 49.20 5.00
6 Karel PechmannKarel Pechmann 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 51.10 1.00
7 Štěpán OpletalŠtěpán Opletal 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 52.33
8 Jan JašíčekJan Jašíček 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 53.83
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DobešJakub Dobeš 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 48.29 6.00
2 Petr MinksPetr Minks 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 49.30 4.00
3 Antonín HavrdaAntonín Havrda 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 50.03 3.00
4 Petr OdehnalPetr Odehnal 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 PB 50.38 2.00
5 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 PB 53.41
6 Daniel HavrdaDaniel Havrda 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 54.12
7 Matěj ČechMatěj Čech 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 63.99
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SlezákOndřej Slezák 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 PB 42.93 11.00
2 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 42.94 9.00
3 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 45.87 8.00
4 Šimon BučoŠimon Bučo 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 47.63 7.00
5 Jakub DobešJakub Dobeš 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 48.29 6.00
6 Ondřej VargaOndřej Varga 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 49.20 5.00
7 Petr MinksPetr Minks 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 49.30 4.00
8 Antonín HavrdaAntonín Havrda 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 50.03 3.00
9 Petr OdehnalPetr Odehnal 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 PB 50.38 2.00
10 Karel PechmannKarel Pechmann 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 51.10 1.00
11 Štěpán OpletalŠtěpán Opletal 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 52.33
12 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 PB 53.41
13 Jan JašíčekJan Jašíček 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 53.83
14 Daniel HavrdaDaniel Havrda 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 54.12
15 Matěj ČechMatěj Čech 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 63.99

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 47.17 11.00
2 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 49.02 9.00
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 49.75 7.00
4 Natálie ŠafářováNatálie Šafářová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 51.64 5.00
5 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 52.42 4.00
6 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 56.76
7 Nela KubešováNela Kubešová 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 59.74
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 47.79
2 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 49.25 8.00
3 Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 51.28 6.00
4 Simona MacháčkováSimona Macháčková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 53.02 3.00
5 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 53.61 2.00
6 Monika FigurováMonika Figurová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 54.58 1.00
7 Tereza VyšehradskáTereza Vyšehradská 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 55.87
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 47.17 11.00
2 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 47.79
3 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 49.02 9.00
4 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 49.25 8.00
5 Barbora KonečnáBarbora Konečná 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 49.75 7.00
6 Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 51.28 6.00
7 Natálie ŠafářováNatálie Šafářová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 51.64 5.00
8 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 52.42 4.00
9 Simona MacháčkováSimona Macháčková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 53.02 3.00
10 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 53.61 2.00
11 Monika FigurováMonika Figurová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 54.58 1.00
12 Tereza VyšehradskáTereza Vyšehradská 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 55.87
13 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 56.76
14 Nela KubešováNela Kubešová 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 59.74

1500 m - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán KudlaŠtěpán Kudla 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 6:06.31 11.00
2 Patrik PukowietzPatrik Pukowietz 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 7:12.10 9.00
Jakub DoležalJakub Doležal 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(čt, 9.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 6:02.85 11.00
2 Eliška RychlovskáEliška Rychlovská 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 6:08.89 9.00
3 Ema SmejkalováEma Smejkalová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 6:22.03 8.00
4 Emma FrýbertováEmma Frýbertová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 7:00.77 7.00
5 Veronika PlevováVeronika Plevová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 7:48.05 6.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 15:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ČernochJáchym Černoch 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.28 11.00
2 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 SB 10.89 9.00
3 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.94 8.00
4 Šimon BučoŠimon Bučo 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 11.71 7.00
5 Patrik PukowietzPatrik Pukowietz 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 12.30 6.00
6 Vítek FerencVítek Ferenc 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 13.88 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 15:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik PolákErik Polák 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 13.34 5.00
2 Tibor TanhäuserTibor Tanhäuser 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.72 4.00
3 Přemek HuszárPřemek Huszár 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 13.91 2.00
Jakub DoležalJakub Doležal 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ČernochJáchym Černoch 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.28 11.00
2 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 SB 10.89 9.00
3 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.94 8.00
4 Šimon BučoŠimon Bučo 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 11.71 7.00
5 Patrik PukowietzPatrik Pukowietz 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 12.30 6.00
6 Erik PolákErik Polák 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 13.34 5.00
7 Tibor TanhäuserTibor Tanhäuser 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.72 4.00
8 Vítek FerencVítek Ferenc 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 13.88 3.00
9 Přemek HuszárPřemek Huszár 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 13.91 2.00
Jakub DoležalJakub Doležal 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.9.2021 - 15:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 11.82 11.00
2 Natálie ŠafářováNatálie Šafářová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 12.04 8.00
3 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 12.29 7.00
4 Viktorie KremlováViktorie Kremlová 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 13.18 4.00
5 Barbora BlažkováBarbora Blažková 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 13.38 2.00
6 Emma FrýbertováEmma Frýbertová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 13.73 1.00
7 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.85
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.9.2021 - 15:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 11.92 9.00
2 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 12.35 6.00
3 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.68 5.00
4 Eliška RychlovskáEliška Rychlovská 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 13.24 3.00
5 Julie ČachotskáJulie Čachotská 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 13.75
6 Karin TutkováKarin Tutková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 14.47
7 Rozálie MaleňákováRozálie Maleňáková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 PB 15.16
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 11.82 11.00
2 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 11.92 9.00
3 Natálie ŠafářováNatálie Šafářová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 12.04 8.00
4 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 12.29 7.00
5 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 12.35 6.00
6 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.68 5.00
7 Viktorie KremlováViktorie Kremlová 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 13.18 4.00
8 Eliška RychlovskáEliška Rychlovská 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 13.24 3.00
9 Barbora BlažkováBarbora Blažková 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 13.38 2.00
10 Emma FrýbertováEmma Frýbertová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 13.73 1.00
11 Julie ČachotskáJulie Čachotská 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 13.75
12 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.85
13 Karin TutkováKarin Tutková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 14.47
14 Rozálie MaleňákováRozálie Maleňáková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 PB 15.16

4 x 60 m - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grégr, Lang, Stejskal, Varga Grégr, Lang, Stejskal, Varga TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 35.50 11.00
2 Havrda, Havrda, Odehnal, Minks Havrda, Havrda, Odehnal, Minks Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 36.51 9.00
3 Doležal, Hošek, Polák, Tanhäuser Doležal, Hošek, Polák, Tanhäuser Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 37.02 8.00
4 Bučo, Jašíček, Ferenc, Pukowietz Bučo, Jašíček, Ferenc, Pukowietz Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 37.12 7.00
5 Mráz, Kudla, Láníček, Ošmera Mráz, Kudla, Láníček, Ošmera Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 37.70 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(čt, 9.9.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rýparová, Rychlovská, Kremlová, Krupicová Rýparová, Rychlovská, Kremlová, Krupicová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 36.23 11.00
2 Mrázová, Figurová, Konečná, Poláčková Mrázová, Figurová, Konečná, Poláčková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 37.08 9.00
3 Moudrá, Janíková, Čižmárová, Nevoránková Moudrá, Janíková, Čižmárová, Nevoránková Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 37.16 8.00
4 Mašínská, Ondrušková, Lamačová, Kocůrová Mašínská, Ondrušková, Lamačová, Kocůrová Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 39.87 7.00
5 Žůrková, Maleňáková, Blažková, Svobodová Žůrková, Maleňáková, Blažková, Svobodová Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 40.22 6.00
6 Čachotská, Kotková, Kubešová, Škribová Čachotská, Kotková, Kubešová, Škribová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 41.50 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,70 1,73 Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 1 PB 1.70 - - - - o o o o o o o o o o xo xxo xxx 11.00
2 Ondřej VargaOndřej Varga
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 9 PB 1.47 o - o o xo xo o xxo xxo xxo xxx 9.00
3 Robin ChládekRobin Chládek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 4 PB 1.44 - - o o o o o o xo xxx 8.00
4 Erik GrégrErik Grégr
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 2 PB 1.44 o o o o o o o o xxo xxx 7.00
5 Antonín HavrdaAntonín Havrda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 7 PB 1.35 o o o o o o xxx 6.00
6 Daniel HavrdaDaniel Havrda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 3 PB 1.35 o o o o o xo xxx 5.00
7 David KrejčířDavid Krejčíř
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 8 1.30 o o o o xo xxx 4.00
8 Martin LažekMartin Lažek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 6 PB 1.30 o o o o xxo xxx 3.00
9 Jan JašíčekJan Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 5 1.20 o o o xxx 2.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 9.9.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 Body
1 Veronika ŽůrkováVeronika Žůrková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 5 PB 1.39 o o o o o xo o xo o xxx 11.00
2 Kristýna KrupicováKristýna Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 2 PB 1.36 o o o o o o o xo xxx 9.00
3 Grácie BlahákováGrácie Blaháková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 4 PB 1.25 o o o o o xxx 8.00
4 Šarlota MrázováŠarlota Mrázová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3 SB 1.25 o o xo o xo xxx 7.00
5 Sára DubováSára Dubová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 1 SB 1.20 o o o o xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 26 PB 4.86 -0.9 m/s 4.86  -0,90 4.51  -0,20 4.81  0,30 4.86 4.67  -0,30 x x 11.00
2 Jáchym ČernochJáchym Černoch
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 27 4.84 -0.3 m/s 4.62  -0,70 4.84  -0,30 x 4.84 x x x 9.00
3 Ondřej SlezákOndřej Slezák
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 3 PB 4.60 +0.0 m/s 4.18  -0,30 4.49  0,30 x 4.49 4.41  -0,10 4.60  0,00 4.39  0,20 8.00
4 Robin ChládekRobin Chládek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 1 PB 4.41 -1.2 m/s 4.41  -1,20 4.26  0,10 x 4.41 4.29  0,30 x x 7.00
5 Vít KrůzaVít Krůza
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 22 PB 4.39 -0.2 m/s 3.88  -0,10 4.05  0,70 4.34  -1,00 4.34 4.39  -0,20 4.20  0,00 4.16  0,60 6.00
6 Erik GrégrErik Grégr
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 23 PB 4.31 -0.3 m/s 4.08  -0,10 4.10  0,90 4.13  -1,40 4.13 x 4.31  -0,30 x 5.00
7 Matyáš KocmanMatyáš Kocman
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 25 4.20 +0.8 m/s 4.20  0,80 3.93  0,10 4.13  0,00 4.20 3.99  -0,30 4.15  0,60 4.12  -0,60 4.00
8 Jakub BurianJakub Burian
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 24 4.13 -0.4 m/s 3.90  0,70 4.13  -0,40 4.03  0,00 4.13 3.95  -0,10 x x 3.00
9 Tibor TanhäuserTibor Tanhäuser
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 19 PB 4.11 +0.1 m/s 4.11  0,10 x 3.97  -0,20 4.11 2.00
10 Petr LangPetr Lang
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 15 PB 4.00 -0.1 m/s 4.00  -0,10 3.97  -1,60 3.72  -0,10 4.00 1.00
11 Martin LažekMartin Lažek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 12 PB 3.81 +0.0 m/s 3.81  0,00 3.69  -0,40 3.65  0,40 3.81
12 Jan KuchtaJan Kuchta
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 2 PB 3.79 +0.7 m/s 3.44  0,00 3.68  -0,20 3.79  0,70 3.79
13 Jakub HošekJakub Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 17 PB 3.73 -0.7 m/s 3.12  0,00 3.73  -0,70 2.87  -0,90 3.73
14 Samuel ValníčekSamuel Valníček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 6 PB 3.64 -1.1 m/s x 3.64  -1,10 3.61  -0,60 3.64
15 Erik PolákErik Polák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 21 3.58 -0.8 m/s 3.49  0,10 3.38  -1,00 3.58  -0,80 3.58
16 David KrejčířDavid Krejčíř
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 18 3.58 -0.8 m/s 3.24  0,50 3.58  -0,80 2.56  0,60 3.58
17 Ondřej StejskalOndřej Stejskal
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 20 3.51 +0.1 m/s 3.51  0,10 x x 3.51
18 Přemek HuszárPřemek Huszár
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 10 PB 3.49 -0.1 m/s 3.31  -0,20 3.14  0,30 3.49  -0,10 3.49
19 Karel PechmannKarel Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 14 3.40 -0.5 m/s x x 3.40  -0,50 3.40
20 Patrik BenešPatrik Beneš
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 7 PB 3.32 -0.9 m/s 3.32  -0,90 x x 3.32
21 Matyáš HodošiMatyáš Hodoši
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 11 3.26 -0.5 m/s x 3.15  -0,40 3.26  -0,50 3.26
22 Matyáš KopřivaMatyáš Kopřiva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 8 PB 3.22 +0.4 m/s 3.22  0,40 3.01  -0,80 3.05  1,70 3.22
23 Filip BábíčekFilip Bábíček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 13 3.18 -0.6 m/s x 3.18  -0,60 2.80  -0,80 3.18
24 Alexandr LáníčekAlexandr Láníček
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 9 3.00 -0.7 m/s 2.48  0,40 3.00  -0,70 2.66  0,30 3.00
25 Ondřej ChrástOndřej Chrást
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 5 PB 2.70 -0.6 m/s x 2.70  -0,60 2.54  -0,20 2.70
26 Šimon WeinreichŠimon Weinreich
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 4 PB 2.23 -1.2 m/s 2.17  -0,50 1.95  -0,70 2.23  -1,20 2.23
Sebastian TaušSebastian Tauš
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 16 NM x x x -
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 9.9.2021 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška DerkováEliška Derková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 20 PB 4.40 +1.0 m/s 4.24  -0,30 4.40  1,00 4.29  -0,90 4.40 - 4.23  -1,80 4.33  0,00 11.00
2 Barbora KnapkováBarbora Knapková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 16 PB 4.24 -0.8 m/s - 3.47  0,10 4.01  0,40 4.01 4.01  -0,40 4.24  -0,80 4.12  0,00 9.00
3 Barbora HořavováBarbora Hořavová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 14 PB 4.22 -1.2 m/s 3.95  0,70 3.94  -0,40 3.80  0,00 3.95 3.91  -0,10 4.10  -0,20 4.22  -1,20 8.00
4 Karolína SlabáKarolína Slabá
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 21 4.11 -0.4 m/s 3.89  -0,40 4.11  -0,40 - 4.11 - - 3.83  -0,60 7.00
5 Karolína LamačováKarolína Lamačová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 17 4.03 -0.1 m/s 3.85  -1,40 - 3.99  -0,10 3.99 4.03  -0,10 3.87  -0,60 - 6.00
6 Michaela ChramostováMichaela Chramostová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
09 10 PB 4.02 4.02 4.01 3.64 4.02 3.92  -1,40 - 3.47  -0,60 5.00
7 Anika ZbořilováAnika Zbořilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 18 4.01 +0.9 m/s 3.87  -1,40 4.01  0,90 3.67  -0,50 4.01 3.96  0,30 - - 4.00
8 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 15 PB 3.99 -0.5 m/s 3.99  -0,50 3.95  -0,90 3.76  0,30 3.99 3.81  -0,80 - - 3.00
9 Natálie ŠafářováNatálie Šafářová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 19 3.90 +0.9 m/s 3.88  -2,00 3.90  0,90 3.76  -0,50 3.90 2.00
10 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 11 PB 3.84 -0.7 m/s 3.43  -0,80 3.70  -1,00 3.84  -0,70 3.84 1.00
11 Grácie BlahákováGrácie Blaháková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 13 3.74 -1.9 m/s 3.74  -1,90 - - 3.74
12 Albína VlašicováAlbína Vlašicová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 6 SB 3.62 +0.6 m/s 2.93  -0,90 3.62  0,60 3.45  0,20 3.62
13 Veronika ŽůrkováVeronika Žůrková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 9 PB 3.58 -1.1 m/s 3.58  -1,10 3.32  -0,70 - 3.58
14 Kristýna KrupicováKristýna Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 2 SB 3.44 -0.7 m/s - 3.44  -0,70 3.39  0,60 3.44
15 Nela NevoránkováNela Nevoránková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 4 PB 3.43 +0.1 m/s - 3.27  -0,50 3.43  0,10 3.43
16 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 1 SB 3.19 +0.3 m/s 3.19  0,30 3.16  0,50 - 3.19
17 Tereza VyšehradskáTereza Vyšehradská
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 7 PB 3.11 +0.8 m/s 3.04  0,10 3.11  0,80 2.50  -1,00 3.11
18 Petra MaškováPetra Mašková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 3 PB 3.10 -0.1 m/s 2.77  -0,60 3.10  -0,10 3.04  -1,10 3.10
19 Barbora JanochováBarbora Janochová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 8 3.10 +0.3 m/s - - 3.10  0,30 3.10
20 Karolína KotkováKarolína Kotková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 12 3.06 +0.1 m/s 2.95  -1,50 3.06  0,10 3.05  -0,50 3.06
MS Ema KrálováEma Králová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 22 3.05 +0.7 m/s - - 3.05  0,70 3.05
22 Amálie PoláčkováAmálie Poláčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 5 PB 2.99 +0.5 m/s 2.99  0,50 2.99
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 9.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ČižmárováAnna Čižmárová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 11 PB 08.84 08.35 08.53 07.98 8.53 08.33 07.95 08.84 11.00
2 Veronika PlevováVeronika Plevová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 12 SB 08.14 07.89 07.31 07.69 7.89 07.48 07.87 08.14 9.00
3 Lucie BěťákováLucie Běťáková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 13 08.08 x 08.08 07.43 8.08 07.27 07.98 08.08 8.00
4 Zdeňka PapežováZdeňka Papežová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 10 PB 07.80 06.69 x 07.53 7.53 07.64 07.64 07.80 7.00
5 Alexandra DurákováAlexandra Duráková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 9 07.70 07.64 07.69 07.70 7.70 06.86 06.12 07.41 6.00
6 Zuzana OrálkováZuzana Orálková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 8 PB 07.67 07.52 07.42 07.47 7.52 07.50 07.67 07.14 5.00
7 Karin TutkováKarin Tutková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 6 PB 07.49 05.63 06.71 07.49 7.49 06.16 06.31 06.96 4.00
8 Zina JaníkováZina Janíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 5 SB 07.25 06.62 06.93 07.25 7.25 07.07 07.02 x 3.00
9 Gabriela MockováGabriela Mocková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 7 06.95 x 06.49 06.95 6.95 2.00
10 Nicol ŠkribováNicol Škribová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 1 PB 06.76 06.76 05.94 06.68 6.76 1.00
11 Simona MacháčkováSimona Macháčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 3 06.57 05.61 06.53 06.57 6.57
12 Sára MrkusováSára Mrkusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 4 06.25 x 05.54 06.25 6.25
13 Sára VrbatovičováSára Vrbatovičová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 2 PB 06.20 05.91 06.20 05.69 6.20
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj RežňákMatěj Režňák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 15 PB 10.17 09.02 08.68 09.17 9.17 09.24 09.32 10.17 11.00
2 Jakub BurianJakub Burian
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 16 PB 09.83 09.53 09.48 09.83 9.83 x 09.07 09.28 9.00
3 Jakub DobešJakub Dobeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 14 PB 08.18 07.02 07.50 07.41 7.50 07.60 07.11 08.18 8.00
4 David OpluštilDavid Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 10 PB 07.74 07.60 07.14 07.52 7.60 07.21 07.68 07.74 7.00
5 Jan TančinecJan Tančinec
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 11 PB 07.70 06.77 06.67 07.70 7.70 07.67 07.46 06.57 6.00
6 Štěpán OpletalŠtěpán Opletal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 13 PB 07.41 07.08 06.49 07.01 7.08 07.41 06.89 06.96 5.00
7 Matěj MrkusMatěj Mrkus
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 12 PB 07.36 07.22 06.85 06.73 7.22 06.87 07.36 06.58 4.00
8 Samuel ValníčekSamuel Valníček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 6 PB 06.70 06.39 05.44 06.53 6.53 06.70 06.17 x 3.00
9 Vojtěch ŠťavíkVojtěch Šťavík
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 9 06.35 05.80 05.89 06.35 6.35 2.00
10 Jan KuchtaJan Kuchta
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 7 PB 06.27 05.97 06.27 06.16 6.27 1.00
11 Sebastian TaušSebastian Tauš
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 8 05.11 05.11 04.81 04.89 5.11
12 Marek HrnčířMarek Hrnčíř
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 4 PB 04.89 04.17 03.48 04.89 4.89
13 Patrik BenešPatrik Beneš
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 1 PB 04.76 04.32 04.76 x 4.76
14 Šimon WeinreichŠimon Weinreich
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 2 SB 04.28 03.31 03.84 04.28 4.28
15 Matyáš HodošiMatyáš Hodoši
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 3 PB 04.12 04.12 03.73 03.52 4.12
Daniel ČechDaniel Čech
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 5 DNS -
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 9.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SlezákOndřej Slezák
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 7 PB 62.97 62.97 62.97 60.00 11.00
2 Matěj RežňákMatěj Režňák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 6 PB 54.76 54.73 54.73 54.76 9.00
3 Matyáš KopřivaMatyáš Kopřiva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 20 PB 47.59 47.59 47.59 46.56 8.00
4 Jan KuchtaJan Kuchta
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 3 PB 45.86 45.86 45.86 41.38 7.00
5 Igor MrázIgor Mráz
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 4 PB 45.57 42.22 42.22 45.57 6.00
6 Jan TančinecJan Tančinec
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 8 PB 44.03 44.03 44.03 40.89 5.00
7 Ondřej ZemanOndřej Zeman
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 19 PB 42.26 42.26 42.26 41.44 4.00
8 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 5 PB 40.76 40.76 40.76 38.51 3.00
9 Štěpán KudlaŠtěpán Kudla
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 2 PB 39.10 39.10 39.10 2.00
10 Filip BábíčekFilip Bábíček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 18 38.93 38.93 38.93 1.00
11 Jakub DobešJakub Dobeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 17 37.23 37.23 37.23
12 Samuel ValníčekSamuel Valníček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 9 PB 35.17 35.17 35.17
13 Vojtěch ŠťavíkVojtěch Šťavík
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 15 30.46 30.46 30.46
14 Vítek FerencVítek Ferenc
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 16 30.24 30.24 30.24
15 Matěj ČechMatěj Čech
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 14 PB 28.54 28.54 28.54
16 Ondřej ChrástOndřej Chrást
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 1 PB 25.06 25.06 25.06
17 Matěj MrkusMatěj Mrkus
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 13 23.83 23.83 23.83
18 David OpluštilDavid Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 10 20.00 20.00 20.00
19 Marek HrnčířMarek Hrnčíř
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 11 19.48 19.48 19.48
Daniel ČechDaniel Čech
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 12 DNS -
Celkem 20 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 9.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína LamačováKarolína Lamačová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 20 PB 44.24 44.24 44.24 11.00
2 Anna ČižmárováAnna Čižmárová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 1 PB 43.38 43.38 43.38 9.00
3 Lucie BěťákováLucie Běťáková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 17 PB 41.83 41.83 41.83 8.00
4 Nicol ŠkribováNicol Škribová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 16 PB 40.12 40.12 40.12 7.00
5 Zdeňka PapežováZdeňka Papežová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 7 PB 38.86 38.86 38.86 6.00
6 Simona MacháčkováSimona Macháčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 19 36.58 36.58 36.58 5.00
7 Karin TutkováKarin Tutková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 18 PB 35.73 35.73 35.73 4.00
8 Monika FigurováMonika Figurová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3 PB 35.26 35.26 35.26 3.00
9 Ema SmejkalováEma Smejkalová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 9 SB 34.46 34.46 34.46 2.00
10 Zina JaníkováZina Janíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 4 PB 33.73 33.73 33.73 1.00
11 Veronika PlevováVeronika Plevová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 8 PB 32.22 32.22 32.22
12 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 5 PB 31.83 31.83 31.83
13 Zuzana OrálkováZuzana Orálková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 13 SB 30.77 30.77 30.77
14 Alexandra DurákováAlexandra Duráková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 2 PB 28.88 28.88 28.88
15 Julie ČachotskáJulie Čachotská
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 14 PB 28.06 28.06 28.06
16 Adéla NovotnáAdéla Novotná
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 6 PB 26.00 26.00 26.00
17 Sára MrkusováSára Mrkusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 12 PB 24.52 24.52 24.52
18 Karolína SlabáKarolína Slabá
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 15 23.30 23.30 23.30
19 Barbora JanochováBarbora Janochová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 11 PB 18.78 18.78 18.78
20 Sára VrbatovičováSára Vrbatovičová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 10 PB 16.40 16.40 16.40
Celkem 20 závodníků