Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běh babylonskými lesy - Pohár mládeže Plzeňského kraje

Domažlice-Babylon (2. 10. 2021)

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 2.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11:08
2 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11:16
3 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:21
4 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11:35
5 Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11:43
Poznámky:
3200 m
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 2.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08:07
2 Jan RiegelJan Riegel 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08:18
3 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08:41
4 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:21
5 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:24
6 Jakub NěmecJakub Němec 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10:30
7 Jáchym BaxaJáchym Baxa 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:54
8 Patrik NavrátilPatrik Navrátil 07 TrhanovTrhanov 11:13
9 Jan GabrielJan Gabriel 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:01
Poznámky:
2400 m
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 2.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 06:57
2 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 07:20
3 Karel HupačKarel Hupač 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07:23
4 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07:34
5 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08:32
6 Miroslav ManMiroslav Man 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08:34
7 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08:47
8 Kristián HrbáčekKristián Hrbáček 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08:49
9 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:56
Poznámky:
1800 m
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 2.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:55
2 Štěpánka MärzováŠtěpánka Märzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:56
3 Michaela FialováMichaela Fialová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:57
4 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12:07
5 Martina ZáveskáMartina Záveská 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12:38
Poznámky:
2400 m
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 2.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 LBK Železná RudaLBK Železná Ruda 07:26
2 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 07:44
3 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 07:49
4 Alexandra HrachováAlexandra Hrachová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10:21
5 Anna ManováAnna Manová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10:22
6 Vanesa KrobotováVanesa Krobotová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11:26
Poznámky:
1800 m
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 2.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára SlavíkováKlára Slavíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04:40
2 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 04:44
3 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 04:59
4 Gabriela RybařováGabriela Rybařová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 05:04
5 Nikol MusilováNikol Musilová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05:06
6 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:10
7 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:26
8 Ema BártíkováEma Bártíková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 05:28
9 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 05:32
10 Lucie SovkováLucie Sovková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 05:34
11 Nikola ZajícováNikola Zajícová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:36
12 Ema MaškováEma Mašková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 05:39
13 Vendula ŘeřichováVendula Řeřichová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 05:40
14 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 05:43
15 Tereza PetráškováTereza Petrášková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 05:46
16 Vendula HrachováVendula Hrachová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 06:34
17 Jana BerkováJana Berková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07:48
Poznámky:
1200 m
Celkem 17 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:12
2 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 02:13
3 David SteidlDavid Steidl 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:14
4 Jan RoháčJan Roháč 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:15
5 Dominik HánaDominik Hána 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:23
6 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:24
7 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:26
8 Matyáš KletečkaMatyáš Kletečka 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:32
9 Radek PernicaRadek Pernica 13 LBK Železná RudaLBK Železná Ruda 02:35
10 Michal KrejčíMichal Krejčí 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 02:41
11 Max LucakMax Lucak 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:43
12 Petr BozděchPetr Bozděch 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:48
13 Jonáš ŠauerJonáš Šauer 13 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:49
14 Martin OlejníkMartin Olejník 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:56
15 Jakub BurešJakub Bureš 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:57
16 Matěj BurešMatěj Bureš 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:59
17 Martin PetákMartin Peták 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 03:00
18 Jakub MadajJakub Madaj 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 03:02
19 Sebastián VlasákSebastián Vlasák 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 03:05
20 Radim LahvičkaRadim Lahvička 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 03:07
21 Jan BittnerJan Bittner 13 KaniceKanice 03:15
Poznámky:
600 m
Celkem 21 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 00:35
2 Jakub WeberJakub Weber 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 00:35
3 Josef VyhnalJosef Vyhnal 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 00:37
4 Ivan OlejníkIvan Olejník 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
5 Adam RubášAdam Rubáš 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
6 Sebastian HolýSebastian Holý 14 Horšovský TýnHoršovský Týn NM
7 Petr ŠturmPetr Šturm 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín NM
8 Václav VondrašVáclav Vondraš 14 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice NM
9 Sebastian HolxSebastian Holx 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
10 Dominik ŽákDominik Žák 14 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice NM
11 Filip SoukupFilip Soukup 16 Horšovský TýnHoršovský Týn NM
12 Jakub VeselýJakub Veselý 18 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
13 Adam TimuraAdam Timura 15 DomažliceDomažlice NM
14 Jan BrožJan Brož 18 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
15 Patrik PeteříkPatrik Peteřík 20 HujerojcHujerojc NM
Poznámky:
200 m
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 2.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 04:48
2 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04:48
3 Šimon MacekŠimon Macek 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 04:56
4 Rostislav PernicaRostislav Pernica 11 LBK Železná RudaLBK Železná Ruda 04:57
5 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 04:59
6 Tomáš ŘebounTomáš Řeboun 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 05:12
7 Erik NagyErik Nagy 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 05:14
8 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:25
9 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 05:30
10 Vojtěch SassmannVojtěch Sassmann 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 06:23
11 Lukáš DuffekLukáš Duffek 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 06:28
Poznámky:
1200 m
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 02:18
2 Michaela LukášováMichaela Lukášová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:18
3 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:21
4 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:23
5 Dorota WagnerováDorota Wagnerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:26
6 Kristýnka BrožováKristýnka Brožová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 02:28
7 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:30
8 Tereza SovkováTereza Sovková 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:31
9 Tereza BrunclíkováTereza Brunclíková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 02:32
10 Nela PetráskováNela Petrásková 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:34
11 Nikol HellerováNikol Hellerová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:35
12 Andrea KopeckáAndrea Kopecká 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 02:38
13 Kateřina BernáškováKateřina Bernášková 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 02:41
14 Šárka DuškováŠárka Dušková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 02:43
15 Jana MazancováJana Mazancová 12 Rejnok DomažliceRejnok Domažlice 02:44
16 Sofie MichálkováSofie Michálková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 02:48
17 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 02:50
18 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:52
19 Stáza KočandrlováStáza Kočandrlová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 02:57
20 Natálie PeteříkováNatálie Peteříková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 03:08
Poznámky:
600 m
Celkem 20 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ŠilhánkováKateřina Šilhánková 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 00:39
2 Tiana JungováTiana Jungová 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 00:40
3 Adéla KobesováAdéla Kobesová 14 Klenčí pod ČerchovemKlenčí pod Čerchovem 00:41
4 Eliška HellerováEliška Hellerová 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín NM
5 Denisa HánováDenisa Hánová 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
6 Adéla BrichcínováAdéla Brichcínová 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. NM
7 Agáta PálkováAgáta Pálková 15 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice NM
8 Klára HupačováKlára Hupačová 16 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín NM
9 Ida KočandrlováIda Kočandrlová 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
10 Amálie ŠediváAmálie Šedivá 15 Horšovský TýnHoršovský Týn NM
11 Julie ŠilhánkováJulie Šilhánková 17 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
12 Anna ŽákováAnna Žáková 17 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice NM
13 Michaela HojdováMichaela Hojdová 17 Hlemýždi ChodskaHlemýždi Chodska NM
14 Gabriela ParoubkováGabriela Paroubková 18 BabylonBabylon NM
15 Barbora VašinováBarbora Vašinová 20 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
Poznámky:
200 m
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 2.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04:52
2 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 04:59
3 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:04
4 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:14
5 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:15
6 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05:19
7 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05:21
8 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:30
9 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 05:31
10 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 05:33
11 Markéta BaxováMarkéta Baxová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 05:38
12 Amálie SchambergováAmálie Schambergová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 05:42
13 Lucie BrichcínováLucie Brichcínová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 05:45
14 Eliška FišerováEliška Fišerová 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:46
15 Julie GabrielováJulie Gabrielová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 05:47
16 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 05:50
17 Rozálie NovákováRozálie Nováková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 05:56
18 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 05:58
19 Natálie BarochováNatálie Barochová 11 DoubravaDoubrava 06:00
20 Ema ŠauerováEma Šauerová 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 06:07
21 Sofie LevičkováSofie Levičková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 06:15
22 Miriam SvětlíkováMiriam Světlíková 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 06:28
23 Iris BiasciIris Biasci 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07:11
Poznámky:
1200 m
Celkem 23 závodníků