Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské přebory STČ mládeže

Čáslav (21. 9. 2021)

100 m - Junioři

(út, 21.9.2021 - 16:15) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.30
2 4 Vojta FrantaVojta Franta 03 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 12.93
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 21.9.2021 - 16:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.78
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.93
3 2 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 11.95
4 5 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.09
5 1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.24
6 6 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 12.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.9.2021 - 16:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 12.34
2 4 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 12.51
3 2 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 12.78
4 6 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 13.02
5 5 Tomáš BláhaTomáš Bláha 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 13.25
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.78
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.93
3 2 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 11.95
4 5 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.09
5 1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.24
6 3 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 12.34
7 6 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 12.50
8 4 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 12.51
9 2 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 12.78
10 6 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 13.02
11 5 Tomáš BláhaTomáš Bláha 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 13.25

100 m - Juniorky

(út, 21.9.2021 - 16:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 13.00
2 3 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 13.29
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 13.64
4 4 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.95
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 21.9.2021 - 16:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= 3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 13.44
1= 4 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 13.45
3 2 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.61
4 5 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 13.64
5 6 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 13.90
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 21.9.2021 - 16:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 14.20
2 4 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 14.76
3 6 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 15.86
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 21.9.2021 - 16:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 13.76
2 5 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 13.94
3 2 Tereza KorolováTereza Korolová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 SB 15.20
4 4 Barbora TouškováBarbora Toušková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 15.86
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 13.44
2 4 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 13.45
3 2 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.61
4 5 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 13.64
5 3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 13.76
6 6 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 13.90
7 5 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 13.94
8 5 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 14.20
9 4 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 14.76
10 2 Tereza KorolováTereza Korolová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 SB 15.20
11 6 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 15.86
11 4 Barbora TouškováBarbora Toušková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 15.86

200 m - Junioři

(út, 21.9.2021 - 17:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.41
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.44
3 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 23.91
4 1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.51
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 21.9.2021 - 17:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 24.32
2 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.43
3 2 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 25.05
4 257 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 25.21
5 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 25.45
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 21.9.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 24.93
2 6 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 26.50
2 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNF
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 24.32
2 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.43
3 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 24.93
4 2 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 25.05
5 257 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 25.21
6 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 25.45
7 6 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 26.50
2 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNF

200 m - Juniorky

(út, 21.9.2021 - 18:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 26.10
2 3 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 26.95
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 27.59
4 4 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 28.52
5 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 28.70
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 21.9.2021 - 18:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 27.23
2 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 27.61
3 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.63
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 27.68
5 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 27.96
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 21.9.2021 - 18:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 27.96
2 5 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 28.34
3 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.38
4 6 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 29.43
5 5 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 30.37
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 21.9.2021 - 18:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 27.26
2 5 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 28.37
3 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 29.13
4 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 31.04
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 27.23
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 27.26
3 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 27.61
4 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.63
5 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 27.68
6 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 27.96
6 2 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 27.96
8 5 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 28.34
9 5 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 28.37
10 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 29.13
11 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.38
12 6 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 29.43
13 5 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 30.37
14 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 31.04

400 m - Junioři

(út, 21.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 51.63
2 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 52.05
3 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 54.57
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 21.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 53.43
2 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 56.28
František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 21.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 55.15
2 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 55.58
3 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 64.35
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 53.43
2 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 55.15
3 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 55.58
4 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 56.28
5 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 64.35
František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DQ

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 21.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 60.15
2 4 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 62.30
3 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 62.37
4 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 62.69
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 21.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 64.80
2 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 66.10
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 60.15
2 4 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 62.30
3 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 62.37
4 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 62.69
5 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 64.80
6 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 66.10

800 m - Junioři

(út, 21.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 248 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:01.59
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenci

(út, 21.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:00.97
2 250 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:06.95
3 257 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:08.75
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky

(út, 21.9.2021 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 244 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:35.29
2 227 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:41.82
3 214 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:07.29
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři

(út, 21.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 245 Roman SvobodaRoman Svoboda 02 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4:44.25
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenci

(út, 21.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 232 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:11.95
2 247 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika BenešovAtletika Benešov PB 4:45.49
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenky

(út, 21.9.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 235 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 5:00.32
2 233 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:22.56
3 228 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5:34.63
4 202 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov PB 5:39.41
5 234 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 5:55.10
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(út, 21.9.2021 - 15:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 16.33
2 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 17.30
3 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 17.34
Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 DNF
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(út, 21.9.2021 - 15:10) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 16.13
2 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 18.57
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Junioři

(út, 21.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90
MS Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 PB 1.87 - - - - - - o xo - o o xxo xxx
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.81 - - - - - o - o - o xxx
3 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 SB 1.75 - - - - o o o o xx-
4 3 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1.65 - - - o xo xxo xxx
5 4 Vojta FrantaVojta Franta
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
03 PB 1.60 o xo o o o xxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(út, 21.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87
1 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 PB 1.84 - - - - - - xo xo xo xo xo xxx
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 1.78 - - - - o o o o o xxx
3 4 Kryštof MandátKryštof Mandát
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.65 o o xo o xo xo xxx
4 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 PB 1.65 - o o o o xxo xxx
5 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 PB 1.60 o o o o o xxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(út, 21.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44
1 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 PB 1.41 o o xxo xxo xxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(út, 21.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,55 1,60
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 SB 1.55 - - - o o o o o o o xx-
2 4 Nela SedláčkováNela Sedláčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.47 - - - o o xxo xo o xxx
3 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.47 - o o o o xxo - xo xxx
4 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 1.44 - - - o xo o xo xxx
5 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 PB 1.35 o o o o xxx
6 244 Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 SB 1.35 - o o xo xxx
7 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 1.30 - xo o xxx
8 214 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 PB 1.25 o o xxx
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Junioři

(út, 21.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 PB 6.13 +1.2 m/s
2 3 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 5.68 +1.8 m/s
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(út, 21.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 6 Tomáš KupkaTomáš Kupka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 6.32 +1.1 m/s
2 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 PB 6.24 +1.7 m/s
3 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 PB 6.23 +1.3 m/s
4 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 5.93 +1.2 m/s
5 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 PB 5.92 +1.2 m/s
6 5 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 5.83 +1.5 m/s
7 6 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 PB 5.58 +1.3 m/s
8 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 PB 5.20 +1.2 m/s
9 3 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 5.17 +1.4 m/s
10 4 Kryštof MandátKryštof Mandát
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 5.13 +1.4 m/s
11 5 Tomáš BláhaTomáš Bláha
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 4.16 +1.6 m/s
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Juniorky

(út, 21.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 SB 4.70 +1.4 m/s
2 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 PB 4.66 +0.5 m/s
3 Jana ŠpinkováJana Špinková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
03 4.63 +1.3 m/s
4 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.58 +0.9 m/s
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(út, 21.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 SB 5.23 +1.6 m/s - 5.23  1,60
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 5.15 +2.3 m/s 5.02 +1.0 m/s 5.02  1,00 5.02 5.15  2,30
3 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 PB 4.85 +0.5 m/s - 4.85  0,50
4 Nela DlouháNela Dlouhá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 PB 4.83 +1.3 m/s - 4.82  1,20 4.83  1,30
5 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 PB 4.83 +1.4 m/s 4.81  1,40 4.81 4.83  1,40
6 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 PB 4.83 +1.3 m/s - 4.83  1,30
7 227 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.49 +0.8 m/s 4.49  0,80 4.49
8 5 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4.12 +0.8 m/s 4.12  0,80 4.12
9 6 Adéla MoravcováAdéla Moravcová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.29 +0.0 m/s 3.29  0,00 3.29
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 21.9.2021 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 12.44
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 PB 12.13
3 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 11.67
4 3 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 SB 09.03
5= 2 Tereza KorolováTereza Korolová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 07.66
5= 4 Barbora TouškováBarbora Toušková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 PB 07.66
7 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 PB 06.99
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(út, 21.9.2021 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 12.15
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 21.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 PB 15.18
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 13.59
3 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 PB 13.48
4 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 PB 13.17
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 21.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12.96
2 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12.72
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(út, 21.9.2021 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 35.86
2 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 PB 26.62
3 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 PB 26.26
4 Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 23.79
5 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 23.32
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(út, 21.9.2021 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 33.98
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 PB 31.64
3 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 31.50
4 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 28.80
5 4 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 24.22
6 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 PB 22.99
7 Bára KomínováBára Komínová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 22.34
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(út, 21.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 PB 43.87
2 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 PB 41.04
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 38.15
4 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 37.60
5 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 PB 24.35
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(út, 21.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 PB 44.20
2 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 PB 39.35
3 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 37.47
4 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 PB 35.21
5 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 27.66
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(út, 21.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 35.32
2 Bára KomínováBára Komínová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 27.68
3 Justýna SvatošováJustýna Svatošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 PB 27.02
4 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 PB 26.83
5 4 Barbora TouškováBarbora Toušková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 PB 23.99
6 3 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 PB 21.42
7 Claudie HolubováClaudie Holubová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 PB 20.48
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(út, 21.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 41.36
2 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 PB 35.11
3 Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 20.98
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(út, 21.9.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 46.20
2 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 32.67
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(út, 21.9.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 57.02
2 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 54.83
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 PB 36.43
4 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 PB 33.54
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(út, 21.9.2021 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 42.88
2 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 PB 41.54
3 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 PB 38.21
4 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 32.59
5 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 30.89
6 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 30.82
7 Adéla ČervinkováAdéla Červinková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 27.19
8 Kristýna VránováKristýna Vránová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 PB 26.46
9 Karolína SnovakKarolína Snovak
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 PB 24.63
10 Alžběta KlonfarováAlžběta Klonfarová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 PB 23.12
11 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 22.50
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(út, 21.9.2021 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 38.72
2 Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 29.45
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(út, 21.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 PB 46.61
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 44.35
3 Štěpán SchrotterŠtěpán Schrotter
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
04 37.97
4 David MachálekDavid Machálek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 PB 36.57
5 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 PB 32.98
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(út, 21.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 4 Vojta FrantaVojta Franta
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
03 39.97
2 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 36.93
3 Tomáš VrzákTomáš Vrzák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 PB 36.56
4 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 PB 35.70
Celkem 4 závodníků