Běhej, skákej, házej ve Slaném 2021
Slaný (30. 9. 2021)50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (čt, 30.9.2021 - 16:20) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HenlínFilip Henlín | 11 | Školní atletický klub Slaný | 07.88 | |||||||||||||||
2 | Jakub SýkoraJakub Sýkora | 11 | Školní atletický klub Slaný | 08.81 | |||||||||||||||
3 | Marek HlavsaMarek Hlavsa | 12 | Školní atletický klub Slaný | 08.93 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch NáprstekVojtěch Náprstek | 11 | Školní atletický klub Slaný | 09.26 | |||||||||||||||
5 | Petr PánekPetr Pánek | 11 | Školní atletický klub Slaný | 09.28 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 30.9.2021 - 16:20) official | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr FiškaPetr Fiška | 10 | Školní atletický klub Slaný | 08.55 | |||||||||||||||
2 | Daniel KočkaDaniel Kočka | 10 | Školní atletický klub Slaný | 09.18 | |||||||||||||||
3 | Benjamin BernášekBenjamin Bernášek | 11 | Školní atletický klub Slaný | 09.30 | |||||||||||||||
4 | Maxim KupinaMaxim Kupina | 11 | Školní atletický klub Slaný | 10.87 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HenlínFilip Henlín | 11 | Školní atletický klub Slaný | 07.88 | ||||
2 | Petr FiškaPetr Fiška | 10 | Školní atletický klub Slaný | 08.55 | ||||
3 | Jakub SýkoraJakub Sýkora | 11 | Školní atletický klub Slaný | 08.81 | ||||
4 | Marek HlavsaMarek Hlavsa | 12 | Školní atletický klub Slaný | 08.93 | ||||
5 | Daniel KočkaDaniel Kočka | 10 | Školní atletický klub Slaný | 09.18 | ||||
6 | Vojtěch NáprstekVojtěch Náprstek | 11 | Školní atletický klub Slaný | 09.26 | ||||
7 | Petr PánekPetr Pánek | 11 | Školní atletický klub Slaný | 09.28 | ||||
8 | Benjamin BernášekBenjamin Bernášek | 11 | Školní atletický klub Slaný | 09.30 | ||||
9 | Maxim KupinaMaxim Kupina | 11 | Školní atletický klub Slaný | 10.87 |
50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (čt, 30.9.2021 - 16:35) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika DragounováVeronika Dragounová | 11 | Školní atletický klub Slaný | 08.81 | |||||||||||||||
2 | Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová | 10 | Školní atletický klub Slaný | 08.83 | |||||||||||||||
3 | Sofia RossiSofia Rossi | 11 | Školní atletický klub Slaný | 09.09 | |||||||||||||||
4 | Anna KostečkováAnna Kostečková | 10 | Školní atletický klub Slaný | 09.33 | |||||||||||||||
5 | Nikola HadrávkováNikola Hadrávková | 11 | Školní atletický klub Slaný | 10.19 | |||||||||||||||
6 | Anežka FoukalováAnežka Foukalová | 11 | Školní atletický klub Slaný | 10.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 30.9.2021 - 16:35) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina MajtaníkováMartina Majtaníková | 10 | Školní atletický klub Slaný | 08.77 | |||||||||||||||
2 | Kristýna HučkováKristýna Hučková | 10 | Školní atletický klub Slaný | 08.95 | |||||||||||||||
3 | Nela PřibáňováNela Přibáňová | 10 | Školní atletický klub Slaný | 09.06 | |||||||||||||||
4 | Tereza PeterkováTereza Peterková | 10 | Školní atletický klub Slaný | 09.26 | |||||||||||||||
5 | Marie PytlováMarie Pytlová | 10 | Školní atletický klub Slaný | 09.58 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 30.9.2021 - 16:35) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema SedláčkováEma Sedláčková | 11 | Školní atletický klub Slaný | 09.07 | |||||||||||||||
2 | Klára VyhlídalováKlára Vyhlídalová | 09 | Školní atletický klub Slaný | 09.31 | |||||||||||||||
3 | Marie RozenskáMarie Rozenská | 11 | Školní atletický klub Slaný | 10.03 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina MajtaníkováMartina Majtaníková | 10 | Školní atletický klub Slaný | 08.77 | ||||
2 | Veronika DragounováVeronika Dragounová | 11 | Školní atletický klub Slaný | 08.81 | ||||
3 | Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová | 10 | Školní atletický klub Slaný | 08.83 | ||||
4 | Kristýna HučkováKristýna Hučková | 10 | Školní atletický klub Slaný | 08.95 | ||||
5 | Nela PřibáňováNela Přibáňová | 10 | Školní atletický klub Slaný | 09.06 | ||||
6 | Ema SedláčkováEma Sedláčková | 11 | Školní atletický klub Slaný | 09.07 | ||||
7 | Sofia RossiSofia Rossi | 11 | Školní atletický klub Slaný | 09.09 | ||||
8 | Tereza PeterkováTereza Peterková | 10 | Školní atletický klub Slaný | 09.26 | ||||
9 | Klára VyhlídalováKlára Vyhlídalová | 09 | Školní atletický klub Slaný | 09.31 | ||||
10 | Anna KostečkováAnna Kostečková | 10 | Školní atletický klub Slaný | 09.33 | ||||
11 | Marie PytlováMarie Pytlová | 10 | Školní atletický klub Slaný | 09.58 | ||||
12 | Marie RozenskáMarie Rozenská | 11 | Školní atletický klub Slaný | 10.03 | ||||
13 | Nikola HadrávkováNikola Hadrávková | 11 | Školní atletický klub Slaný | 10.19 | ||||
14 | Anežka FoukalováAnežka Foukalová | 11 | Školní atletický klub Slaný | 10.52 |