Vrhačský trojboj
Praha - Juliska (14. 9. 2021)vrh koulí 3kg - Dorostenky
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 2 | 12.22 | 676.00 | ||||||||||||||
2 |
Lia VilhelmováLia Vilhelmová
ASK Slavia Praha |
04 | 7 | 10.88 | 587.00 | ||||||||||||||
3 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 5 | 10.84 | 585.00 | ||||||||||||||
4 |
Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890 |
05 | 4 | 09.83 | 518.00 | ||||||||||||||
5 |
Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia Praha |
04 | 3 | 08.00 | 399.00 | ||||||||||||||
6 |
Anežka BronskáAnežka Bronská
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 1 | 06.59 | 309.00 | ||||||||||||||
Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta Praha |
05 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
95 | 4 | 11.93 | 656.00 | ||||||||||||||
2 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES Pacov |
99 | 2 | 11.57 | 633.00 | ||||||||||||||
3 |
Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
01 | 6 | 10.37 | 554.00 | ||||||||||||||
4 |
Natálie KroftováNatálie Kroftová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
83 | 3 | 09.08 | 469.00 | ||||||||||||||
5 |
Sabina KloudováSabina Kloudová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
99 | 1 | 08.18 | 411.00 | ||||||||||||||
6 |
Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta Praha |
01 | 5 | 07.06 | 339.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | 09.30 | 484.00 | ||||||||||||||
2 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
03 | 1 | 09.26 | 481.00 | ||||||||||||||
3 |
Anna KubešováAnna Kubešová
A. C. Sparta Praha |
02 | 3 | 08.61 | 439.00 | ||||||||||||||
4 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 08.56 | 436.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 3 | 12.90 | 661.00 | ||||||||||||||
2 |
Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia Praha |
04 | 7 | 12.74 | 651.00 | ||||||||||||||
3 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 5 | 12.45 | 634.00 | ||||||||||||||
4 |
Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 1 | 11.61 | 583.00 | ||||||||||||||
5 |
Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia Praha |
04 | 2 | 10.36 | 507.00 | ||||||||||||||
6 |
Patrik MarinovPatrik Marinov
SC Radotín Praha |
05 | 4 | 10.32 | 505.00 | ||||||||||||||
7 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 6 | 08.95 | 423.00 | ||||||||||||||
8 |
Bruno TůmaBruno Tůma
A. C. Sparta Praha |
05 | 2 | 08.62 | 403.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 12.33 | 626.00 | ||||||||||||||
2 |
Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 10.97 | 544.00 | ||||||||||||||
3 |
Samuel KonvalinaSamuel Konvalina
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | 10.67 | 526.00 | ||||||||||||||
4 |
Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář
ASK Slavia Praha |
03 | 1 | 09.72 | 469.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy Vary |
88 | 3 | 13.82 | 717.00 | ||||||||||||||
2 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 8 | 12.38 | 629.00 | ||||||||||||||
3 |
Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
85 | 2 | 12.35 | 628.00 | ||||||||||||||
4 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 10.79 | 533.00 | ||||||||||||||
5 |
Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s. |
98 | 4 | 10.78 | 533.00 | ||||||||||||||
6 |
Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta Praha |
01 | 9 | 09.82 | 475.00 | ||||||||||||||
7 |
Jan UlrichJan Ulrich
ASK Slavia Praha |
95 | 11 | 09.76 | 471.00 | ||||||||||||||
8 |
Karel PeppernýKarel Pepperný
Atletický školní klub Mazur... |
76 | 7 | 09.54 | 458.00 | ||||||||||||||
9 |
Denis MarečekDenis Mareček
SC Radotín Praha |
99 | 5 | 07.98 | 365.00 | ||||||||||||||
10 |
Jan ReichelJan Reichel
TJ ČZU Praha, z.s. |
77 | 10 | 07.07 | 311.00 | ||||||||||||||
Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK Jeseniova |
84 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 2 | 19.75 | 273.00 | ||||||||||||||
2 |
Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 1 | 15.39 | 196.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
01 | 6 | 37.97 | 615.00 | ||||||||||||||
2 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES Pacov |
99 | 2 | 32.19 | 504.00 | ||||||||||||||
3 |
Sabina KloudováSabina Kloudová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
99 | 1 | 21.30 | 301.00 | ||||||||||||||
4 |
Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta Praha |
01 | 5 | 20.22 | 282.00 | ||||||||||||||
5 |
Natálie KroftováNatálie Kroftová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
83 | 3 | 19.90 | 276.00 | ||||||||||||||
Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
95 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (út, 14.9.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES Pacov |
99 | 40.13 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)
Finále (út, 14.9.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KubešováAnna Kubešová
A. C. Sparta Praha |
02 | 38.86 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KubešováAnna Kubešová
A. C. Sparta Praha |
02 | 3 | 36.59 | 588.00 | ||||||||||||||
2 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
03 | 1 | 33.60 | 531.00 | ||||||||||||||
3 |
Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | 19.58 | 270.00 | ||||||||||||||
4 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 15.45 | 197.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 2 | 31.57 | 492.00 | ||||||||||||||
2 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 5 | 25.51 | 378.00 | ||||||||||||||
3 |
Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890 |
05 | 4 | 24.76 | 365.00 | ||||||||||||||
4 |
Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta Praha |
05 | 8 | 24.00 | 351.00 | ||||||||||||||
5 |
Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | 6 | 19.90 | 276.00 | ||||||||||||||
6 |
Lia VilhelmováLia Vilhelmová
ASK Slavia Praha |
04 | 7 | 18.65 | 254.00 | ||||||||||||||
7 |
Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia Praha |
04 | 3 | 15.53 | 198.00 | ||||||||||||||
8 |
Anežka BronskáAnežka Bronská
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 1 | 13.89 | 170.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 14.9.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Magdalena TomanMagdalena Toman
PSK Olymp Praha, z.s. |
07 | 25.88 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 4 | 47.27 | 814.00 | ||||||||||||||
2 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 6 | 34.36 | 551.00 | ||||||||||||||
3 |
Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia Praha |
04 | 8 | 31.26 | 489.00 | ||||||||||||||
4 |
Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 1 | 29.47 | 454.00 | ||||||||||||||
5 |
Patrik MarinovPatrik Marinov
SC Radotín Praha |
05 | 5 | 28.58 | 437.00 | ||||||||||||||
6 |
Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia Praha |
04 | 3 | 27.63 | 418.00 | ||||||||||||||
7 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 7 | 24.50 | 357.00 | ||||||||||||||
8 |
Bruno TůmaBruno Tůma
A. C. Sparta Praha |
05 | 2 | 21.40 | 298.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 14.9.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 49.21 | ||||||||||||||||
2 |
Bruno TůmaBruno Tůma
A. C. Sparta Praha |
05 | 19.18 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 30.08 | 466.00 | ||||||||||||||
2 |
Samuel KonvalinaSamuel Konvalina
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | 26.65 | 399.00 | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář
ASK Slavia Praha |
03 | 1 | 25.85 | 383.00 | ||||||||||||||
4 |
Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 19.04 | 254.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy Vary |
88 | 3 | 52.62 | 925.00 | ||||||||||||||
2 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 8 | 44.56 | 758.00 | ||||||||||||||
3 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 34.83 | 560.00 | ||||||||||||||
4 |
Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta Praha |
01 | 9 | 34.80 | 560.00 | ||||||||||||||
5 |
Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s. |
98 | 4 | 30.53 | 475.00 | ||||||||||||||
6 |
Karel PeppernýKarel Pepperný
Atletický školní klub Mazur... |
76 | 7 | 28.57 | 436.00 | ||||||||||||||
7 |
Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
85 | 2 | 28.17 | 429.00 | ||||||||||||||
8 |
Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK Jeseniova |
84 | 6 | 24.49 | 357.00 | ||||||||||||||
9 |
Denis MarečekDenis Mareček
SC Radotín Praha |
99 | 5 | 21.34 | 297.00 | ||||||||||||||
10 |
Jan ReichelJan Reichel
TJ ČZU Praha, z.s. |
77 | 10 | 21.20 | 295.00 | ||||||||||||||
11 |
Jan UlrichJan Ulrich
ASK Slavia Praha |
95 | 11 | 21.09 | 293.00 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (út, 14.9.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy Vary |
88 | 51.14 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 45.09 | ||||||||||||||||
3 |
Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta Praha |
01 | 36.79 | ||||||||||||||||
4 |
Karel PeppernýKarel Pepperný
Atletický školní klub Mazur... |
76 | 30.96 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 5 | 34.76 | 567.00 | ||||||||||||||
2 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 2 | 34.44 | 561.00 | ||||||||||||||
3 |
Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890 |
05 | 4 | 28.70 | 452.00 | ||||||||||||||
4 |
Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | 6 | 26.09 | 403.00 | ||||||||||||||
5 |
Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta Praha |
05 | 8 | 24.94 | 381.00 | ||||||||||||||
6 |
Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia Praha |
04 | 3 | 22.62 | 338.00 | ||||||||||||||
7 |
Lia VilhelmováLia Vilhelmová
ASK Slavia Praha |
04 | 7 | 18.22 | 256.00 | ||||||||||||||
8 |
Anežka BronskáAnežka Bronská
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 1 | 18.04 | 253.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 1 | 24.14 | 366.00 | ||||||||||||||
Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES Pacov |
99 | 2 | 29.71 | 471.00 | ||||||||||||||
2 |
Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta Praha |
01 | 5 | 27.86 | 436.00 | ||||||||||||||
3 |
Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
01 | 6 | 24.81 | 379.00 | ||||||||||||||
4 |
Sabina KloudováSabina Kloudová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
99 | 1 | 23.04 | 346.00 | ||||||||||||||
5 |
Natálie KroftováNatálie Kroftová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
83 | 3 | 16.70 | 228.00 | ||||||||||||||
Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
95 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KubešováAnna Kubešová
A. C. Sparta Praha |
02 | 3 | 34.85 | 569.00 | ||||||||||||||
2 |
Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | 27.36 | 427.00 | ||||||||||||||
3 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 24.64 | 376.00 | ||||||||||||||
4 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
03 | 1 | 21.72 | 321.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia Praha |
04 | 8 | 56.91 | 691.00 | ||||||||||||||
2 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 4 | 42.92 | 485.00 | ||||||||||||||
3 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 7 | 40.34 | 447.00 | ||||||||||||||
4 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 6 | 38.28 | 417.00 | ||||||||||||||
5 |
Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 1 | 32.60 | 336.00 | ||||||||||||||
6 |
Patrik MarinovPatrik Marinov
SC Radotín Praha |
05 | 5 | 31.21 | 316.00 | ||||||||||||||
7 |
Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia Praha |
04 | 3 | 30.04 | 300.00 | ||||||||||||||
8 |
Bruno TůmaBruno Tůma
A. C. Sparta Praha |
05 | 2 | 24.31 | 220.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK Jeseniova |
84 | 6 | 54.76 | 659.00 | ||||||||||||||
2 |
Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta Praha |
01 | 9 | 46.03 | 530.00 | ||||||||||||||
3 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy Vary |
88 | 3 | 45.68 | 525.00 | ||||||||||||||
4 |
Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
85 | 2 | 40.32 | 447.00 | ||||||||||||||
5 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 38.36 | 418.00 | ||||||||||||||
6 |
Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s. |
98 | 4 | 38.11 | 415.00 | ||||||||||||||
7 |
Jan ReichelJan Reichel
TJ ČZU Praha, z.s. |
77 | 10 | 37.91 | 412.00 | ||||||||||||||
8 |
Denis MarečekDenis Mareček
SC Radotín Praha |
99 | 5 | 37.38 | 404.00 | ||||||||||||||
9 |
Karel PeppernýKarel Pepperný
Atletický školní klub Mazur... |
76 | 7 | 32.03 | 328.00 | ||||||||||||||
10 |
Jan UlrichJan Ulrich
ASK Slavia Praha |
95 | 11 | 30.42 | 305.00 | ||||||||||||||
11 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 8 | 27.20 | 260.00 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři
(út, 14.9.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 44.57 | 509.00 | ||||||||||||||
2 |
Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 34.64 | 365.00 | ||||||||||||||
3 |
Samuel KonvalinaSamuel Konvalina
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | 34.57 | 364.00 | ||||||||||||||
4 |
Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář
ASK Slavia Praha |
03 | 1 | 31.07 | 314.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrhačský trojboj - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš JoklTomáš Jokl | 88 | SC Start Karlovy Vary | 2167 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PešťákTomáš Pešťák | 00 | A. C. Sparta Praha | 1647 | |||||||||||||||
3 | Aleš PohlAleš Pohl | 01 | A. C. Sparta Praha | 1565 | |||||||||||||||
4 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 1511 | |||||||||||||||
5 | Michal ČadaMichal Čada | 85 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1504 | |||||||||||||||
6 | Aleš KadlecAleš Kadlec | 98 | Atletika Chrudim, z.s. | 1423 | |||||||||||||||
7 | Karel PeppernýKarel Pepperný | 76 | Atletický školní klub Mazur... | 1222 | |||||||||||||||
8 | Jan UlrichJan Ulrich | 95 | ASK Slavia Praha | 1069 | |||||||||||||||
9 | Denis MarečekDenis Mareček | 99 | SC Radotín Praha | 1066 | |||||||||||||||
10 | Jan ReichelJan Reichel | 77 | TJ ČZU Praha, z.s. | 1018 | |||||||||||||||
Lukáš NovotnýLukáš Novotný | 84 | SK Jeseniova | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrhačský trojboj - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 1601 | |||||||||||||||
2 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 1289 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 1166 | |||||||||||||||
4 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 1163 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrhačský trojboj - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KopřivaDaniel Kopřiva | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 1960 | |||||||||||||||
2 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | ASK Slavia Praha | 1831 | |||||||||||||||
3 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 1602 | |||||||||||||||
4 | Julián BoschatJulián Boschat | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 1373 | |||||||||||||||
5 | Patrik MarinovPatrik Marinov | 05 | SC Radotín Praha | 1258 | |||||||||||||||
6 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 1227 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 1225 | |||||||||||||||
8 | Bruno TůmaBruno Tůma | 05 | A. C. Sparta Praha | 0921 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrhačský trojboj - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KovandováMichaela Kovandová | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1608 | |||||||||||||||
2 | Agáta RichterováAgáta Richterová | 01 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1548 | |||||||||||||||
3 | Sabina KloudováSabina Kloudová | 99 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1058 | |||||||||||||||
4 | Klára PallováKlára Pallová | 01 | A. C. Sparta Praha | 1057 | |||||||||||||||
5 | Natálie KroftováNatálie Kroftová | 83 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 0973 | |||||||||||||||
Anna KubátováAnna Kubátová | 95 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrhačský trojboj - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KubešováAnna Kubešová | 02 | A. C. Sparta Praha | 1596 | |||||||||||||||
2 | Aneta DvořákováAneta Dvořáková | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1333 | |||||||||||||||
3 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | ASK Slavia Praha | 1181 | |||||||||||||||
4 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 1009 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrhačský trojboj - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva CaldrováEva Caldrová | 04 | ASK Slavia Praha | 1729 | |||||||||||||||
2 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha | 1530 | |||||||||||||||
3 | Adéla MaříkováAdéla Maříková | 05 | AC Praha 1890 | 1335 | |||||||||||||||
4 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | ASK Slavia Praha | 1097 | |||||||||||||||
5 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 0935 | |||||||||||||||
6 | Adriana ŽuffováAdriana Žuffová | 05 | A. C. Sparta Praha | 0732 | |||||||||||||||
7 | Anežka BronskáAnežka Bronská | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 0732 | |||||||||||||||
Anna SellnerováAnna Sellnerová | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrhačský trojboj - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |