Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrhačský trojboj

Praha - Juliska (14. 9. 2021)
vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš JoklTomáš Jokl 88 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2167
2 Tomáš PešťákTomáš Pešťák 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1647
3 Aleš PohlAleš Pohl 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1565
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1511
5 Michal ČadaMichal Čada 85 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1504
6 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1423
7 Karel PeppernýKarel Pepperný 76 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1222
8 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1069
9 Denis MarečekDenis Mareček 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1066
10 Jan ReichelJan Reichel 77 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 1018
Lukáš NovotnýLukáš Novotný 84 SK JeseniovaSK Jeseniova DNF
Celkem 11 závodníků
vrhačský trojboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1601
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1289
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1166
4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1163
Celkem 4 závodníků
vrhačský trojboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1960
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1831
3 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1602
4 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1373
5 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1258
6 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1227
7 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1225
8 Bruno TůmaBruno Tůma 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0921
Celkem 8 závodníků
vrhačský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1608
2 Agáta RichterováAgáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1548
3 Sabina KloudováSabina Kloudová 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1058
4 Klára PallováKlára Pallová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1057
5 Natálie KroftováNatálie Kroftová 83 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0973
Anna KubátováAnna Kubátová 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. DNF
Celkem 6 závodníků
vrhačský trojboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna KubešováAnna Kubešová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1596
2 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1333
3 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1181
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1009
Celkem 4 závodníků
vrhačský trojboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1729
2 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1530
3 Adéla MaříkováAdéla Maříková 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 1335
4 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1097
5 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0935
6 Adriana ŽuffováAdriana Žuffová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0732
7 Anežka BronskáAnežka Bronská 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 0732
Anna SellnerováAnna Sellnerová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. DNF
Celkem 8 závodníků
vrhačský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNF
Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNF
Celkem 2 závodníků