Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (30. 1. 2007)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 4:02.34
2 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:03.30
3 Jindřich TučanJindřich Tučan 78 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 4:12.59
4 David BujnovskýDavid Bujnovský 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:14.32
5 Robert ČepekRobert Čepek 66 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:16.99
6 Michal KočíMichal Kočí 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:17.04
7 Jan ValášekJan Valášek 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 4:17.75
8 Luděk CiglerLuděk Cigler 83 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:18.85
9 Lukáš JakoubekLukáš Jakoubek 89 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 4:18.98
10 Jan HavelkaJan Havelka 90 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 4:19.64
11 Petr LoudaPetr Louda 64 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4:21.28
12 Miroslav NeuvirtMiroslav Neuvirt 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:25.39
13 Adam HloušekAdam Hloušek 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:28.39
14 Petr HavelkaPetr Havelka 72 AC PRAHA 1890AC PRAHA 1890 4:35.15
15 Karel ProkopecKarel Prokopec 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:36.69
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:22.78
2 Marek KubánekMarek Kubánek 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:22.91
3 Tomáš ŘenčTomáš Řenč 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:24.63
4 Martin BerkaMartin Berka 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:27.26
5 Tomáš KoubekTomáš Koubek 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:31.57
6 Filip ValaFilip Vala 92 TJ Jiskra Havličkův BrodTJ Jiskra Havličkův Brod 4:33.82
7 Eduard BenešEduard Beneš 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:36.75
8 Dušan HošekDušan Hošek 76 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:44.30
9 David KocíkDavid Kocík 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 4:46.03
10 Jakub MalíkJakub Malík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:49.81
11 Martin BurešMartin Bureš 89 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 4:51.60
12 Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:53.77
13 Viktor SandevViktor Sandev 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:56.55
14 Lukáš StoupenecLukáš Stoupenec 88 TJ Centropen DačiceTJ Centropen Dačice 5:03.03
15 Matouš RumlerMatouš Rumler 91 USK PrahaUSK Praha 5:37.89
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 4:06.95
2 Jakub HrudkaJakub Hrudka 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:49.95
3 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4:58.95
4 Petr PavlicaPetr Pavlica 63 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:03.84
5 Martin PulkrábekMartin Pulkrábek 80 AC Obora Hvězda PrahaAC Obora Hvězda Praha 5:05.11
6 Pavel NovákPavel Novák 53 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 5:07.91
7 Miroslav PazderaMiroslav Pazdera 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:15.00
8 Martin ČervMartin Červ 75 SK ULTIMA K.LAP TEAM PrahaSK ULTIMA K.LAP TEAM Praha 5:26.08
9 Martin HanekMartin Hanek 90 PrahaPraha 5:26.65
10 Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:30.13
11 Jaromír DoležalJaromír Doležal 57 SABZO PrahaSABZO Praha 5:35.60
12 Roman VítekRoman Vítek 76 AC ŽižkovAC Žižkov 5:44.01
13 Vladimír RožánekVladimír Rožánek 58 SABZO PrahaSABZO Praha 6:23.04
14 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6:49.22
15 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 TJ Kovo PrahaTJ Kovo Praha 7:23.07
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:38.53
2 Petra DundáčkováPetra Dundáčková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:49.90
3 Petra LepičováPetra Lepičová 82 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 4:52.90
4 Anna DrobnáAnna Drobná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:59.91
5 Eliška AntošováEliška Antošová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:07.54
6 Lenka ŠibravováLenka Šibravová 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:08.06
7 Tereza RežňákováTereza Režňáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:08.84
8 Tereza PolákováTereza Poláková 86 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:15.26
9 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havličkův BrodTJ Jiskra Havličkův Brod 5:16.24
10 Tereza RožcováTereza Rožcová 92 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 5:20.36
11 Pavla ZahálkováPavla Zahálková 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:22.81
12 Jana LábusováJana Lábusová 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:24.17
13 Barbora BurantováBarbora Burantová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:31.81
14 Lucie RožcováLucie Rožcová 92 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 5:33.72
Tereza MünchováTereza Münchová 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Iva PechováIva Pechová 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Celkem 16 závodníků
Běh 2 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie BrišováLucie Brišová 91 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5:16.86
2 Zuzana BočkováZuzana Bočková 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:22.50
3 Radka KrygarováRadka Krygarová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:31.08
4 Simona HolubováSimona Holubová 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:32.66
5 Lucie BehancováLucie Behancová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:33.52
6 Radka VeverkováRadka Veverková 81 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:38.31
7 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:39.23
8 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5:41.42
9 Lucie MüllerováLucie Müllerová 93 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:41.47
10 Markéta DaleckáMarkéta Dalecká 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:41.50
11 Lucie TvrzníkováLucie Tvrzníková 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:41.72
12 Andrea HrabětováAndrea Hrabětová 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:42.15
Celkem 12 závodníků