Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (30. 1. 2007)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 06.96
2 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.02
3 Ján HudcovskýJán Hudcovský 81 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.08
3 Tomáš KneblTomáš Knebl 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.08
5 Jan MazanecJan Mazanec 82 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.17
6 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.20
7 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.26
8 Tomáš HolecTomáš Holec 87 AC PardubiceAC Pardubice 07.30
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BohmanMartin Bohman 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.04
2 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.22
3 Jan KotrhonzJan Kotrhonz 88 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.23
4 Marate AugustoMarate Augusto 86 USK PrahaUSK Praha 07.24
5 František HoffmannFrantišek Hoffmann 81 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 07.26
6 Jan FeherJan Feher 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.29
7 Tomáš HlubučekTomáš Hlubuček 84 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.38
8 Jaroslav JanišJaroslav Janiš 84 USK PrahaUSK Praha 07.51
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.29
2 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.30
3 Martin BakešMartin Bakeš 90 AC PardubiceAC Pardubice 07.32
3 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.32
5 Jan BulíčekJan Bulíček 90 AC PardubiceAC Pardubice 07.35
6 Jan KuptíkJan Kuptík 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.41
7 Martin ŘehákMartin Řehák 84 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.57
8 Petr ŠtefanPetr Štefan 76 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.60
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RapsaJan Rapsa 83 SK ULTIMA K.LAP TEAM PrahaSK ULTIMA K.LAP TEAM Praha 07.23
2 Tomáš BeckTomáš Beck 88 AC Slovan Mariánské LázněAC Slovan Mariánské Lázně 07.42
3 Ivo HertlIvo Hertl 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.45
4 Michael HavlíkMichael Havlík 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.50
5 Martin KáninskýMartin Káninský 89 SKP NymburkSKP Nymburk 07.51
6 Lukáš HadačLukáš Hadač 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.58
7 Lukáš BrennLukáš Brenn 80 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.64
8 Jiří MatoušekJiří Matoušek 87 AC PRAHA 1890AC PRAHA 1890 07.92
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš IntrovičLukáš Introvič 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.49
1 Jan VitnovskýJan Vitnovský 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.49
3 Jan VlášekJan Vlášek 82 SK ULTIMA K.LAP TEAM PrahaSK ULTIMA K.LAP TEAM Praha 07.50
4 Tomáš BrtěkTomáš Brtěk 89 USK PrahaUSK Praha 07.54
5 Josef NepomuckýJosef Nepomucký 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.56
6 Jan BennerJan Benner 78 AK BílinaAK Bílina 07.60
7 Martin KoutnýMartin Koutný 90 Atletika PoličkaAtletika Polička 07.91
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽabaJakub Žaba 86 AK BílinaAK Bílina 07.43
2 Tomáš ZoubekTomáš Zoubek 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 07.50
3 Jonatán VidlákJonatán Vidlák 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.54
4 Josef PrchalJosef Prchal 72 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 07.55
5 Zdeněk KratochvílZdeněk Kratochvíl 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.56
6 Argishti AlaverdyanArgishti Alaverdyan 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.57
7 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.59
8 Jaroslav LucJaroslav Luc 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.61
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MojtoDavid Mojto 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.44
2 Karel ŘíhaKarel Říha 90 TJ KlatovyTJ Klatovy 07.47
3= Štefan BalkóŠtefan Balkó 80 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.56
3= Tomáš BeňkaTomáš Beňka 87 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.56
5 Libor ŠicLibor Šic 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.76
5 Ondřej PilátOndřej Pilát 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.76
7 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.80
8 Martin GazdíkMartin Gazdík 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.90
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.39
2 Libor BinterLibor Binter 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.63
2 Michal LukášMichal Lukáš 90 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.63
4 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.66
5 Martin SoučekMartin Souček 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.70
6 Patrik JiroušPatrik Jirouš 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.89
6 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.89
8 Václav VeselýVáclav Veselý 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.06
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek OpoleckýHynek Opolecký 85 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.70
2 Marek ŠtampachMarek Štampach 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.77
3 Jakub RádlJakub Rádl 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.80
4= Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.84
4= Jiří PersonaJiří Persona 84 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.84
6 Robert ŠkoloudRobert Školoud 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.87
7 Jiří KordíkJiří Kordík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.96
Miroslav ČerníkMiroslav Černík 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Son NguyenSon Nguyen 87 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.59
2 Michal WalicaMichal Walica 88 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.86
2 Roman CibulkaRoman Cibulka 82 PrahaPraha 07.86
4 Filip ZumanFilip Zuman 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.92
5 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.96
6 Ladislav BeranLadislav Beran 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.10
7 Martin CibulkaMartin Cibulka 79 PrahaPraha 08.11
8 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.13
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.76
2 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.95
2 Radek DolejšRadek Dolejš 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.95
4 Lukáš ChaloupkaLukáš Chaloupka 83 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.06
5 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.09
6 Jakub KlečákJakub Klečák 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.19
7 Jan KubánekJan Kubánek 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.24
8 Jaroslav FabrisJaroslav Fabris 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.30
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JanáčekPetr Janáček 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.88
2 Jakub TomešJakub Tomeš 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.89
2 Lukáš HusákLukáš Husák 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.89
4 Michal UrbanMichal Urban 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.98
5 Jakub VadlejchJakub Vadlejch 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.19
6 Tomáš DoubravskýTomáš Doubravský 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.20
7 Tomáš KoubekTomáš Koubek 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.23
8 Martin EdlmanMartin Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.41
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HrazdiraJaroslav Hrazdira 56 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.25
2 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.37
3 Daniel KocourekDaniel Kocourek 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.53
4 Jan SkalaJan Skala 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.66
5 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.84
6 Tomáš KrejčíTomáš Krejčí 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.85
7 Ondřej RegálOndřej Regál 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.95
8 Filip KocourekFilip Kocourek 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.96
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BohmanMartin Bohman 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.07
2 Ján HudcovskýJán Hudcovský 81 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.12
3 Martin ŘehákMartin Řehák 84 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.51
4 Petr ŠtefanPetr Štefan 76 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.58
5 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.09
6 Robert RottRobert Rott 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.22
7 Miroslav GüntherMiroslav Günther 92 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.63
Richard ŽákRichard Žák 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŽákRichard Žák 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.54
2 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 09.27
3 Ladislav StrnadLadislav Strnad 41 AC PRAHA 1890AC PRAHA 1890 09.85
4 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 TJ Kovo PrahaTJ Kovo Praha 10.21
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel VintrPavel Vintr 91 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.83
2 Miloš PadevětMiloš Padevět 63 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.07
3 Miroslav VavřínMiroslav Vavřín 47 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.22
4 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.01
5 Jaroslav HolubJaroslav Holub 62 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 09.86
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KolomazníkováKlára Kolomazníková 90 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.76
2 Tereza TrčkováTereza Trčková 78 USK PrahaUSK Praha 07.77
3 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.82
4 Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 07.97
4 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.97
6 Jana BeranováJana Beranová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.01
7 Anna DočkalováAnna Dočkalová 90 SKP NymburkSKP Nymburk 08.06
8 Beáta KaňkováBeáta Kaňková 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.10
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.17
2 Jana ŘehákováJana Řeháková 81 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.26
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 AC PardubiceAC Pardubice 08.34
4 Kateřina HornováKateřina Hornová 88 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 08.35
5 Lenka NeumannováLenka Neumannová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.36
6 Eva KrálováEva Králová 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.49
7 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.65
8 Lenka ŠvecováLenka Švecová 86 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.83
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla DvořáčkováPavla Dvořáčková 80 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.11
2 Eva StránskáEva Stránská 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.26
3 Jana ŠtěpánkováJana Štěpánková 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.29
4 Tereza MarešováTereza Marešová 91 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.32
5 Tereza StrakováTereza Straková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.35
6 Eva JeřábkováEva Jeřábková 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.37
7 Michaela MaškováMichaela Mašková 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.41
8 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.43
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta BartošováAlžběta Bartošová 89 AC PardubiceAC Pardubice 08.29
2 Tereza KrbcováTereza Krbcová 90 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.34
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.41
4 Martina HejdováMartina Hejdová 91 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.49
5 Petra KaňákováPetra Kaňáková 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.56
6 Anna ZimováAnna Zimová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.60
7 Tereza GažurováTereza Gažurová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.80
8 Karolína BiniováKarolína Biniová 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.89
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FrabšováTereza Frabšová 88 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.40
2 Lenka YonováLenka Yonová 88 USK PrahaUSK Praha 08.44
3 Natálie LesnikováNatálie Lesniková 92 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.47
4 Barbora FesslováBarbora Fesslová 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.56
5 Dominika FremrováDominika Fremrová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.64
5 Lucie PazderováLucie Pazderová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.64
7 Andrea JeřábkováAndrea Jeřábková 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.70
8 Nikol FlašarováNikol Flašarová 91 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.75
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.53
2 Kristýna SkřenkováKristýna Skřenková 89 USK PrahaUSK Praha 08.60
3 Marta ValtováMarta Valtová 91 ASK Elna PočeradyASK Elna Počerady 08.65
4 Kristýna JozífováKristýna Jozífová 85 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.67
5 Lenka RákosníkováLenka Rákosníková 89 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.70
6 Šárka PaulíčkováŠárka Paulíčková 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.83
7 Radka KartousováRadka Kartousová 91 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 08.84
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana HamplováJana Hamplová 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.73
2= Jana SchneiderováJana Schneiderová 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.79
2= Anna HlaváčováAnna Hlaváčová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.79
2= Karolína HebkáKarolína Hebká 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.79
5 Jana PoesováJana Poesová 89 USK PrahaUSK Praha 08.88
6 Alena HartlováAlena Hartlová 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.13
7 - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.54
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ZdeňkováPetra Zdeňková 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.66
2 Aneta PřibylováAneta Přibylová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76
3 Lucie FrühbauerováLucie Frühbauerová 91 USK PrahaUSK Praha 08.83
4 Sandra RapsováSandra Rapsová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.92
5 Nikola MaláNikola Malá 93 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.98
6 Eva HaluzováEva Haluzová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.01
7 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.31
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (út, 30.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TrčkováTereza Trčková 78 USK PrahaUSK Praha 07.84
2 Jana ŘehákováJana Řeháková 81 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.26
3 Sabina FiedlerováSabina Fiedlerová 93 ASK Elna PočeradyASK Elna Počerady 08.76
4 Anna ZemánkováAnna Zemánková 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.00
5 Tereza RyzákováTereza Ryzáková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.04
6 Martina HálováMartina Hálová 87 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.05
7 Veronika GažurováVeronika Gažurová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.23
Celkem 7 závodníků