Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladšího žactva, skupina západ ÚKAS

Most (15. 9. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 15.9.2021 - 16:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KořínekJiří Kořínek 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.35 qA
2 Martin VavroMartin Vavro 08 AK MostAK Most 5 PB 08.97 qA
3 Tim VaňkátTim Vaňkát 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.23 qB
4 Kryštof VinczeKryštof Vincze 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 10.02
5 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 6 10.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 15.9.2021 - 16:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 08.75 qA
2 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 08.96 qA
3 Matyáš TomanecMatyáš Tomanec 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 09.31 qB
4 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 2 09.98 qB
5 Jaroslav ŠtětkaJaroslav Štětka 09 AK BílinaAK Bílina 1 10.06
6 Jan PřibylJan Přibyl 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 10.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 15.9.2021 - 16:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 3 PB 08.57 qA
2 Viktor De StefanisViktor De Stefanis 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 09.08 qA
3 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř 10 AK BílinaAK Bílina 4 09.09 qB
4 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK MostAK Most 1 09.51 qB
5 Matěj SkupaMatěj Skupa 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.63 qB
6 David HolýDavid Holý 09 AK MostAK Most 6 PB 10.30
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KořínekJiří Kořínek 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.35 qA
2 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 3 PB 08.57 qA
3 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 08.75 qA
4 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 08.96 qA
5 Martin VavroMartin Vavro 08 AK MostAK Most 5 PB 08.97 qA
6 Viktor De StefanisViktor De Stefanis 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 09.08 qA
7 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř 10 AK BílinaAK Bílina 4 09.09 qB
8 Tim VaňkátTim Vaňkát 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.23 qB
9 Matyáš TomanecMatyáš Tomanec 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 09.31 qB
10 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK MostAK Most 1 09.51 qB
11 Matěj SkupaMatěj Skupa 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.63 qB
12 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 2 09.98 qB
13 Kryštof VinczeKryštof Vincze 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 10.02
14 Jaroslav ŠtětkaJaroslav Štětka 09 AK BílinaAK Bílina 1 10.06
15 David HolýDavid Holý 09 AK MostAK Most 6 PB 10.30
16 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 6 10.31
17 Jan PřibylJan Přibyl 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 10.56

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 15.9.2021 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KořínekJiří Kořínek 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 SB 08.27 11.00
2 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 4 08.66 9.00
3 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 SB 08.73 8.00
4 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 09.02 7.00
5 Martin VavroMartin Vavro 08 AK MostAK Most 6 09.20 6.00
Viktor De StefanisViktor De Stefanis 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 15.9.2021 - 17:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř 10 AK BílinaAK Bílina 3 SB 08.97 4.00
2 Tim VaňkátTim Vaňkát 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.26 3.00
3 Matyáš TomanecMatyáš Tomanec 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 09.37 2.00
4 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK MostAK Most 2 09.77 1.00
5 Matěj SkupaMatěj Skupa 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.86
6 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 1 10.09
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 15.9.2021 - 15:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 09.23 qA
2 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 09.66
3 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 6 PB 09.88
4 Lucie VlkováLucie Vlková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 10.04
MS Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.75
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 15.9.2021 - 15:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 08.80 qA
2 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 PB 09.27 qA
3 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 4 09.32 qB
4 Lucie MajerováLucie Majerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 PB 09.40 qB
5 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 2 10.06
6 Markéta TicháMarkéta Tichá 10 AK MostAK Most 6 10.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 15.9.2021 - 15:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina StříbrskáNina Stříbrská 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 09.00 qA
2 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 09.41 qB
3 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 PB 09.42 qB
4 Aneta TvrzníkováAneta Tvrzníková 09 AK BílinaAK Bílina 1 09.44 qB
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 PB 09.62
6 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 6 10.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (st, 15.9.2021 - 15:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 PB 08.85 qA
2 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 09.30 qA
3 Barbora BabkováBarbora Babková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 PB 09.44 qB
4 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 5 09.56
5 Eliška MuškováEliška Mušková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 09.83
6 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 6 PB 10.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.75
2 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 08.80 qA
3 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 PB 08.85 qA
4 Nina StříbrskáNina Stříbrská 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 09.00 qA
5 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 09.23 qA
6 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 PB 09.27 qA
7 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 09.30 qA
8 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 4 09.32 qB
9 Lucie MajerováLucie Majerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 PB 09.40 qB
10 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 09.41 qB
11 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 PB 09.42 qB
12 Aneta TvrzníkováAneta Tvrzníková 09 AK BílinaAK Bílina 1 09.44 qB
12 Barbora BabkováBarbora Babková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 PB 09.44 qB
14 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 5 09.56
15 Kateřina HájkováKateřina Hájková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 PB 09.62
16 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 09.66
17 Eliška MuškováEliška Mušková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 09.83
18 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 6 PB 09.88
19 Lucie VlkováLucie Vlková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 10.04
20 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 2 10.06
21 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 6 10.21
22 Markéta TicháMarkéta Tichá 10 AK MostAK Most 6 10.26
23 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 6 PB 10.45

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 15.9.2021 - 16:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 08.87 11.00
2 Claudie PolákováClaudie Poláková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 09.01 9.00
3 Nina StříbrskáNina Stříbrská 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 09.10 8.00
4 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 09.25 7.00
5 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.38 6.00
6 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 09.39 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 15.9.2021 - 16:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 SB 09.19 4.00
2 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 3 09.35 3.00
3 Lucie MajerováLucie Majerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 09.41 2.00
4 Barbora BabkováBarbora Babková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 SB 09.43 1.00
5 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 09.48
6 Aneta TvrzníkováAneta Tvrzníková 09 AK BílinaAK Bílina 1 09.55
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.9.2021 - 18:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik WalterDominik Walter 08 AK BílinaAK Bílina 6 PB 21.07 11.00
2 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 3 PB 22.00 8.00
3 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 22.17 7.00
4 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl 10 AK BílinaAK Bílina 2 PB 24.34 6.00
5 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 24.76 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 15.9.2021 - 18:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 21.25 9.00
2 Jaroslav ŠtětkaJaroslav Štětka 09 AK BílinaAK Bílina 6 25.72 4.00
3 Filip RůžekFilip Růžek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 25.76 3.00
4 Jan PřibylJan Přibyl 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 26.71 2.00
5 Matyáš PicekMatyáš Picek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 26.76 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik WalterDominik Walter 08 AK BílinaAK Bílina 6 PB 21.07 11.00
2 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 21.25 9.00
3 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 3 PB 22.00 8.00
4 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 22.17 7.00
5 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl 10 AK BílinaAK Bílina 2 PB 24.34 6.00
6 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 24.76 5.00
7 Jaroslav ŠtětkaJaroslav Štětka 09 AK BílinaAK Bílina 6 25.72 4.00
8 Filip RůžekFilip Růžek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 25.76 3.00
9 Jan PřibylJan Přibyl 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 26.71 2.00
10 Matyáš PicekMatyáš Picek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 26.76 1.00

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.9.2021 - 18:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 20.30 11.00
2 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 21.92 7.00
3 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 22.16 6.00
4 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 5 22.19 5.00
5 Nina StříbrskáNina Stříbrská 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 22.24 4.00
MS Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 20.94
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.9.2021 - 18:05) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 PB 21.44 9.00
2 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 22.56 3.00
3 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 PB 22.75 2.00
4 Leona PejcharováLeona Pejcharová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 22.97
5 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 23.11
6 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová 10 AK BílinaAK Bílina 1 23.93
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.9.2021 - 18:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára PletichováBára Pletichová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 PB 23.32
2 Kateřina FialováKateřina Fialová 09 AK BílinaAK Bílina 2 PB 24.07
3 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 3 24.20
4 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 5 24.71
5 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 6 25.12
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 15.9.2021 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KubášováLucie Kubášová 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 PB 22.78 1.00
2 Barbora BabkováBarbora Babková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 24.38
3 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 6 PB 24.86
4 Karolína WeineltováKarolína Weineltová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 25.57
5 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 26.28
6 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 29.10
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 15.9.2021 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VrkoslavováNikola Vrkoslavová 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 21.64 8.00
2 Diana PetržílkováDiana Petržílková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 PB 23.19
3 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 PB 23.70
4 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 2 PB 23.87
5 Valentýna SpáčilováValentýna Spáčilová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 25.05
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 20.30 11.00
2 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 20.94
3 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 PB 21.44 9.00
4 Nikola VrkoslavováNikola Vrkoslavová 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 21.64 8.00
5 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 21.92 7.00
6 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 22.16 6.00
7 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 5 22.19 5.00
8 Nina StříbrskáNina Stříbrská 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 22.24 4.00
9 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 22.56 3.00
10 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 PB 22.75 2.00
11 Lucie KubášováLucie Kubášová 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 PB 22.78 1.00
12 Leona PejcharováLeona Pejcharová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 22.97
13 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 23.11
14 Diana PetržílkováDiana Petržílková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 PB 23.19
15 Bára PletichováBára Pletichová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 PB 23.32
16 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 PB 23.70
17 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 2 PB 23.87
18 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová 10 AK BílinaAK Bílina 1 23.93
19 Kateřina FialováKateřina Fialová 09 AK BílinaAK Bílina 2 PB 24.07
20 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 3 24.20
21 Barbora BabkováBarbora Babková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 24.38
22 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 5 24.71
23 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 6 PB 24.86
24 Valentýna SpáčilováValentýna Spáčilová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 25.05
25 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 6 25.12
26 Karolína WeineltováKarolína Weineltová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 25.57
27 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 26.28
28 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 29.10

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.9.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 51.35 9.00
2 Ondřej PobočíkOndřej Pobočík 09 AK MostAK Most 3 51.75 8.00
3 Šimon ŠtochlŠimon Štochl 09 AK BílinaAK Bílina 2 PB 53.39 5.00
4 David MarvanDavid Marvan 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 53.58 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 15.9.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 2 47.65 11.00
2 Matěj SkupaMatěj Skupa 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 53.14 7.00
3 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK MostAK Most 4 53.32 6.00
4 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 5 55.11 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 2 47.65 11.00
2 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 51.35 9.00
3 Ondřej PobočíkOndřej Pobočík 09 AK MostAK Most 3 51.75 8.00
4 Matěj SkupaMatěj Skupa 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 53.14 7.00
5 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK MostAK Most 4 53.32 6.00
6 Šimon ŠtochlŠimon Štochl 09 AK BílinaAK Bílina 2 PB 53.39 5.00
7 David MarvanDavid Marvan 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 53.58 4.00
8 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 5 55.11 3.00

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.9.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 3 47.37 11.00
2 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 49.09 9.00
3 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 5 49.20 8.00
4 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 2 50.99 7.00
5 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 55.45 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 15.9.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MuškováEliška Mušková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 PB 52.99 6.00
2 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 4 53.42 5.00
3 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 3 53.83 4.00
4 Karla SměšnáKarla Směšná 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 55.95 2.00
5 Michaela MizerováMichaela Mizerová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 59.77 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 3 47.37 11.00
2 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 49.09 9.00
3 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 5 49.20 8.00
4 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 2 50.99 7.00
5 Eliška MuškováEliška Mušková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 PB 52.99 6.00
6 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 4 53.42 5.00
7 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 3 53.83 4.00
8 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 55.45 3.00
9 Karla SměšnáKarla Směšná 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 55.95 2.00
10 Michaela MizerováMichaela Mizerová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 59.77 1.00

800 m - Ml. žáci

(st, 15.9.2021 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 2:24.38 11.00
2 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 PB 2:26.53 9.00
3 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 09 AK BílinaAK Bílina 3 2:56.33 8.00
4 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 4 2:56.66 7.00
5 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK BílinaAK Bílina 6 3:04.65 6.00
6 Jan ŽateckýJan Žatecký 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 3:04.81 5.00
7 Filip RůžekFilip Růžek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 8 PB 3:06.22 4.00
8 David HolýDavid Holý 09 AK MostAK Most 7 3:08.26 3.00
9 Kryštof VinczeKryštof Vincze 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 3:10.42 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 15.9.2021 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alžběta ŠkapováAlžběta Škapová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 PB 2:37.61 11.00
2 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 5 PB 2:50.30 9.00
3 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 13 2:51.04 8.00
4 Lucie KubášováLucie Kubášová 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 2:52.27 7.00
5 Milada HrbkováMilada Hrbková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 2:53.48 6.00
6 Diana PetržílkováDiana Petržílková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 7 PB 2:53.99 5.00
7 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 3 2:56.57 4.00
8 Adina MilfaitováAdina Milfaitová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 2:57.46 3.00
9 Kateřina WágnerováKateřina Wágnerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 14 2:58.90 2.00
10 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 9 PB 3:02.33 1.00
11 Kateřina FialováKateřina Fialová 09 AK BílinaAK Bílina 12 3:03.21
12 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 10 PB 3:06.73
13 Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 3:08.11
14 Karolína WeineltováKarolína Weineltová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 11 PB 3:09.28
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(st, 15.9.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 3 5:55.23 11.00
2 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 6:53.69 9.00
3 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 6:59.25 8.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(st, 15.9.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 1 5:56.69 11.00
2 Klára TicháKlára Tichá 08 AK MostAK Most 2 6:07.52 9.00
3 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 6:17.61 8.00
4 Markéta TicháMarkéta Tichá 10 AK MostAK Most 3 PB 6:19.82 7.00
5 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 6:23.57 6.00
6 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 5 6:59.28 5.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.9.2021 - 15:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.84 11.00
2 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 4 PB 11.28 9.00
3 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK BílinaAK Bílina 5 12.43 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 15.9.2021 - 15:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PobočíkOndřej Pobočík 09 AK MostAK Most 3 SB 11.90 8.00
2 Jan HavelkaJan Havelka 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 SB 12.69 6.00
3 Miroslav KafkaMiroslav Kafka 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 13.31 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.84 11.00
2 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 4 PB 11.28 9.00
3 Ondřej PobočíkOndřej Pobočík 09 AK MostAK Most 3 SB 11.90 8.00
4 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK BílinaAK Bílina 5 12.43 7.00
5 Jan HavelkaJan Havelka 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 SB 12.69 6.00
6 Miroslav KafkaMiroslav Kafka 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 13.31 5.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.9.2021 - 15:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 3 10.47 11.00
2 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 11.14 9.00
3 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 PB 12.02 8.00
4 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 PB 12.14 7.00
5 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 2 PB 12.19 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 15.9.2021 - 15:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová 10 AK BílinaAK Bílina 3 PB 12.53 5.00
2 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 6 12.85 4.00
3 Michaela MizerováMichaela Mizerová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 14.22 3.00
4 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 15.17 2.00
5 Tereza HedbávnáTereza Hedbávná 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 16.44 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 3 10.47 11.00
2 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 11.14 9.00
3 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 PB 12.02 8.00
4 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 PB 12.14 7.00
5 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 2 PB 12.19 6.00
6 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová 10 AK BílinaAK Bílina 3 PB 12.53 5.00
7 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 6 12.85 4.00
8 Michaela MizerováMichaela Mizerová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 14.22 3.00
9 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 15.17 2.00
10 Tereza HedbávnáTereza Hedbávná 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 16.44 1.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.9.2021 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaňkát, Maják, Nádaský, Kořínek Vaňkát, Maják, Nádaský, Kořínek TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 33.82 11.00
2 Walter, Hrnčíř, Koša, Hakala Walter, Hrnčíř, Koša, Hakala AK BílinaAK Bílina 1 34.06 9.00
3 Valenta, Slaměník, Eliáš, Havelka Valenta, Slaměník, Eliáš, Havelka AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 35.58 8.00
4 Kvasňa, Marvan, Alinče, Tomanec Kvasňa, Marvan, Alinče, Tomanec Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 37.28 6.00
5 Kamenský, Pobočík, Průša, Vavro Kamenský, Pobočík, Průša, Vavro AK MostAK Most 4 37.45 5.00
6 Proser, Hlaváček, Kafka, Růžek Proser, Hlaváček, Kafka, Růžek TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 38.35 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.9.2021 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaník, Sýkora, Knapík, Štochl Vaník, Sýkora, Knapík, Štochl AK BílinaAK Bílina 5 35.87 7.00
2 Skupa, Přibyl, Vincze, Žatecký Skupa, Přibyl, Vincze, Žatecký TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 39.29 3.00
3 Spieler, Albl, Slezák, Štětka Spieler, Albl, Slezák, Štětka AK BílinaAK Bílina 3 39.61 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaňkát, Maják, Nádaský, Kořínek Vaňkát, Maják, Nádaský, Kořínek TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 33.82 11.00
2 Walter, Hrnčíř, Koša, Hakala Walter, Hrnčíř, Koša, Hakala AK BílinaAK Bílina 1 34.06 9.00
3 Valenta, Slaměník, Eliáš, Havelka Valenta, Slaměník, Eliáš, Havelka AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 35.58 8.00
4 Vaník, Sýkora, Knapík, Štochl Vaník, Sýkora, Knapík, Štochl AK BílinaAK Bílina 5 35.87 7.00
5 Kvasňa, Marvan, Alinče, Tomanec Kvasňa, Marvan, Alinče, Tomanec Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 37.28 6.00
6 Kamenský, Pobočík, Průša, Vavro Kamenský, Pobočík, Průša, Vavro AK MostAK Most 4 37.45 5.00
7 Proser, Hlaváček, Kafka, Růžek Proser, Hlaváček, Kafka, Růžek TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 38.35 4.00
8 Skupa, Přibyl, Vincze, Žatecký Skupa, Přibyl, Vincze, Žatecký TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 39.29 3.00
9 Spieler, Albl, Slezák, Štětka Spieler, Albl, Slezák, Štětka AK BílinaAK Bílina 3 39.61 2.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.9.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrdličková, Nosová, Šustáčková, Vrkoslavová Hrdličková, Nosová, Šustáčková, Vrkoslavová AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 34.05 11.00
2 Šmakalová, Hošková, Škapová, Křížová Šmakalová, Hošková, Škapová, Křížová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 34.79 9.00
3 Racíková, Kubášová, Mušková, Poláková Racíková, Kubášová, Mušková, Poláková Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 35.31 8.00
4 Kubovová, Siváková, Opatová, Kothánková Kubovová, Siváková, Opatová, Kothánková TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 35.32 7.00
5 Nováková, Thiebaut, Šlégrová, Klailová Nováková, Thiebaut, Šlégrová, Klailová AK MostAK Most 2 35.78 6.00
6 Rožcová, Miklošová, Mašková, Hromádková Rožcová, Miklošová, Mašková, Hromádková AK BílinaAK Bílina 5 37.01 1.00
Poznámky:
AK Most - 35.7718
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.9.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stříbrská, Hrušková, Hrbková, Voráčková Stříbrská, Hrušková, Hrbková, Voráčková Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 35.78 5.00
2 Tschernayová, Petržílková, Pejcharová, Blailová Tschernayová, Petržílková, Pejcharová, Blailová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 36.41 2.00
3 Švecová, Mikulíková, Mikulíková, Fialová Švecová, Mikulíková, Mikulíková, Fialová AK BílinaAK Bílina 5 36.41 3.00
4 Markowiczová, Slaměníková, Thorandová, Hedbávná Markowiczová, Slaměníková, Thorandová, Hedbávná AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 37.38
5 Směšná, Mizerová, Gillichová, Spáčilová Směšná, Mizerová, Gillichová, Spáčilová TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 38.88
6 Břečková, Jiříková, Tichá, Tichá Břečková, Jiříková, Tichá, Tichá AK MostAK Most 2 39.13
Poznámky:
AK Krupka - 35.7748 VTŽ CHOMUTOV - 36.4028 AK BÍLINA - 36.4018
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.9.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fojtíková, Babková, Pletichová, Piramovská Fojtíková, Babková, Pletichová, Piramovská TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 36.08 4.00
2 Majerová, Hamouzouvá, Wágnerová, Hamouzová Majerová, Hamouzouvá, Wágnerová, Hamouzová Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 37.65
3 Hájková, Mocková, Turková, Vlková Hájková, Mocková, Turková, Vlková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 38.51
4 Gýnová, Slezáková, Kosíková, Tvrzníková Gýnová, Slezáková, Kosíková, Tvrzníková AK BílinaAK Bílina 5 39.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrdličková, Nosová, Šustáčková, Vrkoslavová Hrdličková, Nosová, Šustáčková, Vrkoslavová AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 34.05 11.00
2 Šmakalová, Hošková, Škapová, Křížová Šmakalová, Hošková, Škapová, Křížová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 34.79 9.00
3 Racíková, Kubášová, Mušková, Poláková Racíková, Kubášová, Mušková, Poláková Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 35.31 8.00
4 Kubovová, Siváková, Opatová, Kothánková Kubovová, Siváková, Opatová, Kothánková TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 35.32 7.00
5 Nováková, Thiebaut, Šlégrová, Klailová Nováková, Thiebaut, Šlégrová, Klailová AK MostAK Most 2 35.78 6.00
5 Stříbrská, Hrušková, Hrbková, Voráčková Stříbrská, Hrušková, Hrbková, Voráčková Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 35.78 5.00
7 Fojtíková, Babková, Pletichová, Piramovská Fojtíková, Babková, Pletichová, Piramovská TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 36.08 4.00
8 Tschernayová, Petržílková, Pejcharová, Blailová Tschernayová, Petržílková, Pejcharová, Blailová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 36.41 2.00
8 Švecová, Mikulíková, Mikulíková, Fialová Švecová, Mikulíková, Mikulíková, Fialová AK BílinaAK Bílina 5 36.41 3.00
10 Rožcová, Miklošová, Mašková, Hromádková Rožcová, Miklošová, Mašková, Hromádková AK BílinaAK Bílina 5 37.01 1.00
11 Markowiczová, Slaměníková, Thorandová, Hedbávná Markowiczová, Slaměníková, Thorandová, Hedbávná AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 37.38
12 Majerová, Hamouzouvá, Wágnerová, Hamouzová Majerová, Hamouzouvá, Wágnerová, Hamouzová Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 37.65
13 Hájková, Mocková, Turková, Vlková Hájková, Mocková, Turková, Vlková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 38.51
14 Směšná, Mizerová, Gillichová, Spáčilová Směšná, Mizerová, Gillichová, Spáčilová TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 38.88
15 Gýnová, Slezáková, Kosíková, Tvrzníková Gýnová, Slezáková, Kosíková, Tvrzníková AK BílinaAK Bílina 5 39.00
16 Břečková, Jiříková, Tichá, Tichá Břečková, Jiříková, Tichá, Tichá AK MostAK Most 2 39.13

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 15.9.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 Body
1 Dominik WalterDominik Walter
AK BílinaAK Bílina
08 7 PB 1.46 - - - o - o - o o o o xxx 11.00
2 Jiří KořínekJiří Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 4 PB 1.43 - - o o o o o o o o xxx 9.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
AK BílinaAK Bílina
10 5 PB 1.37 o o o o o xo o o xxx 8.00
4 David VětrovecDavid Větrovec
AK BílinaAK Bílina
08 6 PB 1.28 o o o o xo xxx 7.00
5 Miroslav KafkaMiroslav Kafka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 1 PB 1.20 o o xo xxx 6.00
6 Adam HlaváčekAdam Hlaváček
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 3 1.15 o o xxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 15.9.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 Body
1 Kateřina KubovováKateřina Kubovová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 10 PB 1.42 - - o o o o xo xo xo xxx 11.00
2 Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 5 PB 1.36 o xxo o xo o xo xo xxx 9.00
3 Veronika SivákováVeronika Siváková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 9 1.33 - o o o o xxo xxx 8.00
4 Eva Anna MaškováEva Anna Mašková
AK BílinaAK Bílina
08 7 PB 1.30 o o o xo xxo xxx 7.00
5 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 8 1.25 xo o o xo xxx 6.00
6 Tereza HedbávnáTereza Hedbávná
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 6 1.20 xo xxo o xxx 5.00
7 Karla SměšnáKarla Směšná
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 3 PB 1.20 o o xo xxx 4.00
8 Adina MilfaitováAdina Milfaitová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 1 PB 1.20 xo o xo xxx 3.00
9 Nela GillichováNela Gillichová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 4 PB 1.20 o o xxo xxx 2.00
Radka JiříkováRadka Jiříková
AK MostAK Most
09 2 NM xxx
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 15.9.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KošaVojtěch Koša
AK BílinaAK Bílina
09 8 PB 4.78 +1.2 m/s x 4.46  0,50 4.63  0,90 4.63 4.78  1,20 x 4.32  0,30 11.00
2 Josef EliášJosef Eliáš
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 10 4.43 +0.7 m/s 4.43  0,70 4.29  0,40 x 4.43 4.20  0,80 2.44  -0,10 x 9.00
3 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 9 4.29 +0.5 m/s 4.29  0,50 4.18  0,40 4.22  0,80 4.29 4.09  0,80 4.16  0,10 4.12  -0,20 8.00
4 Matyáš TomanecMatyáš Tomanec
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
10 4 PB 4.05 +0.5 m/s - 4.05  0,50 3.97  0,50 4.05 3.89  0,90 3.78  -0,30 x 7.00
5 Radek VaníkRadek Vaník
AK BílinaAK Bílina
10 7 4.04 +0.3 m/s 3.79  0,60 3.96  0,50 x 3.96 3.86  1,00 x 4.04  0,30 6.00
6 Denis AlinčeDenis Alinče
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 3 PB 3.76 +0.6 m/s 3.76  0,60 3.67  0,40 3.65  0,30 3.76 x 3.49  0,70 x 5.00
7 Šimon ŠtochlŠimon Štochl
AK BílinaAK Bílina
09 5 3.76 +0.3 m/s 3.76  0,30 3.44  0,50 3.56  0,30 3.76 3.25  0,80 3.66  0,50 x 4.00
8 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl
AK BílinaAK Bílina
10 2 PB 3.70 +0.3 m/s 3.36  0,70 3.39  0,50 3.70  0,30 3.70 2.91  1,20 3.60  0,60 3.63  -0,40 3.00
9 Tim VaňkátTim Vaňkát
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 1 PB 3.65 +0.8 m/s 3.65  0,80 3.62  0,50 x 3.65 2.00
10 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř
AK BílinaAK Bílina
10 6 3.63 +0.2 m/s x x 3.63  0,20 3.63 1.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 15.9.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 21 PB 5.00 +0.2 m/s 4.52 4.73 4.64 4.73 5.00  0,20 4.90 4.56 11.00
2 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
08 4 PB 4.59 -0.8 m/s 4.59  -0,80 3.99 3.82 4.59 3.70 3.71 3.82 9.00
3 Aneta TvrzníkováAneta Tvrzníková
AK BílinaAK Bílina
09 5 PB 4.58 -0.9 m/s 4.58  -0,90 3.18 3.53 4.58 3.58 x 3.38 8.00
4 Claudie PolákováClaudie Poláková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
09 19 PB 4.24 +1.1 m/s 3.82 3.92 4.24  1,10 4.24 x 3.83 3.95 7.00
5 Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 2 PB 4.12 +0.6 m/s 4.03 - x 4.03 x 3.88 4.12  0,60 6.00
6 Michaela RacíkováMichaela Racíková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
08 16 PB 4.11 +1.1 m/s 3.58 3.83 4.11  1,10 4.11 3.96 x 4.07 5.00
7 Alžběta ŠkapováAlžběta Škapová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
08 20 4.08 -0.3 m/s 4.00 4.08  -0,30 4.00 4.08 3.93 3.38 4.07 4.00
8 Leona PejcharováLeona Pejcharová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
09 17 PB 3.89 +0.5 m/s 3.86 x 3.72 3.86 3.82 3.83 3.89  0,50 3.00
9 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
08 14 PB 3.85 +0.2 m/s 3.85  0,20 3.42 3.54 3.85 2.00
10 Eva Anna MaškováEva Anna Mašková
AK BílinaAK Bílina
08 3 PB 3.79 -1.0 m/s 3.79  -1,00 3.69 3.38 3.79 1.00
11 Klára TicháKlára Tichá
AK MostAK Most
08 15 PB 3.79 +0.2 m/s 3.79  0,20 x 3.68 3.79
12 Nikola KlailováNikola Klailová
AK MostAK Most
09 13 PB 3.65 +0.7 m/s - 3.59 3.65  0,70 3.65
13 Tereza NosováTereza Nosová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 18 3.49 +0.4 m/s 3.49  0,40 3.37 3.47 3.49
14 Kateřina WágnerováKateřina Wágnerová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 12 3.46 -1.6 m/s 3.46  -1,60 2.56 3.32 3.46
15 Valentýna SpáčilováValentýna Spáčilová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 6 PB 3.39 +0.3 m/s 3.11 x 3.39  0,30 3.39
16 Lucie VlkováLucie Vlková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
09 10 PB 3.38 -0.4 m/s 3.20 3.38  -0,40 x 3.38
17 Tereza TurkováTereza Turková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
10 11 3.26 -0.3 m/s 2.94 3.26  -0,30 3.23 3.26
18 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 7 PB 3.21 +0.6 m/s x 3.09 3.21  0,60 3.21
19 Nela GillichováNela Gillichová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 8 3.16 +1.2 m/s 2.60 3.07 3.16  1,20 3.16
20 Kateřina HájkováKateřina Hájková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
10 9 2.97 +1.0 m/s x 2.78 2.97  1,00 2.97
MS Kristýna ŠkrobováKristýna Škrobová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 1 PB 3.13 +0.8 m/s x 3.08 3.13  0,80 3.13
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 15.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KothánkováTereza Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 16 13.28 11.00
2 Kateřina KubovováKateřina Kubovová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 15 PB 10.98 9.00
3 Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 13 08.95 8.00
4 Bára PletichováBára Pletichová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
08 12 08.63 7.00
5 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
08 14 08.57 6.00
6 Milada HrbkováMilada Hrbková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 2 PB 08.37 5.00
7 Nela HamerlováNela Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
08 1 PB 08.07 4.00
8 Vendulka GýnováVendulka Gýnová
AK BílinaAK Bílina
08 6 PB 08.05 3.00
9 Lucie MajerováLucie Majerová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 9 06.50 2.00
10 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 7 06.18 1.00
11 Eliška KosíkováEliška Kosíková
AK BílinaAK Bílina
08 3 PB 05.70
12 Emma KynclováEmma Kynclová
AK MostAK Most
08 4 PB 04.54
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 15.9.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 10 PB 10.79 11.00
2 David PelakDavid Pelak
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 8 PB 09.83 9.00
3 Josef EliášJosef Eliáš
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 1 PB 09.48 8.00
4 Antonín BařtipánAntonín Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
08 4 PB 07.42 7.00
5 David MarvanDavid Marvan
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 6 07.18 6.00
6 Šimon KernaševičŠimon Kernaševič
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
10 5 07.18 5.00
7 Martin VavroMartin Vavro
AK MostAK Most
08 7 06.99 4.00
8 Denis AlinčeDenis Alinče
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 3 PB 06.60 3.00
9 Matyáš PicekMatyáš Picek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 2 PB 05.86 2.00
Celkem 9 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 15.9.2021 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 12 PB 56.06 11.00
2 Jan HavelkaJan Havelka
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 10 PB 46.52 9.00
3 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 11 42.28 8.00
4 David VětrovecDavid Větrovec
AK BílinaAK Bílina
08 5 PB 36.43 7.00
5 Adam HlaváčekAdam Hlaváček
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 9 PB 36.37 6.00
6 Šimon KernaševičŠimon Kernaševič
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
10 7 PB 33.78 5.00
7 Antonín BařtipánAntonín Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
08 1 PB 33.49 4.00
8 Jakub WeisJakub Weis
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 8 31.72 3.00
9 Jan ŽateckýJan Žatecký
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 6 PB 30.35 2.00
10 David PelakDavid Pelak
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 2 PB 28.41 1.00
11 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler
AK BílinaAK Bílina
09 4 PB 26.56
Celkem 11 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 15.9.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KothánkováTereza Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 12 50.02 11.00
2 Nikola VrkoslavováNikola Vrkoslavová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 7 PB 46.88 9.00
3 Tereza TschernayováTereza Tschernayová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
09 11 PB 46.33 8.00
4 Nela HamerlováNela Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
08 3 PB 39.35 7.00
5 Veronika RožcováVeronika Rožcová
AK BílinaAK Bílina
09 10 PB 37.20 6.00
6 Tereza TurkováTereza Turková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
10 6 PB 29.85 5.00
7 Emma KynclováEmma Kynclová
AK MostAK Most
08 9 PB 28.26 4.00
8 Eliška KosíkováEliška Kosíková
AK BílinaAK Bílina
08 5 PB 27.21 3.00
9 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 4 PB 25.33 2.00
10 Eliška VolečkováEliška Volečková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 8 SB 23.28 1.00
11 Vendulka GýnováVendulka Gýnová
AK BílinaAK Bílina
08 2 SB 17.89
MS Kristýna ŠkrobováKristýna Škrobová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 1 PB 25.01
Celkem 12 závodníků